cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
-1%Sleva
Aroco práškové potravinářské barvivo, červeň jahodová, 5 g
Aroco Aroma®
Aroco práškové potravinářské barvivo, červeň jahodová, 5 g
Kód: 2501443
Kód dod.: 974008
EAN: 8590105959706
 
7.90 Kč
8 Kč
1 580Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Potravinářské barvy Aroco jsou zdravotně nezávadné a vhodné ke konzumaci.
-3%Sleva
Aroco tekuté potravinářské barvivo, žlutá, 10 ml
Aroco Aroma®
Aroco tekuté potravinářské barvivo, žlutá, 10 ml
Kód: 2503743
Kód dod.: 974004
EAN: 8595004452037
 
34.90 Kč
35.90 Kč
3 490Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Žlutá tekutá potravinářská barva vhodná do tekutin, krémů, těst nebo do airbrush.
-5%Sleva
Lazurol lihové mořidlo, palisandr, 500 ml
Lazurol
Lazurol lihové mořidlo, palisandr, 500 ml
Kód: 2504278
Kód dod.: 330015
EAN: 8591235043136
 
109 Kč
115 Kč
218Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazurol Lihové mořidlo je barevný koncentrát na lihové bázi. Je určen k moření dřeva a všech porézních materiálů (např.beton, cihly). Zvýrazňuje strukturu dřeva, proniká hluboko do podkladu.
AKCE
-8%Sleva
Supermal lazura S1023 000 bezbarvý 0,6 l
Supermal
Supermal lazura S1023 000 bezbarvý 0,6 l
Kód: 2507231
Kód dod.: 248100
EAN: 8591235098471
 
459 Kč
499 Kč
183.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Supermal lazury podtrhují přirozenou krásu dřeva a zároveň ho chrání.
Lazurol lihové mořidlo, zeleň, 500 ml
Lazurol
Lazurol lihové mořidlo, zeleň, 500 ml
Kód: 2504281
Kód dod.: 330019
EAN: 8591235043174
 
109 Kč
218Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazurol Lihové mořidlo je barevný koncentrát na lihové bázi. Je určen k moření dřeva a všech porézních materiálů (např.beton, cihly). Zvýrazňuje strukturu dřeva, proniká hluboko do podkladu.
MICKA s hovězím vanička 405g (325g+80g GRATIS)
Micka
MICKA s hovězím vanička 405g (325g+80g GRATIS)
Kód: 2508995
Kód dod.: 976397
EAN: 8594048100591
 
39.90 Kč
98.52Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
MICKA s hovězím – šťavnatá masová pochoutka, kterou si vaše kočka zamiluje, a bonusová porce navíc udělá radost i vám.
Chejn Myšák s hovězím konzerva pro kočky, 350 g
Chejn
Chejn Myšák s hovězím konzerva pro kočky, 350 g
Kód: 2505844
Kód dod.: 976303
EAN: 8594048100089
 
34.90 Kč
99.71Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Masová konzerva - kompletní krmivo, s hovězím masem. Je vhodný jako kompletní krmná dávka pro kočky všech plemen (viz doporučené dávkování), nebo jako odměna či zpestření granulovaného krmiva.
-5%Sleva
Lazurol lihové mořidlo, červené, 500 ml
Lazurol
Lazurol lihové mořidlo, červené, 500 ml
Kód: 2504267
Kód dod.: 330004
EAN: 8591235043020
 
109 Kč
115 Kč
218Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazurol Lihové mořidlo je barevný koncentrát na lihové bázi. Je určen k moření dřeva a všech porézních materiálů (např.beton, cihly). Zvýrazňuje strukturu dřeva, proniká hluboko do podkladu.
Styl Čistič stříbra speciál tekutý, 190 ml
Styl
Styl Čistič stříbra speciál tekutý, 190 ml
Kód: 04213
Kód dod.: 711002
EAN: 8595000910227
99%
74.90 Kč
394.21Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Účinný přípravek pro důkladnou údržbu všech stříbrných předmětů.
Tatrachema Relaxa Androméda  sůl do koupele, mandarinka, 1 kg
Androméda
Tatrachema Relaxa Androméda sůl do koupele, mandarinka, 1 kg
Kód: 59724
Kód dod.: 807022
EAN: 8588001483050
100%
44.90 Kč
44.9Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Koupelová sůl s vůní mandarinky. Koupelové soli přinášejí okamžité uvolnění a příjemně působí na pokožku. Sůl čistí pokožku a zároveň také napomáhá odstraňovat rozmanité problémy pokožky, jako je akné, lupénka nebo ekzém.
Spokar miska na sádru kónická
Spokar®
Spokar miska na sádru kónická
Kód: 2503624
Kód dod.: 561066
EAN: 8590804005629
 
28.90 Kč
29 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Miska na sádru plastová, kónická. Příslušenství pro řemeslníky a domácí kutily. Miska vhodná k rozmíchávání sádry apod.
Uniflex sádra šedá, stavební, 20 kg
Uniflex®
Uniflex sádra šedá, stavební, 20 kg
Kód: 2504462
Kód dod.: 440729
EAN: 8591235056525
 
318 Kč
15.9Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ideální materiál pro vyplnění děr a nerovností podkladu, práce v interiéru. Sádrové pojivo – síran vápenatý. Sádra pro stavebnictví, štukatérské výrobky, sádrové spárovací hmoty.
Uniflex sádra bílá, modelářská, 20 kg
Uniflex®
Uniflex sádra bílá, modelářská, 20 kg
Kód: 2504461
Kód dod.: 440530
EAN: 8591235056457
 
