cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 4265 modř pastelová, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 4265 modř pastelová, 750 ml
Kód: 2500627
Kód dod.: 192563
EAN: 8595073020809
 
279 Kč
372Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 5400 zeleň tmavá, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 5400 zeleň tmavá, 750 ml
Kód: 2500633
Kód dod.: 194367
EAN: 8595073021080
 
279 Kč
372Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 7551 oranžová, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 7551 oranžová, 750 ml
Kód: 2500640
Kód dod.: 196324
EAN: 8595073021400
 
402 Kč
536Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 2430 čokoládově hnědá, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 2430 čokoládově hnědá, 750 ml
Kód: 2500625
Kód dod.: 191550
EAN: 8595073020731
 
279 Kč
372Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
Eternal mat Revital barva k obnovování starých nátěrů, 218 červená, 350 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat Revital barva k obnovování starých nátěrů, 218 červená, 350 g
Kód: 2503668
Kód dod.: 355505
EAN: 8590892116382
 
179 Kč
511.43Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva vhodná k obnovování starých nátěrů nábytku, oken, dveří, zárubní, radiátorů, barevných doplňků interiérů, zahradních staveb, laviček, konstrukcí dětských hřišť, školních tabulí.
Eternal mat Revital barva k obnovování starých nátěrů, 206 zelená, 350 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat Revital barva k obnovování starých nátěrů, 206 zelená, 350 g
Kód: 2503665
Kód dod.: 355498
EAN: 8590892116313
 
179 Kč
511.43Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva vhodná k obnovování starých nátěrů nábytku, oken, dveří, zárubní, radiátorů, barevných doplňků interiérů, zahradních staveb, laviček, konstrukcí dětských hřišť, školních tabulí.
AKCE
-7%Sleva
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T027 meranti, 750 ml
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T027 meranti, 750 ml
Kód: 2504478
Kód dod.: 246280
EAN: 8591235059724
 
269 Kč
289 Kč
358.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo s UV filtrem a směsí olejů k ochranným nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům, i k nátěrům v interiérech.
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T021 ořech, 2,5 + 0,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T021 ořech, 2,5 + 0,5 l
Kód: 2508147
Kód dod.: 246311
EAN: 8591235098921
 
945 Kč
315Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo s UV filtrem a směsí olejů k ochranným nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům, i k nátěrům v interiérech
INDUSTROL Unimat vrchní barva na dřevo a kov S2075, 1000 bílá, 4 l
Industrol
INDUSTROL Unimat vrchní barva na dřevo a kov S2075, 1000 bílá, 4 l
Kód: 2503859
Kód dod.: 217507
EAN: 8595073021912
 
2 295 Kč
573.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Matný email má univerzální použití pro vrchní nátěry kovů i dřeva vystavené povětrnostním vlivům i pro nátěry v interiérech. Vyznačuje se rychlým zasycháním, výborným rozlivem.
AKCE
FEST-B S2141, antikorozní nátěr na železo, 0540 zelený, 2,5 kg
Fest-B
FEST-B S2141, antikorozní nátěr na železo, 0540 zelený, 2,5 kg
Kód: 2503930
Kód dod.: 180352
EAN: 8595073026405
 
759 Kč
303.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K jednovrstvým venkovním ochranným nátěrům plechových střešních krytin, okapů, ocelových konstrukcí a dalších kovových předmětů vystavených trvalému působení povětrnostních vlivů a slunečního záření.
AKCE
-7%Sleva
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 2430 čokoládová hnědá, 4 l
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 2430 čokoládová hnědá, 4 l
Kód: 2503888
Kód dod.: 199543
EAN: 8595073020748
 
1 229 Kč
1 319 Kč
307.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
REMAL Plus vysoce kryvá barva na zeď, 13+2 kg
REMAL
REMAL Plus vysoce kryvá barva na zeď, 13+2 kg
Kód: 2503704
Kód dod.: 400826
EAN: 8591235036138
 
615 Kč
41Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tónovatelná malířská barva, disperzní, otěruvzdorná, paropropustná, bělost 86 %, bílá. Vysoce kryvý malířský nátěr doporučen pro nátěry obytných a užitných prostor.
AKCE
FEST-B S2141, antikorozní nátěr na železo, 0570 tmavě zelený, 2,5 kg
Fest-B
FEST-B S2141, antikorozní nátěr na železo, 0570 tmavě zelený, 2,5 kg
Kód: 2503829
Kód dod.: 180333
EAN: 8595073026436
 
