cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
-9%Sleva
REMAL Plus vysoce kryvá barva na zeď, 22+3 kg
REMAL
REMAL Plus vysoce kryvá barva na zeď, 22+3 kg
Kód: 2503720
Kód dod.: 400827
EAN: 8591235036411
 
889 Kč
979 Kč
35.56Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tónovatelná malířská barva, disperzní, otěruvzdorná, paropropustná, bělost 86 %, bílá. Vysoce kryvý malířský nátěr doporučen pro nátěry obytných a užitných prostor.
Eternal mat Revital barva k obnovování starých nátěrů, 213 černá, 350 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat Revital barva k obnovování starých nátěrů, 213 černá, 350 g
Kód: 2503667
Kód dod.: 355501
EAN: 8590892116344
 
167 Kč
477.14Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva vhodná k obnovování starých nátěrů nábytku, oken, dveří, zárubní, radiátorů, barevných doplňků interiérů, zahradních staveb, laviček, konstrukcí dětských hřišť, školních tabulí.
AKCE
-7%Sleva
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 5400 zeleň tmavá, 4 l
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 5400 zeleň tmavá, 4 l
Kód: 2503813
Kód dod.: 202364
EAN: 8595073021097
 
1 229 Kč
1 319 Kč
307.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
AKCE
-11%Sleva
Eternal mat Revital barva k obnovování starých nátěrů, RAL 1028 Melounová žlutá, 350 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat Revital barva k obnovování starých nátěrů, RAL 1028 Melounová žlutá, 350 g
Kód: 2505806
Kód dod.: 355530
EAN: 8590892122031
 
159 Kč
179 Kč
454.29Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva vhodná k obnovování starých nátěrů nábytku, oken, dveří, zárubní, radiátorů, barevných doplňků interiérů, zahradních staveb, laviček, konstrukcí dětských hřišť, školních tabulí.
AKCE
-7%Sleva
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 1110 šeď světlá, 4 l
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 1110 šeď světlá, 4 l
Kód: 2503808
Kód dod.: 198720
EAN: 8595073020618
 
1 399 Kč
1 502 Kč
349.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
FEST-B S2141, antikorozní nátěr na železo, 0540 zelený, 800 g
Fest-B
FEST-B S2141, antikorozní nátěr na železo, 0540 zelený, 800 g
Kód: 2503928
Kód dod.: 180350
EAN: 8595073026399
 
277 Kč
346.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K jednovrstvým venkovním ochranným nátěrům plechových střešních krytin, okapů, ocelových konstrukcí a dalších kovových předmětů vystavených trvalému působení povětrnostních vlivů a slunečního záření.
REMAL Expert zářivě bílá malířská barva na zeď, 15+3 kg
REMAL
REMAL Expert zářivě bílá malířská barva na zeď, 15+3 kg
Kód: 2501849
Kód dod.: 400886
EAN: 8591235065954
 
809 Kč
44.94Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prémiová barva na stěnu a strop, disperzní, tónovatelná, paropropustná, sametově matná, bělost 96 %. Zářivě bílá malířská barva na zeď je doporučena pro nátěry obytných a komerčních prostor.
AKCE
FEST-B S2141, antikorozní nátěr na železo, 0845 cihlový, 5 kg
Fest-B
FEST-B S2141, antikorozní nátěr na železo, 0845 cihlový, 5 kg
Kód: 2504141
Kód dod.: 180374
EAN: 8591235039603
 
1 399 Kč
279.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K jednovrstvým venkovním ochranným nátěrům plechových střešních krytin, okapů, ocelových konstrukcí a dalších kovových předmětů vystavených trvalému působení povětrnostních vlivů a slunečního záření.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 1999 černá, 9 l
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 1999 černá, 9 l
Kód: 2503898
Kód dod.: 198993
EAN: 8595073020663
 
2 859 Kč
317.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
AKCE
FEST-B S2141, antikorozní nátěr na železo, 0155 antracit, 5 kg
Fest-B
FEST-B S2141, antikorozní nátěr na železo, 0155 antracit, 5 kg
Kód: 2506788
Kód dod.: 180402
EAN: 8591235094398
 
1 399 Kč
279.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K jednovrstvým venkovním ochranným nátěrům plechových střešních krytin, okapů, ocelových konstrukcí a dalších kovových předmětů vystavených trvalému působení povětrnostních vlivů a slunečního záření.
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T025 třešeň, 4,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T025 třešeň, 4,5 l
Kód: 2504482
Kód dod.: 246272
EAN: 8591235059687
 
1 552 Kč
344.89Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo s UV filtrem a směsí olejů k ochranným nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům, i k nátěrům v interiérech.
REMAL Expert zářivě bílá malířská barva na zeď, 1 kg
REMAL
REMAL Expert zářivě bílá malířská barva na zeď, 1 kg
Kód: 2500312
Kód dod.: 400878
EAN: 8591235090284
 
73.90 Kč
73.9Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prémiová barva na stěnu a strop, disperzní, tónovatelná, paropropustná, sametově matná, bělost 96 %. Zářivě bílá malířská barva na zeď je doporučena pro nátěry obytných a komerčních prostor.
Hostagrund 2v1 S2160 základní i vrchní barva na kov, 0110 středně šedá, 4 l
Hostagrund
Hostagrund 2v1 S2160 základní i vrchní barva na kov, 0110 středně šedá, 4 l
Kód: 2503869
Kód dod.: 328325
EAN: 8595073022308
 
