cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Spokar Ice Color 3105/726/2, kartáček na ruce, 1 kus
Spokar®
Spokar Ice Color 3105/726/2, kartáček na ruce, 1 kus
Kód: 52530
Kód dod.: 570404
EAN: 8593534330436
 
26.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kartáček na ruce, skvělý pomocník při mytí silně znečištěných rukou, syntetická vlákna snadno odstraní nečistoty z rukou i nehtů.
-5%Sleva
Nivea Intensive Care krém na ruce, 100 ml
Nivea®
Nivea Intensive Care krém na ruce, 100 ml
Kód: 2504896
Kód dod.: 820120
EAN: 42417774
 
104.90 Kč
109.90 Kč
1 049Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sametově hebký dotek máte na dosah ruky! Dopřejte pokožce svých rukou výjimečnou péči a intenzivní výživu po celých 24 hodin. Vyzkoušejte - NIVEA Krém na ruce Intensive Care.
Glysolid krém na ruce Classica, tuba 100 ml
Glysolid
Glysolid krém na ruce Classica, tuba 100 ml
Kód: 2501942
Kód dod.: 794675
EAN: 8720181399411
 
74.90 Kč
749Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Glysolid krém na ruce Classica z itálie je bohatý pečující balzám na ruce se zvláčňujícími oleji a 38% glycerinu pro okamžitý pocit hebkosti a hydratace, když jsou vaše ruce suché a unavené.
AKCE
-4%Sleva
Sanytol Active Fresh dezinfekce na prádlo, 1 l
Sanytol
Sanytol Active Fresh dezinfekce na prádlo, 1 l
Kód: 2501988
Kód dod.: 765258
EAN: 8411660004819
 
129.90 Kč
134.90 Kč
129.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sanytol Active Fresh je tekutá dezinfekce na prádlo, která účinně odstraňuje bakterie, plísně a viry již při praní na nízké teploty od 20 °C.
AKCE
Bispol hřbitovní svíčka Ognik parafín, hoří 1,5 dne
Bispol®
Bispol hřbitovní svíčka Ognik parafín, hoří 1,5 dne
Kód: 2502025
Kód dod.: 962199
EAN: 5906927000985
100%
15 Kč
176.47Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bispol OGNIK olejová svíčka WP0. Vhodná zejména jako náplň do hřbitovních skel.
REMAL Forte omyvatelná barva na sádrokarton, 4 kg
REMAL
REMAL Forte omyvatelná barva na sádrokarton, 4 kg
Kód: 2504605
Kód dod.: 400851
EAN: 8591235066142
 
419 Kč
104.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Speciální omyvatelná disperzní barva k nátěrům sádrokartonových desek, kterou lze použít i k nátěrům omítek, betonu, cetris desek, dřevotřísky apod. v interiérech. Výborně kryje, je prodyšná, omyvatelná a má vysokou bělost 93 %.
Lenor Unstoppables Fresh vonné perličky, 195 g
Lenor®
Lenor Unstoppables Fresh vonné perličky, 195 g
Kód: 2501252
Kód dod.: 775348
EAN: 8700216708661
 
129.90 Kč
666.15Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lenor Unstoppables Fresh – vonné perličky pro dlouhotrvající a svěží vůni prádla
AKCE
-43%Sleva
Radox Feel Active sprchový gel, 225 ml
Radox
Radox Feel Active sprchový gel, 225 ml
Kód: 2601331
Kód dod.: 795444
EAN: 8720181336096
 
22.90 Kč
39.90 Kč
101.78Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sprchový gel Radox Feel Active je energizující tělový gel určený pro každodenní použití. Obsahuje osvěžující kombinaci mořské soli a citronové trávy, která pomáhá probudit smysly a dodat energii na celý den.
Indulona sprchový krém Moisture Miracle, 400 ml
Indulona®
Indulona sprchový krém Moisture Miracle, 400 ml
Kód: 2603182
Kód dod.: 810585
EAN: 8592297014850
 
89.90 Kč
224.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Indulona Moisture Miracle je ošetřující sprchový krém s hydratačním komplexem a pečujícími oleji, který pokožku při každodenním mytí šetrně čistí a zároveň pomáhá zachovat její hydrataci a hebkost.
AKCE
-3%Sleva
Wellaflex Frizz Smoot 7v1 krém na vlasy proti krepatění 150 ml
Wella®
Wellaflex Frizz Smoot 7v1 krém na vlasy proti krepatění 150 ml
Kód: 2508656
Kód dod.: 860523
EAN: 4064666984193
 
131 Kč
134.90 Kč
873.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Wellaflex Frizz Smooth je uhlazující krém na vlasy, který pomáhá zkrotit krepaté, nepoddajné a elektrizující vlasy.
Nivea Care výživný krém, 200 ml
Nivea®
Nivea Care výživný krém, 200 ml
Kód: 1701092
Kód dod.: 80131
EAN: 42269823
90%
189.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte pokožce intenzivní výživu a hydrataci. Nikoli na pár minut, ale na celých 24 hodin. Unikátní složení se rychle vstřebává a přináší potěšení pro tělo i smysly - NIVEA Care Výživný krém, 200 ml.
Industrol Plus vrchní barva na kov i dřevo S2071, 1000 bílá, 750 ml
Industrol
Industrol Plus vrchní barva na kov i dřevo S2071, 1000 bílá, 750 ml
Kód: 2503896
Kód dod.: 210066
EAN: 8595073021875
 