759 Kč
303.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K jednovrstvým venkovním ochranným nátěrům plechových střešních krytin, okapů, ocelových konstrukcí a dalších kovových předmětů vystavených trvalému působení povětrnostních vlivů a slunečního záření.
REMAL Plus vysoce kryvá barva na zeď, 4 kg
REMAL
REMAL Plus vysoce kryvá barva na zeď, 4 kg
Kód: 2504609
Kód dod.: 400821
EAN: 8591235066098
 
205 Kč
51.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tónovatelná malířská barva, disperzní, otěruvzdorná, paropropustná, bělost 86 %, bílá. Vysoce kryvý malířský nátěr doporučen pro nátěry obytných a užitných prostor.
AKCE
-7%Sleva
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 5300 zeleň střední, 4 l
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 5300 zeleň střední, 4 l
Kód: 2503941
Kód dod.: 202160
EAN: 8595073021059
 
1 399 Kč
1 502 Kč
349.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
AKCE
FEST-B S2141, antikorozní nátěr na železo, 0570 tmavě zelený, 5 kg
Fest-B
FEST-B S2141, antikorozní nátěr na železo, 0570 tmavě zelený, 5 kg
Kód: 2503830
Kód dod.: 180335
EAN: 8595073026443
 
1 399 Kč
279.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K jednovrstvým venkovním ochranným nátěrům plechových střešních krytin, okapů, ocelových konstrukcí a dalších kovových předmětů vystavených trvalému působení povětrnostních vlivů a slunečního záření.
AKCE
-7%Sleva
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T080 mahagon, 750 ml
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T080 mahagon, 750 ml
Kód: 2503066
Kód dod.: 246360
EAN: 8595073025750
 
269 Kč
289 Kč
358.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo s UV filtrem a směsí olejů k ochranným nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům, i k nátěrům v interiérech.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 9110 hliník, 600 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 9110 hliník, 600 ml
Kód: 2503857
Kód dod.: 197282
EAN: 8595073014006
 
292 Kč
486.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
AKCE
FEST-B S2141, antikorozní nátěr na železo, 0101 světle šedý, 2,5 kg
Fest-B
FEST-B S2141, antikorozní nátěr na železo, 0101 světle šedý, 2,5 kg
Kód: 2504446
Kód dod.: 180304
EAN: 8591235056655
 
759 Kč
303.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K jednovrstvým venkovním ochranným nátěrům plechových střešních krytin, okapů, ocelových konstrukcí a dalších kovových předmětů vystavených trvalému působení povětrnostních vlivů a slunečního záření.
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T023 teak, 4,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T023 teak, 4,5 l
Kód: 2503005
Kód dod.: 246323
EAN: 8595073026696
 
1 475 Kč
327.78Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo s UV filtrem a směsí olejů k ochranným nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům, i k nátěrům v interiérech.
truckZdarma
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 6201 žluť chromová střední, 9 l
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 6201 žluť chromová střední, 9 l
Kód: 2503919
Kód dod.: 203328
EAN: 8595073021301
 
4 055 Kč
450.56Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 8140 světlá červeň rumělka, 375 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 8140 světlá červeň rumělka, 375 ml
Kód: 2503924
Kód dod.: 196638
EAN: 8595073021424
 
219 Kč
584Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
AKCE
-6%Sleva
Pragoprimer Standard S2000 základní barva na kov, 0110 šedá, 4 l
Pragoprimer
Pragoprimer Standard S2000 základní barva na kov, 0110 šedá, 4 l
Kód: 2503828
Kód dod.: 180142
EAN: 8595073020403
 
1 119 Kč
1 195 Kč
279.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K základním antikorozním nátěrům oceli pro vnitřní i vnější prostředí, zejména pod syntetické a na vzduchu schnoucí nátěrové hmoty, k nátěrům např. plechových konstrukcí, strojů apod.
Eternal mat Revital barva k obnovování starých nátěrů, 206 zelená, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat Revital barva k obnovování starých nátěrů, 206 zelená, 700 g
Kód: 2503412
Kód dod.: 355474
EAN: 8590892115484
 
269 Kč
384.29Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva vhodná k obnovování starých nátěrů nábytku, oken, dveří, zárubní, radiátorů, barevných doplňků interiérů, zahradních staveb, laviček, konstrukcí dětských hřišť, školních tabulí.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.