cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Spokar Pytel na suť černý, 60 × 120 cm, 1 ks
Spokar®
Spokar Pytel na suť černý, 60 × 120 cm, 1 ks
Kód: 2504574
Kód dod.: 992618
EAN: 8593534831674
 
37.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoce odolný černý pytel na suť.
AKCE
-1%Sleva
LAVON na skla a leské povrchy, 5 l
Lavon
LAVON na skla a leské povrchy, 5 l
Kód: 2507319
Kód dod.: 705158
EAN: 8594187141295
 
159 Kč
159.90 Kč
31.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální čistič s alkoholem na skla a všechny omyvatelné povrchy.
Purina ONE Dual Nature Sterilised granule pro kočky se spirulinou a hovězím 750g
Purina®
Purina ONE Dual Nature Sterilised granule pro kočky se spirulinou a hovězím 750g
Kód: 2603008
Kód dod.: 976271
EAN: 7613036716512
 
159.90 Kč
213.2Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Purina ONE Dual Nature Sterilised je kompletní krmivo pro kastrované a sterilizované kočky s hovězím masem a spirulinou, které podporuje vitalitu, imunitní systém i zdraví močových cest.
Purina ONE Bifensis Sterilised granule pro kočky s kuřetem a pšenicí, 750 g
Purina®
Purina ONE Bifensis Sterilised granule pro kočky s kuřetem a pšenicí, 750 g
Kód: 2603550
Kód dod.: 976277
EAN: 8445291810488
 
159.90 Kč
213.2Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Purina ONE Bifensis Sterilised je kompletní krmivo s kuřetem pro kastrované a sterilizované kočky, které podporuje optimální hmotnost, zdravé trávení, močové cesty i celkovou vitalitu.
Lazurol Aqua napouštědlo V1314 prevence proti houbám a hmyzu bezbarvý, 700 g
Lazurol
Lazurol Aqua napouštědlo V1314 prevence proti houbám a hmyzu bezbarvý, 700 g
Kód: 2504665
Kód dod.: 340106
EAN: 8591235070477
 
272 Kč
388.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Fungicidní a insekticidní napouštědlo na dřevo. K preventivní chemické povrchové ochraně dřeva a materiálů na jeho bázi před napadením dřevozbarvujícími i dřevokaznými houbami a dřevokazným hmyzem.
K nákupu navíc
-100%Sleva
Montblanc Signature Absolue parfémovaná voda pro ženy 50 ml
Mont Blanc
Montblanc Signature Absolue parfémovaná voda pro ženy 50 ml
Kód: 2301540
Kód dod.: 13608
EAN: 3386460132770
 
0 Kč
1 437.50 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Montblanc Signature Absolue parfémovaná voda pro ženy 50 ml
K nákupu navíc
Versace Bright Crystal parfém pro ženy 5 ml
Versace
Versace Bright Crystal parfém pro ženy 5 ml
Kód: 2403887
Kód dod.: 20715T
EAN: 8011003891108
 
0 Kč
0.01Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Versace Bright Crystal parfém pro ženy 5 ml
Uniflex sádra bílá, modelářská, 20 kg
Uniflex®
Uniflex sádra bílá, modelářská, 20 kg
Kód: 2504461
Kód dod.: 440530
EAN: 8591235056457
 
299 Kč
14.95Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ideální materiál pro vyplnění děr a nerovností podkladu, práce v interiéru. Sádrové pojivo – síran vápenatý. Sádra pro stavebnictví, štukatérské výrobky, sádrové spárovací hmoty.
Uniflex sádra šedá, stavební, 20 kg
Uniflex®
Uniflex sádra šedá, stavební, 20 kg
Kód: 2504462
Kód dod.: 440729
EAN: 8591235056525
 
318 Kč
15.9Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ideální materiál pro vyplnění děr a nerovností podkladu, práce v interiéru. Sádrové pojivo – síran vápenatý. Sádra pro stavebnictví, štukatérské výrobky, sádrové spárovací hmoty.
Spokar miska na sádru kónická
Spokar®
Spokar miska na sádru kónická
Kód: 2503624
Kód dod.: 561066
EAN: 8590804005629
 
28.90 Kč
29 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Miska na sádru plastová, kónická. Příslušenství pro řemeslníky a domácí kutily. Miska vhodná k rozmíchávání sádry apod.
HET sádra bílá, 40 kg
Het
HET sádra bílá, 40 kg
Kód: 2503226
Kód dod.: 440532
EAN: 8594002538026
 
655 Kč
16.38Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Přípravek pro výplně děr a nerovností podkladu - pro vodoinstalační, elektroinstalační, topenářské, modelářské, stavební práce.
K nákupu navíc
Michael Kors kosmetická taška pánská
Michael Kors
Michael Kors kosmetická taška pánská
Kód: 2603573
 
EAN: 850050174806
 
0 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Michael Kors kosmetická taška pánská
AKCE
-20%Sleva
SIDOLUX okna a zrcadla Anti Fog Lemon, 500 ml
LAKMA Sidolux
SIDOLUX okna a zrcadla Anti Fog Lemon, 500 ml
Kód: 79021
 
