cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Alpa Eau de Cologne Classique univerzální kolínská voda, 100 ml
ALPA®
Alpa Eau de Cologne Classique univerzální kolínská voda, 100 ml
Kód: 10846
Kód dod.: 00047
EAN: 8594001770113
92%
42.90 Kč
429Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kolínská voda s příjemným, svěžím citrusovým typem vůně s bylinnými prvky, vhodná pro muže i ženy. Intenzivní, povzbudivá parfemace.
Woolite Keratin Therapy Whites prací gel, 3,6 l, 60 dávek
Woolite
Woolite Keratin Therapy Whites prací gel, 3,6 l, 60 dávek
Kód: 2002743
Kód dod.: 761135
EAN: 5900627090550
100%
239.90 Kč
4Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel s keratinem na bílé prádlo. Vhodný na jakýkoli materiál, i jemné prádlo.
Spokar Polyamid 11 váleček na malování pro držák 6 mm, 100 mm
Spokar®
Spokar Polyamid 11 váleček na malování pro držák 6 mm, 100 mm
Kód: 2504960
Kód dod.: 540180
EAN: 8593534692947
 
22.90 Kč
23 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Výborně nasává barvu, snadno a rovnoměrně ji vydává, má velmi dlouhou životnost. Pro dokončovací malířské práce všemi druhy nátěrových hmot.
Silan aviváž Sensitive & Baby aviváž pro miminka, 130 praní, 2860 ml
Henkel Silan
Silan aviváž Sensitive & Baby aviváž pro miminka, 130 praní, 2860 ml
Kód: 2505858
Kód dod.: 777032
EAN: 9000101590128
 
189.90 Kč
1.46Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nechte se hýčkat nádherně hebkým prádlem a nebesky jemnou vůní aviváže Silan Sensitive, která byla vyvinuta speciálně pro citlivou a dětskou pokožku.
Colgate Max White Ultra Instantly Whiter zubní pasta, 50 ml
Colgate®
Colgate Max White Ultra Instantly Whiter zubní pasta, 50 ml
Kód: 2602059
Kód dod.: 885182
EAN: 8718951772557
 
114.90 Kč
2 298Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Colgate Max White Ultra Instantly Whiter zubní pasta pomáhá podpořit bělejší vzhled zubů a svěží dech.
Givenchy Irresistible Eau de Parfum parfémovaná voda pro ženy 50 ml
Givenchy
Givenchy Irresistible Eau de Parfum parfémovaná voda pro ženy 50 ml
Kód: 2003912
Kód dod.: GIVP036174
EAN: 3274872456136
95%
2 781 Kč
55 620Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Květinově ovocná vůně uvedena na trh v roce 2020. Poznejte novou parfémovanou vodu Irresistible. Ta
Essence Baby Got Blush tekutá tvářenka 20 Blushin Berry 10 ml
Essence
Essence Baby Got Blush tekutá tvářenka 20 Blushin Berry 10 ml
Kód: 2401336
 
EAN: 4059729447371
 
88 Kč
8 800Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
S lehkou tekutou tvářenkou BABY GOT BLUSH 20 získají vaše líce přirozený vínový nádech. Tuto tekutou
Chante Clair prací gel na sportovní oblečení Capi Sportivi 900 ml
Chante Clair
Chante Clair prací gel na sportovní oblečení Capi Sportivi 900 ml
Kód: 2509042
Kód dod.: 775421
EAN: 8015194503024
 
94.90 Kč
5.27Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel šetrně pere sportovní oblečení, pomáhá odstranit nepříjemné pachy a udržuje funkční materiály svěží a pružné.
Hugo Boss Hugo Man toaletní voda pro muže 40 ml
Hugo Boss
Hugo Boss Hugo Man toaletní voda pro muže 40 ml
Kód: 2202238
 
EAN: 3614229823783
 
1 037 Kč
25 925Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Svěží - kořeněná uvedena na trh v roce 1995. Mnohotvárná vůně, která je čistá, jasná a originální –
VORTEX Houba na nádobí  PROFILED & CARE 2 ks
Vortex
VORTEX Houba na nádobí PROFILED & CARE 2 ks
Kód: 2600637
Kód dod.: 591343
EAN: 4823071662825
 
31.90 Kč
15.95Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
VORTEX PROFILED & CARE – ergonomická houba pro pohodlné, rychlé a důkladné mytí.
Colgate Max White Luminious zubní pasta 75 ml
Colgate®
Colgate Max White Luminious zubní pasta 75 ml
Kód: 2600913
Kód dod.: 885076
EAN: 8714789867632
 
89.90 Kč
1 198.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bělicí zubní pasta Colgate Max White One Luminous je určena pro každodenní použití a pomáhá dosáhnout zářivějšího úsměvu. Inovativní technologie SmartFoam vytváří aktivní pěnu, která se dostane i do těžko dostupných míst včetně mezizubních prostor.
Essence I Love Extreme Volume řasenka odstín černá 12 ml
Essence
Essence I Love Extreme Volume řasenka odstín černá 12 ml
Kód: 65058
Kód dod.: ES487516
EAN: 4250338487516
 
86 Kč
7 166.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nová řasenka pro větší objem řas potěší všechny příznivce extrémů. Využívá ultra černé pigmenty, kte
Zewa Deluxe Delicate Care 3vrstvý toaletní papír, 16 rolí, 19,3 m role
Zewa
Zewa Deluxe Delicate Care 3vrstvý toaletní papír, 16 rolí, 19,3 m role
Kód: 101497
Kód dod.: 928945
EAN: 7322540313321
99%
184.90 Kč
11.56Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
3vrstvý toaletní papír bez parfemace.
Penetral ALP asfaltový penetrační lak, 3,5 kg
Paramo
Penetral ALP asfaltový penetrační lak, 3,5 kg
Kód: 2503084
Kód dod.: 300008
EAN: 8595050313191
 
