cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Domestos Power 5 Magnolia WC blok 3 x 50g
Domestos
Domestos Power 5 Magnolia WC blok 3 x 50g
Kód: 2501660
Kód dod.: 719126
EAN: 8720182903877
 
84.90 Kč
566Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Domestos Power 5 pro hygienickou čistotu vaší toalety s dlouhotrvající svěží vůní magnólie.
-8%Sleva
Nivea pleťové sérum Luminous Skin Glow Liquid Refiner 100 ml
Nivea®
Nivea pleťové sérum Luminous Skin Glow Liquid Refiner 100 ml
Kód: 2507842
Kód dod.: 822401
EAN: 9005800390048
 
219.90 Kč
239.90 Kč
2 199Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nivea Luminous Skin Glow Liquid Refiner je lehké pleťové sérum navržené pro rozjasnění pleti a sjednocení jejího tónu.
Astrid Glow Expert perlové sérum proti tmavým kruhům pod očima 15ml
Astrid
Astrid Glow Expert perlové sérum proti tmavým kruhům pod očima 15ml
Kód: 2509132
Kód dod.: 820477
EAN: 8592297013570
 
229.90 Kč
15 326.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Astrid Glow Expert 4D perlové oční sérum s 95 % složek přírodního původu je navrženo pro boj proti vráskám a tmavým kruhům pod očima. Obsahuje silný rozjasňující anti-aging komplex se 4 účinky pro zářivé a mladistvě vypadající oční okolí.
Astrid Vitamin C pleťové sérum, 30 ml
Astrid
Astrid Vitamin C pleťové sérum, 30 ml
Kód: 2601817
Kód dod.: 821070
EAN: 8592297006848
 
224.90 Kč
7 496.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pleťové sérum proti vráskám a pro zářivou pleť.
Essence sérum ve spreji GLOW like HONEY 50 ml
Essence
Essence sérum ve spreji GLOW like HONEY 50 ml
Kód: 2601948
Kód dod.: ES584700
EAN: 4059729584700
 
87 Kč
1 740Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dodejte pleti jas pomocí pleťového séra ve spreji essence Glow Like HONEY, jež v sobě spojuje pečují
-12%Sleva
Bref WC blok Color Auto Active Lavender, 3 × 50 g
Henkel Bref
Bref WC blok Color Auto Active Lavender, 3 × 50 g
Kód: 2602404
Kód dod.: 720266
EAN: 9000101854220
 
89.90 Kč
102 Kč
599.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bref WC blok Color Auto Active Lavender zajišťuje čistotu toalety a příjemnou levandulovou vůni.
AKCE
-8%Sleva
Bref Power Aktiv Pine a Lavander WC blok, 4 x 50 g
Henkel Bref
Bref Power Aktiv Pine a Lavander WC blok, 4 x 50 g
Kód: 2602655
Kód dod.: 720248
EAN: 9000101317077
 
119 Kč
129.90 Kč
595Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bref Power Aktiv Pine & Lavender WC blok 4 × 50 g je závěsný WC blok určený k dlouhodobé hygieně toalety, který při každém spláchnutí čistí, osvěžuje a pomáhá chránit proti usazování nečistot.
AKCE
Bref WC blok Color Auto Active Flowers, 50 g
Henkel Bref
Bref WC blok Color Auto Active Flowers, 50 g
Kód: 2602791
Kód dod.: 720271
EAN: 9000101854497
 
51 Kč
1 020Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bref WC blok Color Auto Active Flowers pomáhá udržovat toaletu čistou a zanechává příjemnou květinovou vůni po každém spláchnutí.
NIVEA BODY SÉRUM SKIN REFINING 200 ML 4806
Nivea®
NIVEA BODY SÉRUM SKIN REFINING 200 ML 4806
Kód: 2603139
Kód dod.: 808102
EAN: 9005800404806
 
169.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
UNIBAL fermež napouštěcí O1000, 750 ml
Unibal
UNIBAL fermež napouštěcí O1000, 750 ml
Kód: 2504062
Kód dod.: 260140
EAN: 8595073020038
 
227 Kč
302.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Používá se zejména k základnímu napouštění dřeva, omítek a jiných savých podkladů, pod další nátěry olejovými, syntetickými nebo disperzními nátěrovými hmotami.
UNIBAL fermež napouštěcí O1000, 375 ml
Unibal
UNIBAL fermež napouštěcí O1000, 375 ml
Kód: 2504017
Kód dod.: 260138
EAN: 8595073020021
 
129 Kč
344Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Používá se zejména k základnímu napouštění dřeva, omítek a jiných savých podkladů, pod další nátěry olejovými, syntetickými nebo disperzními nátěrovými hmotami.
viGO! sáčky na ledové kostky, 192 ks
viGO!
viGO! sáčky na ledové kostky, 192 ks
Kód: 2501835
Kód dod.: 956036
EAN: 5902841452121
 
