cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
-32%Sleva
Nivea Tělový krém Repair & Care Urea 400ml
Nivea®
Nivea Tělový krém Repair & Care Urea 400ml
Kód: 2506726
Kód dod.: 822422
EAN: 9005800385587
 
249.90 Kč
369.90 Kč
624.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nivea Krém Repair & Care Urea pro velmi suchou a hrubou pokožku obsahuje 15% glycerinu + ureu. Viditelně redukuje známky suché pokožky již po prvním použití.
Colgate Max White Expert Original zubní pasta 75 ml
Colgate®
Colgate Max White Expert Original zubní pasta 75 ml
Kód: 2600917
Kód dod.: 885387
EAN: 7509546064857
 
109.90 Kč
1 465.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta Colgate Max White Expert Original neodstraňuje pouze povrchové skvrny, ale díky zcela unikátnímu složení zasahuje bělicí účinek hlouběji. Spolehlivě odstraní skvrny zpod povrchu zubní skloviny.
NIVEA tělový krém Repair & Care Urea 400 ml
Nivea®
NIVEA tělový krém Repair & Care Urea 400 ml
Kód: 2603141
Kód dod.: 808101
EAN: 9005800403533
 
229.90 Kč
574.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
NIVEA Repair & Care Urea 400 ml je intenzivně hydratační krém s ureou, glycerinem a provitamínem B5, který pečuje o suchou až velmi suchou a hrubou pokožku těla, rukou i obličeje a poskytuje jí hydrataci až na 72 hodin.
NIVEA intenzivní tělové sérum Repair & Care 200 ml
Nivea®
NIVEA intenzivní tělové sérum Repair & Care 200 ml
Kód: 2603140
Kód dod.: 808100
EAN: 9005800404493
 
199.90 Kč
999.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
NIVEA Repair & Care je intenzivní tělové sérum s 12% komplexem glycerinu, přírodních olejů a CICA, které pečuje o suchou až velmi suchou pokožku a poskytuje jí hydrataci po dobu delší než 72 hodin.
Coach Eau de Parfum parfémovaná voda pro ženy 90 ml
COACH
Coach Eau de Parfum parfémovaná voda pro ženy 90 ml
Kód: 101254
 
EAN: 3386460078306
100%
1 684 Kč
18 711.11Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Květinovo-ovocná vůně uvedená na trh v září 2016, temperamentní a jiskřivá, a přitom smyslná a žensk
Ceresit Flexibilní spárovací hmota CE 40 Aquastatic Bahama 5 kg
Henkel Ceresit
Ceresit Flexibilní spárovací hmota CE 40 Aquastatic Bahama 5 kg
Kód: 2508048
Kód dod.: 519628
EAN: 5900089140121
 
531 Kč
106.2Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ceresit CE 40 Aquastatic je vysoce kvalitní flexibilní spárovací hmota určená pro spáry o šířce 2 až 8 mm.
-3%Sleva
Jimmy Choo I want Choo With Love parfémovaná voda pro ženy 60 ml
Jimmy Choo
Jimmy Choo I want Choo With Love parfémovaná voda pro ženy 60 ml
Kód: 2502248
Kód dod.: CH024A02
EAN: 3386460160834
 
1 538 Kč
1 590 Kč
25 633.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Květinově-ovocná vůně pro ženy byla uvedena na trh v roce 2025 Představujeme I Want Choo With Love
Colgate Max White Ultra Freshness Pearls zubní pasta 50 ml
Colgate®
Colgate Max White Ultra Freshness Pearls zubní pasta 50 ml
Kód: 2600902
Kód dod.: 885063
EAN: 8718951505100
 
119.90 Kč
2 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Colgate Max White bělicí zubní pasta Ultra Fresh Pearls s hřejivou bohatou pěnou, která obsahuje miliony molekul aktivního kyslíku. Zubní pasta je neabrazivní a zároveň je bezpečná pro vaši sklovinu.
Versace Eros Eau de Parfum parfémovaná voda pro muže 50 ml
Versace
Versace Eros Eau de Parfum parfémovaná voda pro muže 50 ml
Kód: 2008546
Kód dod.: 12884
EAN: 8011003861903
100%
1 583 Kč
31 660Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Orientální dřevitá vůně uvedena na trh v roce 2020 Versace Eros Extravagantní svůdce. Parfémovaná
-7%Sleva
Rochas Eau de Rochas Orange Horizon toaletní voda pro ženy 100 ml
Rochas
Rochas Eau de Rochas Orange Horizon toaletní voda pro ženy 100 ml
Kód: 2401604
Kód dod.: RC032A01
EAN: 3386460146395
 
1 586 Kč
1 699 Kč
15 860Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Citrusová vůně Orange Horizon byla uvedena v roce 2024 Vychutnejte si atmosféru západu slunce na st
VÝPRODEJ - TOP CENA
Karl Lagerfeld Eau de Parfum parfémovaná voda pro ženy 85 ml
Karl Lagerfeld
Karl Lagerfeld Eau de Parfum parfémovaná voda pro ženy 85 ml
Kód: 78866
 
EAN: 3386460059114
 
1 159 Kč
13 635.29Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Květinová vůně uvedena na trh v roce 2014. Dámská parfémovaná voda Karl Lagerfeld propojuje vonnou
Essence řasenka I LOVE EXTREME CRAZY volume voděodolná 01 hnědá 12 ml
Essence
Essence řasenka I LOVE EXTREME CRAZY volume voděodolná 01 hnědá 12 ml
Kód: 2601739
Kód dod.: ES583260
EAN: 4059729583260
 
77 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dodejte řasám plný objem s přirozeným vzhledem pomocí řasenky essence I LOVE EXTREME crazy volume vo
STR8 deodorant Game, 150 ml
Str8
STR8 deodorant Game, 150 ml
Kód: 2600448
Kód dod.: 837154
EAN: 5201314170440
 
