cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Duck WC blok Fresh Discs Levandule, 36 ml
Duck™
Duck WC blok Fresh Discs Levandule, 36 ml
Kód: 1708992
Kód dod.: 719995
EAN: 5000204339079
93%
74.90 Kč
2 080.56Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
WC gel Duck Fresh Discs Levandule dokonale vyčistí Vaší toaletu a velmi spolehlivě ji ochrání před vodním kamenem. Provoní celou místnost levandulovou vůní.
AKCE
-5%Sleva
Hlubna Vegalona krém na ruce s kakaovým máslem, 100 ml
Hlubna - Vega
Hlubna Vegalona krém na ruce s kakaovým máslem, 100 ml
Kód: 1905933
Kód dod.: 820078
EAN: 8594003015120
100%
19 Kč
19.90 Kč
190Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Krém na ruce vhodný k ochraně a ošetření pokožky s obsahem kakaového másla.
Garnier Color Naturals Creme barva na vlasy, odstín modročerná 2,10
Garnier
Garnier Color Naturals Creme barva na vlasy, odstín modročerná 2,10
Kód: 48910
Kód dod.: 870155
EAN: 3600540632913
 
104.90 Kč
2 622.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Intenzivně pečující barva na vlasy obsahující přírodní olivový olej, který proniká hluboko do struktury vlasů, a tak během barvení zároveň o vlasy pečuje. Závěrečná péče je také obohacená o olivový olej, který poskytuje vlasům ochranu i po nabarvení.
AKCE
-13%Sleva
Mitia for Men Diamond sprchový gel, 400 ml
Tomil® Mitia
Mitia for Men Diamond sprchový gel, 400 ml
Kód: 45723
Kód dod.: 797002
EAN: 8595025809483
 
34.90 Kč
39.90 Kč
87.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Obsahuje speciální „cool complex“ s chladivými účinky a díky svěží vůni a bohaté pěně se sprchování stává skutečným požitkem.
Mitia Family Green Apple tekuté mýdlo, 5 l
Tomil® Mitia
Mitia Family Green Apple tekuté mýdlo, 5 l
Kód: 05980
Kód dod.: 790001
EAN: 8595025802026
87%
164.90 Kč
32.98Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jeho jemné složení společně s komplexem výtažků z mořských minerálů a vitamínem E se zklidňujícími a regeneračními účinky pomáhají zachovat pokožku hebkou a vláčnou.
Mitia Family Ocean Fresh tekuté mýdlo, 5 l
Tomil® Mitia
Mitia Family Ocean Fresh tekuté mýdlo, 5 l
Kód: 05984
Kód dod.: 790005
EAN: 8595025802040
100%
164.90 Kč
32.98Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jeho jemné složení společně s komplexem výtažků z mořských minerálů a vitamínem E se zklidňujícími a regeneračními účinky pomáhají zachovat pokožku hebkou a vláčnou.
Nivea Derma Dry Control tuhý antiperspirant, 50 ml
Nivea®
Nivea Derma Dry Control tuhý antiperspirant, 50 ml
Kód: 2400756
Kód dod.: 840140
EAN: 9005800400785
 
99.90 Kč
1 998Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nejsilnější tuhý antiperspirant od značky Nivea.
Carlson Oceán Little Joe osvěžovač do auta, 1 ks
Carlson
Carlson Oceán Little Joe osvěžovač do auta, 1 ks
Kód: 2507508
Kód dod.: 732094
EAN: 8591522337924
 
96 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jedinečná vůně do auta s neobvyklým 3D provedením.
Carlson Havaj Little Joe osvěžovač do auta, 1 ks
Carlson
Carlson Havaj Little Joe osvěžovač do auta, 1 ks
Kód: 2506205
Kód dod.: 732090
EAN: 8591522337948
 
96 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jedinečná vůně do auta s neobvyklým 3D provedením.
Nivea Creme Soft Pečující sprchový gel, 50 ml
Nivea®
Nivea Creme Soft Pečující sprchový gel, 50 ml
Kód: 2506693
Kód dod.: 795257
EAN: 42398066
 
39.90 Kč
798Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pečujte o pokožku i během sprchování. Šetrný sprchový gel vaši kůži nevysuší. Zanechá ji naopak krásně hebkou a hydratovanou, aniž by narušil její přirozenou mikrobiální vrstvu.
Nivea Men Fresh Kick kuličkový antiperspirant, 50 ml
Nivea®
Nivea Men Fresh Kick kuličkový antiperspirant, 50 ml
Kód: 2506398
Kód dod.: 842061
EAN: 9005800342788
 
99.90 Kč
1 998Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ochrání vaši pokožku před potem až na 48 hodin, a navíc ji provoní příjemnou svěží vůní máty.
-3%Sleva
Lazurol akrylátový tmel na dřevo v tubě, dub, 320 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na dřevo v tubě, dub, 320 g
Kód: 2504888
Kód dod.: 511196
EAN: 8591235076462
 
89.90 Kč
92.90 Kč
280.94Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Akrylátový pastovitý tmel k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech. Brousitelný, vodou ředitelný tmel určený k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech.
Ceys Sella Flex polyuretanový tmel, bílý, 280 ml
Ceys®
Ceys Sella Flex polyuretanový tmel, bílý, 280 ml
Kód: 2506750
Kód dod.: 503092
EAN: 8411519760026
 
