cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
SIDOLUX okna a zrcadla Nano Code Arctic, 500 ml
LAKMA Sidolux
SIDOLUX okna a zrcadla Nano Code Arctic, 500 ml
Kód: 79019
Kód dod.: 705256
EAN: 5902986223327
90%
49.90 Kč
99.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sidolux Window NANO CODE Arctic čistič skel s alkoholem s mechanickým rozprašovačem. Slouží k mytí oken, zrcadel, glazur a ostatních skleněných povrchů.
viGO pytle na odpad, 9 µ, 48 × 57 cm, 35 l, 36 ks
viGO!
viGO pytle na odpad, 9 µ, 48 × 57 cm, 35 l, 36 ks
Kód: 2502083
Kód dod.: 954505
EAN: 5902841470217
100%
21.90 Kč
0.61Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Modré pytle na odpad o objemu 35 litrů a velikosti balení 36 kusů. Každý kus má rozměr 48 × 57 cm.
-3%Sleva
Bella Cotton Vata obvazová bavlněná, 100 g
TZMO - Bella Happy
Bella Cotton Vata obvazová bavlněná, 100 g
Kód: 2504901
Kód dod.: 902055
EAN: 5900516400019
 
34.90 Kč
35.90 Kč
349Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bavlněná vata Bella Cotton je vyrobena ze 100% přírodní bavlny. Balena je ve fóliovém obalu s uzavíráním typu "flip-top", které umožňuje opakované otevírání a zavírání.
IRON čistič oken a rámů, 750 ml
Severochema Iron
IRON čistič oken a rámů, 750 ml
Kód: 2407088
Kód dod.: 705043
EAN: 8595009213176
 
49.90 Kč
66.53Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Přípravek vhodný k čištění skel, plastových rámů a parapetů oken. Ve formě koncentrátu.
Purina Gourmet Gold pro kočky, tuňák, játra, krůta, hovězí paštika, 8x85 g
Purina® Gourmet®
Purina Gourmet Gold pro kočky, tuňák, játra, krůta, hovězí paštika, 8x85 g
Kód: 2501394
Kód dod.: 976388
EAN: 7613034584847
 
149.90 Kč
220.44Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prémiové krmivo pro kočky Purina Gold. I pro ty nejmlsnější kočičí jazýčky.
Cink čistič na okna s rozprašovačem 500 ml
Cink
Cink čistič na okna s rozprašovačem 500 ml
Kód: 2600987
Kód dod.: 705149
EAN: 8594024345787
 
49.90 Kč
99.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Cink na okna s unikátní Nano Formulí zaručí vašim oknům zářivou čistotu a lesk beze šmouh.
HG odstraňovač plísně, 500 ml + HG čistič skla a zrcadel 500 ml zdarma
HG
HG odstraňovač plísně, 500 ml + HG čistič skla a zrcadel 500 ml zdarma
Kód: 2505895
Kód dod.: H06161
EAN: 8711577227449
 
219.90 Kč
439.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
HG odstraňovač plísně je určený pro odstranění plísní z různých povrchů v domácnosti. Balení obsahuje také HG čistič skla a zrcadel zdarma.
Spokar 7102 školní štětec, č. 8, balení 10 ks
Spokar®
Spokar 7102 školní štětec, č. 8, balení 10 ks
Kód: 2503331
Kód dod.: 523413
EAN: 8593534710139
 
22.90 Kč
23 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní školní štětec SPOKAR, kulatý, má dřevěné lakované držadlo, jemná živočišná vlákna, viditelná délka vláken 18 mm, velikost číslo 8.
Purina ONE Bifensis Indoor granule pro kočky s krůtou a obilovinami 750g
Purina®
Purina ONE Bifensis Indoor granule pro kočky s krůtou a obilovinami 750g
Kód: 2603010
Kód dod.: 976276
EAN: 8445291803695
 
159.90 Kč
213.2Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Purina ONE Bifensis Indoor je kompletní krmivo s krůtou pro domácí dospělé kočky, které podporuje zdravé trávení, omezuje tvorbu smotků chlupů a přispívá k celkové vitalitě.
Purina ONE Bifensis Adult granule pro kočky s lososem, 750 g
Purina®
Purina ONE Bifensis Adult granule pro kočky s lososem, 750 g
Kód: 2603351
Kód dod.: 976273
EAN: 8445291803190
 
159.90 Kč
213.2Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Purina ONE Bifensis Adult s lososem je kompletní krmivo pro dospělé kočky, které podporuje zdravé trávení, silnou imunitu a krásnou srst při každodenním krmení.
-10%Sleva
Clin Universal, čistič oken a skla, rozprašovač, 500 ml
Henkel Clin
Clin Universal, čistič oken a skla, rozprašovač, 500 ml
Kód: 04328
Kód dod.: 705146
EAN: 9000100866101
100%
59.90 Kč
66.90 Kč
119.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je ideální na sklo a hladké povrchy, především na sklokeramické desky, mikrovlnné trouby a další povrchy zejména v kuchyni.
Spokar 3219/813 kartáč šatový
Spokar®
Spokar 3219/813 kartáč šatový
Kód: 18742
Kód dod.: 570832
EAN: 8593534320161
 
93.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kartáč šatový 3219/813, dřevěné lakované těleso, syntetická vlákna (PP).
Clin čistič oken proti zamlžování Antifog 500 ml
Henkel Clin
Clin čistič oken proti zamlžování Antifog 500 ml
Kód: 60468
Kód dod.: 705136
EAN: 9000100866576
 