79.90 Kč
532.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pánský deodorant ve spreji STR8 Game. Svěží ovocná vůně s dřevitými tóny a zklidňujícími účinky levandule. Svěží a mladistvá vůně.
Givenchy L'Interdit Eau de Parfum Rouge parfémovaná voda pro ženy 80 ml
Givenchy
Givenchy L'Interdit Eau de Parfum Rouge parfémovaná voda pro ženy 80 ml
Kód: 2105604
Kód dod.: GIVP069262
EAN: 3274872428058
 
2 765 Kč
34 562.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Givenchy L'Interdit Rouge je květinová kořenitá dřevitá vůně uvedena na trh v roce 2021. Překonejte
Essence I Love Extreme Crazy Volume voděodolná objemová řasenka Černá 12 ml
Essence
Essence I Love Extreme Crazy Volume voděodolná objemová řasenka Černá 12 ml
Kód: 2207500
 
EAN: 4059729381255
100%
77 Kč
6 416.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zásluhou mimořádně velkého kartáčku precizně obalí každou řasu krémovou barevnou texturou. Vašim řas
Essence Baby Got Blush tekutá tvářenka 30 Dusty Rose 10 ml
Essence
Essence Baby Got Blush tekutá tvářenka 30 Dusty Rose 10 ml
Kód: 2401337
 
EAN: 4059729447395
 
88 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tekutá tvářenka BABY GOT BLUSH 30 s lehkou texturou propůjčí vašim lícím přirozený růžový nádech. Tu
Laura Biagiotti Aqve Romane Uva Dulcis toaletní voda pro ženy 100 ml
Laura Biagiotti
Laura Biagiotti Aqve Romane Uva Dulcis toaletní voda pro ženy 100 ml
Kód: 2403243
Kód dod.: 14128
EAN: 8059082001841
 
1 459 Kč
14 590Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Květinová, dřevitá, ovocná vůně pro ženy byla uveden na trh v roce 2024 Vůně Uva Dulcis z dílny Gui
Omino Bianco Marseille prací gel s marseillským mýdlem na vlnu a hedvábí 2 l, 50 dávek
Omino Bianco
Omino Bianco Marseille prací gel s marseillským mýdlem na vlnu a hedvábí 2 l, 50 dávek
Kód: 2602779
Kód dod.: 724124
EAN: 8003650023070
100%
154.90 Kč
3.1Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Omino Bianco prací gel Marseille je koncentrovaný tekutý prací prostředek s obsahem tradičního marseillského mýdla, určený pro šetrné praní jemných i běžných textilií.
Chante Clair gel na praní vlny a kašmíru Lana e Cashmere 900 ml
Chante Clair
Chante Clair gel na praní vlny a kašmíru Lana e Cashmere 900 ml
Kód: 2508602
Kód dod.: 775422
EAN: 8015194100742
 
94.90 Kč
5.27Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jemný prací gel navržený speciálně pro praní vlny, kašmíru a dalších citlivých materiálů, který šetrně odstraňuje nečistoty, chrání strukturu vláken a zanechává prádlo hebké, svěží a dlouhodobě krásné.
Baterie Philips Power Alkaline 2 ks AAA LR03 Micro 1,5V
Philips
Baterie Philips Power Alkaline 2 ks AAA LR03 Micro 1,5V
Kód: 2506126
Kód dod.: 960958
EAN: 8712581549824
 
38 Kč
9.5Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní baterie značky Philips poskytují dobrou kvalitu a dlouhou životnost.
-7%Sleva
Batiste Sensitive Scalp suchý šampon na vlasy pro citlivou pokožku hlavy 200 ml
Batiste
Batiste Sensitive Scalp suchý šampon na vlasy pro citlivou pokožku hlavy 200 ml
Kód: 2507424
Kód dod.: 855404
EAN: 5010724004104
 
139.90 Kč
149.90 Kč
699.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Batiste Sensitive Scalp je suchý šampon speciálně vyvinutý pro citlivou pokožku hlavy. Má jemné složení bez parfemace, které šetrně osvěží vlasy, aniž by podráždil nebo vysušil pokožku.
Fino Easy Cut  potravinová fólie o síle 7 µ, šířka 29 cm, délka 20 metrů
Fino
Fino Easy Cut potravinová fólie o síle 7 µ, šířka 29 cm, délka 20 metrů
Kód: 1704253
Kód dod.: 956024
EAN: 5900536311708
80%
34.90 Kč
1.75Kč/1m
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Fino potravinová fólie o délce 20 metrů je ideální na balení, mražení a skladování potravin. Síla fólie je 7 mikronů. Šířka potravinové fólie 29 cm.
-1%Sleva
Essence Hydra Kiss Lip Tint barva na rty 06 Berry Crush 4 ml
Essence
Essence Hydra Kiss Lip Tint barva na rty 06 Berry Crush 4 ml
Kód: 2502319
Kód dod.: ES542977
EAN: 4059729542977
 
77.50 Kč
78 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte rtům šťavnatý nádech barvy s tekutou rtěnkou Essence Hydra Kiss Lip Tint v odstínu 06 Berry
-4%Sleva
Artdeco Hydra Care Lipstick hydratační pečující rtěnka 20 Rose Oasis 3,5 g
Artdeco
Artdeco Hydra Care Lipstick hydratační pečující rtěnka 20 Rose Oasis 3,5 g
Kód: 1803827
Kód dod.: 183.20
EAN: 4052136083408
100%
382 Kč
399 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pečující rtěnka Hydra Care Lipstick poskytuje trojitý výživný efekt pro měkké a hladké rty. Sklád
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.