659 Kč
660 Kč
188.29Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Slouží jako penetrace pod asfaltové izolační krytiny a izolace, samostatně použitý není přímo odolný povětrnostním vlivům a vlhkosti, proniká hluboko do pokladu, zajišťuje pevné spojení s dalšími vrstvami, lze použít na beton, kov a zdivo.
Končící produkty
Nivea Sun Protect & Care OF 50+ dětské kapesní mléko na opalování, 50 ml
Nivea®
Nivea Sun Protect & Care OF 50+ dětské kapesní mléko na opalování, 50 ml
Kód: 2202255
Kód dod.: 815162
EAN: 42449485
 
209.90 Kč
4 198Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Extra voděodolné složení s velmi vysokou ochranou okamžitě chrání citlivou dětskou pokožku před UVA/UVB zářením a před dehydratací.
Spokar kartáč šatový, žehlička malá, plastové těleso, syntetická vlákna
Spokar®
Spokar kartáč šatový, žehlička malá, plastové těleso, syntetická vlákna
Kód: 52531
Kód dod.: 570836
EAN: 8593534360419
100%
28.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kartáč žehlička velká, univerzální prádlový a úklidový kartáč. Plastové těleso, syntetická vlákna (PP).
AKCE
-14%Sleva
Pur Secrets of Care Balsam Hands & Nails přípravek na ruční mytí nádobí, 750 ml
Henkel Pur
Pur Secrets of Care Balsam Hands & Nails přípravek na ruční mytí nádobí, 750 ml
Kód: 2403212
Kód dod.: 735219
EAN: 9000101386837
100%
59.90 Kč
69.90 Kč
79.87Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Silný proti mastnotě a nejlepší na připáleniny a zaschlé zbytky, perfektní odmašťující schopnost. Pečuje o pokožku rukou a nehty.
-16%Sleva
Nivea Sun OF 50 Q10 UV & Face pleťový krém na opalování proti vráskám, 50 ml
Nivea®
Nivea Sun OF 50 Q10 UV & Face pleťový krém na opalování proti vráskám, 50 ml
Kód: 2600201
Kód dod.: 815196
EAN: 4006000219820
 
209.90 Kč
249.90 Kč
5 247.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bojujte proti jemným linkám, vráskám a pigmentovým skvrnám už během pobytu na slunci. Pomůže vám - NIVEA SUN Pleťový krém na opalování proti vráskám OF 50.
-1%Sleva
Essence Hydra Kiss barva na rty 03 Rosy Blossom 4 ml
Essence
Essence Hydra Kiss barva na rty 03 Rosy Blossom 4 ml
Kód: 2502317
Kód dod.: ES542908
EAN: 4059729542908
 
77.50 Kč
78 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vyzkoušejte Essence Hydra Kiss Lip Tint v odstínu 03 Rosy Blossom, jenž rtům propůjčí jemný hnědo-rů
Ceresit Flexibilní spárovací hmota CE 40 Aquastatic Bahama 2 kg
Henkel Ceresit
Ceresit Flexibilní spárovací hmota CE 40 Aquastatic Bahama 2 kg
Kód: 2508025
Kód dod.: 519597
EAN: 5900089140114
 
286 Kč
143Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ceresit CE 40 Aquastatic je vysoce kvalitní flexibilní spárovací hmota určená pro spáry o šířce 2 až 8 mm.
Orion 2v1 proti létajícímu hmyzu s vůní zeleného čaje 600 ml
Orion®
Orion 2v1 proti létajícímu hmyzu s vůní zeleného čaje 600 ml
Kód: 2500863
Kód dod.: 031391
EAN: 8411660033918
100%
139 Kč
231.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Orion 2v1 proti létajícímu hmyzu s vůní zeleného čaje, 600 ml je účinný insekticidní sprej určený k rychlé likvidaci létajícího hmyzu a současné ochraně interiéru.
Spokar Petr utěrka, 34 × 38 cm, balení 1 ks, různé barvy
Spokar®
Spokar Petr utěrka, 34 × 38 cm, balení 1 ks, různé barvy
Kód: 2503612
Kód dod.: 588627
EAN: 8593534442948
 
8.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Spokar utěrka Petr vhodná na mytí nádobí, dřezů, obkladů, nábytku. Lze ji vyvářet, postačuje však praní do 60 °C. Netoxická, prostá chemie, ekologická. Nesušit na slunci, či topných tělesech. Výborně saje, netřepí se.
Woolite Keratin Therapy Darks Denim Black prací gel, 3,6 l, 60 dávek
Woolite
Woolite Keratin Therapy Darks Denim Black prací gel, 3,6 l, 60 dávek
Kód: 1908702
Kód dod.: 2009-7
EAN: 5900627090529
100%
239.90 Kč
4Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel s keratinem na denim, černé a tmavé prádlo. Vhodný na jakýkoli materiál, i jemné prádlo.
Adidas Pure Game 3v1 sprchový gel na tělo, vlasy a pleť pro muže 250 ml
Adidas®
Adidas Pure Game 3v1 sprchový gel na tělo, vlasy a pleť pro muže 250 ml
Kód: 2300958
Kód dod.: 905655
EAN: 3616304247637
 
49.90 Kč
199.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Adidas Pure Game 3v1 sprchový gel s chladivým mentolem šetrně čistí tělo, vlasy i pleť a zanechává dlouhotrvající svěží vůni dřevin a koření.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.