cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
-12%Sleva
PATTEX Sanitární silikon Premium, manhattan, 280 ml
Henkel Pattex®
PATTEX Sanitární silikon Premium, manhattan, 280 ml
Kód: 2602676
Kód dod.: 518985
EAN: 9000101165197
 
128 Kč
145 Kč
457.14Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pattex sanitární silikon Premium Manhattan je pružný silikonový tmel pro sanitární oblasti s vysokou odolností proti vlhkosti a plísním.
PATTEX Re-new obnovovač silikonu bílá, 80 ml
Henkel Pattex®
PATTEX Re-new obnovovač silikonu bílá, 80 ml
Kód: 2200371
Kód dod.: 174134
EAN: 9000101133912
 
183 Kč
2 287.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pomocí Re-New obnovíte staré spáry nejjednodušším možným způsobem - v koupelnách, toaletách, kuchyních a chodbách!
Essence Brow Former žiletky na obočí s vyměnitelnými holicími hlavami 4 kusy
Essence
Essence Brow Former žiletky na obočí s vyměnitelnými holicími hlavami 4 kusy
Kód: 2306919
 
EAN: 4059729421487
 
87 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K dokonale upravenému obočí: Ostré čepelky seřezávače obočí značky essence šetrně zbavují nežádoucíc
Ceresit CS25 sanitární silikon, bílý, 280 ml
Henkel Ceresit
Ceresit CS25 sanitární silikon, bílý, 280 ml
Kód: 62755
Kód dod.: 519431
EAN: 8691451080417
100%
265 Kč
946.43Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Určen pro vyplnění dilatačních a spojovacích spár mezi keramickými obklady a dlažbou v rozích nebo ve styku stěn, podlah a k usazování zařizovacích předmětů v sanitární oblasti.
Probazen bazénový minitester Cl/pH
Probazen
Probazen bazénový minitester Cl/pH
Kód: 33023
Kód dod.: 11687
EAN: 8594019361952
100%
229 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tabletový tester koncentrace chloru a hodnoty pH v bazénové vodě.
-33%Sleva
Nivea Posilující krém Men Anti-Age Power Moisturiser  2 v 1 50ml
Nivea®
Nivea Posilující krém Men Anti-Age Power Moisturiser 2 v 1 50ml
Kód: 2507879
Kód dod.: 822478
EAN: 4006000026862
 
569.90 Kč
854.90 Kč
11 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lehké, snadno roztíratelné složení je vyvinuto speciálně pro mužskou pleť a dodá jí 24h hydrataci. Krém kombinuje Hyaluron s patentovanou látkou Luminous630®, poskytuje ochranu před sluncem a zajistí anti-age efekt.
Soudal Butyrub jednosložkový tmel, šedý, 600 ml
Soudal
Soudal Butyrub jednosložkový tmel, šedý, 600 ml
Kód: 2502904
Kód dod.: 516250
EAN: 5411183008496
 
145 Kč
241.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoce kvalitní, plastický, jednosložkový tmel na bázi polybutenu. Velmi dobrá aplikovatelnost a snadná použitelnost, zůstává trvale plastický, na povrchu vytváří hladkou elastickou slupku, přetíratelný po 24 hodinách.
Ceys Univerzální silikon, bílý, 280 ml
Ceys®
Ceys Univerzální silikon, bílý, 280 ml
Kód: 2506714
Kód dod.: 503088
EAN: 8411519212266
 
122 Kč
435.71Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální bílý silikon utěsňuje a vyplňuje praskliny a spáry a zdokonaluje celkový vzhled. Brání proti průnikům vody a vlhkosti a chrání proti plísni.
Distyk univerzální silikon, transparetní, 310 ml
Distyk®
Distyk univerzální silikon, transparetní, 310 ml
Kód: 2503568
Kód dod.: 519021
EAN: 8595100110381
 
129 Kč
460.71Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Odolný vůči UV záření, vodě a teplotám od -30 °C až do + 120 °C. Výborná přilnavost k mnoha porézním a neporézním materiálům.
Soudal univerzální silikon, hnědý, 280 ml
Soudal
Soudal univerzální silikon, hnědý, 280 ml
Kód: 2502916
Kód dod.: 519113
EAN: 5411183008106
 
135 Kč
482.14Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hnědý trvale pružný, stálobarevný tmel s dlouhodobou životností a odolností vůči UV záření. Pro stavební a konstrukční spáry v interiéru i exteriéru, sanitární aplikace apod.
Nivea Men Protect & Care pánský pleťový gel, 50 ml
Nivea®
Nivea Men Protect & Care pánský pleťový gel, 50 ml
Kód: 46184
Kód dod.: 88812
EAN: 9005800395333
 
204.90 Kč
4 098Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Spolehněte se na složení s provitamínem B5 a aloe vera. Rychle se vstřebává, nelepí a nezanechává mastný film. Vsaďte na okamžitou úlevu a hydrataci.
-7%Sleva
Payot Rituel Douceur Baume Fondant mikro-peelingový krém na chodidla 100 ml
Payot Paris
Payot Rituel Douceur Baume Fondant mikro-peelingový krém na chodidla 100 ml
Kód: 2302616
Kód dod.: 65118788
EAN: 3390150589034
 
349 Kč
375 Kč
3 490Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zásluhou keratolytického působení eliminuje zhrublou kůži, mozoly, otlaky i popraskané paty. Hloubko
Ceresit CS 16 transparentní neutrální silikon, 280 ml
Henkel Ceresit
Ceresit CS 16 transparentní neutrální silikon, 280 ml
Kód: 2505428
Kód dod.: 519415
EAN: 4740008501357
 
