cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
-8%Sleva
Nivea pleťové sérum Luminous Skin Glow Liquid Refiner 100 ml
Nivea®
Nivea pleťové sérum Luminous Skin Glow Liquid Refiner 100 ml
Kód: 2507842
Kód dod.: 822401
EAN: 9005800390048
 
219.90 Kč
239.90 Kč
2 199Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nivea Luminous Skin Glow Liquid Refiner je lehké pleťové sérum navržené pro rozjasnění pleti a sjednocení jejího tónu.
Astrid Glow Expert perlové sérum proti tmavým kruhům pod očima 15ml
Astrid
Astrid Glow Expert perlové sérum proti tmavým kruhům pod očima 15ml
Kód: 2509132
Kód dod.: 820477
EAN: 8592297013570
 
229.90 Kč
15 326.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Astrid Glow Expert 4D perlové oční sérum s 95 % složek přírodního původu je navrženo pro boj proti vráskám a tmavým kruhům pod očima. Obsahuje silný rozjasňující anti-aging komplex se 4 účinky pro zářivé a mladistvě vypadající oční okolí.
Duck WC blok Fresh Discs Virtual Violet, 2x 36 ml
Duck™
Duck WC blok Fresh Discs Virtual Violet, 2x 36 ml
Kód: 2508111
Kód dod.: 721027
EAN: 5000204369649
 
129.90 Kč
1 804.17Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
WC blok pro hygienickou čistotu a svěžest toalety.
Astrid Vitamin C pleťové sérum, 30 ml
Astrid
Astrid Vitamin C pleťové sérum, 30 ml
Kód: 2601817
Kód dod.: 821070
EAN: 8592297006848
 
224.90 Kč
7 496.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pleťové sérum proti vráskám a pro zářivou pleť.
Essence sérum ve spreji GLOW like HONEY 50 ml
Essence
Essence sérum ve spreji GLOW like HONEY 50 ml
Kód: 2601948
Kód dod.: ES584700
EAN: 4059729584700
 
87 Kč
1 740Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dodejte pleti jas pomocí pleťového séra ve spreji essence Glow Like HONEY, jež v sobě spojuje pečují
-10%Sleva
Bref WC blok Color Auto Active Lavender, 3 × 50 g
Henkel Bref
Bref WC blok Color Auto Active Lavender, 3 × 50 g
Kód: 2602404
Kód dod.: 720266
EAN: 9000101854220
 
89.90 Kč
99.90 Kč
599.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bref WC blok Color Auto Active Lavender zajišťuje čistotu toalety a příjemnou levandulovou vůni.
AKCE
-8%Sleva
Bref Power Aktiv Pine a Lavander WC blok, 4 x 50 g
Henkel Bref
Bref Power Aktiv Pine a Lavander WC blok, 4 x 50 g
Kód: 2602655
Kód dod.: 720248
EAN: 9000101317077
 
119 Kč
129.90 Kč
595Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bref Power Aktiv Pine & Lavender WC blok 4 × 50 g je závěsný WC blok určený k dlouhodobé hygieně toalety, který při každém spláchnutí čistí, osvěžuje a pomáhá chránit proti usazování nečistot.
AKCE
Bref WC blok Color Auto Active Flowers, 50 g
Henkel Bref
Bref WC blok Color Auto Active Flowers, 50 g
Kód: 2602791
Kód dod.: 720271
EAN: 9000101854497
 
51 Kč
1 020Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bref WC blok Color Auto Active Flowers pomáhá udržovat toaletu čistou a zanechává příjemnou květinovou vůni po každém spláchnutí.
NIVEA BODY SÉRUM SKIN REFINING 200 ML 4806
Nivea®
NIVEA BODY SÉRUM SKIN REFINING 200 ML 4806
Kód: 2603139
Kód dod.: 808102
EAN: 9005800404806
 
169.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Linteo vlhčené ubrousky úklidové univerzální, 40 ks
Linteo®
Linteo vlhčené ubrousky úklidové univerzální, 40 ks
Kód: 92085
Kód dod.: 915036
EAN: 8594008878348
90%
34.90 Kč
0.87Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vlhčené ubrousky Linteo s antibakteriální přísadou jsou vhodné pro všestranné použití v domácnosti. Dodáváme je v balení 40 kusů.
Alufix sáčky na ledové kuličky, 180 ks, 10 sáčků
Alufix
Alufix sáčky na ledové kuličky, 180 ks, 10 sáčků
Kód: 2404587
 
EAN: 5949509002809
 
29.90 Kč
2.99Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Praktické sáčky na výrobu ledových kuliček značky Alufix jsou ideální pro snadné a hygienické zmrazení ledu v domácnosti.
BALTECH Fermež lněná P6420, 375 ml
BALtech
BALTECH Fermež lněná P6420, 375 ml
Kód: 2504021
Kód dod.: 260096
EAN: 8595073020120
 
