cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Spokar Ergo 81265 plochý štětec, č. 2
Spokar®
Spokar Ergo 81265 plochý štětec, č. 2
Kód: 2503637
Kód dod.: 522112
EAN: 8593534841925
 
79.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro všechny druhy nátěrových hmot. Plastové držadlo pootočené vůči hlavě štětce pro lepší uchopení, zakončení držadla ve formě špachtle.
Tatrachema Krezosan Fresh plus dezinfekční prostředek, 950 ml
Tatrachema Krezosan
Tatrachema Krezosan Fresh plus dezinfekční prostředek, 950 ml
Kód: 01979
Kód dod.: 724040
EAN: 8585003910157
97%
94.90 Kč
99.89Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čistič na veřejné hygienické a zdravotnické prostory, všechny druhy podlah, chodby, WC, atd.
AKCE
-8%Sleva
RYOR denní krém s mořskými řasami 50 ml
Ryor
RYOR denní krém s mořskými řasami 50 ml
Kód: 63464
Kód dod.: 822655
EAN: 8594007977288
90%
164.90 Kč
179.90 Kč
3 298Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Výjimečný přípravek určený k omezování tvorby vrásek. Obsahuje extrakt z mořských řas, bambucké máslo, avokádový olej, vitamin E a kyselinu hyaluronovou.
Arnika Bylinný krém s léčivou rostlinou arnikou, 50 g
Karlovarská kosmetika® Arnika®
Arnika Bylinný krém s léčivou rostlinou arnikou, 50 g
Kód: 10617
Kód dod.: 822002
EAN: 8594910012021
99%
89.90 Kč
1 798Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bylinný krém s obsahem výtažku léčivých rostlin Arniky horské, Řepíku lékařského, Tymiánu obecného, Rozmarýnu lékařského a Blahovičníku.
Druchema Tagal hnědý samolešticí ochranný krém na obuv, 50 g
Druchema Tagal®
Druchema Tagal hnědý samolešticí ochranný krém na obuv, 50 g
Kód: 03812
Kód dod.: 953011
EAN: 8594825009734
 
54.90 Kč
1 098Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Přípravek k ošetření obuvi z kůže vytváří lesklý, flexibilní mikrofilm, který chrání původní materiál před nadměrným oděrem, znečištěním, deštěm apod. Zajišťuje výživu a ochranu kůže, obnovuje přirozené vlastnosti.
Druchema Tagal bezbarvý samolešticí ochranný krém na obuv, 50 g
Druchema Tagal®
Druchema Tagal bezbarvý samolešticí ochranný krém na obuv, 50 g
Kód: 03808
Kód dod.: 953010
EAN: 8594825009741
 
54.90 Kč
1 098Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Přípravek k ošetření obuvi z kůže vytváří lesklý, flexibilní mikrofilm, který chrání původní materiál před nadměrným oděrem, znečištěním, deštěm apod. Zajišťuje výživu a ochranu kůže, obnovuje přirozené vlastnosti.
LAZUROL Oknobal základ barva na dřevo S2060, bílá, 600 ml
Lazurol
LAZUROL Oknobal základ barva na dřevo S2060, bílá, 600 ml
Kód: 2504138
Kód dod.: 181552
EAN: 8591235039412
 
246 Kč
410Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Rychleschnoucí k základním a podkladovým nátěrům pro systémy povrchových úprav dřevěných výrobků, vystavených přímému vlivu povětrnosti. Vyniká velmi dobrou kryvostí, brousitelností, dobrým rozlivem a rychlým zasycháním.
Got2b Guardian Angel ochranný sprej před teplem, 200 ml
Henkel Schwarzkopf Got2b™
Got2b Guardian Angel ochranný sprej před teplem, 200 ml
Kód: 2505395
Kód dod.: 981293
EAN: 9000100591331
 