14.90 Kč
1.86Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Samozavírací sáčky na výrobu ledových kostek.
BALTECH Fermež lněná P6420, 2,5 l
BALtech
BALTECH Fermež lněná P6420, 2,5 l
Kód: 2504023
Kód dod.: 260112
EAN: 8595073020144
 
749 Kč
299.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jako ředidlo pro fermežové barvy a olejové sklenářské tmely.
AKCE
-13%Sleva
Frosch Ecological Bio spiritus čistič skel, 500 ml
Frosch®
Frosch Ecological Bio spiritus čistič skel, 500 ml
Kód: 59462
Kód dod.: 705101
EAN: 4009175941640
 
86.90 Kč
99.90 Kč
173.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čistič skel odstraní špínu i mastnotu z vašich oken a zanechá je čistá a beze šmouh.
Dr. Devil Polar Aqua, WC gel + košíček, 400 ml
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil Polar Aqua, WC gel + košíček, 400 ml
Kód: 02479
Kód dod.: 720047
EAN: 8595025806048
100%
54.90 Kč
137.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
WC gel Polar Aqua 3v1 svěže voní, čistí a preventivně působí proti usazování vodního kamene.
AKCE
-15%Sleva
Dr. Devil 3v1 Point Block WC blok v tubě Polar Aqua, 75 ml
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil 3v1 Point Block WC blok v tubě Polar Aqua, 75 ml
Kód: 63956
Kód dod.: 720028
EAN: 8595025817723
93%
67.90 Kč
79.90 Kč
905.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Blok se speciální látkou pro vyšší účinnost a hygienickým dávkováním preventivně působí proti usazování vodního kamene, svěže voní a důkladně čistí. Doba působení jedné kytičky je cca jeden týden.
VÝPRODEJ - SUPER CENA
-24%Sleva
Semo Cibule kuchyňská - jarní Štuttgartská 2 g
Semo
Semo Cibule kuchyňská - jarní Štuttgartská 2 g
Kód: 05318
Kód dod.: 0405222
EAN: 8590396052209
 
7.50 Kč
9.90 Kč
3 750Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Výnosná odrůda ploše kulovitého tvaru Pěstuje se převážně ze sazečky Je možný i přímý výsev Dobře
Duck WC pásky Fresh Stick Limetka, 3 ks
Duck™
Duck WC pásky Fresh Stick Limetka, 3 ks
Kód: 66336
Kód dod.: 720002
EAN: 5000204437935
80%
59.90 Kč
19.97Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Efektivně přilne bez potřeby závěsu, voní s každým spláchnutím, čistí po dobu až 4 týdnů.
Bref Color Aktiv Flower tuhý WC blok, 4× 50 g
Henkel Bref
Bref Color Aktiv Flower tuhý WC blok, 4× 50 g
Kód: 2501335
Kód dod.: 720228
EAN: 9000101530667
 
129.90 Kč
649.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Díky svému diskrétnímu designu a trendy barvám se perfektně hodí pod okraj toalety. Zažijte svěžest květin s každým spláchnutím.
LAVON na skla a leské povrchy, 500 ml
Lavon
LAVON na skla a leské povrchy, 500 ml
Kód: 2501712
Kód dod.: 705159
EAN: 8594187141271
 
44.90 Kč
89.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální čistič s alkoholem na skla a všechny omyvatelné povrchy.
Astrid  Hyaluronic Gold oční sérum, 15 ml
Astrid
Astrid Hyaluronic Gold oční sérum, 15 ml
Kód: 2501879
Kód dod.: 820470
EAN: 8592297012054
 
229.90 Kč
15 326.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vyplňující oční sérum proti vráskám.
VÝPRODEJ - SUPER CENA
-23%Sleva
Semo Cibule kuchyňská jarní Karmen 2 g
Semo
Semo Cibule kuchyňská jarní Karmen 2 g
Kód: 85295
Kód dod.: 0405512
EAN: 8590396055101
 
7.60 Kč
9.90 Kč
3 800Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Poloraná, karmínově červená až fialová Má ploše kulovitý tvar a hodí se jak pro přímé jarní výsevy,
VÝPRODEJ - SUPER CENA
-24%Sleva
Holman F1 Aurea okurky nakladačky jemnoostná 2 g
Holman
Holman F1 Aurea okurky nakladačky jemnoostná 2 g
Kód: 93287
 
EAN: 8594039280431
100%
9.10 Kč
11.90 Kč
4 550Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Rostlina je relativně silně vzrůstná. List je menší, světleji zelený, hodně špičatý. Rostlina pos
RYOR kyselina hyaluronová - gel 30 ml
Ryor
RYOR kyselina hyaluronová - gel 30 ml
Kód: 1703346
Kód dod.: 822692
EAN: 8594007970708
 
219.90 Kč
7 330Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jemné, dobře vstřebatelné gelové sérum s vysokým obsahem oblíbené kyseliny hyaluronové, která zajišťuje intenzivní hydrataci a postupnou redukci drobných vrásek.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.