cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Schwarzkopf Taft Gliss Sleeky Smooth krém na vlasy proti krepatění 150 ml
Henkel Taft®
Schwarzkopf Taft Gliss Sleeky Smooth krém na vlasy proti krepatění 150 ml
Kód: 2407104
Kód dod.: 860093
EAN: 9000101737066
 
164.90 Kč
165 Kč
1 099.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Krém na vlasy určený pro hladké, uhlazené a lesklé vlasy bez krepatění. Poskytuje vlasům intenzivní hydrataci a vyhlazení, chrání je před poškozením a zanechává je hedvábně jemné.
-11%Sleva
Nivea Soft Svěží hydratační krém s UV ochranou SPF15 100ml
Nivea®
Nivea Soft Svěží hydratační krém s UV ochranou SPF15 100ml
Kód: 2508689
Kód dod.: 821104
EAN: 9005800388274
 
129.90 Kč
145.90 Kč
1 299Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Užijte si osvěžující lehké složení Nivea Soft denního krému s SPF 15 pro zdravou, sjednocenou a zářící pokožku.
Head & Shoulders Citrus Fresh šampon proti lupům, 400 ml
Head & Shoulders®
Head & Shoulders Citrus Fresh šampon proti lupům, 400 ml
Kód: 51490
Kód dod.: 845322
EAN: 5011321336032
100%
129.90 Kč
324.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Head & Shoulders Cool Menthol šampón odstraňuje 100 % viditelných lupů z pokožky hlavy již během několika dnů a dlouhodobě zamezuje jejich opětovnému výskytu. Citrusová esence dodává vlasům větší vitalitu.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 04 tmavá šedá, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 04 tmavá šedá, 700 g
Kód: 2502757
Kód dod.: 355129
EAN: 8590892112247
 
269 Kč
384.29Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 18 červená jahoda, 5 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 18 červená jahoda, 5 kg
Kód: 2502787
Kód dod.: 355204
EAN: 8590892113459
 
1 609 Kč
321.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 19 světle hnědá, 5 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 19 světle hnědá, 5 kg
Kód: 2503079
Kód dod.: 355192
EAN: 8590892113558
 
1 609 Kč
321.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 09 tmavě hnědá, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 09 tmavě hnědá, 700 g
Kód: 2502776
Kód dod.: 355184
EAN: 8590892112292
 
269 Kč
384.29Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
AKCE
Nivea Fresh Revive Suchý šampon pro světlejší tón vlasů, 200 ml
Nivea®
Nivea Fresh Revive Suchý šampon pro světlejší tón vlasů, 200 ml
Kód: 1804507
Kód dod.: 845438
EAN: 9005800301549
 
99.90 Kč
499.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Připravená za 5 minut? Žádný problém! Spolehněte se na pomocníka, který vaše vlasy ihned osvěží. Vyzkoušejte - NIVEA Suchý šampon pro světlejší tón vlasů.
AKCE
Bakrylex Univerzál mat V2066 barva na dřevo a kov 0440 střední modř, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál mat V2066 barva na dřevo a kov 0440 střední modř, 700 g
Kód: 2503240
Kód dod.: 356442
EAN: 8591235010794
 
225 Kč
321.43Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelný, univerzální krycí email pro vnitřní i venkovní nátěry dřeva, dřevotřísky, zdiva, papíru, kovu apod.. Výborně kryje a odolává povětrnostním vlivům.
AKCE
Bakrylex Univerzál mat V2066 barva na dřevo a kov 0620 žluť světlá, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál mat V2066 barva na dřevo a kov 0620 žluť světlá, 700 g
Kód: 2503243
Kód dod.: 356460
EAN: 8591235011357
 
255 Kč
364.29Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelný, univerzální krycí email pro vnitřní i venkovní nátěry dřeva, dřevotřísky, zdiva, papíru, kovu apod.. Výborně kryje a odolává povětrnostním vlivům.
L'Oréal Paris Revitalift Filler HA vyplňující denní krém proti stárnutí 50 ml
L'Oréal Paris
L'Oréal Paris Revitalift Filler HA vyplňující denní krém proti stárnutí 50 ml
Kód: 2602782
Kód dod.: 822740
EAN: 3600522895114
 
