cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
L'Oréal Magic Retouch Black zakrytí odrostů, 75 ml
L'Oréal Paris
L'Oréal Magic Retouch Black zakrytí odrostů, 75 ml
Kód: 1601099
Kód dod.: 870390
EAN: 3600523192885
100%
199.90 Kč
2 665.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sprej pro okamžité zakrytí odrostů. Odstín černá.
Syoss Root Retouch sprej pro dočasné zakrytí odrostů Tmavě hnědý 120 ml
Henkel Syoss
Syoss Root Retouch sprej pro dočasné zakrytí odrostů Tmavě hnědý 120 ml
Kód: 1701497
Kód dod.: 870292
EAN: 9000101052794
 
204.90 Kč
1 707.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ihned zasychá a ve vlasech zanechává rovnoměrně barvu, která se harmonicky mísí se zbytkem vlasů.
Syoss Root Retouch sprej pro dočasné zakrytí odrostů Kašmírově červený, 120 ml
Henkel Syoss
Syoss Root Retouch sprej pro dočasné zakrytí odrostů Kašmírově červený, 120 ml
Kód: 1701495
Kód dod.: 870293
EAN: 9000101052855
 
204.90 Kč
1 707.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Syoss Root Retouch sprej na dočasné zakrytí odrostů. Díky jemným minerálním pigmentům okamžitě kryje světlejší nebo šedivé odrosty a je tak ideální pro rychlé upravení barvy nežádoucích odrostů.
Syoss Root Retoucher sprej na odrosty, tmavě plavý, 120 ml
Henkel Syoss
Syoss Root Retoucher sprej na odrosty, tmavě plavý, 120 ml
Kód: 1701498
Kód dod.: 870294
EAN: 9000101052886
 
204.90 Kč
1 707.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sprej na odrosty určený k rychlému zakrytí tmavých odrostů mezi barvením vlasů. Odstín tmavě plavý se snadno aplikuje a okamžitě sjednocuje barvu vlasů, čímž vlasy vypadají upravené a přirozené.
L'Oréal Magic Retouch Golden brown zakrytí odrostů, 75 ml
L'Oréal Paris
L'Oréal Magic Retouch Golden brown zakrytí odrostů, 75 ml
Kód: 1800590
Kód dod.: 870408
EAN: 3600523541256
 
199.90 Kč
2 665.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sprej pro okamžité zakrytí odrostů. Odstín oříškově hnědá.
Garnier Color Naturals Ledově Platinová 101+
Garnier
Garnier Color Naturals Ledově Platinová 101+
Kód: 2501380
Kód dod.: 870472
EAN: 3600542622066
 
104.90 Kč
2 622.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Permanentní zesvětlující barva na vlasy Garnier Color Naturals zesvětluje vlasy až o 4 odstíny a poskytuje dlouhotrvající, zářivý blond efekt.
L'oreal Paris Préférence inzenzivní zesvětlovač na vlasy, Venice ultra světlá křišťálová blond 11.11
L'Oréal Paris
L'oreal Paris Préférence inzenzivní zesvětlovač na vlasy, Venice ultra světlá křišťálová blond 11.11
Kód: 2402609
Kód dod.: 870600
EAN: 3600524080143
 
254.90 Kč
5 310.42Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva na vlasy pro efekt lesklé a čistě světlé blond.
Garnier Color Naturals Ledově Popelavá 103+
Garnier
Garnier Color Naturals Ledově Popelavá 103+
Kód: 2507291
Kód dod.: 870470
EAN: 3600542622080
 
104.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Permanentní zesvětlující barva na vlasy Garnier Color Naturals zesvětluje vlasy až o 4 odstíny a poskytuje dlouhotrvající, zářivý blond efekt.
Syoss Root Retouch sprej pro dočasné zakrytí odrostů Černý, 120 ml
Henkel Syoss
Syoss Root Retouch sprej pro dočasné zakrytí odrostů Černý, 120 ml
Kód: 1801208
Kód dod.: 870291
EAN: 9000101208375
 
204.90 Kč
1 707.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vlasový make-up spray na odrosty. Mikrojemné minerální kosmetické pigmenty zakryjí světlé a šedivé odrosty během několika sekund.
Palette Mousse Color středně hnědá 5-0, 35 ml
Henkel Schwarzkopf Palette
Palette Mousse Color středně hnědá 5-0, 35 ml
Kód: 2504830
Kód dod.: 870416
EAN: 3838824222905
 
184.90 Kč
5 282.86Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Palette Mousse Color středně hnědá 5-0 dodává vlasům přirozený středně hnědý odstín s dlouhotrvajícím barevným výsledkem a zářivým leskem.
Coyote odstraňovač hmyzu, rozprašovač, 500 ml
Coyote
Coyote odstraňovač hmyzu, rozprašovač, 500 ml
Kód: 04168
Kód dod.: 480482
EAN: 8590005754180
 
