cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Nivea Fresh Natural deodorant, 150 ml
Nivea®
Nivea Fresh Natural deodorant, 150 ml
Kód: 15500
Kód dod.: 835154
EAN: 4005808723256
100%
99.90 Kč
666Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Užívejte si svěží pocit až po dobu 48 hodin! Spolehněte se na šetrný deodorant s mořskými minerály a bez obsahu hliníkových solí. Ochranu proti zápachu potu zajistí: NIVEA Sprej deodorant Fresh Natural.
AKCE
-8%Sleva
Sokrates Colour pololesk univerzální vrchní barva na dřevo a kov, 0199 černá, 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Colour pololesk univerzální vrchní barva na dřevo a kov, 0199 černá, 0,7 kg
Kód: 2503149
Kód dod.: 356210
EAN: 8594040502645
 
219 Kč
239 Kč
312.86Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro venkovní i vnitřní nátěry dřevěných, minerálních a kovových podkladů jako jsou plechové střechy, okapové svody a oplechování budov, dále ocelové konstrukce, kovové ploty a rozvody horké vody, v exteriéru opatřené základním antikorozním nátěrem.
AKCE
-8%Sleva
Sokrates Colour pololesk univerzální vrchní barva na dřevo a kov, 0110 šedá, 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Colour pololesk univerzální vrchní barva na dřevo a kov, 0110 šedá, 0,7 kg
Kód: 2503148
Kód dod.: 356205
EAN: 8594040502553
 
219 Kč
239 Kč
312.86Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro venkovní i vnitřní nátěry dřevěných, minerálních a kovových podkladů jako jsou plechové střechy, okapové svody a oplechování budov, dále ocelové konstrukce, kovové ploty a rozvody horké vody, v exteriéru opatřené základním antikorozním nátěrem.
-11%Sleva
Nivea Soft Svěží hydratační krém s UV ochranou SPF15 100ml
Nivea®
Nivea Soft Svěží hydratační krém s UV ochranou SPF15 100ml
Kód: 2508689
Kód dod.: 821104
EAN: 9005800388274
 
129.90 Kč
145.90 Kč
1 299Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Užijte si osvěžující lehké složení Nivea Soft denního krému s SPF 15 pro zdravou, sjednocenou a zářící pokožku.
-4%Sleva
Detecha Aluna barva na kov beton dřevo s obsahem hliníku, stříbřitá, 2 kg
Detecha®
Detecha Aluna barva na kov beton dřevo s obsahem hliníku, stříbřitá, 2 kg
Kód: 2502720
Kód dod.: 302512
EAN: 8595002300651
 
569 Kč
595 Kč
284.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
S obsahem hliníku určená k nátěrům kovu, betonu a dřeva. Natírané podklady chrání proti vodě a povětrnostním vlivům. Obsahuje reflexní hliníkový pigment, který zvyšuje ochranný bariérový účinek a má příznivý vliv na životnost nátěru.
Sokrates Colour pololesk univerzální vrchní barva na dřevo a kov, 0280 palisandr, 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Colour pololesk univerzální vrchní barva na dřevo a kov, 0280 palisandr, 0,7 kg
Kód: 2503152
Kód dod.: 356225
EAN: 8594040502638
 
239 Kč
341.43Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro venkovní i vnitřní nátěry dřevěných, minerálních a kovových podkladů jako jsou plechové střechy, okapové svody a oplechování budov, dále ocelové konstrukce, kovové ploty a rozvody horké vody, v exteriéru opatřené základním antikorozním nátěrem.
Důbrava Dekalko práškový přípravek na rez a vodní kámen, 3 sáčky, 150 g
Důbrava Dekalko
Důbrava Dekalko práškový přípravek na rez a vodní kámen, 3 sáčky, 150 g
Kód: 06782
Kód dod.: 716044
EAN: 8594005500211
98%
54.90 Kč
366Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Snadno a rychle rozpustí usazeniny z vody v elektrických spotřebičích. Tím šetří náklady na opravy, elektrický proud a prodlužuje životnost spotřebičů.
Indulona sprchový krém Original, 250 ml
Indulona®
Indulona sprchový krém Original, 250 ml
Kód: 2603177
Kód dod.: 810580
EAN: 8592297017004
 
69.90 Kč
279.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Indulona Original je pečující sprchový krém s kyselinou hyaluronovou, který při každodenním sprchování spojuje šetrné čištění pokožky s příjemnou péčí.
AKCE
-5%Sleva
Hlubna Renova krémová leštěnka, 500 ml
Hlubna - Renova
Hlubna Renova krémová leštěnka, 500 ml
Kód: 2102268
Kód dod.: 707131
EAN: 8594003011139
 
71 Kč
74.90 Kč
142Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Krémová leštěnka vhodná k ošetření a regeneraci všech druhů nábytku, plastových povrchů, včetně palubních desek aut.
Tania Naturals březový šampon, 400 ml
Tomil® Tania
Tania Naturals březový šampon, 400 ml
Kód: 2308207
Kód dod.: 6952
EAN: 8595025837608
 
34.90 Kč
87.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Panthenol a přírodní extrakty s regeneračními účinky pečují o suché vlasy a hydratují vlasovou pokožku, vyživují vlasová vlákna a dodávají vašim vlasům pružnost a vitalitu.
Indulona krém na ruce pro muže, 75 ml
Indulona®
Indulona krém na ruce pro muže, 75 ml
Kód: 2400433
Kód dod.: 820037
EAN: 8592297009665
 
