cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
-7%Sleva
REMAL Color malířská barva na zeď 530 Máta, 5 + 1 kg
REMAL
REMAL Color malířská barva na zeď 530 Máta, 5 + 1 kg
Kód: 2505047
Kód dod.: 401325
EAN: 8591235083101
 
395 Kč
423 Kč
65.83Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelná natónovaná malířská barva s příjemnou vůní v atraktivních odstínech.
AKCE
-7%Sleva
REMAL Color malířská barva na zeď 730 meruňka, 5 + 1 kg
REMAL
REMAL Color malířská barva na zeď 730 meruňka, 5 + 1 kg
Kód: 2505049
Kód dod.: 401343
EAN: 8591235083125
 
395 Kč
423 Kč
65.83Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelná natónovaná malířská barva s příjemnou vůní v atraktivních odstínech.
Bella Happy Maxi 4 dětské pleny jednorázové 8-14 kg, 44 ks
TZMO - Bella Happy
Bella Happy Maxi 4 dětské pleny jednorázové 8-14 kg, 44 ks
Kód: 2308341
Kód dod.: 911396
EAN: 5900516605438
 
329.90 Kč
7.5Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Plenky Happy ve velikosti Maxi jsou doporučeny pro děti o hmotnosti 8 až 18 kg. Jejich unikátní vlastnosti přizpůsobené potřebám dětí v této vývojové fázi zaručují optimální ochranu a pocit maximálního pohodlí.
Bella Happy Maxi Plus 4+ dětské pleny jednorázové 9-15 kg, 40 ks
TZMO - Bella Happy
Bella Happy Maxi Plus 4+ dětské pleny jednorázové 9-15 kg, 40 ks
Kód: 2308342
Kód dod.: 911397
EAN: 5900516605476
 
329.90 Kč
8.25Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Velikost Maxi Plus je určena pro děti, kterým nesedí velikost Maxi. Je doporučována dětem od 9 do 15 kg. Jejich unikátní vlastnosti přizpůsobené potřebám dětí v této vývojové fázi zaručují optimální ochranu a pocit maximálního pohodlí.
REMAL univerzální penetrace V1307, 1 kg
REMAL
REMAL univerzální penetrace V1307, 1 kg
Kód: 2500588
Kód dod.: 430062
EAN: 8591235032079
 
57.90 Kč
57.9Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jako základní penetrační nátěr na savé podklady (omítky, dřevo atd.) pro snížení savosti a zároveň zlepšení přilnavosti vrchního nátěru malířskou barvou Remal.
PATTEX Lepidlo 100 % univerzální 100 g
Henkel Pattex®
PATTEX Lepidlo 100 % univerzální 100 g
Kód: 2507554
Kód dod.: 501946
EAN: 4015000420099
 
189 Kč
1 890Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pattex 100% – Silné, flexibilní a spolehlivé lepidlo pro každou situaci.
REMAL univerzální penetrace V1307, 5 kg
REMAL
REMAL univerzální penetrace V1307, 5 kg
Kód: 2503261
Kód dod.: 430060
EAN: 8591235021684
 
222 Kč
44.4Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jako základní penetrační nátěr na savé podklady (omítky, dřevo atd.) pro snížení savosti a zároveň zlepšení přilnavosti vrchního nátěru malířskou barvou Remal.
REMAL základ 2v1 malířská penetrační barva, 15 kg
REMAL
REMAL základ 2v1 malířská penetrační barva, 15 kg
Kód: 2507688
Kód dod.: 400748
EAN: 8591235097573
 
1 075 Kč
71.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je interiérová vodouředitelná bílá malířská barva kombinujíci parametry penetrace a podkladové barvy. Výrazně snižuje spotřebu finálního nátěru, sjednocuje savost podkladu a zvyšuje jeho pevnost.
PONAL Construct PU lepidlo, transparentní, 420 ml
Ponal
PONAL Construct PU lepidlo, transparentní, 420 ml
Kód: 2507625
Kód dod.: 500726
EAN: 4015000400275
 
388 Kč
923.81Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ponal Construct PU představuje spolehlivé řešení pro profesionální lepení, kde je klíčová vysoká pevnost spoje, odolnost vůči vodě a teplu a estetický vzhled spoje.
Uniflex šlehaný tmel, 1 l
Uniflex®
Uniflex šlehaný tmel, 1 l
Kód: 2504501
Kód dod.: 511370
EAN: 8591235057126
 
283 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Šlehaný superlehký tmel, který v mnoha případech nahrazuje sádru. Vhodný pro interiér. Je přetíratelný, nestéká, nepraská, nesmršťuje se. Velmi dobře se uhlazuje a je brousitelný. Odolává působení vody a má velmi dobrou přilnavost k podkladu.
AKCE
-9%Sleva
PATTEX Chemoprén Univerzál, 50ml
Henkel Pattex®
PATTEX Chemoprén Univerzál, 50ml
Kód: 2602792
Kód dod.: 501119
EAN: 9000101170559
 
63.90 Kč
69.90 Kč
1 278Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pattex Chemoprén Univerzál je kontaktní lepidlo určené pro pevné a trvanlivé lepení široké škály materiálů. Vyniká vysokou počáteční pevností, odolností vůči vlhkosti a teplotním výkyvům.
-11%Sleva
PATTEX Chemoprén Univerzál kontaktní lepidlo v tubě, 120 ml
Henkel Pattex®
PATTEX Chemoprén Univerzál kontaktní lepidlo v tubě, 120 ml
Kód: 04598
Kód dod.: 501122
EAN: 5997272382468
90%
94.90 Kč
107 Kč
790.83Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Na univerzální kontaktní lepení různých - savých i nesavých - materiálů, jako např. dřevo, plasty, guma, kůže, plech, sklo, korek, karton a mnoho dalších.
Bella Happy Midi 3 dětské pleny jednorázové 5-9 kg, 50 ks
TZMO - Bella Happy
Bella Happy Midi 3 dětské pleny jednorázové 5-9 kg, 50 ks
Kód: 2308339
Kód dod.: 911395
EAN: 5900516605391
 