444.90 Kč
8 898Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
L'Oréal Paris Revitalift Filler HA denní krém s kyselinou hyaluronovou pomáhá vyplňovat vrásky, intenzivně hydratuje pleť a přispívá k mladistvějšímu vzhledu.
Ozalin levandulový krém na ztvrdlou kůži, 50 g
Karlovarská kosmetika® Ozalin®
Ozalin levandulový krém na ztvrdlou kůži, 50 g
Kód: 10624
Kód dod.: 822003
EAN: 8594910012038
87%
89.90 Kč
1 798Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Levandulový krém na ošetření suché, zvrdlé, nebo rozpraskané pokožky. Velmi účinný k ošetření problematické kůže a otlaků. Obsahuje lecitin, levanduli a kyselinu mléčnou.
Real Green Clean čistič podlah, 1 kg
Zenit Real
Real Green Clean čistič podlah, 1 kg
Kód: 81211
Kód dod.: 700231
EAN: 8594004375674
100%
59.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Mycí prostředek na podlahy a omyvatelné povrchy.
Nivea Fresh Comfort kuličkový deodorant, 50 ml
Nivea®
Nivea Fresh Comfort kuličkový deodorant, 50 ml
Kód: 85951
Kód dod.: 841045
EAN: 42283409
100%
99.90 Kč
1 998Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dejte sbohem nepříjemnému zápachu potu až na 48 hodin. Dopřejte si dlouhodobou svěžest a zahalte se jemnou vůní. Ochrana s jemným složením - NIVEA Kuličkový deodorant Fresh Comfort.
Fa sprchový gel Fiji dream, 250 ml
Henkel Fa
Fa sprchový gel Fiji dream, 250 ml
Kód: 1800098
Kód dod.: 795597
EAN: 9000101092004
 
49.90 Kč
199.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sprchový gel Fa Island Vibes Fiji Dream s osvěžující plážovou vůní melounu a kanangy vonné. Jemné složení vytváří bohatou pěnu a zanechává pocit příjemně hebké pokožky.
Bros zrno na myši, krysy a potkany, 120 g
Bros
Bros zrno na myši, krysy a potkany, 120 g
Kód: 1806229
Kód dod.: 678258
EAN: 5904517242647
 
39.90 Kč
332.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bros Zrno na myši, krysy a potkane je přípravek v podobě zrna, který účinně hubí myši, krysy a jiné hlodavce.
STR8 Live True deodorant pro muže, 150 ml
Str8
STR8 Live True deodorant pro muže, 150 ml
Kód: 1905653
Kód dod.: 837275
EAN: 5201314068594
 
79.90 Kč
532.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
STR8 Live True pro muže. Nechte se uchvátit jeho nespoutanou vůní, jejíž srdce tvoří jasmín, geránium, tymián a levandule.
Listerine Fresh Burst ústní voda, 500 ml
Listerine®
Listerine Fresh Burst ústní voda, 500 ml
Kód: 52043
Kód dod.: 889012
EAN: 3574660389142
100%
124.90 Kč
249.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Listerine Fresh Burst poskytuje při používání dvakrát denně 24 hodinovou ochranu proti zubnímu povlaku a udržuje svěží dech.
Nivea Fresh Citrus dámský antiperspirant, 150 ml
Nivea®
Nivea Fresh Citrus dámský antiperspirant, 150 ml
Kód: 2102362
Kód dod.: 835189
EAN: 9005800329413
 
99.90 Kč
666Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nepříjemný tělesný zápach vystřídá vůně citrusů, a to až na dobu 48 hodin.
RYOR rozjasňující oční krém s peptidy, 30 ml
Ryor
RYOR rozjasňující oční krém s peptidy, 30 ml
Kód: 2103761
Kód dod.: 822670
EAN: 8594007978001
 
259.90 Kč
8 663.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Neparfemovaný přípravek spojuje šetrnou a zároveň vysoce účinnou péči o oblast očního okolí.
STR8 Live True sprchový gel, 400 ml
Str8
STR8 Live True sprchový gel, 400 ml
Kód: 2210312
Kód dod.: 797334
EAN: 5201314149934
 
79.90 Kč
199.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sprchový gel poskytne mužské pokožce skvělou péči, hydrataci, pocit svěžesti a čistoty. Pocit osvěžení po použití tohoto sprchového gelu navíc ještě umocní příjemná, svěží citrusová pánská vůně.
Neflek odstraňovač skvrn před praním, 500 ml
Icefor
Neflek odstraňovač skvrn před praním, 500 ml
Kód: 2304827
Kód dod.: 769069
EAN: 8017841204001
100%
74.90 Kč
149.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Náhrada za Smacchio Tutto. Odstraní zašlé skvrny od čokolády, kečupu, ovocných marmelád, řasenky i krve.
Indulona SOS Ochranná krém na ruce, 75 ml
Indulona®
Indulona SOS Ochranná krém na ruce, 75 ml
Kód: 2307984
Kód dod.: 820035
EAN: 8592297009672
 
49.90 Kč
665.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Indulona SOS je hydratační a regenerační krém s účinně chrání pokožku ruk před poškozením vnějšími vlivy. Krém podporuje regeneraci suché a popraskané pokožky a přináší ji okamžitou úlevu.
Indulona Měsíčková nechtíková krém na ruce, 75 ml
Indulona®
Indulona Měsíčková nechtíková krém na ruce, 75 ml
Kód: 2309548
Kód dod.: 820034
EAN: 8592297009689
 
49.90 Kč
665.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Indulona Měsíčková je regeneračně – hydratační krém se zvláčňujícím efektem pro normální a citlivou pokožku obohacený výtažkem z měsíčku lékařského a glycerinem pokožku zvláčňuje, zjemňuje a vyhlazuje.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.