cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 02 světle šedá, 5 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 02 světle šedá, 5 kg
Kód: 2502752
Kód dod.: 355117
EAN: 8590892112919
 
1 609 Kč
321.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 22 tmavě zelená, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 22 tmavě zelená, 700 g
Kód: 2502767
Kód dod.: 355150
EAN: 8590892113770
 
285 Kč
407.14Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 03 šedá středně, 2,8 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 03 šedá středně, 2,8 kg
Kód: 2504937
Kód dod.: 355125
EAN: 8590892121218
 
955 Kč
341.07Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 18 červená jahoda, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 18 červená jahoda, 700 g
Kód: 2502786
Kód dod.: 355203
EAN: 8590892113428
 
285 Kč
407.14Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 19 světle hnědá, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 19 světle hnědá, 700 g
Kód: 2502779
Kód dod.: 355191
EAN: 8590892113541
 
269 Kč
384.29Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
AKCE
-10%Sleva
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 08 cihlově červená, 5 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 08 cihlově červená, 5 kg
Kód: 2502781
Kód dod.: 355194
EAN: 8590892112971
 
1 445 Kč
1 609 Kč
289Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
Duck WC blok Fresh Discs Limetka, 2× 36 ml
Duck™
Duck WC blok Fresh Discs Limetka, 2× 36 ml
Kód: 67997
Kód dod.: 720223
EAN: 5000204338928
90%
129.90 Kč
1 804.17Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
WC gel Duck Fresh Discs limetka dokonale vyčistí Vaší toaletu a velmi spolehlivě ji ochrání před vodním kamenem. Stačí jednoduše aplikovat na vnitřní stěnu mísy a gelový disk Duck se chopí práce za vás.
Duck WC blok Fresh Discs Mořská vůně, 36 ml
Duck™
Duck WC blok Fresh Discs Mořská vůně, 36 ml
Kód: 1708993
Kód dod.: 719994
EAN: 5000204339109
93%
74.90 Kč
2 080.56Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
WC gel Duck Fresh Discs Mořská vůně dokonale vyčistí Vaší toaletu a velmi spolehlivě ji ochrání před vodním kamenem. Provoní celou místnost mořskou vůní.
AKCE
Palmolive mýdlo Naturals Green tea & Cucumber, 90 g
Palmolive
Palmolive mýdlo Naturals Green tea & Cucumber, 90 g
Kód: 40445
Kód dod.: 785151
EAN: 8693495034111
96%
14.90 Kč
165.56Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Klasické mýdlo od Palmolive – oblíbené a spolehlivé po desetiletí. Obsahuje přírodní oleje pečující o vaši pokožku. Obohaceno o zelený čaj a okurku.
Duck WC blok Fresh Discs Mint Mission, 36 ml
Duck™
Duck WC blok Fresh Discs Mint Mission, 36 ml
Kód: 2601161
Kód dod.: 719969
EAN: 5000204423693
 
74.90 Kč
2 080.56Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Duck WC blok Fresh Discs Mint Mission pomáhá udržet toaletu svěží mezi jednotlivými spláchnutími. Gelové disky uvolňují při splachování příjemnou mátovou vůni.
Duck WC blok Fresh Discs Hibiscus Hyperspace, 36 ml
Duck™
Duck WC blok Fresh Discs Hibiscus Hyperspace, 36 ml
Kód: 2601162
Kód dod.: 719968
EAN: 5000204423662
 
74.90 Kč
2 080.56Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Duck WC blok Fresh Discs Hibiscus Hyperspace pomáhá udržet toaletu svěží mezi jednotlivými spláchnutími. Gelové disky se aplikují přímo do mísy a při každém spláchnutí uvolňují příjemnou vůni.
-1%Sleva
Palmolive Naturals Fig & Milk sprchový gel, 500 ml
Palmolive
Palmolive Naturals Fig & Milk sprchový gel, 500 ml
Kód: 2602659
Kód dod.: 795279
EAN: 8718951765009
 
89.90 Kč
91 Kč
179.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Palmolive Naturals Fig & Milk sprchový gel jemně čistí pokožku a zanechává ji hebkou s příjemnou vůní fíků a mléka.
Essence pero na oční linky Super fine 01, 1 ml
K NÁKUPU NAVÍC
Essence pero na oční linky Super fine 01, 1 ml
Kód: 2602837
 
EAN: 4059729421494
 
0 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nakupte výrobky essence nad 199 Kč a dostanete 1 kus essence oční linky Super fine NAVÍC! JEDEN DÁR
Nivea sprchový gel Creme Soft, náhradní náplň, 500 ml
Nivea®
Nivea sprchový gel Creme Soft, náhradní náplň, 500 ml
Kód: 2603142
Kód dod.: 797030
EAN: 4006000184067
 
