cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
CXS Kombi Furny pracovní rukavice plyš velikost 11 blistr, 1 pár
CXS®
CXS Kombi Furny pracovní rukavice plyš velikost 11 blistr, 1 pár
Kód: 2507961
Kód dod.: 598883
EAN: 8591940309176
 
139 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pracovní rukavice CXS Kombi Furny s plyšovou podšívkou ve velikosti 11 jsou navrženy pro práci v chladném prostředí.
-8%Sleva
Nivea Cellular Expert Lift 3 zónové sérum, 30 ml + denní krém, 50 ml
Nivea®
Nivea Cellular Expert Lift 3 zónové sérum, 30 ml + denní krém, 50 ml
Kód: 2506623
Kód dod.: 822884
EAN: 9005800381381
 
644.90 Kč
699.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Výhodné balení přípravků s okamžitým liftingovým efektem v oblasti obličeje, krku a dekoltu.
AKCE
-10%Sleva
Nivea Cellular Phyto Retinol Effect Profesionální sérum, 30 ml
Nivea®
Nivea Cellular Phyto Retinol Effect Profesionální sérum, 30 ml
Kód: 2505621
Kód dod.: 822437
EAN: 9005800353036
 
316 Kč
351 Kč
10 533.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Složení má díky obsahu rostlinné látky bidens pilosa velmi dobrou snášenlivost s pletí. Pleť je ihned po aplikaci jemná, hladká a sjednocená.
Dr. Devil 3v1 Polar Aqua tekutý WC blok, košíček + náplň 3× 55 ml
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil 3v1 Polar Aqua tekutý WC blok, košíček + náplň 3× 55 ml
Kód: 49041
Kód dod.: 6097
EAN: 8595025819635
100%
44.90 Kč
14.97Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Díky jedinečnému dávkovacímu systému se uvolní při každém spláchnutí stejné množství parfémované čistící tekutiny a vydrží tak až 400 spláchnutí.
Dr. Devil 3v1 Lemon Fresh tekutý WC blok, košíček + náplň 3× 55 ml
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil 3v1 Lemon Fresh tekutý WC blok, košíček + náplň 3× 55 ml
Kód: 49043
Kód dod.: 6099
EAN: 8595025819659
90%
44.90 Kč
14.97Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Díky jedinečnému dávkovacímu systému se uvolní při každém spláchnutí stejné množství parfémované čistící tekutiny a vydrží tak až 400 spláchnutí.
Larrin Pissoir deo, určený ke vkládání do pisoárů, jahoda, 900 g
Styl Larrin®
Larrin Pissoir deo, určený ke vkládání do pisoárů, jahoda, 900 g
Kód: 02754
Kód dod.: 722012
EAN: 8595000910777
 
294.90 Kč
327.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Určený ke vkládání do pisoárů zejm. k užití v komunální hygieně. Přípravek zabraňuje tvorbě usazenin a slouží s dezodoraci prostor WC.
Duck Mint Mission WC gel do toalety, 750 ml
Duck™
Duck Mint Mission WC gel do toalety, 750 ml
Kód: 2601164
Kód dod.: 719967
EAN: 5000204422979
 
69.90 Kč
70 Kč
93.2Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Duck WC gel Mint Mission pomáhá odstranit nečistoty z toalety a zanechává svěží mátovou vůni. Je vhodný pro pravidelné čištění toalety.
BALhome VILTEX HOUBA NA NÁDOBÍ TVAROVANÁ 5 ks
BALhome
BALhome VILTEX HOUBA NA NÁDOBÍ TVAROVANÁ 5 ks
Kód: 2601176
Kód dod.: 591707
EAN: 8591235104868
 
