cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
-12%Sleva
Bref WC blok Spa Moments Harmony, 3× 50 g
Henkel Bref
Bref WC blok Spa Moments Harmony, 3× 50 g
Kód: 2309188
Kód dod.: 720220
EAN: 9000101588392
 
89.90 Kč
102 Kč
29.97Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Odpojte se od vnějšího světa a užijte si čas pouze pro sebe. WC blok Bref Spa Moments poskytuje relaxační dlouhotrvající vůni a proměňuje vaši toaletu v oázu klidu.
AKCE
-10%Sleva
Bref Turquoise Aktiv Ocean WC blok v kuličkách 3 x 50 g
Henkel Bref
Bref Turquoise Aktiv Ocean WC blok v kuličkách 3 x 50 g
Kód: 2401466
Kód dod.: 720159
EAN: 9000101089882
 
89.90 Kč
99.90 Kč
29.97Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kuličky mají čtyři funkce. Při každém spláchnutí zajišťuje hygienickou čistotu také díky čisticí pěně, obarvuje vodu, zároveň ochraňuje proti vodnímu kameni a přináší dlouhodobou vůni a svěžest.
Nivea Sérum Q10 Anti-Wrinkle Expert duální sérum proti vráskám, 30 ml
Nivea®
Nivea Sérum Q10 Anti-Wrinkle Expert duální sérum proti vráskám, 30 ml
Kód: 2404196
Kód dod.: 822885
EAN: 9005800376882
 
414.90 Kč
13 830Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Expertní duální sérum obsahuje účinné anti-age ingredience, čistý koenzym Q10 v nejvyšší koncentraci, redukuje hluboké vrásky a pomáhá chránit pleť před poškozením a vznikem vrásek nových.
Duck WC blok Fresh Discs Virtual Violet, 2x 36 ml
Duck™
Duck WC blok Fresh Discs Virtual Violet, 2x 36 ml
Kód: 2508111
Kód dod.: 721027
EAN: 5000204369649
 
129.90 Kč
1 804.17Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
WC blok pro hygienickou čistotu a svěžest toalety.
-8%Sleva
Nivea pleťové sérum Luminous Skin Glow Liquid Refiner 100 ml
Nivea®
Nivea pleťové sérum Luminous Skin Glow Liquid Refiner 100 ml
Kód: 2507842
Kód dod.: 822401
EAN: 9005800390048
 
219.90 Kč
239.90 Kč
2 199Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nivea Luminous Skin Glow Liquid Refiner je lehké pleťové sérum navržené pro rozjasnění pleti a sjednocení jejího tónu.
Astrid Glow Expert perlové sérum proti tmavým kruhům pod očima 15ml
Astrid
Astrid Glow Expert perlové sérum proti tmavým kruhům pod očima 15ml
Kód: 2509132
Kód dod.: 820477
EAN: 8592297013570
 
229.90 Kč
15 326.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Astrid Glow Expert 4D perlové oční sérum s 95 % složek přírodního původu je navrženo pro boj proti vráskám a tmavým kruhům pod očima. Obsahuje silný rozjasňující anti-aging komplex se 4 účinky pro zářivé a mladistvě vypadající oční okolí.
Astrid Vitamin C pleťové sérum, 30 ml
Astrid
Astrid Vitamin C pleťové sérum, 30 ml
Kód: 2601817
Kód dod.: 821070
EAN: 8592297006848
 
224.90 Kč
7 496.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pleťové sérum proti vráskám a pro zářivou pleť.
Essence sérum ve spreji GLOW like HONEY 50 ml
Essence
Essence sérum ve spreji GLOW like HONEY 50 ml
Kód: 2601948
Kód dod.: ES584700
EAN: 4059729584700
 
87 Kč
1 740Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dodejte pleti jas pomocí pleťového séra ve spreji essence Glow Like HONEY, jež v sobě spojuje pečují
-12%Sleva
Bref WC blok Color Auto Active Lavender, 3 × 50 g
Henkel Bref
Bref WC blok Color Auto Active Lavender, 3 × 50 g
Kód: 2602404
Kód dod.: 720266
EAN: 9000101854220
 
89.90 Kč
102 Kč
599.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bref WC blok Color Auto Active Lavender zajišťuje čistotu toalety a příjemnou levandulovou vůni.
AKCE
-8%Sleva
Bref Power Aktiv Pine a Lavander WC blok, 4 x 50 g
Henkel Bref
Bref Power Aktiv Pine a Lavander WC blok, 4 x 50 g
Kód: 2602655
Kód dod.: 720248
EAN: 9000101317077
 
119 Kč
129.90 Kč
595Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bref Power Aktiv Pine & Lavender WC blok 4 × 50 g je závěsný WC blok určený k dlouhodobé hygieně toalety, který při každém spláchnutí čistí, osvěžuje a pomáhá chránit proti usazování nečistot.
AKCE
Bref WC blok Color Auto Active Flowers, 50 g
Henkel Bref
Bref WC blok Color Auto Active Flowers, 50 g
Kód: 2602791
Kód dod.: 720271
EAN: 9000101854497
 
