cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Het sádra šedá, 1 kg
Het
Het sádra šedá, 1 kg
Kód: 2503177
Kód dod.: 440709
EAN: 8594002538101
 
25.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Přípravek pro výplně děr a nerovností podkladu - pro vodoinstalační, elektroinstalační, topenářské, modelářské, stavební práce.
Sedlecký Kaolin jemně mletý 25 kg
Sedlecký Kaolín
Sedlecký Kaolin jemně mletý 25 kg
Kód: 2502842
Kód dod.: 440950
EAN: 8594024752011
 
339 Kč
13.56Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Využití kaolinu Sedlec Ia bylo ve výrobě porcelánu a řada výrobců jej dodnes používá jako hlavní plastickou složku hmoty pro plastické vytváření, lití nebo izostatické lisování stolního nádobí.
Taft Good Hair sprej na jemné vlasy s vůní šťavnatého citronu 150 ml
Henkel Taft®
Taft Good Hair sprej na jemné vlasy s vůní šťavnatého citronu 150 ml
Kód: 2602963
Kód dod.: 863322
EAN: 9000101781489
 
229.90 Kč
1 532.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Taft Good Hair sprej na jemné vlasy s vůní šťavnatého citronu 150 ml je lehký stylingový sprej navržený speciálně pro jemné a zplihlé vlasy.
Taft Good Hair sprej na suché vlasy 150 ml
Henkel Taft®
Taft Good Hair sprej na suché vlasy 150 ml
Kód: 2602965
Kód dod.: 863329
EAN: 9000101781540
 
229.90 Kč
1 532.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Taft Good Hair sprej na suché vlasy 150 ml je hydratační ochranný sprej určený pro suché a dehydratované vlasy.
ZUB.PASTA ODOL HERBAL 75 ML NOVÉ 8306
Odol®
ZUB.PASTA ODOL HERBAL 75 ML NOVÉ 8306
Kód: 2603297
Kód dod.: 885168
EAN: 5054563308306
 
39.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
ZUB.PASTA ODOL CLASSIC 75 ML NOVÝ 1382
Odol®
ZUB.PASTA ODOL CLASSIC 75 ML NOVÝ 1382
Kód: 2603400
Kód dod.: 885169
EAN: 5054563311382
 
39.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Taft Heat Protection Spray 250 ml
Henkel Taft®
Taft Heat Protection Spray 250 ml
Kód: 2506993
Kód dod.: 863288
EAN: 9000101619386
 
164.90 Kč
165 Kč
659.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Schwarzkopf Taft Heat Protection Spray 250 ml – chrání vlasy před teplem až do 230 °C, zajišťuje dlouhotrvající ochranu proti krepatění a dodává přirozený lesk bez slepení.
K nákupu navíc
Montblanc Signature Elixir tělové mléko 100 ml
Mont Blanc
Montblanc Signature Elixir tělové mléko 100 ml
Kód: 2603566
 
EAN: 3386460156615
 
0 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Montblanc Signature Elixir tělové mléko 100 ml
Proxim Cukrářské droždí amonium, 100 g
Proxim
Proxim Cukrářské droždí amonium, 100 g
Kód: 03676
Kód dod.: 934990
EAN: 8594019360399
100%
23.90 Kč
239Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Toto cukrářské droždí se při vysokých teplotách (pečení) mění v plyn který kypří těsto. Těsto je ihned vhodné ke zpracování, můžete jej však připravit i předem a uchovat v chladu.
Spokar 3618/106 mazáček na boty
Spokar®
Spokar 3618/106 mazáček na boty
Kód: 18770
Kód dod.: 570820
EAN: 8593534360105
 
25.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Plastové těleso, štětina. Plastový kartáček na aplikaci krémů na obuv. Krém se snadno roztře a nanese na obuv. Velmi oblíbený doplněk pro vojenskou obuv.
Spokar kartáč šatový, žehlička velká, plastové těleso, syntetická vlákna
Spokar®
Spokar kartáč šatový, žehlička velká, plastové těleso, syntetická vlákna
Kód: 41622
Kód dod.: 570834
EAN: 8593534360426
 
52.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kartáč žehlička velká, univerzální prádlový a úklidový kartáč. Plastové těleso, syntetická vlákna (PP).
Cif sprejn UNI na okna a sklo, 500 ml
Cif
Cif sprejn UNI na okna a sklo, 500 ml
Kód: 2402456
Kód dod.: 710023
EAN: 8720182782410
100%
54.90 Kč
109.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čisticí sprej Cif Okna & sklo je šetrný k vašemu domovu.
AKCE
-5%Sleva
Milit Cleaner sklo a okna 750 ml
Milit
Milit Cleaner sklo a okna 750 ml
Kód: 2508288
Kód dod.: 700564
EAN: 8594221200407
 
