cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
INDUSTROL Unimat vrchní barva na dřevo a kov S2075, 1000 bílá, 600 ml
Industrol
INDUSTROL Unimat vrchní barva na dřevo a kov S2075, 1000 bílá, 600 ml
Kód: 2504110
Kód dod.: 217500
EAN: 8595073021905
 
375 Kč
625Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Matný email má univerzální použití pro vrchní nátěry kovů i dřeva vystavené povětrnostním vlivům i pro nátěry v interiérech. Vyznačuje se rychlým zasycháním, výborným rozlivem.
AKCE
-3%Sleva
Parodontax Posílení a ochrana dásní Fresh Mint zubní pasta pro dásně, 75 ml
Parodontax®
Parodontax Posílení a ochrana dásní Fresh Mint zubní pasta pro dásně, 75 ml
Kód: 2601447
Kód dod.: 885403
EAN: 5054563206299
 
146 Kč
149.90 Kč
1 946.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Parodontax Posílení a ochrana dásní zubní pasta je určena pro péči o dásně a každodenní hygienu.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 07 červenohnědá, 2,8 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 07 červenohnědá, 2,8 kg
Kód: 2504938
Kód dod.: 355173
EAN: 8590892121232
 
955 Kč
341.07Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 06 zelená, 5 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 06 zelená, 5 kg
Kód: 2502765
Kód dod.: 355147
EAN: 8590892112957
 
1 609 Kč
321.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
Nivea Fresh Blossom antiperspirant, 150 ml
Nivea®
Nivea Fresh Blossom antiperspirant, 150 ml
Kód: 2404106
Kód dod.: 835206
EAN: 9005800333595
 
99.90 Kč
666Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zapomněla jste na parfém? Nevadí! Tenhle dámksý antiperspirant totiž perfektně chrání před potem a navíc i krásně voní. Zahalte se do vůně květů a citronové trávy: NIVEA Antiperspirant sprej Fresh Blossom.
Jelen na fleky odstraňovač skvrn, 500 ml
Jelen®
Jelen na fleky odstraňovač skvrn, 500 ml
Kód: 85810
Kód dod.: 769012
EAN: 8592613579292
94%
74.90 Kč
149.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Účinný odstraňovač skvrn z oblečení. Poradí si hravě s fleky od kávy, čaje i make-upu. Nastříkejte prostředek přímo na skvrnu, nechte působit až 10 minut a dál perte jako obvykle – s láskou.
Forte penetral hloubková penetrace, 5 kg
AUSTIS - Eternal
Forte penetral hloubková penetrace, 5 kg
Kód: 2502812
Kód dod.: 429934
EAN: 8590892112759
 
725 Kč
145Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Penetrační prostředek s hloubkovou účinností pro zpevnění savých podkladů a zvýšení přilnavosti následně aplikovaných disperzních nátěrových hmot a stěrkových izolací.
Kalyp D-panthenol krém na ruce, 100 ml
Kalyp
Kalyp D-panthenol krém na ruce, 100 ml
Kód: 2506106
Kód dod.: 820141
EAN: 8595011909180
 
22 Kč
220Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jemný krém na ruce s delikátní vůní. Je určen pro denní ošetření namáhané pokožky rukou.
AKCE
-7%Sleva
Milit tekuté krémové mýdlo, 5 l
Milit
Milit tekuté krémové mýdlo, 5 l
Kód: 2600720
Kód dod.: 700636
EAN: 8594221200155
 
130 Kč
139.90 Kč
26Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro každodenní hygienu rukou.
-9%Sleva
Kalyp D-panthenol krém na ruce, 100 ml
Kalyp
Kalyp D-panthenol krém na ruce, 100 ml
Kód: 2505276
Kód dod.: 820141
EAN: 8595011909180
 
19.90 Kč
21.90 Kč
199Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jemný krém na ruce s delikátní vůní. Je určen pro denní ošetření namáhané pokožky rukou.
Schwarzkopf Taft Gliss Sleeky Smooth krém na vlasy proti krepatění 150 ml
Henkel Taft®
Schwarzkopf Taft Gliss Sleeky Smooth krém na vlasy proti krepatění 150 ml
Kód: 2407104
Kód dod.: 860093
EAN: 9000101737066
 
164.90 Kč
165 Kč
1 099.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Krém na vlasy určený pro hladké, uhlazené a lesklé vlasy bez krepatění. Poskytuje vlasům intenzivní hydrataci a vyhlazení, chrání je před poškozením a zanechává je hedvábně jemné.
Head & Shoulders Citrus Fresh šampon proti lupům, 400 ml
Head & Shoulders®
Head & Shoulders Citrus Fresh šampon proti lupům, 400 ml
Kód: 51490
Kód dod.: 845322
EAN: 5011321336032
100%
129.90 Kč
324.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Head & Shoulders Cool Menthol šampón odstraňuje 100 % viditelných lupů z pokožky hlavy již během několika dnů a dlouhodobě zamezuje jejich opětovnému výskytu. Citrusová esence dodává vlasům větší vitalitu.
AKCE
Nivea Fresh Revive Suchý šampon pro světlejší tón vlasů, 200 ml
Nivea®
Nivea Fresh Revive Suchý šampon pro světlejší tón vlasů, 200 ml
Kód: 1804507
Kód dod.: 845438
EAN: 9005800301549
 