EAN: 5902986230059
100%
39.90 Kč
49.90 Kč
79.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čistič skel s alkoholem s mechanickým rozprašovačem. Slouží k mytí oken, zrcadel, glazur a ostatních skleněných povrchů. Antifog zabraňuje zamlžování skel.
Jelen prací gel Sport a pot, 30 praní, 1,35 l
Jelen®
Jelen prací gel Sport a pot, 30 praní, 1,35 l
Kód: 1803625
Kód dod.: 100257988
EAN: 8592613579889
 
174.90 Kč
129.56Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Obsahuje pohlcovač pachu, který spolehlivě odstraní z prádla veškerý zápach. A tak ikdyž zrovna zapomenete propocené oblečení týden vyndat z tašky, Jelen na sport a pot si s tím poradí.
Clin na okna Citrus, čistič oken a skla, 500 ml
Henkel Clin
Clin na okna Citrus, čistič oken a skla, 500 ml
Kód: 04326
Kód dod.: 705140
EAN: 9000100866224
100%
66.90 Kč
133.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Clin na okna Citrus, čistič oken a skla, vůně citrón. Pro čištění a lesk skleněných a hladkých omyvatelných ploch (např. sklo, zrcadla, TV obrazovky, skleněné stoly atd).
AKCE
Balhome octový čistič na okna 500 ml, rozprašovač
BALhome
Balhome octový čistič na okna 500 ml, rozprašovač
Kód: 2502073
Kód dod.: 712292
EAN: 8591235101737
 
44.90 Kč
89.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Balhome octový čistič na okna je efektivní prostředek pro čistá a lesklá okna bez šmouh. Díky přírodní síle octa odstraňuje nečistoty, mastnotu a usazeniny z oken, zrcadel i skleněných povrchů.
Purina One Indoor granule pro kočky s krůtím a celozrnými obilovinami, 800 g
Purina®
Purina One Indoor granule pro kočky s krůtím a celozrnými obilovinami, 800 g
Kód: 2505841
Kód dod.: 976269
EAN: 8445290248602
 
154.90 Kč
193.63Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Speciálně navrženo pro kočky s citlivým žaludkem a vybíravým chutí.
Spokar kartáč blátový 3616, kartáč pro údržbu oděvů a obuvi
Spokar®
Spokar kartáč blátový 3616, kartáč pro údržbu oděvů a obuvi
Kód: 2504804
Kód dod.: 571220
EAN: 8593534360211
100%
67.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kartáč pro údržbu oděvů a obuvi. Směs syntetických vláken (PA + PP). Plastové držadlo.
-4%Sleva
Clin Citrus náplň do čističe oken, 500 ml
Henkel Clin
Clin Citrus náplň do čističe oken, 500 ml
Kód: 2600040
Kód dod.: 705148
EAN: 9000100866187
 
55.90 Kč
58 Kč
111.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Clin Citrus náplň do čističe oken zajišťuje čistá okna bez šmouh a svěží citrusovou vůni.
AKCE
-3%Sleva
Vidol čistící prostředek na okna, 500 ml
Vidol
Vidol čistící prostředek na okna, 500 ml
Kód: 2602778
Kód dod.: 712276
EAN: 8585003912670
 
34 Kč
34.90 Kč
68Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vidol čisticí prostředek na okna zajišťuje čistotu skleněných ploch bez šmouh a dodává jim zářivý lesk.
S.OLIVER MEN DEO SPRAY EXTRA FRESH 150ML 0225
s.Oliver
S.OLIVER MEN DEO SPRAY EXTRA FRESH 150ML 0225
Kód: 2602973
Kód dod.: 835348
EAN: 4011700880324.
 
109.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Purina ONE Bifensis Sensitive granule pro kočky krůta a rýže, 750 g
Purina®
Purina ONE Bifensis Sensitive granule pro kočky krůta a rýže, 750 g
Kód: 2603009
Kód dod.: 976274
EAN: 8445291804036
 
159.90 Kč
213.2Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Purina ONE Bifensis Sensitive je kompletní krmivo s krůtou a rýží pro dospělé kočky s citlivým zažíváním, které podporuje zdravé trávení, vyvážený střevní mikrobiom a celkovou vitalitu.
Proxim Cukrářské droždí amonium, 100 g
Proxim
Proxim Cukrářské droždí amonium, 100 g
Kód: 03676
Kód dod.: 934990
EAN: 8594019360399
100%
23.90 Kč
239Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Toto cukrářské droždí se při vysokých teplotách (pečení) mění v plyn který kypří těsto. Těsto je ihned vhodné ke zpracování, můžete jej však připravit i předem a uchovat v chladu.
Spokar 3618/106 mazáček na boty
Spokar®
Spokar 3618/106 mazáček na boty
Kód: 18770
Kód dod.: 570820
EAN: 8593534360105
 
25.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Plastové těleso, štětina. Plastový kartáček na aplikaci krémů na obuv. Krém se snadno roztře a nanese na obuv. Velmi oblíbený doplněk pro vojenskou obuv.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.