cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
-10%Sleva
Lazurol Aqua S Akryl V1302 lesk lak na dřevo 600 g
Lazurol
Lazurol Aqua S Akryl V1302 lesk lak na dřevo 600 g
Kód: 2500584
Kód dod.: 388580
EAN: 8591235057980
 
199 Kč
221 Kč
331.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Disperzní lak s dekorativním vzhledem a vynikajícím rozlivem. Používá se k provádění nátěrů tvrdého i měkkého dřeva, nábytkových dílů, dřevěných obkladů, překližky apod. v interiéru.
AKCE
-7%Sleva
REMAL Color malířská barva na zeď 530 Máta, 5 + 1 kg
REMAL
REMAL Color malířská barva na zeď 530 Máta, 5 + 1 kg
Kód: 2505047
Kód dod.: 401325
EAN: 8591235083101
 
395 Kč
423 Kč
65.83Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelná natónovaná malířská barva s příjemnou vůní v atraktivních odstínech.
-8%Sleva
Ceys Total Tech univerzální lepidlo a tmel, šedý, 290 ml
Ceys®
Ceys Total Tech univerzální lepidlo a tmel, šedý, 290 ml
Kód: 2505143
Kód dod.: 502980
EAN: 8411519772203
 
245 Kč
265 Kč
844.83Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ceys Total Tech lepí, tmelí a opravuje jakýkoliv materiál v interiéru i exteriéru, dokonce i pod vodou.
AKCE
-7%Sleva
REMAL Color malířská barva na zeď 730 meruňka, 5 + 1 kg
REMAL
REMAL Color malířská barva na zeď 730 meruňka, 5 + 1 kg
Kód: 2505049
Kód dod.: 401343
EAN: 8591235083125
 
395 Kč
423 Kč
65.83Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelná natónovaná malířská barva s příjemnou vůní v atraktivních odstínech.
AKCE
-12%Sleva
PATTEX Chemoprén Univerzál kontaktní lepidlo, 800 ml
Henkel Pattex®
PATTEX Chemoprén Univerzál kontaktní lepidlo, 800 ml
Kód: 62277
Kód dod.: 501126
EAN: 9000101169690
 
299 Kč
339 Kč
373.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Na univerzální kontaktní lepení různých - savých i nesavých - materiálů, jako např. dřevo, plasty, guma, kůže, plech, sklo, korek, karton a mno
SOICRAT protiplísňová penetrace V1311S, 1 kg
Soicrat
SOICRAT protiplísňová penetrace V1311S, 1 kg
Kód: 2505132
Kód dod.: 429920
EAN: 8591235088175
 
79.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Preventivně omezuje tvorbu plísní díky aktivním fungicidním složkám. Používá se pro zpevnění podkladu, sjednocení jeho nasákavosti a zvýšení přilnavosti povrchu před nátěry.
REMAL Standard vysoce prodyšná barva na zeď, 1 kg
REMAL
REMAL Standard vysoce prodyšná barva na zeď, 1 kg
Kód: 2500212
Kód dod.: 400600
EAN: 8591235028270
 
49.90 Kč
49.9Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Remal Standard, vysoce prodyšný malířský nátěr. Je doporučen pro nátěry užitných a průmyslových prostor. Používá se k malování stěn i stropů v interiéru na omítky, sádrokartony a jiné podklady.
SOICRAT penetrace koncentrát 2802A, 5 kg
Soicrat
SOICRAT penetrace koncentrát 2802A, 5 kg
Kód: 2503277
Kód dod.: 429903
EAN: 8591235024685
 
424 Kč
84.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální penetrační nátěr na savé podklady (omítka, beton, dřevo atd.) pro snížení savosti a zároveň zlepšení přilnavosti vrchního nátěru disperzní barvou (Latex, Bakrylex email, Barlet akrylát, Bakrylex lak).
Eternal In Silver antibakteriální malířská barva 12 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal In Silver antibakteriální malířská barva 12 kg
Kód: 2505105
Kód dod.: 405006
EAN: 8590892121300
 
