cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Nivea Cellular Luminous630 denní krém proti pigmentovým skvrnám, 40 ml
Nivea®
Nivea Cellular Luminous630 denní krém proti pigmentovým skvrnám, 40 ml
Kód: 2100968
Kód dod.: 822574
EAN: 9005800387314
70%
699.90 Kč
17 497.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Chcete zpátky sjednocený vzhled pleti? Trápí vás pohled na tmavé skvrny, které se na vaší pleti objevily? Luminous630 dokáže vaše chmury zahnat.
LAVON čistič na rez a vodní kámen Easy Clean Antikalk, 750 ml
Lavon
LAVON čistič na rez a vodní kámen Easy Clean Antikalk, 750 ml
Kód: 2501693
Kód dod.: 712259
EAN: 8594187141066
100%
69.90 Kč
93.2Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Extra silný čistič na rez, vodní kámen a mýdlové usazeniny. Vhodný do koupelen a kuchyní.
Astrid Rose Premium 65+ posilující a remodelující denní krém OF15, 50 ml
Astrid
Astrid Rose Premium 65+ posilující a remodelující denní krém OF15, 50 ml
Kód: 2307989
Kód dod.: 820449
EAN: 8592297009870
 
229.90 Kč
4 598Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Astrid Rose Premium posilující a remodelující denní krém OF15 byl vyvinutý speciálně pro potřeby velmi zralé pleti.
Astrid krém Hydro X-Cell pro normální pleť, 50 ml
Astrid
Astrid krém Hydro X-Cell pro normální pleť, 50 ml
Kód: 2602087
Kód dod.: 820455
EAN: 8592297010197
 
149.90 Kč
2 998Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní kosmetika Astrid pro péči o citlivou pleť.
BIO BIONE EXCLUSIVE noční pleťový krém s kyselinou hyaluronovou Q10, 51 ml
BC Bione Cosmetics
BIO BIONE EXCLUSIVE noční pleťový krém s kyselinou hyaluronovou Q10, 51 ml
Kód: 2508566
Kód dod.: 821143
EAN: 8595061606138
 
99.90 Kč
1 958.82Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
EXCLUSIVE noční pleťový krém s kyselinou hyaluronovou a Q10 – výživná noční péče pro regeneraci pleti.
Karlovarský výživný krém tuba 35 g
Vřídlo
Karlovarský výživný krém tuba 35 g
Kód: 2509126
Kód dod.: 821145
EAN: 8594910012649
 
104.90 Kč
2 997.14Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Karlovarský krém výživný je pleťový krém ke každodenní péči a ošetřování všech typů pleti, zejména suché. Krém je vhodný také k večernímu ošetření, k prevenci ochablé pleti a tvorbě vrásek.
Nivea Hydratační denní krém pro normální pleť SPF30 50ml
Nivea®
Nivea Hydratační denní krém pro normální pleť SPF30 50ml
Kód: 2507703
Kód dod.: 822807
EAN: 9005800396880
 
174.90 Kč
3 498Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lehký denní krém určený pro normální až smíšenou pleť. Kombinuje intenzivní hydrataci s SPF 30.
-7%Sleva
Nivea Men Sensitive ochranný pleťový krém SPF30 50ml
Nivea®
Nivea Men Sensitive ochranný pleťový krém SPF30 50ml
Kód: 2507849
Kód dod.: 843098
EAN: 9005800389295
 
269.90 Kč
289.90 Kč
5 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lehký denní krém určený pro muže s citlivou pleťí. Kombinuje hydrataci s vysokou ochranou před slunečním zářením.
AKCE
-6%Sleva
RYOR Exclusive výživný krém pro suchou a citlivou pleť 50 ml
Ryor
RYOR Exclusive výživný krém pro suchou a citlivou pleť 50 ml
Kód: 32045
Kód dod.: 822650
EAN: 8594007977189
 
149.90 Kč
159.90 Kč
2 998Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lehký, mastný výživný a především ochranný krém. Jeho příjemná parfemace navozuje pocit svěžesti.
Alpa Apiko s včelí mateří kašičkou pleťový krém 40 g
ALPA® Apico®
Alpa Apiko s včelí mateří kašičkou pleťový krém 40 g
Kód: 08928
Kód dod.: 822564
EAN: 8594001771783
96%
34.90 Kč
872.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pleťový krém s obsahem 0,1 % včelí mateří kašičky, která má regenerační a vyživující účinky.
AKCE
-8%Sleva
RYOR denní krém s amarantovým olejem a hedvábím 50 ml
Ryor
RYOR denní krém s amarantovým olejem a hedvábím 50 ml
Kód: 32534
Kód dod.: 822672
EAN: 8594007972047
100%
159.90 Kč
173.90 Kč
3 198Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lehký krém pro péči o citlivou pleť s obsahem amarantového oleje a hedvábných proteinů.
LAZUROL Oknobal základ barva na dřevo S2060, bílá, 600 ml
Lazurol
LAZUROL Oknobal základ barva na dřevo S2060, bílá, 600 ml
Kód: 2504138
Kód dod.: 181552
EAN: 8591235039412
 
246 Kč
410Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Rychleschnoucí k základním a podkladovým nátěrům pro systémy povrchových úprav dřevěných výrobků, vystavených přímému vlivu povětrnosti. Vyniká velmi dobrou kryvostí, brousitelností, dobrým rozlivem a rychlým zasycháním.
Druchema Tagal hnědý samolešticí ochranný krém na obuv, 50 g
Druchema Tagal®
Druchema Tagal hnědý samolešticí ochranný krém na obuv, 50 g
Kód: 03812
Kód dod.: 953011
EAN: 8594825009734
 
