cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Cif krém Lemon tekutý písek, 500 ml
Cif
Cif krém Lemon tekutý písek, 500 ml
Kód: 07366
Kód dod.: 738026
EAN: 8712561552776
99%
39.90 Kč
79.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Cif Cream Lemon krémový abrazivní čisticí přípravek s citrónovou vůní. Snadno uvolní nečistoty a vyčistí i zdánlivě nevyčistitelné v celém domě včetně moderních povrchů.
Nivea Creme Soft tuhé mýdlo, 100 g
Nivea®
Nivea Creme Soft tuhé mýdlo, 100 g
Kód: 48779
Kód dod.: 785401
EAN: 4005808132874
100%
34.90 Kč
349Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nestyďte se za své ruce! Vsaďte na sílu mandlového oleje, který vás zbaví suché a šupinaté pokožky. Užijte si pocit hebkých a krásných rukou - NIVEA Krémové tuhé mýdlo Creme Soft.
Alpa Aviril Mandlový krém na ruce, 100 ml
ALPA® Aviril®
Alpa Aviril Mandlový krém na ruce, 100 ml
Kód: 09658
Kód dod.: 820160
EAN: 8594001772957
94%
32.90 Kč
329Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Mandlový ochranný krém na ruce s glycerinem vhodný k preventivní ochraně rukou před pracovním výkonem, tak i k ošetření rukou po práci.
Hlubna Valea krém na oční vrásky, 17 g
Hlubna - Valea
Hlubna Valea krém na oční vrásky, 17 g
Kód: 09138
Kód dod.: VK31K046
EAN: 85916692
97%
49.90 Kč
2 935.29Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Krém na oční vrásky s obsahem včelí mateří kašičky. Polomastný krém je vhodný k ošetření pleti obličeje, především okolo očí, krku a dekoltu.
Cif krém Lemon tekutý písek, 250 ml
Cif
Cif krém Lemon tekutý písek, 250 ml
Kód: 07368
Kód dod.: 738024
EAN: 8712561560696
100%
28.90 Kč
115.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Cif Cream Lemon krémový abrazivní čisticí přípravek s citrónovou vůní. Snadno uvolní nečistoty a vyčistí i zdánlivě nevyčistitelné v celém domě včetně moderních povrchů.
Nivea Fresh Flower tuhý antiperspirant, 50 ml
Nivea®
Nivea Fresh Flower tuhý antiperspirant, 50 ml
Kód: 2300874
Kód dod.: 839166
EAN: 9005800352312
 
99.90 Kč
1 998Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vyzkoušejte inovovaný antiperspirant se svěží květinovou vůní, který před potem a zápachem chrání až 48 hodin pečuje o pokožku podpaží.
Dove Fresh Care sprchový gel, 250 ml
Dove®
Dove Fresh Care sprchový gel, 250 ml
Kód: 2403867
Kód dod.: 797402
EAN: 8720181471759
 
64.90 Kč
259.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sprchový gel se svěží vůní pro okamžitě jemnější a hladší pokožku.
Nivea Fresh Natural deodorant ve spreji, 250 ml
Nivea®
Nivea Fresh Natural deodorant ve spreji, 250 ml
Kód: 2507741
Kód dod.: 835234
EAN: 5900017089409
 
119.90 Kč
479.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Deodorant se svěží lehkou vůní zajistí dlouhotrvající ochranu před nepříjemným zápachem a zároveň jemně pečuje o pokožku podpaží.
Twister parfém na praní Green Land, 250 ml
Twister
Twister parfém na praní Green Land, 250 ml
Kód: 2508876
Kód dod.: 774985
EAN: 8596048012805
 
264.90 Kč
1 059.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Twister parfém na praní Green Land dodává prádlu příjemnou svěží vůni během praní. Je vhodný jako doplněk k běžnému pracímu prostředku.
AKCE
-7%Sleva
Sokrates Aquafin Plus Polomat základní a vrchní lak na dřevo do interiéru, 600 g
Sokrates
Sokrates Aquafin Plus Polomat základní a vrchní lak na dřevo do interiéru, 600 g
Kód: 2504195
Kód dod.: 388257
EAN: 8594040504892
 
229 Kč
247 Kč
381.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Akryl-polyuretanový lak pro vnitřní nátěry dřevěných podkladů. Poskytuje tvrdé, ale pružné nátěry, dokonale lesklé nebo s hedvábným matem.
-7%Sleva
Nivea Essential Hydratační denní krém pro normální pleť SPF15 50ml
Nivea®
Nivea Essential Hydratační denní krém pro normální pleť SPF15 50ml
Kód: 2507795
Kód dod.: 822805
EAN: 4005900935267
 
139.90 Kč
149.90 Kč
2 798Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Denní krém s Nivea Moisture Care komplexem, přírodním extraktem z leknínu a SPF15 pro potřeby normální pleti.
Bakrylex Univerzál mat V2066 barva na dřevo a kov 0100 bílá, 5 kg
Bakrylex
Bakrylex Univerzál mat V2066 barva na dřevo a kov 0100 bílá, 5 kg
Kód: 2503379
Kód dod.: 356402
EAN: 8591235010282
 