184.90 Kč
924.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Got2b Guardian Angel stylingový sprej pro vlasy namáhané teplem ochrání vlasy před působením tepla až do 220 °C.
AKCE
-5%Sleva
RYOR aktivní krém proti vráskám 50 ml
Ryor
RYOR aktivní krém proti vráskám 50 ml
Kód: 35669
Kód dod.: 822675
EAN: 8594007977301
 
189.90 Kč
199.90 Kč
3 798Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Výjimečný přípravek určený k omezování tvorby vrásek. Obsahuje extrakt z mořských řas, bambucké máslo, avokádový olej, vitamin E a kyselinu hyaluronovou.
Protex Fresh tuhé antibakteriální mýdlo, 90 g
Protex®
Protex Fresh tuhé antibakteriální mýdlo, 90 g
Kód: 05835
Kód dod.: 785176
EAN: 8693495033411
100%
26.90 Kč
298.89Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je kombinací jemné vůně, zvláčňujících účinků a anti-bakteriální ochrany která ničí až 99 % bakterií. Obsahuje bohaté hydratační složky, díky kterým je se stává pokožka měkkou a zdravou.
AKCE
Bakrylex Univerzál lesk V2066 barva na dřevo a kov, 0245 palisandr, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál lesk V2066 barva na dřevo a kov, 0245 palisandr, 700 g
Kód: 2503253
Kód dod.: 356534
EAN: 8591235011715
 
229 Kč
327.14Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelný, univerzální krycí email pro vnitřní i venkovní nátěry dřeva, dřevotřísky, zdiva, papíru, kovu apod.. Výborně kryje a odolává povětrnostním vlivům.
Larrin Rez a vodní kámen s vůní višně s mandlí, 500 ml
Styl Larrin®
Larrin Rez a vodní kámen s vůní višně s mandlí, 500 ml
Kód: 2203240
Kód dod.: 715999
EAN: 8595000914935
 
84.90 Kč
169.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čistič má speciální složení, díky kterému dokonale odstraní staré usazeniny, vytváří speciální ochranný film zabraňující dalšímu znečištění.
AKCE
-8%Sleva
Sokrates Colour pololesk univerzální vrchní barva na dřevo a kov, 0199 černá, 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Colour pololesk univerzální vrchní barva na dřevo a kov, 0199 černá, 0,7 kg
Kód: 2503149
Kód dod.: 356210
EAN: 8594040502645
 
219 Kč
239 Kč
312.86Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro venkovní i vnitřní nátěry dřevěných, minerálních a kovových podkladů jako jsou plechové střechy, okapové svody a oplechování budov, dále ocelové konstrukce, kovové ploty a rozvody horké vody, v exteriéru opatřené základním antikorozním nátěrem.
AKCE
-8%Sleva
Sokrates Colour pololesk univerzální vrchní barva na dřevo a kov, 0110 šedá, 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Colour pololesk univerzální vrchní barva na dřevo a kov, 0110 šedá, 0,7 kg
Kód: 2503148
Kód dod.: 356205
EAN: 8594040502553
 
219 Kč
239 Kč
312.86Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro venkovní i vnitřní nátěry dřevěných, minerálních a kovových podkladů jako jsou plechové střechy, okapové svody a oplechování budov, dále ocelové konstrukce, kovové ploty a rozvody horké vody, v exteriéru opatřené základním antikorozním nátěrem.
AKCE
-7%Sleva
Sokrates Aquafin Plus Mat základní a vrchní lak na dřevo do interiéru, 600 g
Sokrates
Sokrates Aquafin Plus Mat základní a vrchní lak na dřevo do interiéru, 600 g
Kód: 2504302
Kód dod.: 388272
EAN: 8594040504908
 
