cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
BALTECH Fermež lněná P6420, 750 ml
BALtech
BALTECH Fermež lněná P6420, 750 ml
Kód: 2504022
Kód dod.: 260104
EAN: 8595073020137
 
235 Kč
313.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jako ředidlo pro fermežové barvy a olejové sklenářské tmely.
AKCE
-7%Sleva
Supermal lazura S1023 060 pinie 2,5 l
Supermal
Supermal lazura S1023 060 pinie 2,5 l
Kód: 2507239
Kód dod.: 248118
EAN: 8591235098532
 
549 Kč
589 Kč
219.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Supermal lazury podtrhují přirozenou krásu dřeva a zároveň ho chrání.
-5%Sleva
Lazurol lihové mořidlo, tis, 500 ml
Lazurol
Lazurol lihové mořidlo, tis, 500 ml
Kód: 2504280
Kód dod.: 330018
EAN: 8591235043167
 
109 Kč
115 Kč
218Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazurol Lihové mořidlo je barevný koncentrát na lihové bázi. Je určen k moření dřeva a všech porézních materiálů (např.beton, cihly). Zvýrazňuje strukturu dřeva, proniká hluboko do podkladu.
Purina Gourmet Gold pro kočky, hovězí s kuřetem, králík s játry, ryba se špenátem, kachna s krůtou, 8x85 g
Purina® Gourmet®
Purina Gourmet Gold pro kočky, hovězí s kuřetem, králík s játry, ryba se špenátem, kachna s krůtou, 8x85 g
Kód: 2501391
Kód dod.: 976386
EAN: 7613036251693
 
149.90 Kč
220.44Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prémiové krmivo pro kočky Purina Gold. I pro ty nejmlsnější kočičí jazýčky.
-5%Sleva
Lazurol lihové mořidlo, hnědý mahagon, 500 ml
Lazurol
Lazurol lihové mořidlo, hnědý mahagon, 500 ml
Kód: 2504270
Kód dod.: 330007
EAN: 8591235043051
 
109 Kč
115 Kč
218Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazurol Lihové mořidlo je barevný koncentrát na lihové bázi. Je určen k moření dřeva a všech porézních materiálů (např.beton, cihly). Zvýrazňuje strukturu dřeva, proniká hluboko do podkladu.
NUBIAN PANTHENOL 10% CHLADIVÝ SPREJ OBNOVA A HYDRATACE 200 ML
Nubian
NUBIAN PANTHENOL 10% CHLADIVÝ SPREJ OBNOVA A HYDRATACE 200 ML
Kód: 2602475
Kód dod.: 815257
EAN: 8586000089716
 
214.90 Kč
1 074.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
SIDOLUX okna a zrcadla Anti Fog Lemon, 500 ml
LAKMA Sidolux
SIDOLUX okna a zrcadla Anti Fog Lemon, 500 ml
Kód: 79021
 
EAN: 5902986230059
100%
49.90 Kč
99.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čistič skel s alkoholem s mechanickým rozprašovačem. Slouží k mytí oken, zrcadel, glazur a ostatních skleněných povrchů. Antifog zabraňuje zamlžování skel.
AKCE
-14%Sleva
Jelen prací gel Sport a pot, 30 praní, 1,35 l
Jelen®
Jelen prací gel Sport a pot, 30 praní, 1,35 l
Kód: 1803625
Kód dod.: 100257988
EAN: 8592613579889
 
149.90 Kč
174.90 Kč
111.04Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Obsahuje pohlcovač pachu, který spolehlivě odstraní z prádla veškerý zápach. A tak ikdyž zrovna zapomenete propocené oblečení týden vyndat z tašky, Jelen na sport a pot si s tím poradí.
-10%Sleva
Clin na okna Citrus, čistič oken a skla, 500 ml
Henkel Clin
Clin na okna Citrus, čistič oken a skla, 500 ml
Kód: 04326
Kód dod.: 705140
EAN: 9000100866224
100%
59.90 Kč
66.90 Kč
119.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Clin na okna Citrus, čistič oken a skla, vůně citrón. Pro čištění a lesk skleněných a hladkých omyvatelných ploch (např. sklo, zrcadla, TV obrazovky, skleněné stoly atd).
AKCE
Balhome octový čistič na okna 500 ml, rozprašovač
BALhome
Balhome octový čistič na okna 500 ml, rozprašovač
Kód: 2502073
Kód dod.: 712292
EAN: 8591235101737
 
44.90 Kč
89.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Balhome octový čistič na okna je efektivní prostředek pro čistá a lesklá okna bez šmouh. Díky přírodní síle octa odstraňuje nečistoty, mastnotu a usazeniny z oken, zrcadel i skleněných povrchů.
Purina One Indoor granule pro kočky s krůtím a celozrnými obilovinami, 800 g
Purina®
Purina One Indoor granule pro kočky s krůtím a celozrnými obilovinami, 800 g
Kód: 2505841
Kód dod.: 976269
EAN: 8445290248602
 
154.90 Kč
193.63Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Speciálně navrženo pro kočky s citlivým žaludkem a vybíravým chutí.
Spokar kartáč blátový 3616, kartáč pro údržbu oděvů a obuvi
Spokar®
Spokar kartáč blátový 3616, kartáč pro údržbu oděvů a obuvi
Kód: 2504804
Kód dod.: 571220
EAN: 8593534360211
100%
67.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kartáč pro údržbu oděvů a obuvi. Směs syntetických vláken (PA + PP). Plastové držadlo.
-4%Sleva
Clin Citrus náplň do čističe oken, 500 ml
Henkel Clin
Clin Citrus náplň do čističe oken, 500 ml
Kód: 2600040
Kód dod.: 705148
EAN: 9000100866187
 
