cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Chante Clair Tekutý prací prostředek Lavatrice Muschio Bianco 3,6L
Chante Clair
Chante Clair Tekutý prací prostředek Lavatrice Muschio Bianco 3,6L
Kód: 2509039
Kód dod.: 775411
EAN: 8015194534035
100%
319.90 Kč
4Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tekutý prací prostředek, který zajistí dokonale čisté prádlo a zanechá ho provoněné jemnou, dlouhotrvající vůní bílého mošusu.
Bio Bione Cosmetics Bylinný balzám s Kostivalem a Kaštanem koňským 300 ml
BC Bione Cosmetics
Bio Bione Cosmetics Bylinný balzám s Kostivalem a Kaštanem koňským 300 ml
Kód: 2504704
Kód dod.: 810095
EAN: 8595061606503
 
94.90 Kč
316.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Přírodní emulgel určený k uvolnění namáhaných svalů a kloubů, úlevě při pocitu těžkých nohou a k příjemné regeneraci po fyzické zátěži.
-7%Sleva
Essence What a Tint! lesk na rty a tvářenka 01 Kiss From a Rose 4,9 ml
Essence
Essence What a Tint! lesk na rty a tvářenka 01 Kiss From a Rose 4,9 ml
Kód: 2307348
 
EAN: 4059729382412
 
80 Kč
86 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Multifunkční lesk na rty a tvářenka WHAT A TINT! od Essence představuje všestranný přípravek, kterým
Finish Power Lemon gel do myčky 2 x 900 ml
finish - Calgonit
Finish Power Lemon gel do myčky 2 x 900 ml
Kód: 2501339
Kód dod.: 750059
EAN: 5999109584311
 
259.90 Kč
144.39Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Finish Power Gel Lemon je vysoce účinný čisticí prostředek do myčky nádobí, který kombinuje silný čisticí výkon s příjemnou svěží vůní citronu.
-2%Sleva
Sensodyne Pronamel Junior zubní pasta pro děti 6-12 let 75 ml
Sensodyne
Sensodyne Pronamel Junior zubní pasta pro děti 6-12 let 75 ml
Kód: 2603088
Kód dod.: 885418
EAN: 5054563298072
 
98 Kč
99.90 Kč
1 960Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sensodyne Pronamel Junior zubní pasta pro děti 6–12 let, 75 ml byla vyvinuta ve spolupráci se zubními lékaři speciálně pro děti ve věku 6 až 12 let.
AKCE
-3%Sleva
Parodontax Aktivní obnova dásní Fresh Mint zubní pasta pro zdravé dásně, 75 ml
Parodontax®
Parodontax Aktivní obnova dásní Fresh Mint zubní pasta pro zdravé dásně, 75 ml
Kód: 2601445
Kód dod.: 885401
EAN: 5054563282354
 
146 Kč
149.90 Kč
1 946.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Parodontax Aktivní obnova dásní zubní pasta je určena pro péči o dásně a každodenní ústní hygienu.
AKCE
-11%Sleva
Robeta Mountain Flower prací gel na barevné prádlo 3 l, 60 dávek
Robeta
Robeta Mountain Flower prací gel na barevné prádlo 3 l, 60 dávek
Kód: 2508268
Kód dod.: 716151
EAN: 8594221200285
 
107 Kč
119.90 Kč
1.78Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Robeta Mountain Flower prací gel 3 l je tekutý prací prostředek určený pro praní barevného prádla.
AKCE
-9%Sleva
Perwoll prací gel Mega XXL Renew Color 80 praní, 4000 ml
Henkel Perwoll
Perwoll prací gel Mega XXL Renew Color 80 praní, 4000 ml
Kód: 2407449
Kód dod.: 761038
EAN: 9000101810172
90%
399.90 Kč
439.90 Kč
5Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vylepšená ochrana barev proti zašednutí spolu s vylepšenou prací schopností chrání barvy před vyblednutím a uhlazuje poškozená zašedlá vlákna pro optimální odraz světla, díky čemuž bude vaše oblečení již po několika vypráních jako nové.
Chante Clair Tekutý prací prostředek Lavatrice Muschio Bianco 1,575 L
Chante Clair
Chante Clair Tekutý prací prostředek Lavatrice Muschio Bianco 1,575 L
Kód: 2508599
Kód dod.: 775413
EAN: 8015194533182
 
194.90 Kč
5.57Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tekutý prací prostředek, který zajistí dokonale čisté prádlo a zanechá ho provoněné jemnou, dlouhotrvající vůní bílého mošusu.
Persil Discs 4in1 prací prostředek Deep Clean Expert Sensitive 54 dávek
Henkel Persil
Persil Discs 4in1 prací prostředek Deep Clean Expert Sensitive 54 dávek
Kód: 2502383
Kód dod.: 764943
EAN: 9000101830828
 
559.90 Kč
10.37Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zažijte sílu pracího prostředku Expert Sensitive se silným čisticím účinkem šetrným k pokožce.
AKCE
-14%Sleva
Elmex Sensitive Plus Sensitivity + Gum Care zubní pasta 75 ml
Elmex®
Elmex Sensitive Plus Sensitivity + Gum Care zubní pasta 75 ml
Kód: 2600919
Kód dod.: 885395
EAN: 8718951679603
 
94.90 Kč
109.90 Kč
1 265.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Elmex zubní pasta Sensitivity + Gum Care má klinicky ověřený dvojí aktivní systém, který chrání citlivé zuby při pravidelném používání. Zubní pasta také posiluje dásně.
-1%Sleva
Nivea Men Anti-Age Power Serum posilující sérum 2 v 1, 30 ml
Nivea®
Nivea Men Anti-Age Power Serum posilující sérum 2 v 1, 30 ml
Kód: 2505906
Kód dod.: 822821
EAN: 4006000020068
 