29.90 Kč
5.98Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tvarované houby na nádobí BALhome VILTEX usnadní každodenní ruční mytí nádobí díky pohodlnému úchopu a praktickému balení po pěti kusech.
-9%Sleva
Artdeco Tinted Aqua serum SPF50 č.3 Tan 40 ml
Artdeco
Artdeco Tinted Aqua serum SPF50 č.3 Tan 40 ml
Kód: 2601792
Kód dod.: 46083.3
EAN: 4052136371505
 
546 Kč
599 Kč
13 650Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
ARTDECO Tinted Aqua Serum Daily Skin Defense SPF 50+ představuje jemně tónovaný hydratační krém, kte
-22%Sleva
Dr. Devil WC Point Duo Block Sunset Blossom, 65 ml
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil WC Point Duo Block Sunset Blossom, 65 ml
Kód: 2602341
Kód dod.: 720070
EAN: 8595025842282
 
69.90 Kč
89.90 Kč
1 075.38Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dr. Devil WC Point Duo Block Sunset Blossom pomáhá udržovat toaletu čistou a příjemně provoněnou.
-10%Sleva
Bref WC blok Color Auto Active Ocean, 3 × 50 g
Henkel Bref
Bref WC blok Color Auto Active Ocean, 3 × 50 g
Kód: 2602402
Kód dod.: 720264
EAN: 9000101854138
 
89.90 Kč
99.90 Kč
599.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bref WC blok Color Auto Active Ocean zajišťuje čistotu toalety a svěží oceánovou vůni.
AKCE
-10%Sleva
Bref WC blok Color Auto Active Flowers, 3 × 50 g
Henkel Bref
Bref WC blok Color Auto Active Flowers, 3 × 50 g
Kód: 2602401
Kód dod.: 720263
EAN: 9000101853353
 
89.90 Kč
99.90 Kč
599.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bref WC blok Color Auto Active Flowers pomáhá udržet toaletu čistou a svěže voňavou při každém spláchnutí.
AKCE
-8%Sleva
Bref Power Aktiv Lemon a Ocean WC blok, 4 x 50 g
Henkel Bref
Bref Power Aktiv Lemon a Ocean WC blok, 4 x 50 g
Kód: 2602656
Kód dod.: 720247
EAN: 9000101309485
 
119 Kč
129.90 Kč
595Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bref Power Aktiv Lemon & Ocean WC blok 4 × 50 g je závěsný čisticí WC blok určený k udržování čistoty toalety při každém spláchnutí. Kombinuje dvě vůně – citron (Lemon) a oceán (Ocean) – a postupně uvolňuje aktivní látky, které čistí a osvěžují WC mí
Bref WC blok Power Aktiv Flower 4 x 50 g
Henkel Bref
Bref WC blok Power Aktiv Flower 4 x 50 g
Kód: 2602861
Kód dod.: 720273
EAN: 9000101308860
 
119.90 Kč
599.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bref Power Aktiv Flower je závěsný WC blok se čtyřmi aktivními kuličkami, které zajišťují účinné čištění a dlouhotrvající svěžest při každém spláchnutí.
Duck WC blok Fresh Discs Levandule, 2× 36 ml
Duck™
Duck WC blok Fresh Discs Levandule, 2× 36 ml
Kód: 2500239
Kód dod.: 720224
EAN: 5000204338980
 
129.90 Kč
1 804.17Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
WC gel Duck Fresh Discs Levandule dokonale vyčistí Vaší toaletu a velmi spolehlivě ji ochrání před vodním kamenem. Stačí jednoduše aplikovat na vnitřní stěnu mísy a gelový disk Duck se chopí práce za vás.
Bref Power Aktiv WC blok Lemon, tuhý WC blok, 4 × 50 g
Henkel Bref
Bref Power Aktiv WC blok Lemon, tuhý WC blok, 4 × 50 g
Kód: 2501337
Kód dod.: 720158
EAN: 9000101308907
 