2 225 Kč
556.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Základní i vrchní syntetický nátěr na železo. Určen pro zhotovení jednovrstvých venkovních nátěrů ocelových konstrukcí, např. stožárů, mostů, podvozků, plotů, vystavených přímým povětrnostním vlivům.
AKCE
-12%Sleva
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, mahagon, 3,5 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, mahagon, 3,5 kg
Kód: 2503601
Kód dod.: 302113
EAN: 8595002320048
 
1 169 Kč
1 325 Kč
334Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moderní impregnační nátěrová hmota s dekorativními vlastnostmi. Působí jako účinné hluboko penetrující napouštědlo a zároveň jako vrchní ochranný nátěr v deseti barevných odstínech.
Detecha Izoban barva na beton, šedá, 5 kg
Detecha® Izoban
Detecha Izoban barva na beton, šedá, 5 kg
Kód: 2502714
Kód dod.: 301444
EAN: 8595002300712
90%
1 065 Kč
213Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Na beton. 100% voděodolná, odolává olejům, roztokům solí, slabým kyselinám a zásadám, krátkodobě motorové naftě. Mechanicky odolná. Snáší trvalé tepelné zatížení do +50 °C.
Detecha Izoban barva na beton, zelená, 2 kg
Detecha® Izoban
Detecha Izoban barva na beton, zelená, 2 kg
Kód: 2502715
Kód dod.: 301452
EAN: 8595002300743
 
475 Kč
237.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Na beton. 100% voděodolná, odolává olejům, roztokům solí, slabým kyselinám a zásadám, krátkodobě motorové naftě. Mechanicky odolná. Snáší trvalé tepelné zatížení do +50 °C.
Pragoprimer Standard S2000 základní barva na kov, 0110 šedá, 2,5 l
Pragoprimer
Pragoprimer Standard S2000 základní barva na kov, 0110 šedá, 2,5 l
Kód: 2503836
Kód dod.: 180141
EAN: 8595073020397
 
845 Kč
338Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K základním antikorozním nátěrům oceli pro vnitřní i vnější prostředí, zejména pod syntetické a na vzduchu schnoucí nátěrové hmoty, k nátěrům např. plechových konstrukcí, strojů apod.
AKCE
-12%Sleva
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, třešeň, 3,5 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, třešeň, 3,5 kg
Kód: 2504524
Kód dod.: 302086
EAN: 8595002324121
 
1 269 Kč
1 445 Kč
362.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moderní impregnační nátěrová hmota s dekorativními vlastnostmi. Působí jako účinné hluboko penetrující napouštědlo a zároveň jako vrchní ochranný nátěr v deseti barevných odstínech.
AKCE
-14%Sleva
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, mahagon, 700 g
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, mahagon, 700 g
Kód: 2503620
Kód dod.: 302112
EAN: 8595002320031
 
279 Kč
325 Kč
398.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moderní impregnační nátěrová hmota s dekorativními vlastnostmi. Působí jako účinné hluboko penetrující napouštědlo a zároveň jako vrchní ochranný nátěr v deseti barevných odstínech.
BARLET báze akrylát plus A, bílý, 10 kg
BARLET
BARLET báze akrylát plus A, bílý, 10 kg
Kód: 2504154
Kód dod.: 416097
EAN: 8591235039801
 
1 542.80 Kč
154.28Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoce vydatná, vodoodpudivá, omyvatelná akrylátová fasádní barva. Překrývá trhlinky, je vhodná na renovaci zateplovacích systémů a je určena k tónování.
AKCE
-12%Sleva
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, dub, 8 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, dub, 8 kg
Kód: 2503617
Kód dod.: 302133
EAN: 8595002322745
 
2 359 Kč
2 679 Kč
294.88Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moderní impregnační nátěrová hmota s dekorativními vlastnostmi. Působí jako účinné hluboko penetrující napouštědlo a zároveň jako vrchní ochranný nátěr v deseti barevných odstínech.
AKCE
-15%Sleva
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, jantar, 700 g
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, jantar, 700 g
Kód: 2504404
Kód dod.: 302104
EAN: 8595002324022
 
269 Kč
315 Kč
384.29Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moderní impregnační nátěrová hmota s dekorativními vlastnostmi. Působí jako účinné hluboko penetrující napouštědlo a zároveň jako vrchní ochranný nátěr v deseti barevných odstínech.
AKCE
-7%Sleva
Hostagrund 2v1 S2160 základní i vrchní barva na kov, 0910 hliníková, 600 ml
Hostagrund
Hostagrund 2v1 S2160 základní i vrchní barva na kov, 0910 hliníková, 600 ml
Kód: 2504124
Kód dod.: 328490
EAN: 8595073022667
 
335 Kč
359 Kč
558.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Základní i vrchní syntetický nátěr na železo. Určen pro zhotovení jednovrstvých venkovních nátěrů ocelových konstrukcí, např. stožárů, mostů, podvozků, plotů, vystavených přímým povětrnostním vlivům.
AKCE
-14%Sleva
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, kaštan, 700 g
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, kaštan, 700 g
Kód: 2504519
Kód dod.: 302096
EAN: 8595002324077
 
279 Kč
325 Kč
398.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moderní impregnační nátěrová hmota s dekorativními vlastnostmi. Působí jako účinné hluboko penetrující napouštědlo a zároveň jako vrchní ochranný nátěr v deseti barevných odstínech.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.