Artdeco a Glov sleva 40% při zadání kódu VMD40 / test na COVID-19 již od 99 Kč
Hlavní stránka  >  Givenchy Gentleman Boisée parfémovaná voda pro muže 100 ml Tester

Givenchy Gentleman Boisée parfémovaná voda pro muže 100 ml Tester

Produkt již nelze zakoupit
Givenchy Gentleman Boisée parfémovaná voda pro muže 100 ml Tester
Kód:
2003077
EAN:
3274872399037
Hmotnost:
0.460
Výrobce:
Givenchy
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Popis

Dřevitě kořeněná vůně uvedena na trh v roce 2020

Parfém pro muže, kteří jsou vášnivými milujícími milenci. Jejich předností je starat se o ostatní a svádí svou smyslností a jemností. Navozuje pocit teplého objetí díky květině Iris a rozpáleným dřevem probouzí smyslnost.

Vyvážená smyslnost
Od roku 2017 nabízí řada Gentleman Givenchy novou vizi elegance spojující odvážnost a jemnost. V roce 2020 se síla přitažlivosti Gentleman Givenchy zesiluje bezprecedentní vůní: Gentleman Givenchy Eau de Parfum Boisée, nová interpretace řady, která odhaluje smyslnou stránku naplno.

Směs síly a jemnosti
Překvapivá vůně, která spojuje teplo ohnivého dřeva s jemnou elegancí duhovky… jako gentleman, který ve stejné míře demonstruje charakter a citlivost. Složeny mistrovskými Parfuméry Nathalií Lorson a Olivierem Crespem. Tak jako tři předchozí výtvory této linie, tato květinová dřevitě kořenitá vůně nás vede k voňavému setkání, jehož kouzlo funguje ve třech fázích:

Počáteční kontakt
Je to láska na první pohled od začátku. Čerstvé a mnohostranné pojistky semen koriandru s černým Pepřem oživí zelenč geraniové tóny.

Tête-à-tête s Iris
Iris je více než nadčasová elegantní ingredience, která je charakteristickým prvkem v historii Gentlemana Givenchy, což je podpis sofistikovanosti. V srdci Eau de Parfum Boisée je tato květina strukturována kolem cedru a návykového Kakaa, které dodává hřejivý nádech.

Dobrodružství
Tajemná hloubka Pačuli kontrastuje s obálkou smyslnosti Santalového dřeva. Smysly se ztratí v souladu s hořícím dřevem.

Nadčasová přizpůsobivost
Gentleman Givenchy, moderní adaptace Givenchy designu, vyzařuje nadčasový přístup svými mírnými liniemi. Věčná elegance jednoduchosti.

Po čistě bílé a černé byl přijat zbrusu nový kód oblékání pro Gentlemana Givenchy Eau de Parfum Boisée: sklo je zbarveno do hněda, tím nabývá lesnatého vzhledu označeného Zlatonosným písmem.

Laskavost a klid
Odvážný i něžný v jednom, sofistikovaný a bezstarostný, sexy a zábavný. Gentleman Givenchy je hrdina, jehož osobnost má více než jednu stránku. V každém případě laskavě prohlašuje svou jedinečnost. Může se pochlubit vtipným stylem, jak je vidět v reklamních kampaních, ve kterých hraje jeden z nejtalentovanějších britských herců: Aaron Taylor-Johnson.

Herec skvěle ztělesňuje daného Gentlemana v celé jeho spontánnosti a eleganci. Je archetypem dnešního gentlemana: zcela v souladu se svou dobou je s angažovanou feministkou, která neváhá promluvit, aby hájila jakoukoli formu rovných práv. Není náhodou, že se svou ženou, režisérkou Sam Taylor-Johnson, tvoří jeden z nejvíce inspirujících silných párů naší doby.

vůně je k dispozici jako 50 a 100 ml Eau de Parfum.

Složení vůně:
Hlava: esence černého koření, esence koriandru, geraniová esence
Srdce: květina Iris, přírodní Kakao
Základ: esence Santalového dřeva, rozpálené dřevo, esence Pačuli

Givenchy Gentleman Boisée Parfémovaná voda pro muže 100 ml Tester

Parametry
VýrobceLvmh
Typ produktuDřevité typy
UrčeníPro muže
Balení1


© 2014 VMD Drogerie, Parfumerie CZ