cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
BALhome houba na tabuli, mix barev, 1 ks
BALhome
BALhome houba na tabuli, mix barev, 1 ks
Kód: 2501198
Kód dod.: 591670
EAN: 8591235087833
 
24.90 Kč
24.9Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Školní houba na tabuli o rozměru 18 × 11 × 5 cm se středními póry. Různé barvy dle skladové dostupnosti bez možnosti volby.
Ceresit CS25 sanitární silikon, bahama, 280 ml
Henkel Ceresit
Ceresit CS25 sanitární silikon, bahama, 280 ml
Kód: 2507946
Kód dod.: 519433
EAN: 8691451080318
 
265 Kč
946.43Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Určen pro vyplnění dilatačních a spojovacích spár mezi keramickými obklady a dlažbou v rozích nebo ve styku stěn, podlah a k usazování zařizovacích předmětů v sanitární oblasti.
Herbavera kostivalová mast s konopím a mátou, 200 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera kostivalová mast s konopím a mátou, 200 ml
Kód: 2507726
Kód dod.: 812055
EAN: 8594009476932
 
79.90 Kč
399.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro masáž těla, kloubů, šlach, svalů i zad.
AKCE
-9%Sleva
Schauma šampon Repair & Care, 400 ml
Henkel Schwarzkopf schauma
Schauma šampon Repair & Care, 400 ml
Kód: 46456
Kód dod.: 845290
EAN: 3838824138923
 
69.90 Kč
77 Kč
174.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Receptura s bambuckým máslem a kokosovými výtažky uhlazuje a regeneruje strukturu vlasů pro viditelně pružnější a zdravě vypadající vlasy plné lesku.
Dolce & Gabbana Light Blue Capri in Love Homme parfémovaná voda pro muže 50 ml
Dolce & Gabbana
Dolce & Gabbana Light Blue Capri in Love Homme parfémovaná voda pro muže 50 ml
Kód: 2501323
 
EAN: 8054754407297
 
2 336 Kč
46 720Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dřevitá aromatická vůně pro muže byla uvedena na trh v roce 2025 Light Blue Capri In Love Pour Homm
-8%Sleva
Artdeco Soft Lip Liner Waterproof voděodolná konturovací tužka na rty 172 Cool Mauve 1,2 g
Artdeco
Artdeco Soft Lip Liner Waterproof voděodolná konturovací tužka na rty 172 Cool Mauve 1,2 g
Kód: 2601787
Kód dod.: 172.172
EAN: 4052136087819
 
218 Kč
237 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
ARTDECO voděodolná tužka na rty představuje skvělé řešení pro každého, kdo hledá dokonale upravený v
AKCE
-25%Sleva
Naturella dámské vložky Classic Maxi, 8 ks
Naturella
Naturella dámské vložky Classic Maxi, 8 ks
Kód: 46565
Kód dod.: 916134
EAN: 4015400317999
90%
29.90 Kč
39.90 Kč
3.74Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dámské hygienické vložky s obsahem heřmánku zajišťující komfortní a spolehlivou ochranu.
Blistex ochranný balzám na rty s agáve, 3,7 g
Blistex®
Blistex ochranný balzám na rty s agáve, 3,7 g
Kód: 2500293
Kód dod.: 823486
EAN: 8594044644617
 
94.90 Kč
23 725Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ochranný balzám na rty Blistex s agáve nabízí šetrnou a účinnou péči pro suché a podrážděné rty.
AKCE
-16%Sleva
BALbio bakterie do žump, septiků a čov, 500ml
BALbio
BALbio bakterie do žump, septiků a čov, 500ml
Kód: 2501671
Kód dod.: 625969
EAN: 8591235099812
 
99.90 Kč
119 Kč
199.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
BALbio bakterie do septiku ekologicky rozkládají organické látky. Odstraňují zápach, vytváří a udržují přírodní proces rozpadu
Spokar 5151 smeták na hůl, různé barvy, se závitem, plastový
Spokar®
Spokar 5151 smeták na hůl, různé barvy, se závitem, plastový
Kód: 19276
Kód dod.: 575860
EAN: 8593534510135
 
85.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Spokar smeták na hůl se závitem, těleso plastové, osazeno štěpeným syntetickým vláknem PET.
-5%Sleva
Tempo leštěnka autokaroserií na nové laky, 120 g
Druchema Tempo®
Tempo leštěnka autokaroserií na nové laky, 120 g
Kód: 04080
Kód dod.: 480116
EAN: 8594825006146
90%
99.90 Kč
104.90 Kč
832.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Neabrazivní lehce roztíratelný krém, k leštění a konzervaci laků karoserií zejména nových, včetně metalíz. Je vyroben z přírodních a syntetických tvrdých vosků, které dodávají ošetřené karoserii vysoký a trvanlivý lesk.
Iberia Protect utěrky zachycující barvy, 15 ks
Iberia®
Iberia Protect utěrky zachycující barvy, 15 ks
Kód: 31925
Kód dod.: 761215
EAN: 8411660218018
100%
104.90 Kč
6.99Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Iberia Protect utěrky zachycující barvy, při praní barevných oděvů se zbytky barvy vypírají a mohou se přenést do barev jiných praných oděvů. Barvy se mezi sebou míchají, ztrácí lesk a svůj původní vzhled.
-1%Sleva
Essence What the fake! umělé řasy 04 Dramatic Length 1 pár
Essence
Essence What the fake! umělé řasy 04 Dramatic Length 1 pár
Kód: 2502352
Kód dod.: ES541727
EAN: 4059729541727
 