66.90 Kč
133.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nová receptura Clin Antifog s přírodní složkou bioalkohol odstraňuje nečistoty a špínu, a tak dokonale čistí skleněné povrchy a zajišťuje dlouhotrvající lesk oken a zrcadel beze šmouh.
Iron čistič oken s rozprašovačem, 1 l
Severochema Iron
Iron čistič oken s rozprašovačem, 1 l
Kód: 81717
Kód dod.: 1041082
EAN: 8595009210823
60%
44.90 Kč
44.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tradiční čisticí prostředek osvědčené kvality určený k mytí, čištění a leštění oken a skleněných ploch.
AKCE
-20%Sleva
Linteo vlhčené ubrousky na brýle, 50 ks
Linteo®
Linteo vlhčené ubrousky na brýle, 50 ks
Kód: 86152
Kód dod.: 709800
EAN: 8594158373205
98%
35.90 Kč
44.90 Kč
17.95Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vlhčené ubrousky Linteo na čištění brýlí. Bez šmouh, rychleschnoucí, antistatické. Praktické balení do kabelky - ubrousky baleny samostatně.
-4%Sleva
Dr. Oetker Jedlá soda, 100 g
Dr. Oetker
Dr. Oetker Jedlá soda, 100 g
Kód: 2505221
Kód dod.: 935081
EAN: 8584002008186
 
26.90 Kč
27.90 Kč
269Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Větší a výhodnější balení. Jedlá soda Dr. Oetker je osvědčený všestranný pomocník v kuchyni a domácnosti, při pečení, úklidu, praní i péči o zdraví.
-13%Sleva
viGO pytle na suť, 140 µ, 60 × 110 cm, 120 l, 5 ks
viGO!
viGO pytle na suť, 140 µ, 60 × 110 cm, 120 l, 5 ks
Kód: 2505025
Kód dod.: 954497
EAN: 5902841470828
 
112.90 Kč
129.90 Kč
22.58Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Quickpack pytle na suť, velmi silné 140 µ, rozměr pytle 60 × 110 cm, objem 120 l, balení 5 kusů. Kvalitní odpadkové pytle pro ukládání odpadu z domácnosti nebo zahrady.
AKCE
Clin Pronature přírodní čistič na okna, 500 ml
Henkel Clin
Clin Pronature přírodní čistič na okna, 500 ml
Kód: 2505172
Kód dod.: 705139
EAN: 9000101369373
 
67 Kč
134Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Obsahuje 99,9 % přírodních ingrediencí.
AKCE
Clin Pivoňka čistič oken a skleněných povrchů, 500 ml
Henkel Clin
Clin Pivoňka čistič oken a skleněných povrchů, 500 ml
Kód: 2601038
Kód dod.: 705131
EAN: 9000101838763
 
67 Kč
134Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čistič oken Clin s vůní pivoňky rychle odstraňuje mastnotu, prach i otisky prstů a zanechává sklo dokonale čisté bez šmouh. Rozprašovač umožňuje aplikaci sprejem nebo pěnou pro přesnější čištění.
AKCE
Jelen Sůl do myčky, 1,5 kg
Jelen®
Jelen Sůl do myčky, 1,5 kg
Kód: 2005010
Kód dod.: 756992
EAN: 8596422551067
100%
55 Kč
36.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sůl do myčky pro změkčení vody, zabránění vodního kamene a prodloužení života myčky.
Naturalis Levandule sůl do koupele 1 kg
Naturalis
Naturalis Levandule sůl do koupele 1 kg
Kód: 2101454
Kód dod.: 805030
EAN: 8595196908787
 
74.90 Kč
74.9Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Naturalis Levandule je relaxační koupelová sůl s jemnou levandulovou vůní, která pomáhá uvolnit tělo i mysl po náročném dni.
Tatrachema Prešovská Relaxa sůl do koupele, 1 kg
Prešovská Relaxa
Tatrachema Prešovská Relaxa sůl do koupele, 1 kg
Kód: 15082
Kód dod.: 8304
EAN: 8586001111225
95%
39.90 Kč
39.9Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nepěnivá jodovaná sůl do koupele. Soli příznivě ovlivňují celkový stav lidského organismu. Koupele z Prešovské koupelové soli příznivě ovlivňují celkový stav lidského organismu.
-5%Sleva
Lazurol lihové mořidlo, světlý mahagon, 500 ml
Lazurol
Lazurol lihové mořidlo, světlý mahagon, 500 ml
Kód: 2504275
Kód dod.: 330012
EAN: 8591235043105
 
109 Kč
115 Kč
218Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazurol Lihové mořidlo je barevný koncentrát na lihové bázi. Je určen k moření dřeva a všech porézních materiálů (např.beton, cihly). Zvýrazňuje strukturu dřeva, proniká hluboko do podkladu.
Chejn Myšák s kuřecím konzerva pro kočky, 350 g
Chejn
Chejn Myšák s kuřecím konzerva pro kočky, 350 g
Kód: 2507136
Kód dod.: 976304
EAN: 8594048100072
 
34.90 Kč
99.71Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Masová konzerva - kompletní krmivo, s kuřecím masem. Je vhodný jako kompletní krmná dávka pro kočky všech plemen (viz doporučené dávkování), nebo jako odměna či zpestření granulovaného krmiva.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.