182 Kč
650Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jednosložkový neutrální alkoxy silikonový tmel.
-9%Sleva
Epolex 109 iniciátor k polyesteru, tužidlo do polyesterových tmelů, 15 g
Epolex
Epolex 109 iniciátor k polyesteru, tužidlo do polyesterových tmelů, 15 g
Kód: 2504849
Kód dod.: 502702
EAN: 8595030521394
 
38.90 Kč
42.90 Kč
2 593.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Iniciátor je důležitá složka k rozmíchání dvousložkových polyesterových pryskyřic. K výrobě a opravám laminátových předmětů (lodí, bazénů, autodoplňků).
-3%Sleva
Lazurol akrylátový tmel na dřevo v tubě, dub, 320 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na dřevo v tubě, dub, 320 g
Kód: 2504888
Kód dod.: 511196
EAN: 8591235076462
 
89.90 Kč
92.90 Kč
280.94Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Akrylátový pastovitý tmel k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech. Brousitelný, vodou ředitelný tmel určený k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech.
Uniflex štukový akrylový tmel, 400 g
Uniflex®
Uniflex štukový akrylový tmel, 400 g
Kód: 2504496
Kód dod.: 511356
EAN: 8591235056976
 
60.90 Kč
152.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Na většinu povrchů na kov, ocel, kámen, beton, dřevo atd., přetíratelný, pro vnitřní i venkovní použití.
Ceys Sella Flex polyuretanový tmel, bílý, 280 ml
Ceys®
Ceys Sella Flex polyuretanový tmel, bílý, 280 ml
Kód: 2506750
Kód dod.: 503092
EAN: 8411519760026
 
152 Kč
542.86Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ceys Sella Flex je elastický polyuretanový tmel určený k utěsňování a vyplňování spár, spojů a prasklin.
Den Braven Klempířský a karosářský tmel bílý, 280 ml
Den Braven
Den Braven Klempířský a karosářský tmel bílý, 280 ml
Kód: 2506657
Kód dod.: 518799
EAN: 8595100119896
 
82.90 Kč
296.07Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jednosložkový těsnící spárovací tmel, na bázi emulze vodných pryskyřic plastů. Vytvrzuje odpařením vody, vytváří trvale pevný, vysoce kvalitní, odolný, plasticko-elastický spoj.
Het Ditmel S stěrkový tmel, 1,5 kg
Het
Het Ditmel S stěrkový tmel, 1,5 kg
Kód: 2503417
Kód dod.: 517102
EAN: 8594002535568
 
91.90 Kč
61.27Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Stěrkový tmel pro plošné nanášení v interiérech k velkoplošnému vyrovnávání stěn (omítek, zdiva, panelů, sádrokartonu apod.) v interiérech.
Polykar Nový Rapid univerzální dvousložkový tmel, 200 g
Polykar
Polykar Nový Rapid univerzální dvousložkový tmel, 200 g
Kód: 2503502
Kód dod.: 512300
EAN: 8594007010565
 
199 Kč
995Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro tmelení středních a větších nerovností. Určený pro běžný podklad včetně litiny, hliníku, zinku a sklolaminátu. Dobře aplikovatelný a lehce brousitelný, bez pórů, použitelný i na vyrovnávání nerovností dřeva (tvrdší druhy), laminátu, betonu apod.
PATTEX Bitumenový střešní tmel, černý, 280 ml
Henkel Pattex®
PATTEX Bitumenový střešní tmel, černý, 280 ml
Kód: 2506362
Kód dod.: 519154
EAN: 9000100913072
 
139 Kč
496.43Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pattex Bitumenový střešní tmel je odolná a pružná těsnicí hmota pro opravy střech, základů a izolací, která spolehlivě odolá vlhkosti, UV záření i mechanickému zatížení.
Uniflex PES-TMEL ALU tmel na pozink a lehké kovy, 500 g
Uniflex®
Uniflex PES-TMEL ALU tmel na pozink a lehké kovy, 500 g
Kód: 2504550
Kód dod.: 512220
EAN: 8591235062779
 
229 Kč
458Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
UNIFLEX, tmel či lepidlo určené na tmelení středních a větších nerovností, vynikající přilnavost na většině povrchů, především na kov, ocel, kámen, beton, dřevo atd., přetíratelný, pro vnitřní i venkovní použití.​
Uniflex PES-TMEL vlákno tmel se skelným vláken, 200 g
Uniflex®
Uniflex PES-TMEL vlákno tmel se skelným vláken, 200 g
Kód: 2504551
Kód dod.: 512230
EAN: 8591235062809
 
144 Kč
720Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
UNIFLEX, tmel či lepidlo určené na tmelení středních a větších nerovností, vynikající přilnavost na většině povrchů, především na kov, ocel, kámen, beton, dřevo atd., přetíratelný, pro vnitřní i venkovní použití.​
Polykar Super dvousložkový polyesterový plnící tmel, 500 g
Polykar
Polykar Super dvousložkový polyesterový plnící tmel, 500 g
Kód: 2502890
Kód dod.: 512312
EAN: 8594007010213
 
295 Kč
590Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro tmelení středně velkých nerovností. Pro běžný podklad včetně litiny, hliníku, zinku a sklolaminátu. Výborně brousitelný, dobře aplikovatelný, bez pórů, použitelný i na vyrovnávání nerovností dřeva (tvrdší druhy), laminátu, betonu atd.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.