49.90 Kč
665.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Indulona krém na ruce pro muže s rychlým vstřebáváním s obsahem olivového oleje. Namáhané pokožce dodává intenzivní hydrataci, regeneraci a ochranu. Dobře se vstřebává a přináší okamžitou úlevu od pocitu suchých rukou.
Nivea Fresh Energy antiperspirant, 150 ml
Nivea®
Nivea Fresh Energy antiperspirant, 150 ml
Kód: 48254
Kód dod.: 835168
EAN: 4005808735365
 
99.90 Kč
666Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
48 hodinová ochrana proti pocení s vůní citrónové trávy. Osvěžující pocit a podpaží v suchu? Tento šikovný antiperspirant zajistí obojí - spolehlivou ochranu proti pocení i povzbuzující svěžest - NIVEA Sprej antiperspirant Fresh Energy.
Nivea Fresh Comfort deodorant, 150 ml
Nivea®
Nivea Fresh Comfort deodorant, 150 ml
Kód: 85939
Kód dod.: 835196
EAN: 9005800250328
 
99.90 Kč
666Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Rozlučte se s nepříjemným zápachem potu a užívejte si nekončící pocit svěžesti! Deodorant ve spreji vás ochrání až po 48 hodin. Vyzkoušejte - NIVEA Sprej deodorant Fresh Comfort.
Real Green Clean na nádobí, 5 l
Zenit Real
Real Green Clean na nádobí, 5 l
Kód: 2505997
Kód dod.: 735031
EAN: 8594004375858
 
239.90 Kč
47.98Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Mycí prostředek na nádobí se silnou odmašťující silou.
AKCE
Bakrylex Univerzál mat V2066 barva na dřevo a kov 0440 střední modř, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál mat V2066 barva na dřevo a kov 0440 střední modř, 700 g
Kód: 2503240
Kód dod.: 356442
EAN: 8591235010794
 
225 Kč
321.43Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelný, univerzální krycí email pro vnitřní i venkovní nátěry dřeva, dřevotřísky, zdiva, papíru, kovu apod.. Výborně kryje a odolává povětrnostním vlivům.
AKCE
Bakrylex Univerzál mat V2066 barva na dřevo a kov 0620 žluť světlá, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál mat V2066 barva na dřevo a kov 0620 žluť světlá, 700 g
Kód: 2503243
Kód dod.: 356460
EAN: 8591235011357
 
255 Kč
364.29Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelný, univerzální krycí email pro vnitřní i venkovní nátěry dřeva, dřevotřísky, zdiva, papíru, kovu apod.. Výborně kryje a odolává povětrnostním vlivům.
INDUSTROL Plus vrchní barva na kov i dřevo S2071, 1000 bílá, 375 ml
Industrol
INDUSTROL Plus vrchní barva na kov i dřevo S2071, 1000 bílá, 375 ml
Kód: 2503918
Kód dod.: 210056
EAN: 8595073021868
 
189 Kč
504Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ke konečným vrchním nátěrům na kov i dřevo vystavených přímým povětrnostním vlivům i pro nátěry v interierech. Nanáší se obvykle v jedné až dvou vrstvách na předem vypracovaný podklad.
Nivea Revitalizing 55+ denní a noční krém proti vráskám, 2 × 50 ml
Nivea®
Nivea Revitalizing 55+ denní a noční krém proti vráskám, 2 × 50 ml
Kód: 2300870
Kód dod.: 821126
EAN: 9005800397191
 
319.90 Kč
3 199Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nivea sada obnovujícího denního a nočního krému proti vráskám.
Forte penetral hloubková penetrace, 10 kg
AUSTIS - Eternal
Forte penetral hloubková penetrace, 10 kg
Kód: 2502813
Kód dod.: 429935
EAN: 8590892112766
 
1 355 Kč
135.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Penetrační prostředek s hloubkovou účinností pro zpevnění savých podkladů a zvýšení přilnavosti následně aplikovaných disperzních nátěrových hmot a stěrkových izolací.
Alpa Ice gel chladivý, 250 ml
ALPA®
Alpa Ice gel chladivý, 250 ml
Kód: 2600949
Kód dod.: 812012
EAN: 8594001776511
 
89.90 Kč
359.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Alpa Ice chladivý gel přináší příjemné osvěžení pokožky a pocit chladu. Je vhodný pro použití po fyzické aktivitě nebo při únavě svalů.
SAVO na podlahy dřevo a laminát, 750 ml
Savo®
SAVO na podlahy dřevo a laminát, 750 ml
Kód: 88637
Kód dod.: 702111
EAN: 8710908103810
97%
64.90 Kč
86.53Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální čisticí přípravek vhodný na čištění všech typů omyvatelných dřevěných a laminátových povrchů – parket, nábytku, okenních rámů, dveří atd.
PATTEX Fix Express PL600, 375 g
Henkel Pattex®
PATTEX Fix Express PL600, 375 g
Kód: 2507571
Kód dod.: 501906
EAN: 3178040820593
 
175 Kč
466.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pattex Fix Express je neoprénové montážní lepidlo umožňující lepení bez fixace.
Astrid denní a noční krém pro smíšenou a mastnou pleť Aloe Vera a Okurka 50 ml
Astrid
Astrid denní a noční krém pro smíšenou a mastnou pleť Aloe Vera a Okurka 50 ml
Kód: 2602337
Kód dod.: 821076
EAN: 8592297013143
 
159.90 Kč
3 198Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Astrid Aloe Vera a Okurka denní a noční krém je lehký hydratační krém určený pro smíšenou a mastnou pleť.
AKCE
PE-PO větruodolný flexi zapalovač
Severochema Pe-Po®
PE-PO větruodolný flexi zapalovač
Kód: 2106433
Kód dod.: 990250
EAN: 8595009289485
100%
54.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Plnitelný flexi zapalovač s regulací výšky plamene a s funkcí TURBO – větruodolný plamen. Vhodný pro zapalování především venkovních grilů, ohnišť atd.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.