2 159 Kč
179.92Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
ETERNAL IN silver je antibakteriální malířská barva obsahující koloidní stříbro, která vytváří hygienické nátěry dlouhodobě odolné napadení bakteriemi.
AKCE
-6%Sleva
REMAL Flek-stop barva na skvrny po vodě, kouři a nikotinu 1 kg
REMAL
REMAL Flek-stop barva na skvrny po vodě, kouři a nikotinu 1 kg
Kód: 2503724
Kód dod.: 400860
EAN: 8591235036510
100%
379 Kč
405 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
REMAL Flek-stop, základní zakrývací nátěr. Speciální vodouředitelný základní nátěr pro interiéry i exteriéry určený k izolaci skvrn, které při přetření běžným (hlavně malířským) nátěrem vystupují na povrch (zejména skvrny od zateklé vody, nikotinu)
Detecha Ekoban barva na dřevo i beton, šedá, 5 kg
Detecha®
Detecha Ekoban barva na dřevo i beton, šedá, 5 kg
Kód: 2502717
Kód dod.: 301474
EAN: 8595002300798
 
969 Kč
193.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodou ředitelná barva na beton a jiné savé materiály s mírnou mechanickou zátěží. Nátěr je pružný s velmi dobrou přilnavostí k podkladu.
-9%Sleva
APEKO tekuté lepidlo na tapety, 3 l
Apeko
APEKO tekuté lepidlo na tapety, 3 l
Kód: 2504895
Kód dod.: 500837
EAN: 8591235076578
 
126 Kč
139 Kč
42Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K lepení reflexních, papírových a PVC tapet s papírovou podložkou v interiérech na dřevo, kov, beton, omítky, aglomerované dřevěné materiály a jim podobné podklady.
REMAL Ekonomik univerzální malířská barva na zeď, 7,5 kg
REMAL
REMAL Ekonomik univerzální malířská barva na zeď, 7,5 kg
Kód: 2500311
Kód dod.: 400868
EAN: 8591235037012
 
296 Kč
39.47Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Disperzní, sametově matná, bělost 94 %. Malířská barva s opticky vylepšenou bělostí, kryvostí a vysokou paropropustností. Používá se k malování omítek, betonu, sádrokartonu, cetris desek, dřevotřísky i sanačních omítek v interiérech. Je vyroben z pří
AKCE
REMAL Fasáda akrylátová fasádní barva bílá 15 kg
REMAL
REMAL Fasáda akrylátová fasádní barva bílá 15 kg
Kód: 2501346
Kód dod.: 416205
EAN: 8591235036336
 
1 249 Kč
83.27Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je omyvatelná, prodyšná, výborně kryjící a odolává povětrnostním vlivům. Používá se pro nátěry vápenocementových omítek, zdiva, betonových panelů, panelů z lehčených hmot, břízolitu, dřevotřísky apod.
SOICRAT penetrace koncentrát 2802A, 1 kg
Soicrat
SOICRAT penetrace koncentrát 2802A, 1 kg
Kód: 2503276
Kód dod.: 429901
EAN: 8591235024678
 
96.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální penetrační nátěr na savé podklady (omítka, beton, dřevo atd.) pro snížení savosti a zároveň zlepšení přilnavosti vrchního nátěru disperzní barvou (Latex, Bakrylex email, Barlet akrylát, Bakrylex lak).
REMAL Fasáda akrylátová fasádní barva bílá 7,5 kg
REMAL
REMAL Fasáda akrylátová fasádní barva bílá 7,5 kg
Kód: 2503602
Kód dod.: 416202
EAN: 8591235036329
 
745 Kč
99.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je omyvatelná, prodyšná, výborně kryjící a odolává povětrnostním vlivům. Používá se pro nátěry vápenocementových omítek, zdiva, betonových panelů, panelů z lehčených hmot, břízolitu, dřevotřísky apod.
AKCE
-11%Sleva
Het Mikral 100 fasádní barva, 15+3 kg
Het
Het Mikral 100 fasádní barva, 15+3 kg
Kód: 2502795
Kód dod.: 415535
EAN: 8594158028327
 