51 Kč
1 020Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bref WC blok Color Auto Active Flowers pomáhá udržovat toaletu čistou a zanechává příjemnou květinovou vůni po každém spláchnutí.
NIVEA BODY SÉRUM SKIN REFINING 200 ML 4806
Nivea®
NIVEA BODY SÉRUM SKIN REFINING 200 ML 4806
Kód: 2603139
Kód dod.: 808102
EAN: 9005800404806
 
169.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
UNIBAL fermež napouštěcí O1000, 750 ml
Unibal
UNIBAL fermež napouštěcí O1000, 750 ml
Kód: 2504062
Kód dod.: 260140
EAN: 8595073020038
 
227 Kč
302.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Používá se zejména k základnímu napouštění dřeva, omítek a jiných savých podkladů, pod další nátěry olejovými, syntetickými nebo disperzními nátěrovými hmotami.
UNIBAL fermež napouštěcí O1000, 375 ml
Unibal
UNIBAL fermež napouštěcí O1000, 375 ml
Kód: 2504017
Kód dod.: 260138
EAN: 8595073020021
 
129 Kč
344Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Používá se zejména k základnímu napouštění dřeva, omítek a jiných savých podkladů, pod další nátěry olejovými, syntetickými nebo disperzními nátěrovými hmotami.
viGO! sáčky na ledové kostky, 192 ks
viGO!
viGO! sáčky na ledové kostky, 192 ks
Kód: 2501835
Kód dod.: 956036
EAN: 5902841452121
 
14.90 Kč
1.86Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Samozavírací sáčky na výrobu ledových kostek.
BALTECH Fermež lněná P6420, 2,5 l
BALtech
BALTECH Fermež lněná P6420, 2,5 l
Kód: 2504023
Kód dod.: 260112
EAN: 8595073020144
 
749 Kč
299.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jako ředidlo pro fermežové barvy a olejové sklenářské tmely.
Linteo vlhčené ubrousky úklidové univerzální, 40 ks
Linteo®
Linteo vlhčené ubrousky úklidové univerzální, 40 ks
Kód: 92085
Kód dod.: 915036
EAN: 8594008878348
90%
34.90 Kč
0.87Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vlhčené ubrousky Linteo s antibakteriální přísadou jsou vhodné pro všestranné použití v domácnosti. Dodáváme je v balení 40 kusů.
Alufix sáčky na ledové kuličky, 180 ks, 10 sáčků
Alufix
Alufix sáčky na ledové kuličky, 180 ks, 10 sáčků
Kód: 2404587
 
EAN: 5949509002809
 
29.90 Kč
2.99Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Praktické sáčky na výrobu ledových kuliček značky Alufix jsou ideální pro snadné a hygienické zmrazení ledu v domácnosti.
BALTECH Fermež lněná P6420, 375 ml
BALtech
BALTECH Fermež lněná P6420, 375 ml
Kód: 2504021
Kód dod.: 260096
EAN: 8595073020120
 
129 Kč
344Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jako ředidlo pro fermežové barvy a olejové sklenářské tmely.
Duck WC pásky Fresh Stick Pine, 3 ks
Duck™
Duck WC pásky Fresh Stick Pine, 3 ks
Kód: 66337
Kód dod.: 720001
EAN: 5000204437966
80%
59.90 Kč
19.97Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Efektivně přilne bez potřeby závěsu, voní s každým spláchnutím, čistí po dobu až 4 týdnů.
VÝPRODEJ - SUPER CENA
-23%Sleva
Semo Mrkev obecná pozdní Rubína 3 g
Semo
Semo Mrkev obecná pozdní Rubína 3 g
Kód: 05334
Kód dod.: 0422422
EAN: 8590396224200
100%
7.60 Kč
9.90 Kč
2 533.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Úrodná pozdní mrkev určená k časným výsevům v březnu až dubnu je ideální pro zimní skladování. Její
VÝPRODEJ - SUPER CENA
-23%Sleva
Semo Zelí pekingské Manoko F1 hybrid 40 semen
Semo
Semo Zelí pekingské Manoko F1 hybrid 40 semen
Kód: 85912
Kód dod.: 0444042
EAN: 8590396440402
100%
16.60 Kč
21.50 Kč
0.42Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Raná odrůda vyznačující se skvělým zdravotním stavem a vysokou odolností vůči vybíhání do květu Je
VÝPRODEJ - SUPER CENA
-23%Sleva
Semo Mrkev obecná raná, karotka Nantes 3 Tip-Top 1,5 g
Semo
Semo Mrkev obecná raná, karotka Nantes 3 Tip-Top 1,5 g
Kód: 92643
Kód dod.: 0422052
EAN: 8590396220509
 
9.20 Kč
11.90 Kč
4 600Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jde o poloranou karotku typu Nantes, která je vhodná k přímé spotřebě od léta do podzimu i k průmysl
AKCE
-15%Sleva
Dr. Devil 3v1 Point Block WC blok v tubě Tropic Fruit, 75 ml
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil 3v1 Point Block WC blok v tubě Tropic Fruit, 75 ml
Kód: 1802878
Kód dod.: 6513
EAN: 8595025831149
100%
67.90 Kč
79.90 Kč
905.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
WC bodový blok voní, čistí a preventivně působí proti usazování vodního kamene.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.