cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
1 Vybráno
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Pronto 5v1, mýdlový čistič na dřevo, čistí a obnovuje lesk dřeva, na všechny dřevěné povrchy, 750 ml
Pronto®
Pronto 5v1, mýdlový čistič na dřevo, čistí a obnovuje lesk dřeva, na všechny dřevěné povrchy, 750 ml
Kód: 03974
Kód dod.: 702012
EAN: 5000204190403
 
124.90 Kč
166.53Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pronto 5v1 je účinný pomocník při úklidu dřevěných podlah. Pronto čistí a obnovuje lesk dřeva pokaždé když utíráte prach.
Pronto Duster prachovka kartáč komplet 1 kus
Pronto®
Pronto Duster prachovka kartáč komplet 1 kus
Kód: 45247
Kód dod.: 588380
EAN: 4000290009338
 
184.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zachytává prach běžné alergeny. Má dlouhá chmýřovitá vlákna pro snadnější odstraňování prachu. Obsahuje 1 rukojeť a dvě náhradní prachovky.
Duck WC pásky Fresh Stick Pine, 3 ks
Duck™
Duck WC pásky Fresh Stick Pine, 3 ks
Kód: 66337
Kód dod.: 720001
EAN: 5000204437966
80%
59.90 Kč
19.97Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Efektivně přilne bez potřeby závěsu, voní s každým spláchnutím, čistí po dobu až 4 týdnů.
Glade svíčka vonná Anti Tabac, 112 g
Glade by brise®
Glade svíčka vonná Anti Tabac, 112 g
Kód: 2406847
Kód dod.: 773135
EAN: 5000204356472
 
149.90 Kč
1 338.39Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Aromatická svíčka Glade s vůní bílých květů navodí pocit svěžesti. Obsahuje esenciální oleje, které vytvoří v každé domácnosti jedinečnou atmosféru odpočinku a uvolnění.
Glade svíčka vonná Luscious Cherry & Peony, 112 g
Glade by brise®
Glade svíčka vonná Luscious Cherry & Peony, 112 g
Kód: 2406850
Kód dod.: 773132
EAN: 5000204356861
 
149.90 Kč
1 338.39Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vonná svíčka Glade Luscious Cherry & Peony s vůní třešní a pivoňky. Obsahuje esenciální oleje, které vytvoří v každé domácnosti jedinečnou atmosféru odpočinku a uvolnění.
Duck WC blok 4in1 Coloring Virtual, 2x 36 ml
Duck™
Duck WC blok 4in1 Coloring Virtual, 2x 36 ml
Kód: 2500244
Kód dod.: 719976
EAN: 5000204377293
 
64.90 Kč
901.39Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
WC gel Duck dokonale vyčistí vaší toaletu a velmi spolehlivě ji ochrání před vodním kamenem.
Duck WC blok Fresh Discs Levandule, 2× 36 ml
Duck™
Duck WC blok Fresh Discs Levandule, 2× 36 ml
Kód: 2500239
Kód dod.: 720224
EAN: 5000204338980
 
129.90 Kč
1 804.17Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
WC gel Duck Fresh Discs Levandule dokonale vyčistí Vaší toaletu a velmi spolehlivě ji ochrání před vodním kamenem. Stačí jednoduše aplikovat na vnitřní stěnu mísy a gelový disk Duck se chopí práce za vás.
OFF Kids repelent ve spreji, 100 ml
Off!
OFF Kids repelent ve spreji, 100 ml
Kód: 2500662
Kód dod.: 675602
EAN: 5000204385847
 
114.90 Kč
1 149Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jemný repelent ve spreji OFF!® Kids poskytuje spolehlivou ochranu proti komárům pro děti od 1 roku. Bez parfemace a barviv, šetrný k dětské pokožce.​
Glade osvěžovač vzduchu Romantic Vanilla, 300 ml
Glade by brise®
Glade osvěžovač vzduchu Romantic Vanilla, 300 ml
Kód: 89408
Kód dod.: 725019
EAN: 5000204845389
100%
89.90 Kč
299.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Osvěžovač vzduchu Glade ve spreji účinně a rychle eliminuje zápach a osvěží vzduch.
Glade svíčka vonná Decor Cosy Apple & Cinnamon, 70 g
Glade by brise®
Glade svíčka vonná Decor Cosy Apple & Cinnamon, 70 g
Kód: 1709043
Kód dod.: 734034
EAN: 5000204385991
 
89.90 Kč
1 284.29Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Parfémovaná svíčka z rostlinného vosku s vůní červeného jablka a skořice. Obsahuje esenciální oleje, které vytvoří v každém prostředí atmosféru odpočinku a uvolnění.
Diffusil Repelent Family spray repelentní sprej 100 ml
Diffusil
Diffusil Repelent Family spray repelentní sprej 100 ml
Kód: 1801429
Kód dod.: 675547
EAN: 5000204918342
 
119.90 Kč
1 199Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Diffusil Family je vhodný pro celou rodinu, včetně dětí od 2 let. Repelent účinkuje i na oblečení, můžete jej aplikovat na tričko, kalhoty i na ponožky. Nepoškozuje bavlnu, vlnu ani nylon.
AKCE
-11%Sleva
Diffusil Plus repelent na komáry a klíšťata 100 ml
Diffusil
Diffusil Plus repelent na komáry a klíšťata 100 ml
Kód: 1801427
Kód dod.: 675569
EAN: 5000204918397
93%
79.90 Kč
89.90 Kč
799Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoce účinný přípravek s repelentními účinky na pokožku i oděv a obuv. Spolehlivě chrání proti komárům tygřím až 6 hodin, ovádům až 5 hodin a klíšťatům až 4 hodiny.
Glade svíčka vonná Decor Romantic Vanilla Blossom, 70 g
Glade by brise®
Glade svíčka vonná Decor Romantic Vanilla Blossom, 70 g
Kód: 1808909
Kód dod.: 734035
EAN: 5000204384642
 
