Hlavní stránka  >  Gucci Flora by Gucci toaletní voda pro ženy 1 ml odstřik

Gucci Flora by Gucci toaletní voda pro ženy 1 ml odstřik

Produkt již nelze zakoupit
Gucci Flora by Gucci toaletní voda pro ženy 1 ml odstřik
Kód:
99988
EAN:
99988
Hmotnost:
0.010
Výrobce:
Gucci
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Popis

Květinová vůně uvedena na trh v roce 2008
Něžně ženská a hluboce smyslná zároveň - nová Flora by Gucci si lehce pohrává s kontrasty a daří se jí z nich vytěžit sofistikovaný optimismus vdechující vůni její ryzí a jedinečnou duši.

Inspirovaná ikonickým květinovým vzorem, tato originální dámská vůně zůstává věrná velkolepé tradici italského módního domu a přitom vyzařuje současnou stylovost a modernost.

Inspirací pro vůni Flora by Gucci je ikonický design z archivů Gucci, na který narazila současná tvůrčí ředitelka Frida Giannini a který zdobil několik z nejvychytanějších produktů Gucci. Odkdy se objevil v podobě hedvábné šátky navrženou pro princeznu Grace v roce 1966 a na několika dalších vyhledávaných modelech, stal se tento vzor symbolem nadčasové přitažlivosti.

Nyní se poprvé tradiční motiv Gucci transformuje do vůně, pro kterou Frida Giannini vytvořila jedinečný černo-bílý design. Výsledek její tvořivosti je významnou přitažlivou a moderní interpretací původní klasiky módního domu. Tento design evokuje pocit smyslné nostalgie, ale zároveň ohlašuje svěží nástup něčeho nového.

Mimořádně ženskou a intenzivně smyslnou vůni Flora by Gucci charakterizují kontrasty. Každý komponent této specifické vůně vyzařuje sofistikovaný optimismus, který formuje její srdce a charakter. Kromě toho vůně obsahuje nové prvky - mladistvé, moderní a hluboké, tedy všechno to, co je příznačné pro moderní ženu Gucci.

Přestože se květinový vzor Gucci objevil během 40-leté historie v různých barevných variantách, nyní se poprvé objevuje v černo-bílé podobě. Tato barevná kombinace umožňuje vznik výrazného kontrastu s ženským květinovým charakterem vůně. Nová vůně tak přirozeně spadá do rodiny výrobků s květinovým motivem Gucci, zároveň je však průkopnická a hledí do budoucnosti.

Jak naznačuje její název, Flora by Gucci je zakořeněna ve světě květin, ale její unikátní složení vyzařuje cosi neobvyklé a podmanivé. Komplexnost vůně vychází z jejího srdce, které se skládá z růže a osmantus, vzácného delikátního květu rostoucího v Číně. Spojení těchto dvou intenzivních květin formuje dokonalý akord, ve kterém lehký, ovocný charakter růže vyvažuje sametový, kožený charakter osmantus. Výsledkem je smyslná a sofistikovaná vůně, která je nekonvenčním podpisem lišícím se od většiny květinových vůní.

Hlavu vůně tvoří svěží tóny citrusů a pivoňky, které sem vnášejí smyslnost a mladistvost. Sladkost vůně převládne intenzita základu složeného ze santalu a pačuli dodal tak charakteristický podpis voňavého světa značky Gucci. Jemné napětí jednotlivých prvků dosahuje znamenitou rovnováhu, ve které se mládí a lehkost pohrává s hloubkou a smyslností.

Složení vůně:
Hlava: citruspivoňka
Srdce: osmanthusrůže
Základ: santalové dřevočervený pepř

Vyzývavý design flakonu Flora by Gucci podtrhuje neobvyklost samotné vůně. Ačkoliv pramení v ikonickém květinovém motivu, provedení designu je nekompromisně současné a posouvá hranice moderního designu a stylu.

Každý produkt v linii nese prvky čistého grafického ztvárnění černo-bílého květinového designu vytvořeného Fridou Giannini. Bílé vnější balení toaletní vody osvěžují dva černé a jeden zlatý pás ve spodní části. Vnitřek balení zdobí veselé černé a bílé květy, které na vás překvapivě zapůsobí po otevření balení.

Květinovou inspiraci vůně tvůrci ztělesnili flakónem ve tvaru šestiúhelníku a sofistikovanými detaily. Transparentní sklo má masivní tvar, takže flakón působí robustně a majestátní. Design ozvláštňují svérázné označení značky Gucci. Černou stuhu kolem hrdla flakónu zdobí zlaté ozdobné zakončení, unikátní font zlatého loga byl odvozen ze samotného podpisu Guccia Gucci.

Gucci Flora by Gucci toaletní voda pro ženy 1 ml odstřik

Parametry
VýrobceProcter & Gamble
UrčeníPro ženy
Balení1
Typ produktuKvětinové typy


© 2014 VMD Drogerie, Parfumerie CZ