149.90 Kč
299.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
NIVEA Creme Soft 500 ml je praktická náhradní náplň pečujícího sprchového gelu s mandlovým olejem, která pokožku jemně myje a zanechává ji příjemně hebkou a hydratovanou.
Nivea Men antiperspirant Derma Dry Control tuhý, 50 ml
Nivea®
Nivea Men antiperspirant Derma Dry Control tuhý, 50 ml
Kód: 2400781
Kód dod.: 840141
EAN: 9005800369792
 
99.90 Kč
1 998Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nejsilnější tuhý antiperspirant od značky Nivea.
Silan aviváž Fresh Control Cool Fresh 35 praní, 770 ml
Henkel Silan
Silan aviváž Fresh Control Cool Fresh 35 praní, 770 ml
Kód: 2404527
Kód dod.: 759331
EAN: 9000101583861
 
74.90 Kč
2.14Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Silan Fresh Control Cool Fresh poskytuje intenzivní dlouhotrvající svěžest, kdykoli je potřeba, díky osvěžující technologii neutralizující zápachy.
-13%Sleva
Sunsilk šampon Bye Bye Frizz pro krepaté a poškozené vlasy, 250 ml
Sunsilk®
Sunsilk šampon Bye Bye Frizz pro krepaté a poškozené vlasy, 250 ml
Kód: 2501586
Kód dod.: 794634
EAN: 8720182541307
 
69.90 Kč
79.90 Kč
279.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nové složení Active-Fusion, obohacené o magickou trojici ingrediencí: Mandlový olej, známý pro výživu a boj proti krepatění.
Fa sprchový krém Mystic Moments s vůní mučenky, 400 ml
Henkel Fa
Fa sprchový krém Mystic Moments s vůní mučenky, 400 ml
Kód: 2505763
Kód dod.: 797162
EAN: 9000101704457
 
84.90 Kč
212.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Osvěžte své tělo a mysl a nechte své smysly objevovat svět se značkou Fa. Objevte sprchový krém Fa Mystic Moments s vůní mučenky.
Real Green Clean prací gel, 42 praní, 1,5 l
Zenit Real
Real Green Clean prací gel, 42 praní, 1,5 l
Kód: 2505140
Kód dod.: 765179
EAN: 8594004373199
 
184.90 Kč
4.4Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel na bílé a barevné prádlo bez fosfátů, barviv a optických rozjasňovačů.
Real Green Clean prací gel, 142 praní, 5 l
Real Green Clean prací gel, 142 praní, 5 l
Kód: 2506031
Kód dod.: 765184
EAN: 8594004375919
 
554.90 Kč
3.91Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel na bílé a barevné prádlo bez fosfátů, barviv a optických rozjasňovačů.
PATTEX Fix Super PL50 univerzální montážní lepidlo, bílé, tuba 250 g
Henkel Pattex®
PATTEX Fix Super PL50 univerzální montážní lepidlo, bílé, tuba 250 g
Kód: 2502877
Kód dod.: 501920
EAN: 8595041700849
 
155 Kč
620Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pattex FIX Super je montážní lepidlo k lepení porézních materiálů pro použití v interiéru. Lepí lehké a savé materiály, např. dekorativní desky, polystyrenové prvky, dřevěné desky a zárubně apod.
CXS Furny Kombi pracovní rukavice velikost 9 blistr, 1 pár
CXS Furny Kombi pracovní rukavice velikost 9 blistr, 1 pár
Kód: 2508749
Kód dod.: 598877
EAN: 8591940299675
 
94.90 Kč
95 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pracovní rukavice CXS Furny Kombi ve velikosti 9 jsou odolné kombinované rukavice vhodné pro náročnější manuální práci.
INDUSTROL Unimat vrchní barva na dřevo a kov S2075, 1000 bílá, 4 l
Industrol
INDUSTROL Unimat vrchní barva na dřevo a kov S2075, 1000 bílá, 4 l
Kód: 2503859
Kód dod.: 217507
EAN: 8595073021912
 
2 295 Kč
573.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Matný email má univerzální použití pro vrchní nátěry kovů i dřeva vystavené povětrnostním vlivům i pro nátěry v interiérech. Vyznačuje se rychlým zasycháním, výborným rozlivem.
Schauma Fresh It Up kondicionér ve spreji, 200 ml
Henkel Schwarzkopf schauma
Schauma Fresh It Up kondicionér ve spreji, 200 ml
Kód: 2601153
Kód dod.: 855331
EAN: 9000101766769
 
89.90 Kč
449.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Schauma Fresh It Up kondicionér ve spreji usnadňuje rozčesávání vlasů a zanechává je svěží.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.