129 Kč
344Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jako ředidlo pro fermežové barvy a olejové sklenářské tmely.
UNIBAL fermež napouštěcí O1000, 750 ml
Unibal
UNIBAL fermež napouštěcí O1000, 750 ml
Kód: 2504062
Kód dod.: 260140
EAN: 8595073020038
 
227 Kč
302.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Používá se zejména k základnímu napouštění dřeva, omítek a jiných savých podkladů, pod další nátěry olejovými, syntetickými nebo disperzními nátěrovými hmotami.
UNIBAL fermež napouštěcí O1000, 375 ml
Unibal
UNIBAL fermež napouštěcí O1000, 375 ml
Kód: 2504017
Kód dod.: 260138
EAN: 8595073020021
 
129 Kč
344Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Používá se zejména k základnímu napouštění dřeva, omítek a jiných savých podkladů, pod další nátěry olejovými, syntetickými nebo disperzními nátěrovými hmotami.
BALTECH destilovaná voda kanystr 5 l
BALtech
BALTECH destilovaná voda kanystr 5 l
Kód: 2505113
Kód dod.: 483116
EAN: 8591235088021
 
89.90 Kč
17.98Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Destilovaná voda je určena pro technické účely např. do chladičů a akumulátoru aut, do napařovacích žehliček a zvlhčovačů vzduchu, fotografickou praxi. Vodivost max. 15 µ S.cm-1
Fino sáčky na led Auto Close 240 Ks, 10 sáčků
Fino
Fino sáčky na led Auto Close 240 Ks, 10 sáčků
Kód: 2506592
Kód dod.: 956072
EAN: 5201314981022
 
39.90 Kč
0.17Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní sáčky na led do mrazáku s funkcí auto close. Sáčky na led Fino – Jednoduché a praktické řešení pro tvorbu ledu
ŠTC ZÁROHÁK PROFI RAINER Č.1,5 4159
Rainer velkoobchod, s.r.o.
ŠTC ZÁROHÁK PROFI RAINER Č.1,5 4159
Kód: 2601620
Kód dod.: 525094
EAN: 8595198174159
 
0 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
BALTECH Fermež lněná P6420, 2,5 l
BALtech
BALTECH Fermež lněná P6420, 2,5 l
Kód: 2504023
Kód dod.: 260112
EAN: 8595073020144
 
749 Kč
299.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jako ředidlo pro fermežové barvy a olejové sklenářské tmely.
viGO! sáčky na ledové kostky, 192 ks
viGO!
viGO! sáčky na ledové kostky, 192 ks
Kód: 2501835
Kód dod.: 956036
EAN: 5902841452121
 
14.90 Kč
1.86Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Samozavírací sáčky na výrobu ledových kostek.
Larrin Plus 3v1 Mountain Fresh WC blok náhradní náplň, vůně hor, 40 g
Styl Larrin®
Larrin Plus 3v1 Mountain Fresh WC blok náhradní náplň, vůně hor, 40 g
Kód: 02640
Kód dod.: 719016
EAN: 8595000910555
100%
19.90 Kč
497.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čistící a dezodorační přípravek pro WC-mísy a sanitární zařízení. Tuhá hmota voskovitého charakteru, která je směsí povrchově aktivních látek aniontového a neiontového charakteru, parfému, barviva a pomocných látek.
Larrin Pissoir deo, určený ke vkládání do pisoárů, citrus, 900 g
Styl Larrin®
Larrin Pissoir deo, určený ke vkládání do pisoárů, citrus, 900 g
Kód: 56554
Kód dod.: 01349
EAN: 8595000913495
 
294.90 Kč
327.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Určený ke vkládání do pisoárů zejm. k užití v komunální hygieně. Přípravek zabraňuje tvorbě usazenin a slouží s dezodoraci prostor WC.
Dr. Devil 3v1 Lotus Lagoon tekutý WC blok, košíček + náplň 3× 55 ml
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil 3v1 Lotus Lagoon tekutý WC blok, košíček + náplň 3× 55 ml
Kód: 62741
Kód dod.: 6154
EAN: 8595025819666
100%
44.90 Kč
14.97Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Díky jedinečnému dávkovacímu systému se uvolní při každém spláchnutí stejné množství parfémované čistící tekutiny a vydrží tak až 400 spláchnutí.
Dr. Devil 3v1 Sunset Blossom tekutý WC blok, košíček + náplň 3× 55 ml
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil 3v1 Sunset Blossom tekutý WC blok, košíček + náplň 3× 55 ml
Kód: 62742
Kód dod.: 6155
EAN: 8595025819673
95%
44.90 Kč
14.97Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
S přídavkem látky neutralizující nepříjemné pachy. Voní, čistí a preventivně působí proti usazování vodního kamene.
VÝPRODEJ - SUPER CENA
-23%Sleva
Semo Hrách Vladan raný 50 g
Semo
Semo Hrách Vladan raný 50 g
Kód: 05190
Kód dod.: 0410112
EAN: 8590396101105
 
7.60 Kč
9.90 Kč
152Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hrách setý dřeňový raná až velmi raná odrůda výška: 70 cm sklizeň VI-VII pěstujeme v II. trati
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.