1 745 Kč
1 959 Kč
96.94Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K venkovním nátěrům vápenných, vápenocemen-tových a břízolitových omítek, omítek s akrylátovým pojivem, zdiva, k dekoračním nátěrům svislých betonových konstrukcí apod.
REMAL Struktura malířská barva se zrnitou strukturou, 7,5 kg
REMAL
REMAL Struktura malířská barva se zrnitou strukturou, 7,5 kg
Kód: 2504336
Kód dod.: 400924
EAN: 8591235045529
 
485 Kč
64.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelná malířská barva s hrubozrnnou strukturou do 0,5 mm. Používá se zejména pro imitaci vzhledu štukové vrstvy, k malování omítek, betonu, sádrokartonu, cetris desek, dřevotřísky apod. v interiérech.
Het šlehaný lehčený tmel, 1 l
Het
Het šlehaný lehčený tmel, 1 l
Kód: 2503963
Kód dod.: 511334
EAN: 8594002539283
 
319 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Speciální extra lehká vyplňovací hmota k tmelení spár, prasklin a vyrovnávání podkladů (minerální a sádrové omítky, betonové panely, zdivo, sádrokarton) v interiéru i exteriéru, lokální opravy děr, vyplňování a zarovnávání přímých i úhlových spár
Detecha Ekoban Forte barva na dřevo i beton, šedá, 2,5 kg
Detecha®
Detecha Ekoban Forte barva na dřevo i beton, šedá, 2,5 kg
Kód: 2503057
Kód dod.: 301489
EAN: 8595002310698
 
749 Kč
299.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodou ředitelná nátěrová hmota na beton a jiné savé materiály se střední mechanickou zátěží. Nátěr je pružný s velmi dobrou přilnavostí k podkladu.
DENAS Ostafix N lepidlo pro všechny druhy podkladů, 1,2 kg
Denas
DENAS Ostafix N lepidlo pro všechny druhy podkladů, 1,2 kg
Kód: 2503119
Kód dod.: 500545
EAN: 8595087130013
 
261 Kč
217.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Disperzní tenkovrstvé lepidlo pastovité konzistence. Používá se pro lepení keramických obkladů a dlaždic, podhledů a obkladových desek a lišt z pěnového polystyrénu a polyuretanu, dřeva, PVC a pryžových podlahovin, sádrových odlitků a obkladů a podob
REMAL Standard vysoce prodyšná barva na zeď, 4 kg
REMAL
REMAL Standard vysoce prodyšná barva na zeď, 4 kg
Kód: 2500213
Kód dod.: 400811
EAN: 8591235066104
 
165 Kč
41.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Remal Standard, vysoce prodyšný malířský nátěr. Je doporučen pro nátěry užitných a průmyslových prostor. Používá se k malování stěn i stropů v interiéru na omítky, sádrokartony a jiné podklady.
APEKO D1 lepidlo na dřevo, papír, kůži s aplikátorem, 500 g
Apeko
APEKO D1 lepidlo na dřevo, papír, kůži s aplikátorem, 500 g
Kód: 2501489
Kód dod.: 500408
EAN: 8591235093568
 
91.90 Kč
183.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro domácnost, školy, kancelář, modelářství, domácí dílnu. Univerzální disperzní lepidlo na dřevo, které lepí papír, dřevo, korek, kůži, dřevovláknité materiály a další savé materiály.
APEKO D1 lepidlo na dřevo, papír, kůži s aplikátorem, 130 g
Apeko
APEKO D1 lepidlo na dřevo, papír, kůži s aplikátorem, 130 g
Kód: 2501487
Kód dod.: 500400
EAN: 8591235093506
 
43.90 Kč
337.69Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro domácnost, školy, kancelář, modelářství, domácí dílnu. Univerzální disperzní lepidlo na dřevo, které lepí papír, dřevo, korek, kůži, dřevovláknité materiály a další savé materiály.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.