cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Industrol S2122 barva na tabule, 0570 zeleň na vagóny, 600 ml
Industrol
Industrol S2122 barva na tabule, 0570 zeleň na vagóny, 600 ml
Kód: 2503766
Kód dod.: 217660
EAN: 8590882324070
 
270 Kč
450Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Především na nátěry školních tabulí a pingpongových stolů. Lze ji použít i k nátěrům oceli, dřeva, dřevotřískových, dřevovláknitých desek a podobných materiálů pouze pro vnitřní prostředí.
UNIBAL O2025 fermežová barva na dřevo a kov samozákladující, 8440 červenohnědá, 1 kg
Unibal
UNIBAL O2025 fermežová barva na dřevo a kov samozákladující, 8440 červenohnědá, 1 kg
Kód: 2502696
Kód dod.: 264280
EAN: 8590882100599
 
315 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro vnitřní prostředí jako základní i vrchní nátěry dřeva a kovu. Pro venkovní prostředí jako základní barva. Není určena pro nátěry přicházející do přímého styku s pitnou vodou, potravinami, krmivy a pro nátěry dětského nábytku a hraček.
REMAL hloubková penetrace protiplísňová V1311, 5 kg
REMAL
REMAL hloubková penetrace protiplísňová V1311, 5 kg
Kód: 2505131
Kód dod.: 430094
EAN: 8591235088168
 
324 Kč
64.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Penetrace proti plísni preventivně omezuje tvorbu plísní díky aktivním fungicidním složkám. Pro hloubkové zpevnění podkladu, sjednocení jeho nasákavosti a zvýšení přilnavosti povrchu.
REMAL Color Efekt omyvatelná dekorační barva, 0910 stříbrná perleť, 250 g
REMAL
REMAL Color Efekt omyvatelná dekorační barva, 0910 stříbrná perleť, 250 g
Kód: 2506078
Kód dod.: 431136
EAN: 8591235091540
 
125 Kč
500Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dekoratívní malířská barva s kovovým a perleťovým vzhledem pro dekorací moderních designů při využití různých malířských technik např. malování štětcem nebo válečkem, stříkání, tupování houbou a používání malířských šablon.
AKCE
-11%Sleva
Het Fasadin fasádní barva s jemným zrnem, bílá, 15 + 3 kg
Het
Het Fasadin fasádní barva s jemným zrnem, bílá, 15 + 3 kg
Kód: 2503166
Kód dod.: 415512
EAN: 8594002534226
 
1 667 Kč
1 875 Kč
92.61Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Fasádní barva k venkovním nátěrům vápenných, vápenocementových a břízolitových omítek, omítek s akrylátovým pojivem, zdiva, k dekoračním nátěrům svislých betonových konstrukcí apod.
AKCE
-11%Sleva
Het Fasadin fasádní barva s jemným zrnem, bílá, 7 kg
Het
Het Fasadin fasádní barva s jemným zrnem, bílá, 7 kg
Kód: 2502807
Kód dod.: 415508
EAN: 8594002534219
 
791 Kč
889 Kč
113Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Fasádní barva k venkovním nátěrům vápenných, vápenocementových a břízolitových omítek, omítek s akrylátovým pojivem, zdiva, k dekoračním nátěrům svislých betonových konstrukcí apod.
DENAS Ostafix N lepidlo pro všechny druhy podkladů, bílá, 290 ml
Denas
DENAS Ostafix N lepidlo pro všechny druhy podkladů, bílá, 290 ml
Kód: 2505146
Kód dod.: 500544
EAN: 8595087100696
 
112 Kč
386.21Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro lepení keramických obkladů a dlaždic, podhledů a obkladových desek a lišt z pěnového polystyrénu a polyuretanu, dřeva, PVC a pryžových podlahovin, sádrových odlitků a obkladů a podobných materiálů.
SOICRAT protiplísňová penetrace V1311S, 5 kg
Soicrat
SOICRAT protiplísňová penetrace V1311S, 5 kg
Kód: 2505133
Kód dod.: 429921
EAN: 8591235088182
 
318 Kč
63.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Preventivně omezuje tvorbu plísní díky aktivním fungicidním složkám. Používá se pro zpevnění podkladu, sjednocení jeho nasákavosti a zvýšení přilnavosti povrchu před nátěry.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0062 borovice, 750 ml
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0062 borovice, 750 ml
Kód: 2500609
Kód dod.: 249809
EAN: 8595073020304
 
223 Kč
297.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochranným lazurovacím nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům i k nátěrům v interiérech. Chrání dřevo před účinky UV záření. Obsahuje přírodní olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0021 ořech, 750 ml
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0021 ořech, 750 ml
Kód: 2500595
Kód dod.: 249243
EAN: 8595073020243
 
223 Kč
297.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochranným lazurovacím nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům i k nátěrům v interiérech. Chrání dřevo před účinky UV záření. Obsahuje přírodní olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0099 eben, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0099 eben, 2,5 l
Kód: 2500614
Kód dod.: 249985
EAN: 8595073018356
 