99.90 Kč
499.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Připravená za 5 minut? Žádný problém! Spolehněte se na pomocníka, který vaše vlasy ihned osvěží. Vyzkoušejte - NIVEA Suchý šampon pro světlejší tón vlasů.
Glade osvěžovač vzduchu Fresh Lemon, 300 ml
Glade by brise®
Glade osvěžovač vzduchu Fresh Lemon, 300 ml
Kód: 02093
Kód dod.: 725001
EAN: 4000290997543
70%
89.90 Kč
299.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Unikátní vůně citrusů přináší klidnou a relaxační atmosféru do vašeho domova. Pro rychlé a efektivní osvěžení. Na použití jednoduché spreje, které neutralizují pachy a naplní váš domov krásnými vůněmi.
Cif krém Original tekutý písek, 500 ml
Cif
Cif krém Original tekutý písek, 500 ml
Kód: 07372
Kód dod.: 738030
EAN: 8712561552905
100%
39.90 Kč
79.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Cif Cream Original krémový abrazivní čisticí přípravek snadno uvolní nečistoty. Vyčistí i zdánlivě nevyčistitelné v celém domě včetně moderních povrchů.
Mitia Sensual Fresh tekuté mýdlo, 1 l
Tomil® Mitia
Mitia Sensual Fresh tekuté mýdlo, 1 l
Kód: 58160
Kód dod.: 789017
EAN: 8595025814418
 
49.90 Kč
49.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jemné krémové složení společně s extraktem z lotosového mléka, který pokožku zvláčňuje, a vitamínem E se zklidňujícími účinky, ji pomáhá zachovat hebkou a vláčnou.
AKCE
-17%Sleva
Coraga fixační krém pro svěží dech, 40 g
Corega
Coraga fixační krém pro svěží dech, 40 g
Kód: 61737
Kód dod.: 900017
EAN: 5054563214157
 
99.90 Kč
119.90 Kč
2 497.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Corega Svěží Extra Silný – fixační krém pro pevné držení zubní náhrady.
Indulona Profi Měsíčková krém na ruce, 100 g
Indulona®
Indulona Profi Měsíčková krém na ruce, 100 g
Kód: 92807
Kód dod.: 820072
EAN: 8586017550636
94%
44.90 Kč
449Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Každodenní ošetření podrážděné a suché pokožky a její ochrana při práci. Pomáhá při regeneraci, okamžitě zklidňuje, má protizánětlivé účinky a urychluje hojení drobných ran, obsahuje výtažek z měsíčku lékařského.
Syoss Pure Fresh suchý šampon, 200 ml
Henkel Syoss
Syoss Pure Fresh suchý šampon, 200 ml
Kód: 1900350
Kód dod.: 845525
EAN: 9000101231502
 
169.90 Kč
849.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Suchý šampon SYOSS Volume Collagen & Lift, který vám zaručí dokonalý vzhled vlasů snadno a rychle - pouze nastříkejte a vyčešte.
AKCE
Cif krém Pink tekutý písek, 500 ml
Cif
Cif krém Pink tekutý písek, 500 ml
Kód: 68097
Kód dod.: 738038
EAN: 8712561552936
98%
39.90 Kč
79.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Cif Cream Pink krémový abrazivní čisticí přípravek s příjemnou květinovou vůní. Snadno uvolní nečistoty a vyčistí i zdánlivě nevyčistitelné v celém domě včetně moderních povrchů.
-7%Sleva
Paloma 3vrstvý toaletní papír Green Tea, 16 rolí
Paloma
Paloma 3vrstvý toaletní papír Green Tea, 16 rolí
Kód: 2506148
Kód dod.: 928398
EAN: 3838952024150
 
124.90 Kč
134.90 Kč
0.4Kč/1m
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Užijte si každodenní luxus s toaletním papírem Paloma, který nabízí nejjemnější dotek a zároveň spolehlivou péči. S jeho komfortní texturou a vysokou kvalitou budete zaručeně spokojeni.
Vaseline Active Fresh antiperspirant roll-on, 50 ml
Vaseline®
Vaseline Active Fresh antiperspirant roll-on, 50 ml
Kód: 2501598
Kód dod.: 834955
EAN: 8886467061714
 
74.90 Kč
1 498Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vaseline Active Fresh – antiperspirant roll-on s 48hodinovou ochranou proti pocení a svěží vůní.
AKCE
-4%Sleva
Nivea Creme Care sprchový gel, 500 ml
Nivea®
Nivea Creme Care sprchový gel, 500 ml
Kód: 2204127
Kód dod.: 795117
EAN: 9005800282497
 
119.90 Kč
124.90 Kč
239.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte si pořádnou dávku hydratace i během sprchování! Jemná péče s provitamíny pokožku hýčká a zanechává ji nádherně hebkou. Vyzkoušejte - NIVEA Pečující sprchový gel Creme Care.
Indulona krém na ruce Obnovující zázrak, 50 ml
Indulona®
Indulona krém na ruce Obnovující zázrak, 50 ml
Kód: 2401462
Kód dod.: 820028
EAN: 8592297010098
90%
49.90 Kč
998Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Indulona krém na ruce obnovující zázrak byl speciálně vyvinutý tak, aby efektivně hydratoval pokožku, chránil ji před vysušováním a posiloval ji před vnějšími vlivy. Uzamyká v pokožce vlhkost a poskytuje jí dlouhotrvající ochranu.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.