299 Kč
14.95Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ideální materiál pro vyplnění děr a nerovností podkladu, práce v interiéru. Sádrové pojivo – síran vápenatý. Sádra pro stavebnictví, štukatérské výrobky, sádrové spárovací hmoty.
HET sádra bílá, 40 kg
Het
HET sádra bílá, 40 kg
Kód: 2503226
Kód dod.: 440532
EAN: 8594002538026
 
655 Kč
16.38Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Přípravek pro výplně děr a nerovností podkladu - pro vodoinstalační, elektroinstalační, topenářské, modelářské, stavební práce.
AKCE
Felix Fantastic Junior kapsičky pro kočky výběr v želé, 12× 85 g
Purina® Felix
Felix Fantastic Junior kapsičky pro kočky výběr v želé, 12× 85 g
Kód: 2501383
Kód dod.: 976424
EAN: 7613039776810
 
139.90 Kč
137.16Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
S kuřetem a lososem v želé. Kapsička bude odpovídat požadavkům všech koťat.
Purina Gourmet Gold pro kočky, hovězí, krůta s kachnou, losos s kuřetem, kuře s játry, 8x85 g
Purina® Gourmet®
Purina Gourmet Gold pro kočky, hovězí, krůta s kachnou, losos s kuřetem, kuře s játry, 8x85 g
Kód: 2501392
Kód dod.: 976389
EAN: 7613034584878
 
149.90 Kč
220.44Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prémiové krmivo pro kočky Purina Gold. I pro ty nejmlsnější kočičí jazýčky.
-1%Sleva
Aroco práškové potravinářské barvivo, fialová, 5 g
Aroco Aroma®
Aroco práškové potravinářské barvivo, fialová, 5 g
Kód: 2501444
Kód dod.: 974016
EAN: 8590105959744
 
7.90 Kč
8 Kč
1 580Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tekutá potravinářská barva vhodná do tekutin, krémů, těst nebo do airbrush. Je vhodná na obarvení Vašich potraviny. Je zdravotně nezávadná a vhodná ke konzumaci.
Lazurol lihové mořidlo, pinie, 500 ml
Lazurol
Lazurol lihové mořidlo, pinie, 500 ml
Kód: 2504279
Kód dod.: 330016
EAN: 8591235043143
 
109 Kč
218Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazurol Lihové mořidlo je barevný koncentrát na lihové bázi. Je určen k moření dřeva a všech porézních materiálů (např.beton, cihly). Zvýrazňuje strukturu dřeva, proniká hluboko do podkladu.
-5%Sleva
Lazurol lihové mořidlo, mahagon, 500 ml
Lazurol
Lazurol lihové mořidlo, mahagon, 500 ml
Kód: 2504274
Kód dod.: 330011
EAN: 8591235043099
 
109 Kč
115 Kč
218Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazurol Lihové mořidlo je barevný koncentrát na lihové bázi. Je určen k moření dřeva a všech porézních materiálů (např.beton, cihly). Zvýrazňuje strukturu dřeva, proniká hluboko do podkladu.
MICKA s kuřecím vanička 405g (325g+80g GRATIS
Micka
MICKA s kuřecím vanička 405g (325g+80g GRATIS
Kód: 2508996
Kód dod.: 976398
EAN: 8594048100607
 
39.90 Kč
98.52Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
MICKA s kuřecím – jemná masová chuť, které žádná kočka neodolá, a porce navíc potěší každý den.
-3%Sleva
Aroco tekuté potravinářské barvivo, modrá, 10 ml
Aroco Aroma®
Aroco tekuté potravinářské barvivo, modrá, 10 ml
Kód: 2504625
Kód dod.: 974015
EAN: 8595004453560
 
34.90 Kč
35.90 Kč
3 490Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tekutá potravinářská barva vhodná do tekutin, krémů, těst nebo do airbrush. Je vhodná na obarvení Vašich potraviny. Je zdravotně nezávadná a vhodná ke konzumaci. Udělejte Vaše jídlo pestřejší a zábavnější.
Aroco práškové potravinářské barvivo, žlutá žloutková, 5 g
Aroco Aroma®
Aroco práškové potravinářské barvivo, žlutá žloutková, 5 g
Kód: 2504624
Kód dod.: 974013
EAN: 8590105959904
 
7.90 Kč
1 580Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je vhodná na obarvení Vašich potraviny. Je zdravotně nezávadná a vhodná ke konzumaci. Udělejte Vaše jídlo pestřejší a zábavnější. Obarví Vaše potraviny na žloutkově žlutou.
AKCE
-6%Sleva
Supermal lazura S1023 020 kaštan 2,5 l
Supermal
Supermal lazura S1023 020 kaštan 2,5 l
Kód: 2508296
Kód dod.: 248103
EAN: 8591235098525
 
519 Kč
555 Kč
207.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Supermal lazury podtrhují přirozenou krásu dřeva a zároveň ho chrání.
Aroco tekuté potravinářské barvivo, černá, 10 ml
Aroco Aroma®
Aroco tekuté potravinářské barvivo, černá, 10 ml
Kód: 2504460
Kód dod.: 974005
EAN: 8595004452068
 
34.90 Kč
3 490Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Černá tekutá potravinářská barva vhodná do tekutin, krémů, těst nebo do airbrush.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.