564.90 Kč
568.50 Kč
18 830Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ultra lehké pleťové sérum vyvinuto speciálně pro mužskou pleť.
Versace Eros Energy Pour Homme parfémovaná voda 100 ml + sprchový gel 150 ml + parfémovaná voda 5 ml, dárková sada pro muže
Versace
Versace Eros Energy Pour Homme parfémovaná voda 100 ml + sprchový gel 150 ml + parfémovaná voda 5 ml, dárková sada pro muže
Kód: 2502302
Kód dod.: 14581
EAN: 8011003900060
 
2 148 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Citrusová aromatická vůně pro muže byla uvedena na trh v roce 2024 Eros Energy je inspirována úchva
Vileda 2v1 smetáček a lopatka s lištou
Vileda®
Vileda 2v1 smetáček a lopatka s lištou
Kód: 76697
Kód dod.: 575471
EAN: 4023103172326
100%
134.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Smete nečistoty jedním tahem i z těžko přístupných míst. 2 druhy štětin pro jemný úklid v rozích pro zametení i drobnějších nečistot.
Perwoll prací gel Renew Wool 60 dávek, 3000 ml
Henkel Perwoll
Perwoll prací gel Renew Wool 60 dávek, 3000 ml
Kód: 2403555
Kód dod.: 760993
EAN: 9000101809640
 
364.90 Kč
6.08Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Speciální prací gel vyvinutý tak, aby šetrně čistil vlnu a jemné tkaniny, ochránil je před tvorbou žmolků, udržel jejich vlákna jemná a zachoval jejich tvar.
Fa Pink Passion kuličkový antiperspirant, 50 ml
Henkel Fa
Fa Pink Passion kuličkový antiperspirant, 50 ml
Kód: 2504829
Kód dod.: 841056
EAN: 9000100326193
 
69.90 Kč
1 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kuličkový antiperspirant s vůní růžových růží.
Solvina Solsapon mycí pasta v kelímku, 500 g
Zenit Solvina
Solvina Solsapon mycí pasta v kelímku, 500 g
Kód: 07842
Kód dod.: 791008
EAN: 85923874
 
39.90 Kč
40 Kč
79.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Mycí pasta na ruce s glycerinem a s účinným pomerančovým extraktem. Složky na bázi přírodních materiálů pomáhají čistit pokožku hluboko do pórů.
Biotoll Neopermin prášek proti mravencům, 100 g
Biotoll®
Biotoll Neopermin prášek proti mravencům, 100 g
Kód: 1904447
Kód dod.: 675147
EAN: 3830072313374
 
69.90 Kč
699Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kontaktní insekticid, který účinně likviduje mravence (ale např. i mouchy) a zároveň před nimi dlouhodobě chrání prostory.
-1%Sleva
Aroco práškové potravinářské barvivo, modrá, 5 g
Aroco Aroma®
Aroco práškové potravinářské barvivo, modrá, 5 g
Kód: 2501445
Kód dod.: 974010
EAN: 8590105959805
 
7.90 Kč
8 Kč
1 580Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Aroco potravinářská barva do potravin je vhodná na obarvení Vašich potravin. Je zdravotně nezávadná a vhodná ke konzumaci. Udělejte Vaše jídlo pestřejší a zábavnější. Vaše potraviny obarví na modro.
-1%Sleva
Aroco práškové potravinářské barvivo, oranžová, 5 g
Aroco Aroma®
Aroco práškové potravinářské barvivo, oranžová, 5 g
Kód: 2501446
Kód dod.: 974011
EAN: 8590105959829
100%
7.90 Kč
8 Kč
1 580Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Aroco potravinářská barva do potravin je vhodná na obarvení Vašich potravin. Je zdravotně nezávadná a vhodná ke konzumaci. Udělejte Vaše jídlo pestřejší a zábavnější.
Dalli Color Protect prací ubrousky proti zabarvení prádla 20 kusů
Dalli
Dalli Color Protect prací ubrousky proti zabarvení prádla 20 kusů
Kód: 2602760
Kód dod.: 761222
EAN: 4012400521203
 
64.90 Kč
3.25Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dalli Color Protect prací ubrousky proti zabarvení prádla pomáhají chránit oblečení před nežádoucím obarvením během praní.
Woolite Keratin Therapy prací gel na jemné a vlněné prádlo 15 dávek, 0,9L
Woolite
Woolite Keratin Therapy prací gel na jemné a vlněné prádlo 15 dávek, 0,9L
Kód: 2603319
Kód dod.: 761365
EAN: 5900627090390
 
84.90 Kč
5.66Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Woolite Keratin Therapy je tekutý prací gel s keratinem určený pro šetrné praní jemných a vlněných textilií.
AKCE
-1%Sleva
Sensodyne Repair & Protect Extra Fresh zubní pasta pro citlivé zuby, 75 ml
Sensodyne
Sensodyne Repair & Protect Extra Fresh zubní pasta pro citlivé zuby, 75 ml
Kód: 2601451
Kód dod.: 885407
EAN: 5054563232953
 
134 Kč
134.90 Kč
1 786.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sensodyne Repair & Protect zubní pasta je určena pro citlivé zuby a každodenní péči.
Ecover ekologický prací gel na vlnu a jemné prádlo leknín a medovice, 16 praní, 750 ml
Ecover
Ecover ekologický prací gel na vlnu a jemné prádlo leknín a medovice, 16 praní, 750 ml
Kód: 2204096
Kód dod.: 759195
EAN: 5000204249071
 
164.90 Kč
10.31Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ecover prací gel je vhodný k péči o vlnu, hedvábí a jemné tkaniny. Potěší vás vůní leknínu a medovice a perfektními výsledky praní!
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.