229 Kč
247 Kč
381.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Akryl-polyuretanový lak pro vnitřní nátěry dřevěných podkladů. Poskytuje tvrdé, ale pružné nátěry, dokonale lesklé nebo s hedvábným matem.
SAVO na podlahy dřevo a laminát, 750 ml
Savo®
SAVO na podlahy dřevo a laminát, 750 ml
Kód: 88637
Kód dod.: 702111
EAN: 8710908103810
97%
64.90 Kč
86.53Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální čisticí přípravek vhodný na čištění všech typů omyvatelných dřevěných a laminátových povrchů – parket, nábytku, okenních rámů, dveří atd.
PATTEX Fix Express PL600, 375 g
Henkel Pattex®
PATTEX Fix Express PL600, 375 g
Kód: 2507571
Kód dod.: 501906
EAN: 3178040820593
 
175 Kč
466.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pattex Fix Express je neoprénové montážní lepidlo umožňující lepení bez fixace.
Forte penetral hloubková penetrace, 10 kg
AUSTIS - Eternal
Forte penetral hloubková penetrace, 10 kg
Kód: 2502813
Kód dod.: 429935
EAN: 8590892112766
 
1 355 Kč
135.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Penetrační prostředek s hloubkovou účinností pro zpevnění savých podkladů a zvýšení přilnavosti následně aplikovaných disperzních nátěrových hmot a stěrkových izolací.
Alpa Ice gel chladivý, 250 ml
ALPA®
Alpa Ice gel chladivý, 250 ml
Kód: 2600949
Kód dod.: 812012
EAN: 8594001776511
 
89.90 Kč
359.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Alpa Ice chladivý gel přináší příjemné osvěžení pokožky a pocit chladu. Je vhodný pro použití po fyzické aktivitě nebo při únavě svalů.
Důbrava Dekalko práškový přípravek na rez a vodní kámen, 3 sáčky, 150 g
Důbrava Dekalko
Důbrava Dekalko práškový přípravek na rez a vodní kámen, 3 sáčky, 150 g
Kód: 06782
Kód dod.: 716044
EAN: 8594005500211
98%
54.90 Kč
366Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Snadno a rychle rozpustí usazeniny z vody v elektrických spotřebičích. Tím šetří náklady na opravy, elektrický proud a prodlužuje životnost spotřebičů.
Nivea Men Protect & Care krém na holení, 100 ml
Nivea®
Nivea Men Protect & Care krém na holení, 100 ml
Kód: 09281
Kód dod.: 880042
EAN: 9005800395340
100%
99.90 Kč
999Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Změkčuje vousy, a usnadňuje tak skluz žiletky po tváři. Chrání před rankami a drobným pořezáním. Hydratuje pleť a pomáhá předcházet jejímu vysušování. Složení s aloe vera a provitamínem B5 pečuje už při holení.
-2%Sleva
Nivea Essentials OF 15 denní BB krém tmavší odstín, 50 ml
Nivea®
Nivea Essentials OF 15 denní BB krém tmavší odstín, 50 ml
Kód: 2504644
Kód dod.: 822539
EAN: 9005800397498
 
219.90 Kč
224.90 Kč
4 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dejte sbohem nedokonalostem pleti! BB krém sjednocuje tón pleti a zjemňuje viditelné póry. Vsaďte na citlivou péči - NIVEA Denní BB krém OF 15 – tmavší odstín.
Astrid  Hyaluronic Gold denní pleťový krém 50 ml
Astrid
Astrid Hyaluronic Gold denní pleťový krém 50 ml
Kód: 2501872
Kód dod.: 820466
EAN: 8592297012023
 
229.90 Kč
4 598Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vyplňující denní krém proti vráskám s 5 různými typy kyseliny hyaluronové a se zlatými proteiny.
Nivea Q10 Power OF30 zpevňující denní krém proti vráskám, 50 ml
Nivea®
Nivea Q10 Power OF30 zpevňující denní krém proti vráskám, 50 ml
Kód: 92694
Kód dod.: 822570
EAN: 9005800390758
 
319.90 Kč
6 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zbavte se vrásek a užívejte si pocit z krásně pružné a zářivé pleti! Vyzkoušejte jemnou péči s OF 30 a koenzymem Q10: NIVEA Zpevňující denní krém proti vráskám Q10 POWER OF 30.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.