74.90 Kč
149.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Odstranění všech pozůstatků hmyzu z čelních skel, masek chladičů, reflektorů a karoserií.
Alufix sáčky uzavíratelné se zipem mix 1 l + 3 l + 6 l, 15 ks
Alufix
Alufix sáčky uzavíratelné se zipem mix 1 l + 3 l + 6 l, 15 ks
Kód: 2500955
Kód dod.: 956087
EAN: 4823071655759
 
64.90 Kč
4.33Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Praktické uzavíratelné sáčky Alufix se zipem jsou ideálním pomocníkem do domácnosti i na cesty. Slouží k hygienickému uchovávání potravin, menších předmětů nebo kosmetiky.
MONTBLANC Legend Elixir Parfum 50ml 9967
MONTBLANC Legend Elixir Parfum 50ml 9967
Kód: 2603554
Kód dod.: 14931
EAN: 3386460169967
 
1 449 Kč
28 980Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nad Obal Stretch fólie NO 20, ruční, čirá, 20 µ, 0,5 × 150 m
Nad Obal Stretch fólie NO 20, ruční, čirá, 20 µ, 0,5 × 150 m
Kód: 2504727
Kód dod.: 569706
 
 
219 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
BIC 4 FLEX PÁNSKÝ JEDNORÁZOVÝ HOLÍCÍ STROJEK (3+1) 0621
BIC 4 FLEX PÁNSKÝ JEDNORÁZOVÝ HOLÍCÍ STROJEK (3+1) 0621
Kód: 2603469
Kód dod.: 882118
EAN: 3086123220621
 
139.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
MONTBLANC Legend Elixir Parfum 100ml 9950
MONTBLANC Legend Elixir Parfum 100ml 9950
Kód: 2603555
Kód dod.: 14932
EAN: 3386460169950
 
2 055 Kč
20 550Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
MONTBLANC Legend Elixir Parfum 30ml 4398
MONTBLANC Legend Elixir Parfum 30ml 4398
Kód: 2603553
Kód dod.: 14930
EAN: 3386460174398
 
1 035 Kč
34 500Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
L'Oréal Magic Retouch Dark brown zakrytí odrostů, 75 ml
L'Oréal Paris
L'Oréal Magic Retouch Dark brown zakrytí odrostů, 75 ml
Kód: 1601100
Kód dod.: 870391
EAN: 3600523192892
 
199.90 Kč
2 665.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sprej pro okamžité zakrytí odrostů. Odstín tmavě hnědá.
L'Oréal Magic Retouch Cold Brown na zakrytí šedin 75 ml
L'Oréal Paris
L'Oréal Magic Retouch Cold Brown na zakrytí šedin 75 ml
Kód: 1800593
Kód dod.: 870645
EAN: 3600523337507
 
199.90 Kč
2 665.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Řekněte sbohem šedinám během několika vteřin s L'Oréal Magic Retouch Cold Brown.
Garnier Color Naturals Mrazivá stříbrná 102+
Garnier
Garnier Color Naturals Mrazivá stříbrná 102+
Kód: 2507292
Kód dod.: 870471
EAN: 3600542622073
 
104.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Permanentní zesvětlující barva na vlasy Garnier Color Naturals zesvětluje vlasy až o 4 odstíny a poskytuje dlouhotrvající, zářivý blond efekt.
Schwarzkopf Palette Compact Root Retouch víceúčelový kompaktní pudr, Hnědý, 3 g
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Compact Root Retouch víceúčelový kompaktní pudr, Hnědý, 3 g
Kód: 2505651
Kód dod.: 870193
EAN: 9000101664065
 
154.90 Kč
51 633.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kompaktní pudr pro okamžité zakrytí odrostů a šedin. odrostlé kořínky dokonale splynou se zbytkem vlasů, rychle a bez zatížení.
SCHWARZKOPF GLOSS SUPREME ČOKOLÁDOVĚ HNĚDÁ 30 ML 6751
Henkel Schwarzkopf
SCHWARZKOPF GLOSS SUPREME ČOKOLÁDOVĚ HNĚDÁ 30 ML 6751
Kód: 2602959
Kód dod.: 870720
EAN: 9000101776751
 
199.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazurol S1039 napouštěcí olej, přírodní, 2,5 l
Lazurol
Lazurol S1039 napouštěcí olej, přírodní, 2,5 l
Kód: 2503762
Kód dod.: 260187
EAN: 8595073026856
 
1 285 Kč
514Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
LAZUROL NAPOUŠTĚCÍ OLEJ je určen k ošetřování měkkého i tvrdého dřeva vystaveného povětrnostním vlivům i k nátěrům v interiérech, např. dřevěného nábytku.
Lazurol S1039 napouštěcí olej, přírodní, 0,75 l
Lazurol
Lazurol S1039 napouštěcí olej, přírodní, 0,75 l
Kód: 2502862
Kód dod.: 260185
EAN: 8595073026139
 
401 Kč
534.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
LAZUROL NAPOUŠTĚCÍ OLEJ je určen k ošetřování měkkého i tvrdého dřeva vystaveného povětrnostním vlivům i k nátěrům v interiérech, např. dřevěného nábytku.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.