322 Kč
429.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ke konečným vrchním nátěrům na kov i dřevo vystavených přímým povětrnostním vlivům i pro nátěry v interierech. Nanáší se obvykle v jedné až dvou vrstvách na předem vypracovaný podklad.
Astrid Collagen Pro noční krém, 50 ml
Astrid
Astrid Collagen Pro noční krém, 50 ml
Kód: 1810165
Kód dod.: 820443
EAN: 8592297002871
 
174.90 Kč
3 498Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Noční krém proti vráskám využívá inovativní technologii, která pomáhá navrátit pleti mladistvý vzhled. Vyhlazuje vrásky a jemné linky a viditelně zlepšuje pevnost, pružnost a plnost pleti pro remodelované kontury obličeje.
Domestos Professional Pine Fresh čisticí a dezinfekční přípravek, 5 l
Domestos
Domestos Professional Pine Fresh čisticí a dezinfekční přípravek, 5 l
Kód: 2001938
Kód dod.: 717115
EAN: 7615400813742
93%
279.90 Kč
55.98Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Domestos Professional Pine Fresh je čisticí a dezinfekční přípravek pro hygienu povrchů. Vhodný pro každodenní úklid v domácnostech i provozech.
-9%Sleva
Nivea Sun Ultra Light Daily Fluid tónovací pleťový krém na opalování střední odstín OF50+, 40 ml
Nivea®
Nivea Sun Ultra Light Daily Fluid tónovací pleťový krém na opalování střední odstín OF50+, 40 ml
Kód: 2602032
Kód dod.: 815383
EAN: 9005800389882
 
299.90 Kč
329.90 Kč
7 497.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tento ultralehký tónovací pleťový krém poskytuje vysokou ochranu proti UVA/UVB záření a modrému světlu (HEV), které může způsobovat předčasné stárnutí pokožky.
-7%Sleva
Nivea Q10 UV Fluid OF 50 denní krém proti vráskám, 40 ml
Nivea®
Nivea Q10 UV Fluid OF 50 denní krém proti vráskám, 40 ml
Kód: 2508699
Kód dod.: 822404
EAN: 9005800389554
 
334.90 Kč
359.90 Kč
8 372.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lehký denní fluid s vysokým ochranným faktorem SPF 50, který chrání pleť před UVA i UVB zářením a zároveň působí proti vráskám.
Nivea Care výživný krém, 50 ml
Nivea®
Nivea Care výživný krém, 50 ml
Kód: 1701090
 
EAN: 42333388
100%
79.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte pokožce intenzívní výživu a hydrataci. Nikoli na pár minut, ale na celých 24 hodin. Unikátní složení se rychle vstřebává a přináší potěšení pro tělo i smysly - NIVEA Care Výživný krém, 50 ml.
Ziaja Ceramidy krém na ruce 100 ml
Ziaja
Ziaja Ceramidy krém na ruce 100 ml
Kód: 2507308
Kód dod.: 820302
EAN: 5901887028925
 
39.90 Kč
399Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pečujte o své ruce s Ziaja Ceramidy krémem na ruce, který účinně regeneruje suchou a popraskanou pokožku.
Indulona Original krém na ruce 30 ml
Indulona®
Indulona Original krém na ruce 30 ml
Kód: 2509135
Kód dod.: 820024
EAN: 8592297010081
 
39.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Krém na ruce Indulona podle originální receptury nabízí regenerační účinky a složení se všestrannou péčí. Zabraňuje vysušování, vyživuje pokožku do hloubky, chrání ji před poškozením vnějšími vlivy a dodává jí hebkost.
Eternal pololesk akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, Ral 9003 bílá, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal pololesk akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, Ral 9003 bílá, 700 g
Kód: 2504695
Kód dod.: 355285
EAN: 8590892120570
 
279 Kč
398.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vnitřním i venkovním nátěrům dřeva, dřevovláknových, dřevotřískových a třískocementových desek, sádrokartonu, nepochozího betonu a kovových podkladů opatřených antikorozním nátěrem.
Alpa Pamenol bylinný masážní krém, 40 g
ALPA® Francovka
Alpa Pamenol bylinný masážní krém, 40 g
Kód: 10577
Kód dod.: 00168
EAN: 8594001770472
95%
32.90 Kč
822.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jemný bylinný masážní krém s obsahem mentolu, kafru, eukalyptu a peprmintu pro úlevu při revmatických bolestech, nachlazení, bolestech hlavy, tělesné únavě a při pohmožděninách.
AKCE
-18%Sleva
Palmolive Naturals Jasmine & Milk – krémový sprchový gel 250 ml
Palmolive
Palmolive Naturals Jasmine & Milk – krémový sprchový gel 250 ml
Kód: 2407469
Kód dod.: 61040158
EAN: 8718951638846
 
44.90 Kč
54.90 Kč
179.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zažijte bohatou smyslovou úlevu s tímto hedvábně krémovým sprchovým gelem z řady Naturals.
Ziaja Kašmírový krém na ruce 100 ml
Ziaja
Ziaja Kašmírový krém na ruce 100 ml
Kód: 2508363
Kód dod.: 820301
EAN: 5901887028949
 
39.90 Kč
399Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte svým rukám luxusní péči s Ziaja Kašmírovým krémem na ruce. Krém se rychle vstřebává a zanechává pokožku jemnou, hydratovanou a hebkou.
Pradlenka Travel prací krém 75 ml
Druchema
Pradlenka Travel prací krém 75 ml
Kód: 2508663
Kód dod.: 761247
EAN: 8594825007600
 
74.90 Kč
998.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Praktický prostředek určený pro ruční praní prádla během cestování. Jeho kompaktní balení je ideální pro turistiku, kempování či služební cesty, kde není k dispozici pračka.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.