cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Nivea Creme Soft pečující sprchový gel, 750 ml
Nivea®
Nivea Creme Soft pečující sprchový gel, 750 ml
Kód: 2505537
Kód dod.: 795251
EAN: 9005800218540
 
149.90 Kč
199.87Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Šetrný sprchový gel vaši kůži nevysuší. Zanechá ji naopak krásně hebkou a hydratovanou, aniž by narušil její přirozenou mikrobiální vrstvu. A to díky složení s mandlovým olejem.
Schauma Fresh It Up kondicionér ve spreji, 200 ml
Henkel Schwarzkopf schauma
Schauma Fresh It Up kondicionér ve spreji, 200 ml
Kód: 2601153
Kód dod.: 855331
EAN: 9000101766769
 
89.90 Kč
449.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Schauma Fresh It Up kondicionér ve spreji usnadňuje rozčesávání vlasů a zanechává je svěží.
AKCE
Nivea Fresh Revive Suchý šampon pro světlejší tón vlasů, 200 ml
Nivea®
Nivea Fresh Revive Suchý šampon pro světlejší tón vlasů, 200 ml
Kód: 1804507
Kód dod.: 845438
EAN: 9005800301549
 
99.90 Kč
499.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Připravená za 5 minut? Žádný problém! Spolehněte se na pomocníka, který vaše vlasy ihned osvěží. Vyzkoušejte - NIVEA Suchý šampon pro světlejší tón vlasů.
AKCE
Nivea Fresh suchý šampon pro světlejší tón vlasů, 200 ml
Nivea®
Nivea Fresh suchý šampon pro světlejší tón vlasů, 200 ml
Kód: 2506814
Kód dod.: 845430
EAN: 9005800358086
 
99.90 Kč
499.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nivea suchý šampon pro světlejší tón vlasů zanechá ve vlasech svěží pocit bez bílých stop.
-11%Sleva
Nivea Soft Svěží hydratační krém s UV ochranou SPF15 100ml
Nivea®
Nivea Soft Svěží hydratační krém s UV ochranou SPF15 100ml
Kód: 2508689
Kód dod.: 821104
EAN: 9005800388274
 
129.90 Kč
145.90 Kč
1 299Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Užijte si osvěžující lehké složení Nivea Soft denního krému s SPF 15 pro zdravou, sjednocenou a zářící pokožku.
Rexona Active Protection+ Fresh tuhý antiperspirant 50ml
Rexona®
Rexona Active Protection+ Fresh tuhý antiperspirant 50ml
Kód: 2500315
Kód dod.: 834927
EAN: 59004806
 
69.90 Kč
1 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zatoč s bakteriemi – Rexona Active Protection tě udrží svěží, když na tom nejvíc záleží.
-7%Sleva
Nivea Essential Hydratační denní krém pro normální pleť SPF15 50ml
Nivea®
Nivea Essential Hydratační denní krém pro normální pleť SPF15 50ml
Kód: 2507795
Kód dod.: 822805
EAN: 4005900935267
 
139.90 Kč
149.90 Kč
2 798Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Denní krém s Nivea Moisture Care komplexem, přírodním extraktem z leknínu a SPF15 pro potřeby normální pleti.
INDUSTROL Unimat vrchní barva na dřevo a kov S2075, 1999 černá, 600 ml
Industrol
INDUSTROL Unimat vrchní barva na dřevo a kov S2075, 1999 černá, 600 ml
Kód: 2504111
Kód dod.: 217520
EAN: 8595073021936
 
345 Kč
575Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Matný email má univerzální použití pro vrchní nátěry kovů i dřeva vystavené povětrnostním vlivům i pro nátěry v interiérech. Vyznačuje se rychlým zasycháním, výborným rozlivem.
AKCE
-7%Sleva
Sokrates Aquafin Plus Lesk základní a vrchní lak na dřevo do interiéru, 600 g
Sokrates
Sokrates Aquafin Plus Lesk základní a vrchní lak na dřevo do interiéru, 600 g
Kód: 2503564
Kód dod.: 388254
EAN: 8594040504885
100%
229 Kč
247 Kč
381.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Akryl-polyuretanový lak pro vnitřní nátěry dřevěných podkladů. Poskytuje tvrdé, ale pružné nátěry, dokonale lesklé nebo s hedvábným matem. Nátěry se vyznačují vynikajicí světlostálostí a značnou odolností proti dolepování.
AKCE
Bakrylex Univerzál mat V2066 barva na dřevo a kov 0440 střední modř, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál mat V2066 barva na dřevo a kov 0440 střední modř, 700 g
Kód: 2503240
Kód dod.: 356442
EAN: 8591235010794
 
225 Kč
321.43Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelný, univerzální krycí email pro vnitřní i venkovní nátěry dřeva, dřevotřísky, zdiva, papíru, kovu apod.. Výborně kryje a odolává povětrnostním vlivům.
AKCE
Bakrylex Univerzál mat V2066 barva na dřevo a kov 0620 žluť světlá, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál mat V2066 barva na dřevo a kov 0620 žluť světlá, 700 g
Kód: 2503243
Kód dod.: 356460
EAN: 8591235011357
 
255 Kč
364.29Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelný, univerzální krycí email pro vnitřní i venkovní nátěry dřeva, dřevotřísky, zdiva, papíru, kovu apod.. Výborně kryje a odolává povětrnostním vlivům.
INDUSTROL Plus vrchní barva na kov i dřevo S2071, 1000 bílá, 375 ml
Industrol
INDUSTROL Plus vrchní barva na kov i dřevo S2071, 1000 bílá, 375 ml
Kód: 2503918
Kód dod.: 210056
EAN: 8595073021868
 