119.90 Kč
599.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bref Power Aktiv je účinný tuhý WC blok, který při každém spláchnutí zvládá 4 funkce - hygienickou čistotu, ochranu před vodním kamenem, dlouhotrvající svěžest a vytvoření bohaté čistící pěny pro bělost a lesk toalety.
Bref Color Aktiv Eucalyptus tuhý WC blok, 4× 50 g
Henkel Bref
Bref Color Aktiv Eucalyptus tuhý WC blok, 4× 50 g
Kód: 2501334
Kód dod.: 720229
EAN: 9000101530636
 
129.90 Kč
649.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
WC blok je snadný a pohodlný způsob, jak zajistit čistotu ve vaší toaletě od prvního do posledního spláchnutí.
Bref WC blok Color Aktiv Flower, 2× 50 g
Henkel Bref
Bref WC blok Color Aktiv Flower, 2× 50 g
Kód: 2501957
Kód dod.: 720168
EAN: 9000101028614
 
84.90 Kč
849Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bref Color Aktiv WC blok s technologií Odor Stop vytváří ochrannou bariéru proti nepříjemných zápachů a zároveň uvolňuje dlouhotrvající svěžest.
AKCE
Bref WC blok Power Aktiv Ocean, 2× 50 g
Henkel Bref
Bref WC blok Power Aktiv Ocean, 2× 50 g
Kód: 2501958
Kód dod.: 720163
EAN: 9000100656863
 
74 Kč
740Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
BREF Power Activ je první WC blok se čtyřmi aktivními kuličkami, které v sobě spojují přitažlivý design s vynikajícími vlastnostmi pro docílení hygienicky čisté a svěží toalety.
VÝPRODEJ - SUPER CENA
-23%Sleva
Semo Mrkev obecná pozdní Rubína 3 g
Semo
Semo Mrkev obecná pozdní Rubína 3 g
Kód: 05334
Kód dod.: 0422422
EAN: 8590396224200
100%
7.60 Kč
9.90 Kč
2 533.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Úrodná pozdní mrkev určená k časným výsevům v březnu až dubnu je ideální pro zimní skladování. Její
VÝPRODEJ - SUPER CENA
-23%Sleva
Semo Zelí pekingské Manoko F1 hybrid 40 semen
Semo
Semo Zelí pekingské Manoko F1 hybrid 40 semen
Kód: 85912
Kód dod.: 0444042
EAN: 8590396440402
100%
16.60 Kč
21.50 Kč
0.42Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Raná odrůda vyznačující se skvělým zdravotním stavem a vysokou odolností vůči vybíhání do květu Je
VÝPRODEJ - SUPER CENA
-23%Sleva
Semo Mrkev obecná raná, karotka Nantes 3 Tip-Top 1,5 g
Semo
Semo Mrkev obecná raná, karotka Nantes 3 Tip-Top 1,5 g
Kód: 92643
Kód dod.: 0422052
EAN: 8590396220509
 
9.20 Kč
11.90 Kč
4 600Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jde o poloranou karotku typu Nantes, která je vhodná k přímé spotřebě od léta do podzimu i k průmysl
AKCE
-15%Sleva
Dr. Devil 3v1 Point Block WC blok v tubě Tropic Fruit, 75 ml
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil 3v1 Point Block WC blok v tubě Tropic Fruit, 75 ml
Kód: 1802878
Kód dod.: 6513
EAN: 8595025831149
100%
67.90 Kč
79.90 Kč
905.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
WC bodový blok voní, čistí a preventivně působí proti usazování vodního kamene.
Dr. Devil WC Bicolor 5ball polar aqua závěsný WC blok, 3× 35 g
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil WC Bicolor 5ball polar aqua závěsný WC blok, 3× 35 g
Kód: 1802880
Kód dod.: 6466
EAN: 8595025830401
 
69.90 Kč
23.3Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dr. Devil Wc BiColor 5Ball je závěsný WC blok vhodný pro každý typ a tvar toalety, WC blok bohatě pění, svěže a intenzivně voní, účinně čistí a preventivně působí proti usazování vodního kamene.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.