cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Vileda Easy Wring and Clean Turbo náhrada na mop na podlahu
Vileda®
Vileda Easy Wring and Clean Turbo náhrada na mop na podlahu
Kód: 90825
Kód dod.: 577119
EAN: 4023103156487
97%
159.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Náhrada k Easy Wring and Clean a Easy Wring and Clean TURBO. 100% mikrovlákna perfektně vyčistí vaší podlahu. Trojúhelníkový tvar pro snadný úklid v rozích.
Vileda Flex & Catch náhrada k prachovce 5 ks
Vileda®
Vileda Flex & Catch náhrada k prachovce 5 ks
Kód: 2508463
Kód dod.: 588708
EAN: 4023103252509
 
109.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vileda Flex & Catch náhrada k prachovce 5 ks je sada náhradních utěrek určená pro prachovku Vileda Flex & Catch, která efektivně odstraňuje prach, chlupy a drobné nečistoty z různých povrchů.
Vínka sušené vinné kvasinky hluboko prokvášející, 0,6 g
Vínka
Vínka sušené vinné kvasinky hluboko prokvášející, 0,6 g
Kód: 36216
Kód dod.: 935160
EAN: 8594003170591
100%
8.90 Kč
8 900Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Obsah jednoho sáčku kvasinek stačí na prokvašení cca 5 litrů ovocné šťávy - k přípravě 10 litrů vína. Univerzální pro ovocná vína.
Vileda Inox drátěnka, 2 ks
Vileda®
Vileda Inox drátěnka, 2 ks
Kód: 20865
Kód dod.: 588677
EAN: 4003790001970
 
49.90 Kč
24.95Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní nerezová drátěnka. Složení: 100% ocel. Dlouhá životnost. Všestranné použití na hrubší nečistoty. Balení: 2 ks. Rozměr drátěnky: 6 × 4 × 6 cm.
Vileda Miraclean houbička, 4 ks
Vileda®
Vileda Miraclean houbička, 4 ks
Kód: 2502170
Kód dod.: 588681
EAN: 4023103093096
 
69.90 Kč
17.48Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Houbička na mytí většiny tvrdých povrchů. Může být použita na většině tvrdých plochách v kuchyni a v koupelně.
Vileda Universal sušák na prádlo, 18 m
Vileda®
Vileda Universal sušák na prádlo, 18 m
Kód: 2505085
Kód dod.: 958190
EAN: 4023103140592
 
609.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vileda Universal sušák nabízí 18 metrů sušící plochy pro snadné sušení vašeho každodenního prádla. Je vybaven praktickým příslušenstvím pro pohodlné použití.
Vileda Pet elektrostatický kartáč, 1ks
Vileda®
Vileda Pet elektrostatický kartáč, 1ks
Kód: 2507403
Kód dod.: 958175
EAN: 4023103240919
 
129.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Elektrostatický kartáč Vileda Pet Pro je perfektním řešením pro rychlé a efektivní odstranění zvířecích chlupů. Díky jedinečnému elektrostatickému účinku měkkých štětin zachytí kartáč snadno i ty nejmenší chlupy a prach, aniž by poškodil povrch.
Vileda Ultramax Microfibre+Cotton náhrada
Vileda®
Vileda Ultramax Microfibre+Cotton náhrada
Kód: 82833
Kód dod.: 577104
EAN: 4023103139022
 
249.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Náhradní hlavice k mopu Ultramax. Vhodný na hrubší povrchy a dlažbu. Hloubkově čistí mastnotu a šmouhy na podlaze. Vhodné pro extra mokré čištění.
Vileda SuperMocio kýbl se ždímacím košem
Vileda®
Vileda SuperMocio kýbl se ždímacím košem
Kód: 19354
Kód dod.: 577137
EAN: 4003790105111
 
309.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moderní kýbl se spirálovým ždímačem k třásňovým mopům.
Vileda Power Brush WC souprava
Vileda®
Vileda Power Brush WC souprava
Kód: 2504598
Kód dod.: 571812
EAN: 4023103129030
 
199.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
WC set s třemi druhy štětin. Štětiny obsahují stříbrné ionty pro větší hygienickou čistotu.
Vileda Ultramax kýbl se ždímacím košem, objem 10 l
Vileda®
Vileda Ultramax kýbl se ždímacím košem, objem 10 l
Kód: 60792
Kód dod.: 577111
EAN: 4023103201415
 
329.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vileda Ultramax kýbl se ždímacím košem Vám ušetří o 30 % více energie při ždímání. Technologie power press. Objem kýblu 10 l.
Vileda jednorázové rukavice Food Safe, velikost S/M, 40 ks
Vileda®
Vileda jednorázové rukavice Food Safe, velikost S/M, 40 ks
Kód: 2600042
Kód dod.: 598027
EAN: 4023103235359
 