54.90 Kč
1 098Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Přípravek k ošetření obuvi z kůže vytváří lesklý, flexibilní mikrofilm, který chrání původní materiál před nadměrným oděrem, znečištěním, deštěm apod. Zajišťuje výživu a ochranu kůže, obnovuje přirozené vlastnosti.
Druchema Tagal bezbarvý samolešticí ochranný krém na obuv, 50 g
Druchema Tagal®
Druchema Tagal bezbarvý samolešticí ochranný krém na obuv, 50 g
Kód: 03808
Kód dod.: 953010
EAN: 8594825009741
 
54.90 Kč
1 098Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Přípravek k ošetření obuvi z kůže vytváří lesklý, flexibilní mikrofilm, který chrání původní materiál před nadměrným oděrem, znečištěním, deštěm apod. Zajišťuje výživu a ochranu kůže, obnovuje přirozené vlastnosti.
Luna zvláčňující krém s konopným olejem a panthenolem, 200 ml
Luna Natural
Luna zvláčňující krém s konopným olejem a panthenolem, 200 ml
Kód: 80083
Kód dod.: 822831
EAN: 8594045541359
100%
44.90 Kč
224.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Krém je vhodný ke každodennímu ošetření suché pokožky celého těla nebo namáhané pokožky rukou.
-2%Sleva
Nivea Essentials OF 15 denní BB krém tmavší odstín, 50 ml
Nivea®
Nivea Essentials OF 15 denní BB krém tmavší odstín, 50 ml
Kód: 2504644
Kód dod.: 822539
EAN: 9005800397498
 
219.90 Kč
224.90 Kč
4 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dejte sbohem nedokonalostem pleti! BB krém sjednocuje tón pleti a zjemňuje viditelné póry. Vsaďte na citlivou péči - NIVEA Denní BB krém OF 15 – tmavší odstín.
Nivea Men Protect & Care krém na holení, 100 ml
Nivea®
Nivea Men Protect & Care krém na holení, 100 ml
Kód: 09281
Kód dod.: 880042
EAN: 9005800395340
100%
99.90 Kč
999Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Změkčuje vousy, a usnadňuje tak skluz žiletky po tváři. Chrání před rankami a drobným pořezáním. Hydratuje pleť a pomáhá předcházet jejímu vysušování. Složení s aloe vera a provitamínem B5 pečuje už při holení.
Astrid Sun OF 50+ Sensitive pleťový krém na opalování, 50 ml
Astrid
Astrid Sun OF 50+ Sensitive pleťový krém na opalování, 50 ml
Kód: 2602318
Kód dod.: 815050
EAN: 8592297011019
 
199.90 Kč
3 998Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pleťový krém na opalování pro citlivou pokožku OF 50+ s inovativní sluneční technologií okamžitě poskytuje pokožce vysokou širokospektrální fotostabilní ochranu před škodlivými vlivy UV a infračerveného záření a viditelného světla.
AKCE
-7%Sleva
RYOR denní krém s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem, 50 ml
Ryor
RYOR denní krém s kyselinou hyaluronovou a arganovým olejem, 50 ml
Kód: 74854
Kód dod.: 822696
EAN: 8594007977806
98%
249.90 Kč
269.90 Kč
4 998Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lehce vstřebatelný denní krém s arganovým olejem, kyselinou hyaluronovou a xylitolovým komplexem zaručuje celodenní hydrataci.
Taft Aloe Bost krém na vlasy 100 ml
Henkel Taft®
Taft Aloe Bost krém na vlasy 100 ml
Kód: 2508195
Kód dod.: 862073
EAN: 9000101744286
 
149.90 Kč
749.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Texturizační a hydratační krém s aloe vera a niacinamidem, navržený pro vytvoření přirozeně vypadajících účesů s jemnou definicí.
Druchema Tagal černý samolešticí ochranný krém na obuv, 50 g
Druchema Tagal®
Druchema Tagal černý samolešticí ochranný krém na obuv, 50 g
Kód: 03810
Kód dod.: 953012
EAN: 8594825009727
100%
54.90 Kč
1 098Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Přípravek k ošetření obuvi z kůže vytváří lesklý, flexibilní mikrofilm, který chrání původní materiál před nadměrným oděrem, znečištěním, deštěm apod. Zajišťuje výživu a ochranu kůže, obnovuje přirozené vlastnosti.
AKCE
-5%Sleva
RYOR aktivní krém proti vráskám 50 ml
Ryor
RYOR aktivní krém proti vráskám 50 ml
Kód: 35669
Kód dod.: 822675
EAN: 8594007977301
 
189.90 Kč
199.90 Kč
3 798Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Výjimečný přípravek určený k omezování tvorby vrásek. Obsahuje extrakt z mořských řas, bambucké máslo, avokádový olej, vitamin E a kyselinu hyaluronovou.
APEKO D2 voděodolné lepidlo na dřevo a savé materiály, 500 g
Apeko
APEKO D2 voděodolné lepidlo na dřevo a savé materiály, 500 g
Kód: 2501670
Kód dod.: 500420
EAN: 8591235093681
 
112 Kč
224Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální vodouředitelné lepidlo na dřevo s prodlouženou dobou fixace, rychlým zasycháním, tvořící vysoce pevné elastické spoje.
Astrid  Hyaluronic Gold noční pleťový krém 50 ml
Astrid
Astrid Hyaluronic Gold noční pleťový krém 50 ml
Kód: 2501873
Kód dod.: 820467
EAN: 8592297012030
 
229.90 Kč
4 598Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vyplňující noční krém proti vráskám s 5 různými typy kyseliny hyaluronové a se zlatými proteiny.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.