38 Kč
39.90 Kč
50.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Milit Cleaner Sklo a okna je čisticí prostředek navržený speciálně pro efektivní údržbu skleněných ploch v domácnosti.
-1%Sleva
Spokar 7102 školní štětec, č. 4, balení 10 ks
Spokar®
Spokar 7102 školní štětec, č. 4, balení 10 ks
Kód: 2503329
Kód dod.: 523411
EAN: 8593534710092
 
17.90 Kč
18 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní školní štětec SPOKAR, kulatý, má dřevěné lakované držadlo, jemná živočišná vlákna, viditelná délka vláken 13 mm, velikost číslo 4.
Parex Premium čistící váleček na textil, 56 listů
Parex
Parex Premium čistící váleček na textil, 56 listů
Kód: 2602745
Kód dod.: 959523
EAN: 8680895121251
 
109.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Parex Premium čistící váleček na textil (56 listů) je praktický lepicí váleček určený k rychlému odstranění nečistot z oblečení, čalounění i dalších textilních povrchů.
SIDOLUX okna a zrcadla Nano Code Lemon, 500 ml
LAKMA Sidolux
SIDOLUX okna a zrcadla Nano Code Lemon, 500 ml
Kód: 86888
Kód dod.: 705255
EAN: 5902986223303
 
49.90 Kč
99.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čistá a průzračná okna s osvěžující vůni citronu! Díky nano technologii okna umytá tímto prostředkem zůstanou čistá dvakrát déle, než při užití jiného produktu. Nezanechává šmouhy a má příjemnou vůni.
AKCE
Jelen prací gel Sport a pot, 60 dávek, 2,7 l
Jelen®
Jelen prací gel Sport a pot, 60 dávek, 2,7 l
Kód: 1803626
Kód dod.: 757023
EAN: 8592613579896
100%
259.90 Kč
4.33Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jelen prací gel na sport a propocené oblečení.
AKCE
-4%Sleva
Jelen na skla a zrcadla, jablko, 500 ml
Jelen®
Jelen na skla a zrcadla, jablko, 500 ml
Kód: 1905886
Kód dod.: 769013
EAN: 8592613550222
100%
67 Kč
69.90 Kč
134Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čistící prostředek na skla a zrcadla s rozprašovačem.
Spokar 3603/726 kartáč prádlový
Spokar®
Spokar 3603/726 kartáč prádlový
Kód: 18813
Kód dod.: 570500
EAN: 8593534360013
 
49.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kartáč se skvěle hodí na odstranění skvrn z prádla nebo během ručního praní menšího prádla.
Iron čistič oken a skleněných ploch, 500 ml
Severochema Iron
Iron čistič oken a skleněných ploch, 500 ml
Kód: 04269
Kód dod.: 705172
EAN: 8595009210816
 
29.90 Kč
59.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoce účinný čistič oken a skleněných ploch se speciálními přísadami pro zesílení čisticího efektu. Výrobek je vhodné použít i k čištění zrcadel, skleněných částí nábytku a TV obrazovek.
-2%Sleva
Clin Citrus čisticí prostředek 4 l
Henkel Clin
Clin Citrus čisticí prostředek 4 l
Kód: 2500520
Kód dod.: 705134
EAN: 9000101824544
 
239.90 Kč
245 Kč
59.98Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Clin Lemon je ideální volbou pro ty, kteří hledají spolehlivý a efektivní čisticí prostředek pro své skleněné povrchy.
-7%Sleva
Pytle na odpad černé LD 80 µ 120 l, 70 × 110 cm, 15 ks
viGO!
Pytle na odpad černé LD 80 µ 120 l, 70 × 110 cm, 15 ks
Kód: 2501843
Kód dod.: 954636
EAN: 5902335754090
 
82.90 Kč
89 Kč
5.53Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Černé pytle na odpad extra odolné proti protrhnutí.
Gumičky pro domácnost, průměr 2 cm, balení 50 kusů
Dipra
Gumičky pro domácnost, průměr 2 cm, balení 50 kusů
Kód: 2503790
Kód dod.: 965800
 
 
7.90 Kč
0.16Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
AKCE
-1%Sleva
LAVON na skla a leské povrchy, 5 l
Lavon
LAVON na skla a leské povrchy, 5 l
Kód: 2507319
Kód dod.: 705158
EAN: 8594187141295
 
159 Kč
159.90 Kč
31.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální čistič s alkoholem na skla a všechny omyvatelné povrchy.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.