189 Kč
504Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ke konečným vrchním nátěrům na kov i dřevo vystavených přímým povětrnostním vlivům i pro nátěry v interierech. Nanáší se obvykle v jedné až dvou vrstvách na předem vypracovaný podklad.
-18%Sleva
Palmolive Naturals Dámský sprchový krém Milk & Honey 250 ml
Palmolive
Palmolive Naturals Dámský sprchový krém Milk & Honey 250 ml
Kód: 32014
Kód dod.: 795375
EAN: 5996175232313
100%
44.90 Kč
54.90 Kč
179.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Perfektní volba pro ženy hledající denní sprchový produkt s důrazem na hydrataci a příjemné smyslové zážitky. Doporučen pro suchou i citlivou pokožku i ty, kdo chtějí péči bez kompromisů.
Dixi Březový šampon 1 l
Dixi
Dixi Březový šampon 1 l
Kód: 2508661
Kód dod.: 855994
EAN: 8586000088511
 
129.90 Kč
129.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dixi Březový šampon s výtažkem z břízy je tradiční šampon vhodný pro normální až mastné vlasy.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 01 bílá, 5 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 01 bílá, 5 kg
Kód: 2502750
Kód dod.: 355114
EAN: 8590892112902
 
1 609 Kč
321.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 01 bílá, 2,8 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 01 bílá, 2,8 kg
Kód: 2504936
Kód dod.: 355115
EAN: 8590892121201
 
955 Kč
341.07Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
Nivea Anti-Wrinkle Firming 45+ zpevňující denní krém proti vráskám, 50 ml
Nivea®
Nivea Anti-Wrinkle Firming 45+ zpevňující denní krém proti vráskám, 50 ml
Kód: 1707452
Kód dod.: 822484
EAN: 9005800396378
 
209.90 Kč
4 198Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pošlete hluboké vrásky a jemné linky na dlouhou dovolenou. Spolehněte se na intenzivní péči, která pleť viditelně zpevní a vyhladí - NIVEA Zpevňující denní krém proti vráskám 45+.
-33%Sleva
Nivea Q10 Power OF15 zpevňující denní krém proti vráskám, 50 ml
Nivea®
Nivea Q10 Power OF15 zpevňující denní krém proti vráskám, 50 ml
Kód: 08737
Kód dod.: 822526
EAN: 9005800403991
 
214.90 Kč
319.90 Kč
4 298Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Získejte pevnější pleť už za 14 dní. Složení s koenzymem Q10 intenzivně hydratuje a stimuluje produkci kolagenu. Vyzkoušejte: NIVEA Zpevňující denní krém proti vráskám Q10 POWER.
Nivea Q10 Plus, krémy proti vráskám, denní a noční, pro věk 30+, 2x 50ml
Nivea®
Nivea Q10 Plus, krémy proti vráskám, denní a noční, pro věk 30+, 2x 50ml
Kód: 83487
Kód dod.: 822568
EAN: 9005800235158
 
509.90 Kč
5 099Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Výhodné balení Nivea Q10 Plus s nočím a denním krémem. Vhodné pro věk 30+. Nedejte šanci vráskám. Pečující složení s koenzymem Q10 a kreatinem pleť výrazně hydratuje, vyhlazuje a zanechává ji jemnou a hladkou.
AKCE
-43%Sleva
Tidy Home Florea zahradnické rukavice XL - 10, 1 pár
Tidy Home
Tidy Home Florea zahradnické rukavice XL - 10, 1 pár
Kód: 2601403
Kód dod.: 588343
EAN: 0710497223515
 
17 Kč
29.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zahradnické rukavice Tidy Home Florea ve velikosti XL (10) jsou praktickou ochranou rukou při běžných pracích na zahradě.
AKCE
Nivea Fresh & Mild suchý šampon pro světlý tón vlasů, 200 ml
Nivea®
Nivea Fresh & Mild suchý šampon pro světlý tón vlasů, 200 ml
Kód: 2507755
Kód dod.: 845471
EAN: 9005800301532
 
99.90 Kč
499.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Suchý šampon pro světlý tón vlasů zanechá ve vlasech svěží pocit bez bílých stop.
Spokar Ergo 81265 plochý štětec, č. 1,5
Spokar®
Spokar Ergo 81265 plochý štětec, č. 1,5
Kód: 2503636
Kód dod.: 522110
EAN: 8593534841918
 
49.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro všechny druhy nátěrových hmot. Plastové držadlo pootočené vůči hlavě štětce pro lepší uchopení, zakončení držadla ve formě špachtle.
Nordics Probiotic Strawberry Fresh zubní pasta pro děti 50 ml
Nordics
Nordics Probiotic Strawberry Fresh zubní pasta pro děti 50 ml
Kód: 2602805
Kód dod.: 885414
EAN: 3800500324258
 
94.90 Kč
1 898Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nordics Probiotic Strawberry Fresh je dětská zubní pasta s jemnou jahodovou příchutí, určená pro každodenní péči o dětské zuby a dásně.
AKCE
-7%Sleva
RYOR krém proti zarudnutí a rozšířeným žilkám 50 ml
Ryor
RYOR krém proti zarudnutí a rozšířeným žilkám 50 ml
Kód: 78576
Kód dod.: 822647
EAN: 8594007972153
100%
204.90 Kč
219.90 Kč
4 098Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoce účinný krém na bázi tekutých krystalů s výrazným zklidňujícím účinkem, vhodný pro všechny typy podrážděné pokožky.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.