Hlavní stránka  >  Guerlain Shalimar Souffle de Lumiere parfémovaná voda pro ženy 50 ml Tester

Guerlain Shalimar Souffle de Lumiere parfémovaná voda pro ženy 50 ml Tester

Produkt již nelze zakoupit
Guerlain Shalimar Souffle de Lumiere parfémovaná voda pro ženy 50 ml Tester
Kód:
1809588
EAN:
3346475544487
Hmotnost:
0.400
Výrobce:
Guerlain
Produkt již není možné zakoupit. V případě zájmu Vám náš zákaznický servis sdělí informaci o dostupnosti zboží.
Popis

Orientální květinová vůně pro ženy uvedena na trh v roce 2018
zářivá vůně, složená jako óda na světlo

Bylo nebylo, před čtyřmi stoletími, v Indii, byla láska, která nepoznala žádné hranice. Císař Shah Jahan nařídil vytvoření nejvzácnějších zahrad Shalimar pro svou milovanou ženu, princeznu Mumtaz Mahal, jako vyjádření jeho lásky. Později postavil Taj Mahal, divadlo obdivované celým světem. Tento báječný příběh inspiroval Jacquesa Guerlaina, aby vytvořil nádherně svůdnou, světovou vůni: Shalimar.

V této nové interpretaci, Souffle de Parfum, Parfumér Thierry Wasser naplnil Shalimar vůní připomínající světlo zářících slunečních paprsky.

Parfémovaná voda Guerlain Shalimar Souffle de Lumiere je úchvatnou sladkou vůní bílého Jasmínu, Vanilky, Citrusů a Pižma. Ztělesňuje ryzí ženství a jako taková osloví dámy, které si ho hýčkají a nakládají s ním jako se vzácným darem. Elegantní vůně ukrytá ve skvostném modro-bílém flakonu vás doprovodí celoročně, ale nejlépe vynikne v jarních dnech.

Dámský Parfém Guerlain Shalimar Souffle de Lumiere otevírá kalábrijský Bergamot, který v srdci střídají tóny italského Jasmínu, Ylang-ylang a v základu svůdná Vanilka, bílé Pižmo a benzoin. Autorem moderní koncepce oblíbených orientálních složek je Parfémář Thierry Wasser. Parfémovanou vodu Shalimar Souffle de Lumiere vytvořil pro legendární francouzskou značku Guerlain v roce 2018.

Složení vůně:
Hlava: Bergamot
Srdce: kalábrijský Jasmín velkokvětý, Ylang-ylang
Základ: madagaskarská Vanilka, benzoin, bílé Pižmo

Autorem této vůně je Thierry Wasser.

Nové pojetí vůně Shalimar z roku 1925
Guerlain, jedna z nejslavnějších světových značek, existuje už od roku 1828. K jejím legendám patří rovněž tajemná vůně Shalimar z roku 1925, inspirovaná láskou mezi indickým vladařem a jeho neobyčejnou ženou Mumtaz-Mahal, pro niž nechal postavit Taj Mahal. Stýkal se s ní v zahradách Shalimar a právě ty daly Parfému jméno. Proslulé vůni Shalimar vévodí Vanilka, kadidlo a kůže. Je velmi silná a většina uživatelek se k ní musí zvolna propracovat. Soudobá kompozice Guerlain Shalimar Souffle de Lumiere je přece jen lehčí, svěžejší, v duchu 21. století. I tak zůstává výjimečným Parfémem!

Guerlain Shalimar Souffle de Lumiere Parfémovaná voda pro ženy 50 ml Tester

Parametry
Balení1
VýrobceLvmh
UrčeníPro ženy
Typ produktuOrientální typy


© 2014 VMD Drogerie, Parfumerie CZ