119.90 Kč
3Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vileda Turbo 3v1 kompletní sada mopu na podlahu
Vileda®
Vileda Turbo 3v1 kompletní sada mopu na podlahu
Kód: 2200765
Kód dod.: 577150
EAN: 4023103227446
 
959.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Krabice obsahuje Vileda TURBO 3v1 třásňový mop a kbelík se šlapacím pedálem, který rychle a efektivně vyčistí vaší podlahu.
Vínka Živná sůl pro kvasinky 1,6 g
Vínka
Vínka Živná sůl pro kvasinky 1,6 g
Kód: 36217
Kód dod.: 935161
EAN: 8594003170683
99%
6.90 Kč
3 450Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sušené kultury vinných kvasinek. Obsah sáčku stačí na prokvašení 10 litrů.
Vileda King sušák na prádlo 20 m
Vileda®
Vileda King sušák na prádlo 20 m
Kód: 2505926
Kód dod.: 958189
EAN: 4023103202139
 
924.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je praktické a chytré řešení pro péči o vaše prádlo, které vám nabízí extra stabilitu a snadné sušení.
Vileda Flex & Catch náhrada k prachovce 10 ks
Vileda®
Vileda Flex & Catch náhrada k prachovce 10 ks
Kód: 2508975
Kód dod.: 588709
EAN: 4023103252486
 
189.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vileda Flex & Catch náhrada k prachovce 10 ks je praktická sada náhradních utěrek určená pro prachovku Vileda Flex & Catch.
Vileda Easy Wring and Clean Turbo 2v1 náhrada na mop na podlahu
Vileda®
Vileda Easy Wring and Clean Turbo 2v1 náhrada na mop na podlahu
Kód: 2505118
Kód dod.: 577124
EAN: 4023103195189
 
199.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tato náhrada je vhodná pro následující typy mopů: Easy Wring and Clean, Easy Wring and Clean TURBO a také Vileda TURBO.
Vileda Flex & Catch prachovka s dlouhou rukojetí 93 cm
Vileda®
Vileda Flex & Catch prachovka s dlouhou rukojetí 93 cm
Kód: 2508973
Kód dod.: 588707
EAN: 4023103257146
 
189.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vileda Flex & Catch prachovka s dlouhou rukojetí 93 cm je praktický pomocník pro efektivní úklid domácnosti.
Vileda Pro Clean mikro hadr univerzální, 2+1 ks
Vileda®
Vileda Pro Clean mikro hadr univerzální, 2+1 ks
Kód: 2508182
Kód dod.: 588705
EAN: 4023103256569
 
79.90 Kč
26.63Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vileda Pro Clean mikro hadr je vysoce účinný čisticí prostředek navržený pro každodenní údržbu domácnosti.
Vileda Colors XL mikrohadřík, 4 ks
Vileda®
Vileda Colors XL mikrohadřík, 4 ks
Kód: 2506639
Kód dod.: 588696
EAN: 4023103147232
 
99.90 Kč
24.98Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální mikrohadříky velikosti XL pro různe použití v domácnosti.
Vileda Punch houba na nádobí s vůní pomeranče, 1 kus
Vileda®
Vileda Punch houba na nádobí s vůní pomeranče, 1 kus
Kód: 2602736
Kód dod.: 591712
EAN: 4023103266247
 
79.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vileda Punch houba na nádobí s vůní pomeranče je praktická víceúčelová houbička určená pro každodenní mytí nádobí i úklid domácnosti.
Vileda SuperMocio Soft třásňový mop na podlahu, 1 kus
Vileda®
Vileda SuperMocio Soft třásňový mop na podlahu, 1 kus
Kód: 2309725
Kód dod.: 577117
EAN: 4023103094192
 
189.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní třásňový mop pro snadný a rychlý úklid. Vysoká absorpční schopnost. Kovová tyč s prodlouženou délkou. Vhodný na všechny druhy tvrdých podlah.
Vileda Actifibre Soft univerzální hadřík, 1 ks
Vileda®
Vileda Actifibre Soft univerzální hadřík, 1 ks
Kód: 2502169
Kód dod.: 588701
EAN: 4023103240865
 
42.90 Kč
43 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní microfibre utěrky 2 v 1.
Vileda Simple jednorázové rukavice, M/L, 100 ks
Vileda®
Vileda Simple jednorázové rukavice, M/L, 100 ks
Kód: 2506825
Kód dod.: 598029
EAN: 4023103227613
 
179.90 Kč
1.8Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jednorázové, nepudrované rukavice bez PVC a latexu pro použití v domácnosti nebo při úklidu.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.