1 289 Kč
257.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelný, univerzální krycí email pro vnitřní i venkovní nátěry dřeva, dřevotřísky, zdiva, papíru, kovu apod.. Výborně kryje a odolává povětrnostním vlivům.
AKCE
Bakrylex Univerzál lesk V2066 barva na dřevo a kov, 1000 bílá, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál lesk V2066 barva na dřevo a kov, 1000 bílá, 700 g
Kód: 2503250
Kód dod.: 356510
EAN: 8591235011425
 
229 Kč
327.14Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelný, univerzální krycí email pro vnitřní i venkovní nátěry dřeva, dřevotřísky, zdiva, papíru, kovu apod.. Výborně kryje a odolává povětrnostním vlivům.
Astrid  Hyaluronic Gold denní pleťový krém 50 ml
Astrid
Astrid Hyaluronic Gold denní pleťový krém 50 ml
Kód: 2501872
Kód dod.: 820466
EAN: 8592297012023
 
229.90 Kč
4 598Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vyplňující denní krém proti vráskám s 5 různými typy kyseliny hyaluronové a se zlatými proteiny.
AKCE
Nivea Fresh suchý šampon pro světlejší tón vlasů, 200 ml
Nivea®
Nivea Fresh suchý šampon pro světlejší tón vlasů, 200 ml
Kód: 2506814
Kód dod.: 845430
EAN: 9005800358086
 
99.90 Kč
499.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nivea suchý šampon pro světlejší tón vlasů zanechá ve vlasech svěží pocit bez bílých stop.
Schauma Miss Fresh suchý šampon pro mastné vlasy, 150 ml
Henkel Schwarzkopf schauma
Schauma Miss Fresh suchý šampon pro mastné vlasy, 150 ml
Kód: 2506810
Kód dod.: 845256
EAN: 9000101213942
 
104.90 Kč
699.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Suchý šampon, který dodává vlasům okamžitou svěžest a to bez bílých zbytků.
-33%Sleva
Nivea Q10 Power OF15 zpevňující denní krém proti vráskám, 50 ml
Nivea®
Nivea Q10 Power OF15 zpevňující denní krém proti vráskám, 50 ml
Kód: 08737
Kód dod.: 822526
EAN: 9005800403991
 
214.90 Kč
319.90 Kč
4 298Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Získejte pevnější pleť už za 14 dní. Složení s koenzymem Q10 intenzivně hydratuje a stimuluje produkci kolagenu. Vyzkoušejte: NIVEA Zpevňující denní krém proti vráskám Q10 POWER.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0022 palisandr, 2,5 + 0,5 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0022 palisandr, 2,5 + 0,5 l
Kód: 2504968
Kód dod.: 249260
EAN: 8591235081039
 
685 Kč
228.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochranným lazurovacím nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům i k nátěrům v interiérech. Chrání dřevo před účinky UV záření. Obsahuje přírodní olej.
Spokar Ergo 81265 plochý štětec, č. 1,5
Spokar®
Spokar Ergo 81265 plochý štětec, č. 1,5
Kód: 2503636
Kód dod.: 522110
EAN: 8593534841918
 
49.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro všechny druhy nátěrových hmot. Plastové držadlo pootočené vůči hlavě štětce pro lepší uchopení, zakončení držadla ve formě špachtle.
Alpa Windsor Fresh voda po holení s propolisem, 100 ml
ALPA® Windsor®
Alpa Windsor Fresh voda po holení s propolisem, 100 ml
Kód: 2600147
Kód dod.: 843133
EAN: 8594001779659
 
79.90 Kč
799Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Alpa Windsor Fresh voda po holení s propolisem pomáhá osvěžit pokožku po holení.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 09 tmavě hnědá, 10 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 09 tmavě hnědá, 10 kg
Kód: 2502778
Kód dod.: 355190
EAN: 8590892112131
 
2 809 Kč
280.9Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
Polykar Dřevo dvousložkový tmel na dřevo, brousitelný, 150 g
Polykar
Polykar Dřevo dvousložkový tmel na dřevo, brousitelný, 150 g
Kód: 2503071
Kód dod.: 512350
EAN: 8594007010848
 
179 Kč
1 193.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Speciální tmel s vysokým obsahem dřevní moučky pro tmelení masivu, dřevotřísky, laťovky a veškerých výrobků ze dřeva. Pružný, houževnatý a objemově stálý (pracuje se dřevem), nepropadá se.
Dixi březová vlasová voda na mastné vlasy, 100 ml
Dixi
Dixi březová vlasová voda na mastné vlasy, 100 ml
Kód: 2601384
Kód dod.: 856032
EAN: 8586000089693
 
39.90 Kč
399Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Přirozeným způsobem napomáhá výživě vašich vlasů, které se stávají pevnější, mají zdravý vzhled a postupně se zbavují nadbytečné mastnoty. Vyživuje vlasy přímo od kořínků.
Spokar Ergo 81265 plochý štětec, č. 3
Spokar®
Spokar Ergo 81265 plochý štětec, č. 3
Kód: 2503639
Kód dod.: 522116
EAN: 8593534841949
 
149 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro všechny druhy nátěrových hmot. Plastové držadlo pootočené vůči hlavě štětce pro lepší uchopení, zakončení držadla ve formě špachtle.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.