329.90 Kč
6.6Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Plenky Happy ve velikosti Midi jsou doporučeny pro děti o hmotnosti 5 až 9 kg. V této fázi vývoje se miminko začíná samostatně pohybovat, proto je obzvláště důležité, aby se v plenkových kalhotkách cítilo pohodlně a mělo naprostou svobodu pohybu.
REMAL Standard vysoce prodyšná barva na zeď, 36+4 kg
REMAL
REMAL Standard vysoce prodyšná barva na zeď, 36+4 kg
Kód: 2503717
Kód dod.: 400819
EAN: 8591235036343
 
1 249 Kč
31.23Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Remal Standard, vysoce prodyšný malířský nátěr. Je doporučen pro nátěry užitných a průmyslových prostor. Používá se k malování stěn i stropů v interiéru na omítky, sádrokartony a jiné podklady.
APEKO lepidlo na běžné tapety V1306, 1 kg
Apeko
APEKO lepidlo na běžné tapety V1306, 1 kg
Kód: 2503281
Kód dod.: 500849
EAN: 8591235024715
 
146 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K lepení reflexních, papírových a PVC tapet s papírovou podložkou v interiérech na dřevo, kov, beton, omítky, aglomerované dřevěné materiály a jim podobné podklady.
AKCE
-11%Sleva
Ceys Total Tech univerzální lepidlo a tmel, bílý, 290 ml
Ceys®
Ceys Total Tech univerzální lepidlo a tmel, bílý, 290 ml
Kód: 2505141
Kód dod.: 502984
EAN: 8411519772166
 
219 Kč
245 Kč
755.17Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ceys Total Tech lepí, tmelí a opravuje jakýkoliv materiál v interiéru i exteriéru, dokonce i pod vodou.
AKCE
-7%Sleva
REMAL Color malířská barva na zeď 140 Popelka, 5 + 1 kg
REMAL
REMAL Color malířská barva na zeď 140 Popelka, 5 + 1 kg
Kód: 2505043
Kód dod.: 401289
EAN: 8591235083040
 
395 Kč
423 Kč
65.83Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelná natónovaná malířská barva s příjemnou vůní v atraktivních odstínech.
Ceys Superceys univerzální vteřinové lepidlo, 3 g
Ceys®
Ceys Superceys univerzální vteřinové lepidlo, 3 g
Kód: 2505564
Kód dod.: 502907
EAN: 8595059760972
 
31.90 Kč
10 633.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
SuperCeys je vysoce odolné a snadno aplikovatelné univerzální transparentní vteřinové lepidlo. Na nejrůznější typy materiálů. Silné, rychlé a bezpečné. Vytvoří neviditelné spoje za pouhé 3 sekundy.
Distyk střešní tmel, černý, 310 ml
Distyk®
Distyk střešní tmel, černý, 310 ml
Kód: 2503576
Kód dod.: 518917
EAN: 8595100102201
 
105 Kč
338.71Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro drobné opravy a lepení živičných střešních krytin (šindelů) za studena, utěsňování zakončovacích plechů, oplechování komínů. Podtmelování hřebenových krytin.
AKCE
-7%Sleva
REMAL Color malířská barva na zeď 590 zelené jablko, 5 + 1 kg
REMAL
REMAL Color malířská barva na zeď 590 zelené jablko, 5 + 1 kg
Kód: 2505256
Kód dod.: 401151
EAN: 8591235091458
 
395 Kč
423 Kč
65.83Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelná natónovaná malířská barva s příjemnou vůní v atraktivních odstínech.
AKCE
-7%Sleva
Eternal In Thermo termoizolační malířská barva, 0,9 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal In Thermo termoizolační malířská barva, 0,9 kg
Kód: 2505788
Kód dod.: 404986
EAN: 8590892121973
 
249 Kč
269 Kč
276.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nátěry provedené hmotou ETERNAL IN Thermo jsou omyvatelné a paropropustné, vyznačují se vysokou kryvostí a tepelně izolačními vlastnostmi.
AKCE
-7%Sleva
REMAL Color malířská barva na zeď 230 Magnolie, 5 + 1 kg
REMAL
REMAL Color malířská barva na zeď 230 Magnolie, 5 + 1 kg
Kód: 2505044
Kód dod.: 401295
EAN: 8591235082968
 
395 Kč
423 Kč
65.83Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelná natónovaná malířská barva s příjemnou vůní v atraktivních odstínech.
SOICRAT univerzální penetrace stavební 2802A, 5 kg
Soicrat
SOICRAT univerzální penetrace stavební 2802A, 5 kg
Kód: 2502811
Kód dod.: 429918
EAN: 8591235030105
 
298 Kč
59.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální penetrační nátěr na savé podklady (omítka, beton, dřevo atd.) pro snížení savosti a zároveň zlepšení přilnavosti vrchního nátěru disperzní barvou (Latex, Bakrylex email, Barlet akrylát, Bakrylex lak).
AKCE
-7%Sleva
REMAL Color malířská barva na zeď 0310 Levandule, 5+1 kg
REMAL
REMAL Color malířská barva na zeď 0310 Levandule, 5+1 kg
Kód: 2507410
Kód dod.: 401283
EAN: 8591235096682
 
395 Kč
423 Kč
65.83Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelná natónovaná malířská barva s příjemnou vůní v atraktivních odstínech.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.