685 Kč
274Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochranným lazurovacím nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům i k nátěrům v interiérech. Chrání dřevo před účinky UV záření. Obsahuje přírodní olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0022 palisandr, 750 ml
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0022 palisandr, 750 ml
Kód: 2500598
Kód dod.: 249266
EAN: 8595073020250
 
223 Kč
297.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochranným lazurovacím nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům i k nátěrům v interiérech. Chrání dřevo před účinky UV záření. Obsahuje přírodní olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0023 teak, 750 ml
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0023 teak, 750 ml
Kód: 2500601
Kód dod.: 249281
EAN: 8595073020267
 
223 Kč
297.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochranným lazurovacím nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům i k nátěrům v interiérech. Chrání dřevo před účinky UV záření. Obsahuje přírodní olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0062 borovice, 9 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0062 borovice, 9 l
Kód: 2503223
Kód dod.: 249822
EAN: 8595073018325
 
2 185 Kč
242.78Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochranným lazurovacím nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům i k nátěrům v interiérech. Chrání dřevo před účinky UV záření. Obsahuje přírodní olej.
Alkaprén 50 plus, beztoluenové kontaktní lepidlo, na gumu, kov, sklo, 5 l
Alkaprén®
Alkaprén 50 plus, beztoluenové kontaktní lepidlo, na gumu, kov, sklo, 5 l
Kód: 2503688
Kód dod.: 501317
EAN: 8588000025428
 
1 269 Kč
253.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kaučukové beztoluenové kontaktní lepidlo světle béžové barvy, které je určeno na lepení savých materiálů s nesavými (např. guma - beton, kůže - guma, umakart - dřevo).
-4%Sleva
Detecha Detastop koncentrát proti plísním, mechům a lišejníkům, 1 l
Detecha®
Detecha Detastop koncentrát proti plísním, mechům a lišejníkům, 1 l
Kód: 2504595
Kód dod.: 627065
EAN: 8595002324015
 
605 Kč
629 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Stejné jako u přípravku Detastop. Výhodné balení určené pro větší plochy. 1 litr koncentrátu = 20 litrů roztoku. Detastop koncentrát lze také naředit dle individuální potřeby.
Alkaprén 50 plus, beztoluenové kontaktní lepidlo na gumu, kov, sklo, 1 l
Alkaprén®
Alkaprén 50 plus, beztoluenové kontaktní lepidlo na gumu, kov, sklo, 1 l
Kód: 2503684
Kód dod.: 501314
EAN: 8588001106331
 
365 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kaučukové beztoluenové kontaktní lepidlo světle béžové barvy, které je určeno na lepení savých materiálů s nesavými (např. guma - beton, kůže - guma, umakart - dřevo).
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0080 mahagon, 4 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0080 mahagon, 4 l
Kód: 2503085
Kód dod.: 249788
EAN: 8595073019445
 
1 025 Kč
256.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochranným lazurovacím nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům i k nátěrům v interiérech. Chrání dřevo před účinky UV záření. Obsahuje přírodní olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0020 kaštan, 4 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0020 kaštan, 4 l
Kód: 2503026
Kód dod.: 249224
EAN: 8595073019377
 
1 025 Kč
256.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochranným lazurovacím nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům i k nátěrům v interiérech. Chrání dřevo před účinky UV záření. Obsahuje přírodní olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0023 teak, 9 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0023 teak, 9 l
Kód: 2502747
Kód dod.: 249301
EAN: 8595073017342
 
2 185 Kč
242.78Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochranným lazurovacím nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům i k nátěrům v interiérech. Chrání dřevo před účinky UV záření. Obsahuje přírodní olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0021 ořech, 9 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0021 ořech, 9 l
Kód: 2502742
Kód dod.: 249254
EAN: 8595073017304
 
2 185 Kč
242.78Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochranným lazurovacím nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům i k nátěrům v interiérech. Chrání dřevo před účinky UV záření. Obsahuje přírodní olej.
Het štukový tmel na vnitřní a venkovní omítky, 1,6 kg
Het
Het štukový tmel na vnitřní a venkovní omítky, 1,6 kg
Kód: 2504822
Kód dod.: 511324
EAN: 8595614505727
 
211 Kč
131.88Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro vnitřní i venkovní použití k drobným opravám zrnitých povrchů především štukových omítek.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0025 sipo, 9 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0025 sipo, 9 l
Kód: 2503028
Kód dod.: 248767
EAN: 8595073018257
 
2 185 Kč
242.78Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochranným lazurovacím nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům i k nátěrům v interiérech. Chrání dřevo před účinky UV záření. Obsahuje přírodní olej.
Het štukový tmel na vnitřní a venkovní omítky, 800 g
Het
Het štukový tmel na vnitřní a venkovní omítky, 800 g
Kód: 2504821
Kód dod.: 511322
EAN: 8595614505451
 
125 Kč
156.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro vnitřní i venkovní použití k drobným opravám zrnitých povrchů především štukových omítek.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.