55.90 Kč
58 Kč
111.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Clin Citrus náplň do čističe oken zajišťuje čistá okna bez šmouh a svěží citrusovou vůni.
AKCE
-3%Sleva
Vidol čistící prostředek na okna, 500 ml
Vidol
Vidol čistící prostředek na okna, 500 ml
Kód: 2602778
Kód dod.: 712276
EAN: 8585003912670
 
34 Kč
34.90 Kč
68Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vidol čisticí prostředek na okna zajišťuje čistotu skleněných ploch bez šmouh a dodává jim zářivý lesk.
S.OLIVER MEN DEO SPRAY EXTRA FRESH 150ML 0225
s.Oliver
S.OLIVER MEN DEO SPRAY EXTRA FRESH 150ML 0225
Kód: 2602973
Kód dod.: 835348
EAN: 4011700880324.
 
109.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Purina ONE Bifensis Sensitive granule pro kočky krůta a rýže, 750 g
Purina®
Purina ONE Bifensis Sensitive granule pro kočky krůta a rýže, 750 g
Kód: 2603009
Kód dod.: 976274
EAN: 8445291804036
 
159.90 Kč
213.2Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Purina ONE Bifensis Sensitive je kompletní krmivo s krůtou a rýží pro dospělé kočky s citlivým zažíváním, které podporuje zdravé trávení, vyvážený střevní mikrobiom a celkovou vitalitu.
-5%Sleva
Lazurol lihové mořidlo, cedr, 500 ml
Lazurol
Lazurol lihové mořidlo, cedr, 500 ml
Kód: 2504265
Kód dod.: 330002
EAN: 8591235043006
 
109 Kč
115 Kč
218Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazurol Lihové mořidlo je barevný koncentrát na lihové bázi. Je určen k moření dřeva a všech porézních materiálů (např.beton, cihly). Zvýrazňuje strukturu dřeva, proniká hluboko do podkladu.
Styl Čistič stříbra speciál tekutý, 190 ml
Styl
Styl Čistič stříbra speciál tekutý, 190 ml
Kód: 04213
Kód dod.: 711002
EAN: 8595000910227
99%
74.90 Kč
394.21Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Účinný přípravek pro důkladnou údržbu všech stříbrných předmětů.
Tatrachema Relaxa Androméda  sůl do koupele, mandarinka, 1 kg
Androméda
Tatrachema Relaxa Androméda sůl do koupele, mandarinka, 1 kg
Kód: 59724
Kód dod.: 807022
EAN: 8588001483050
100%
44.90 Kč
44.9Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Koupelová sůl s vůní mandarinky. Koupelové soli přinášejí okamžité uvolnění a příjemně působí na pokožku. Sůl čistí pokožku a zároveň také napomáhá odstraňovat rozmanité problémy pokožky, jako je akné, lupénka nebo ekzém.
AKCE
Felix Sensations kapsičky pro kočky lahodný výběr v omáčce, 12× 85 g
Purina® Felix
Felix Sensations kapsičky pro kočky lahodný výběr v omáčce, 12× 85 g
Kód: 2505512
Kód dod.: 976434
EAN: 7613039777008
 
139.90 Kč
137.16Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kapsička pro kočky pro všechna plemena s normální aktivitou, hovězí, jehněčí, krůtí a kachní příchuť, tuky 2,5%.
AKCE
Felix Fantastic kapsičky pro kočky výběr se zeleninou, 12 × 85 g
Purina® Felix
Felix Fantastic kapsičky pro kočky výběr se zeleninou, 12 × 85 g
Kód: 2501388
Kód dod.: 976432
EAN: 7613039900147
 
139.90 Kč
137.16Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kapsičky pro kočky Felix Fantastic krmiva vypadají, voní a chutnají tak neodolatelně, jako jídlo, které byste sami uvařili.
AKCE
Felix Fantastic DUO kapsičky pro kočky, výběr v želé se zeleninou 12× 85 g
Purina® Felix
Felix Fantastic DUO kapsičky pro kočky, výběr v želé se zeleninou 12× 85 g
Kód: 2501389
Kód dod.: 976426
EAN: 7613039776643
 
139.90 Kč
137.16Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kapsičky s hovězím, drubežím s fazolkami, jehně s rajčaty, krůta s mrkví, vepřové s cuketou. Kapsičky pro kočky Felix Fantastic krmiva vypadají, voní a chutnají tak neodolatelně, jako jídlo, které byste sami uvařili.
Purina Gourmet Gold pro kočky, kachna s olivami, pstruh se zeleninou, králík s mrkví, telecí, 8x85 g
Purina® Gourmet®
Purina Gourmet Gold pro kočky, kachna s olivami, pstruh se zeleninou, králík s mrkví, telecí, 8x85 g
Kód: 2501393
Kód dod.: 976387
EAN: 7613036249454
 
149.90 Kč
220.44Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prémiové krmivo pro kočky Purina Gold. I pro ty nejmlsnější kočičí jazýčky.
-1%Sleva
Aroco práškové potravinářské barvivo, zelená, 5 g
Aroco Aroma®
Aroco práškové potravinářské barvivo, zelená, 5 g
Kód: 2501447
Kód dod.: 974012
EAN: 8590105959867
 
7.90 Kč
8 Kč
1 580Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je vhodná na obarvení Vašich potraviny. Je zdravotně nezávadná a vhodná ke konzumaci. Udělejte Vaše jídlo pestřejší a zábavnější. Obarví Vaše potraviny na zeleno.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.