152 Kč
542.86Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ceys Sella Flex je elastický polyuretanový tmel určený k utěsňování a vyplňování spár, spojů a prasklin.
Closeup Everfresh Eucalyptus Freeze zubní pasta, 90 g
Closeup
Closeup Everfresh Eucalyptus Freeze zubní pasta, 90 g
Kód: 2501604
Kód dod.: 884980
EAN: 6902088961430
 
29.90 Kč
332.22Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Closeup Everfresh Eucalyptus Freeze – zubní pasta s antibakteriálním účinkem a eukalyptovou svěžestí
AKCE
Nivea Fresh Natural tuhý deodorant, 2× 50 ml
Nivea®
Nivea Fresh Natural tuhý deodorant, 2× 50 ml
Kód: 2600579
Kód dod.: 839163
EAN: 9005800384245
 
108 Kč
1 080Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Deodorant se svěží lehkou vůní zajistí dlouhotrvající až 48hodinovou ochranu před nepříjemným zápachem a zároveň jemně pečuje o pokožku podpaží.
-7%Sleva
Nivea Protective Care ochranný krém na ruce, 75 ml
Nivea®
Nivea Protective Care ochranný krém na ruce, 75 ml
Kód: 2504972
Kód dod.: 820118
EAN: 9005800398822
 
69.90 Kč
74.90 Kč
932Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Musí toho tolik zastat, a přitom jsou tak jemné. Vaše ruce! Pečujte o ně a chraňte je před vysušováním. Věřte síle přírody: NIVEA Ochranný krém na ruce.
Borotalco Deo roll-on Fresh Aquatic Flowers, 50 ml
Bolton - Borotalco
Borotalco Deo roll-on Fresh Aquatic Flowers, 50 ml
Kód: 2508675
Kód dod.: 835604
EAN: 80942719
 
94.90 Kč
1 898Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Borotalco Aquatic Flowers roll-on – kuličkový deodorant s vůní vodních květin a 48h ochranou
Glysolid krém na ruce Classica, 200 ml
Glysolid
Glysolid krém na ruce Classica, 200 ml
Kód: 2501941
Kód dod.: 794677
EAN: 59097167
 
109.90 Kč
549.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Glysolid krém na ruce Classica z itálie je bohatý pečující balzám na ruce se zvláčňujícími oleji a 38% glycerinu pro okamžitý pocit hebkosti a hydratace, když jsou vaše ruce suché a unavené.
Indulona olivová krém na ruce, 75 ml
Indulona®
Indulona olivová krém na ruce, 75 ml
Kód: 2309549
Kód dod.: 820036
EAN: 8592297009696
100%
49.90 Kč
665.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hydratační ochranný krém je obohacený olivovým olejem, který chrání pokožku před vysoušením. Olivový olej je zdrojem vitamínů A a E, napomáhá obnově kožních buněk, zvyšuje elasticitu pokožky a tím zpomaluje proces stárnutí.
Indulona sprchový krém Original, 400 ml
Indulona®
Indulona sprchový krém Original, 400 ml
Kód: 2603181
Kód dod.: 810584
EAN: 8592297014959
 
89.90 Kč
224.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Indulona Original je pečující sprchový krém s kyselinou hyaluronovou, který při každodenním sprchování spojuje šetrné čištění pokožky s příjemnou péčí.
Rexona Active Protection+ Fresh tuhý antiperspirant 50ml
Rexona®
Rexona Active Protection+ Fresh tuhý antiperspirant 50ml
Kód: 2500315
Kód dod.: 834927
EAN: 59004806
 
69.90 Kč
1 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zatoč s bakteriemi – Rexona Active Protection tě udrží svěží, když na tom nejvíc záleží.
AKCE
-5%Sleva
Hlubna Renova krémová leštěnka, 500 ml
Hlubna - Renova
Hlubna Renova krémová leštěnka, 500 ml
Kód: 2102268
Kód dod.: 707131
EAN: 8594003011139
 
71 Kč
74.90 Kč
142Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Krémová leštěnka vhodná k ošetření a regeneraci všech druhů nábytku, plastových povrchů, včetně palubních desek aut.
Tania Naturals březový šampon, 400 ml
Tomil® Tania
Tania Naturals březový šampon, 400 ml
Kód: 2308207
Kód dod.: 845113
EAN: 8595025837608
 
34.90 Kč
87.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Panthenol a přírodní extrakty s regeneračními účinky pečují o suché vlasy a hydratují vlasovou pokožku, vyživují vlasová vlákna a dodávají vašim vlasům pružnost a vitalitu.
Indulona krém na ruce pro muže, 75 ml
Indulona®
Indulona krém na ruce pro muže, 75 ml
Kód: 2400433
Kód dod.: 820037
EAN: 8592297009665
 
49.90 Kč
665.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Indulona krém na ruce pro muže s rychlým vstřebáváním s obsahem olivového oleje. Namáhané pokožce dodává intenzivní hydrataci, regeneraci a ochranu. Dobře se vstřebává a přináší okamžitou úlevu od pocitu suchých rukou.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.