PRODEJ SCHVÁLENÝCH testů na COVID-19 již od 99 Kč
Hlavní stránka  >  Guerlain L Homme Ideal toaletní voda pro muže 100 ml Tester

Guerlain L Homme Ideal toaletní voda pro muže 100 ml Tester

Produkt již nelze zakoupit
Guerlain L Homme Ideal toaletní voda pro muže 100 ml Tester
Kód:
91356
EAN:
3346475534945
Hmotnost:
0.420
Výrobce:
Guerlain
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Popis

Dřevitě - Aromatická vůně uvedena na trh v roce 2014
Pro všechny ty, kdo si myslí, že ideální muž, tak, jak je popsán v tomto portrétu neexistuje, má Guerlain řešení. Je ukrytý ve složení této nové pánské vůně.

Mandle jako hlavní ingredience, poprvé použité v pánské vůni Guerlain. Všichni a všechno, kteří se ocitnou v blízkosti L Homme Idéal budou mít to potěšení obdivovat tři hlavní akordy: inteligenci, krásu, sílu.

Inteligence
Citrusy udávají svěží dynamické tóny, Rozmarýn Aromatický nádech a květ Pomerančovníku vyvolává romantické pocity.
Krása
Smyslné amaretto udává v srdci Parfému Mandle a Tonka bean duo. Tvůrce Parfému přidal další ingredience, které zatím zůstávají v utajení. Svůdná Vanilka vyvolává jemnost a vřelost.
Síla
Rafinovanost, sílu a mužnost ve spodních dřevitých tónech udává indický Vetiver a cedr.

Tvůrce Parfému říká: Vytvořil jsem tento Parfém tak, aby fungoval jako spouštěč a probudil v mužích všechen jejich potenciál. Je zřejmé, že ideální muž je šikovný, silný a hezký!

Tři hlavní akordy jsou tvořeny syrovými a vzácnými, vibrujícími surovinami. Klíčovým akordem této vůně je amaretto, díky kterému je první dojem nezapomenutelný. Hlavní složka Mandle dělá vůni svůdnou, mužnou a žádoucí. 

Co dělá muže jedinečným?
Mandlový základ jsem převzal od legendární vůně Jicky, která byla uvedena již v roce 1889. Vytvořil jsem bohatý koktejl amaretto složený z bobů Tonka, mandlí a Vanilky. Jsou to kultovní složky vůní Maison Guerlain, jedinečné pro ideálního muže.
Mandle zpracována neuvěřitelně mužným stylem spočine na solidních dřevitých tónech. Ale vůně L Homme Ideal je také velmi jiskřivá díky Citrusovým složkám v hlavě vůně. Tento originální koktejl vytváří jedinečnou harmonii subtilních a moderních tónů. Emoci, kterou ve vás tato vůně vyvolá je stejná jako setkání s ideálním mužem.

Flakon
Mužný, luxusní, jedinečný... Odlišný od ostatních...

Navrhli jsme tajemný obal, objekt s černo-bílou grafikou, která působí jako magnet na současného muže. Inspirovali jsme se moderním uměním Vasarelyho a Julia Le Parc, kteří patří do digitální éry.

Guerlain spolupracuje se světem umění již po několik generací. Čerpá inspiraci z designu, malby a sochařství. Od roku 2006 úzce spolupracuje s FIAC.

Při rozbalení krabičky vás uchvátí luxusní flakon ve tvaru čtverce, který je černě olemovaný. Víčko je matné. Flakon připomíná legendární hábit rouge.

Složení vůně:
Hlava: Citrusy, Rozmarýna, Pomerančový květ
Srdce: Mandle, fazole Tonka
Základ: kůže, cedr, Vetiver

Guerlain L Homme Ideal toaletní voda Tester pro muže 100 ml

Parametry
VýrobceLvmh
Balení1
UrčeníPro muže
Typ produktuDřevité typy


© 2014 VMD Drogerie, Parfumerie CZ