89.90 Kč
1 284.29Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Aromatická svíčka Glade Decor s vůní vanilky. Obsahuje esenciální oleje, které vytvoří v každé domácnosti jedinečnou atmosféru odpočinku a uvolnění.
Pronto vyživující olej na oživení povrchů sprej, 250 ml
Pronto®
Pronto vyživující olej na oživení povrchů sprej, 250 ml
Kód: 1808907
Kód dod.: 709006
EAN: 5000204011562
 
124.90 Kč
499.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vyživující olej pro obnovení povrchů, chrání dřevo a zvyšuje jeho přirozený lesk.
AKCE
-10%Sleva
OFF! Sport repelent sprej, 100 ml
Off!
OFF! Sport repelent sprej, 100 ml
Kód: 2001933
Kód dod.: 316801/329771
EAN: 5000204158670
100%
128 Kč
142 Kč
1 280Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Repelent v aerosolu působí okamžitě až 8 hodin po aplikaci. Odpuzuje komáry a klíšťata.
Ecover ekologický prací gel na vlnu a jemné prádlo leknín a medovice, 16 praní, 750 ml
Ecover
Ecover ekologický prací gel na vlnu a jemné prádlo leknín a medovice, 16 praní, 750 ml
Kód: 2204096
Kód dod.: 337927
EAN: 5000204249071
 
164.90 Kč
10.31Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ecover prací gel je vhodný k péči o vlnu, hedvábí a jemné tkaniny. Potěší vás vůní leknínu a medovice a perfektními výsledky praní!
Ecover ekologický prací gel univerzální zimolez a jasmín, 20 praní, 1 l
Ecover
Ecover ekologický prací gel univerzální zimolez a jasmín, 20 praní, 1 l
Kód: 2204094
Kód dod.: 337926
EAN: 5000204249040
100%
254.90 Kč
12.75Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Účinná receptura obsahuje aktivní složky rostlinného původu. Zabraňuje žmolkování bavlněných vláken při opakovaném praní.
Duck WC gel First Kiss Flowers tekutý čistič , 750 ml
Duck™
Duck WC gel First Kiss Flowers tekutý čistič , 750 ml
Kód: 2300519
 
EAN: 5000204290776
100%
74.90 Kč
99.87Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Duck tekutý čistič s příjemnou tropickou vůní, který vyčistí WC mísu, precizně odstraní vodní kámen a nečistoty.
Glade osvěžovač vzduchu Automatický Warm Apple Pie, 269 ml
Glade by brise®
Glade osvěžovač vzduchu Automatický Warm Apple Pie, 269 ml
Kód: 2309487
Kód dod.: 725069
EAN: 5000204413793
 
249.90 Kč
929Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Automatický osvěžovač vzduchu Glade s dlouhotrvající vůní jablečného moštu. Elegantní doplněk vašeho interiéru.
Duck WC blok Fresh Discs Floral Fantasy, 36 ml
Duck™
Duck WC blok Fresh Discs Floral Fantasy, 36 ml
Kód: 2401758
Kód dod.: 369619
EAN: 5000204345179
 
74.90 Kč
2 080.56Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
WC gel Duck Fresh Discs Floral Fantasy dokonale vyčistí Vaší toaletu a velmi spolehlivě ji ochrání před vodním kamenem. Provoní celou místnost květinovou vůní.
Glade osvěžovač vzduchu Gel Pure Clean Marine duo pack 2× 150 g
Glade by brise®
Glade osvěžovač vzduchu Gel Pure Clean Marine duo pack 2× 150 g
Kód: 2506558
Kód dod.: 728006
EAN: 5000204601152
 
169.90 Kč
566.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Glade by Brise Marine gel je tradičním osvěžovačem vzduchu. Přináší svěžest do vašeho domova po celé týdny.
Glade osvěžovač vzduchu Automatický Relaxing Zen, 269 ml
Glade by brise®
Glade osvěžovač vzduchu Automatický Relaxing Zen, 269 ml
Kód: 2505229
Kód dod.: 725039
EAN: 5000204073522
 
249.90 Kč
929Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Automatický osvěžovač vzduchu eliminuje nepříjemný zápach a dodává svěží vůni až 60 dnů.
Glade Winter Berries osvěžovač vzduchu sprej 269 ml
Glade by brise®
Glade Winter Berries osvěžovač vzduchu sprej 269 ml
Kód: 2508763
Kód dod.: 773157
EAN: 5000204414189
 
154.90 Kč
575.84Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte svému domovu útulnou a hřejivou atmosféru s Glade Winter Berries.
Glade Winter Berries vonná svíčka ve skle duo 2 x 112 g
Glade by brise®
Glade Winter Berries vonná svíčka ve skle duo 2 x 112 g
Kód: 2507969
Kód dod.: 773127
EAN: 5000204415476
 
224.90 Kč
112.45Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Glade Winter Berries je limitovaná edice vonné svíčky, která přináší do vašeho domova sváteční atmosféru díky sladké a ovocné vůni zimních bobulí.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.