77 Kč
78 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Chcete získat dlouhé, plné a nepřehlédnutelné řasy, které ihned promění váš pohled? Umělé řasy Essen
Essence Ciao! houbičky na korektor 01 Squeeze The Day, 2 ks
Essence
Essence Ciao! houbičky na korektor 01 Squeeze The Day, 2 ks
Kód: 2602850
Kód dod.: ES622389
EAN: 4059729622389
 
75 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
S essence Ciao! Houbičkami na korektor z limitované edice docílíte perfektně sjednoceného tónu pleti
Spokar kovová lopatka malá, pozinkovaný plech, 110 mm
Spokar®
Spokar kovová lopatka malá, pozinkovaný plech, 110 mm
Kód: 2503546
Kód dod.: 575648
EAN: 8593534790391
 
107 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Spokar kovová lopatka malá 110 mm, vyrobena z pozinkovaného plechu.
AKCE
-9%Sleva
Varta High Energy, baterie AA, alkalické, 8 ks
Varta
Varta High Energy, baterie AA, alkalické, 8 ks
Kód: 2504459
Kód dod.: 961058
EAN: 4008496574018
 
99 Kč
108.90 Kč
12.38Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
AA - silná baterie malých rozměrů od Varty pro použití v přístrojích s velkou energetickou spotřebou, jako jsou hračky, audiopřístroje, elektronické hry apod.
AKCE
-9%Sleva
Varta High Energy, baterie AAA, alkalické, 8 ks
Varta
Varta High Energy, baterie AAA, alkalické, 8 ks
Kód: 2504458
Kód dod.: 961057
EAN: 4008496675111
 
99 Kč
108.90 Kč
12.38Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Silné baterie malých rozměrů Varta pro použití v přístrojích s velkou energetickou spotřebou, jako jsou hračky, audiopřístroje, elektronické hry apod.
Paloma 2vrstvé papírové kapesníky Sensitive Care, 100 ks
Paloma
Paloma 2vrstvé papírové kapesníky Sensitive Care, 100 ks
Kód: 2506027
Kód dod.: 910055
EAN: 3838952001878
 
24.90 Kč
0.25Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Papírové kapesníčky v moderní designu tvrdé papírové krabičky, která zajišťuje pohodlný a rychlí přístup k jednotlivým útržkům.
Supermal Email S2013 1100 středně šedý, 0,6 l
Supermal
Supermal Email S2013 1100 středně šedý, 0,6 l
Kód: 2508240
Kód dod.: 189014
EAN: 8591235099218
 
179 Kč
298.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tato syntetická barva s matným vzhledem přináší nadčasovou eleganci a decentnost každému povrchu.
Supermal Email S2013 5300 střední zeleň 0,6 l
Supermal
Supermal Email S2013 5300 střední zeleň 0,6 l
Kód: 2508271
Kód dod.: 189048
EAN: 8591235098662
 
189 Kč
315Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tato syntetická barva s matným vzhledem přináší nadčasovou eleganci a decentnost každému povrchu.
Supermal Email S2013 1110 světle šedý, 0,6 l
Supermal
Supermal Email S2013 1110 světle šedý, 0,6 l
Kód: 2508242
Kód dod.: 189018
EAN: 8591235098624
 
179 Kč
298.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tato syntetická barva s matným vzhledem přináší nadčasovou eleganci a decentnost každému povrchu.
Supermal Email S2013 5400 tmavá zeleň 2,5 l
Supermal
Supermal Email S2013 5400 tmavá zeleň 2,5 l
Kód: 2507214
Kód dod.: 189054
EAN: 8591235099324
 
775 Kč
310Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tato syntetická barva s matným vzhledem přináší nadčasovou eleganci a decentnost každému povrchu.
Supermal Email S2013 1000 bílý, 2,5 l
Supermal
Supermal Email S2013 1000 bílý, 2,5 l
Kód: 2508238
Kód dod.: 189012
EAN: 8591235099195
 
799 Kč
319.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tato syntetická barva s matným vzhledem přináší nadčasovou eleganci a decentnost každému povrchu.
Supermal Primer S2000 0100 bílý, 3,5 kg
Supermal
Supermal Primer S2000 0100 bílý, 3,5 kg
Kód: 2507143
Kód dod.: 180108
EAN: 8591235099096
 
625 Kč
178.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Rychleschnoucí barva se snadnou aplikací.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.