cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Essence SAY IT WITH JUICY lesk na rty jumbo BIG HUG juicy bomb 01 Poppin' Pomegranate, 30 ml
Essence
Essence SAY IT WITH JUICY lesk na rty jumbo BIG HUG juicy bomb 01 Poppin' Pomegranate, 30 ml
Kód: 2602636
Kód dod.: ES598202
EAN: 4059729598202
 
75 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dodejte rtům šťavnatý a zářivý finiš díky limitované edici essence Say It With Juicy Big Hug Juicy B
Solvina Solsapon mycí pasta v kelímku, 500 g
Zenit Solvina
Solvina Solsapon mycí pasta v kelímku, 500 g
Kód: 07842
Kód dod.: 791008
EAN: 85923874
 
39.90 Kč
40 Kč
79.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Mycí pasta na ruce s glycerinem a s účinným pomerančovým extraktem. Složky na bázi přírodních materiálů pomáhají čistit pokožku hluboko do pórů.
Biotoll Neopermin prášek proti mravencům, 100 g
Biotoll®
Biotoll Neopermin prášek proti mravencům, 100 g
Kód: 1904447
Kód dod.: 51141
EAN: 3830072313374
 
69.90 Kč
699Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kontaktní insekticid, který účinně likviduje mravence (ale např. i mouchy) a zároveň před nimi dlouhodobě chrání prostory.
Fa Pink Passion kuličkový antiperspirant, 50 ml
Henkel Fa
Fa Pink Passion kuličkový antiperspirant, 50 ml
Kód: 2504829
Kód dod.: 841056
EAN: 9000100326193
 
69.90 Kč
1 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kuličkový antiperspirant s vůní růžových růží.
-1%Sleva
Aroco práškové potravinářské barvivo, modrá, 5 g
Aroco Aroma®
Aroco práškové potravinářské barvivo, modrá, 5 g
Kód: 2501445
Kód dod.: 974010
EAN: 8590105959805
 
7.90 Kč
8 Kč
1 580Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Aroco potravinářská barva do potravin je vhodná na obarvení Vašich potravin. Je zdravotně nezávadná a vhodná ke konzumaci. Udělejte Vaše jídlo pestřejší a zábavnější. Vaše potraviny obarví na modro.
-1%Sleva
Aroco práškové potravinářské barvivo, oranžová, 5 g
Aroco Aroma®
Aroco práškové potravinářské barvivo, oranžová, 5 g
Kód: 2501446
Kód dod.: 974011
EAN: 8590105959829
100%
7.90 Kč
8 Kč
1 580Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Aroco potravinářská barva do potravin je vhodná na obarvení Vašich potravin. Je zdravotně nezávadná a vhodná ke konzumaci. Udělejte Vaše jídlo pestřejší a zábavnější.
AKCE
-19%Sleva
Taft Power Cashmere, pěnové tužidlo s mega silnou fixací, 200 ml
Henkel Taft®
Taft Power Cashmere, pěnové tužidlo s mega silnou fixací, 200 ml
Kód: 53043
Kód dod.: 862068
EAN: 9000100477789
 
109.90 Kč
134.90 Kč
549.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Síla fixace 5. Vhodné pro suché a poškozené vlasy. Pěnové tužidlo s dotekem kašmíru.
AKCE
-13%Sleva
Sunsilk šampon Cocco E Aloe Vera pro suché a lámavé vlasy, 250 ml
Sunsilk®
Sunsilk šampon Cocco E Aloe Vera pro suché a lámavé vlasy, 250 ml
Kód: 2501585
Kód dod.: 794635
EAN: 8720182541277
 
69.90 Kč
79.90 Kč
279.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Šampon pro suché a lámavé vlasy s 93 % složek přírodního původu! 0% silikony, barviva, minerální oleje.
AKCE
-8%Sleva
Sokrates Tango Plus Lesk parketový lak na dřevěné podlahy, 600 g
Sokrates
Sokrates Tango Plus Lesk parketový lak na dřevěné podlahy, 600 g
Kód: 2503115
Kód dod.: 388246
EAN: 8594040504281
 
306 Kč
332 Kč
510Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Určen pro zvláště namáhané plochy. Je nehořlavý, vyznačuje se extrémně rychlým nárůstem tvrdosti. Po zaschnutí poskytuje vysoce kvalitní čiré nátěry, které jsou dokonale omyvatelné, odolné na oděr a bytové chemikálie, tvrdé, ale houževnaté.
AKCE
-8%Sleva
Bref Power Aktiv Pine a Lavander WC blok, 4 x 50 g
Henkel Bref
Bref Power Aktiv Pine a Lavander WC blok, 4 x 50 g
Kód: 2602655
Kód dod.: 720248
EAN: 9000101317077
 
119 Kč
129.90 Kč
595Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bref Power Aktiv Pine & Lavender WC blok 4 × 50 g je závěsný WC blok určený k dlouhodobé hygieně toalety, který při každém spláchnutí čistí, osvěžuje a pomáhá chránit proti usazování nečistot.
Versace Eau Fraiche Extreme Pour Homme parfémovaná voda 50 ml + balzám po holení 50 ml + sprchový gel 50 ml, dárková sada pro muže
Versace
Versace Eau Fraiche Extreme Pour Homme parfémovaná voda 50 ml + balzám po holení 50 ml + sprchový gel 50 ml, dárková sada pro muže
Kód: 2502357
Kód dod.: 14612
EAN: 8011003905126
 
1 693 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dřevitá aromatická vůně pro muže byla uvedena na trh v roce 2025 Versace Eau Fraîche Extrême je vůn
Frosch Sensitive Aloe Vera ekologický prací gel pro miminka, 22 praní, 1,5 l
Frosch®
Frosch Sensitive Aloe Vera ekologický prací gel pro miminka, 22 praní, 1,5 l
Kód: 2603089
Kód dod.: 765052
EAN: 4001499159510
 
239.90 Kč
10.9Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Šetrnost k pokožce je dermatologicky testována. Aloe vera obsahuje optimalizovaných systém aktivních látek a poskytuje silnou, avšak k pokožce šetrnou čisticí sílu bez přidání barviv a konzervačních prostředků.
Woolite Keratin Therapy prací gel na barevné prádlo 15 dávek, 0,9L
Woolite
Woolite Keratin Therapy prací gel na barevné prádlo 15 dávek, 0,9L
Kód: 2603317
Kód dod.: 761363
EAN: 5900627090406
 
84.90 Kč
5.66Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Woolite Keratin Therapy je prací gel s keratinem na barevné prádlo, který šetrně pere a zároveň pomáhá chránit intenzitu barev před vyblednutím.
-4%Sleva
Essence Extreme Shine lesk na rty 102 Sweet dreams 5 ml
Essence
Essence Extreme Shine lesk na rty 102 Sweet dreams 5 ml
Kód: 2103702
 
EAN: 4059729302908
 
55 Kč
57 Kč
11 000Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lesk Extreme Shine vykouzlí plné a šťavnaté rty. Dodává vašim rtům objem a zanechá vaše rty lesklé. 
-4%Sleva
Essence Extreme Shine lesk na rty 01 Crystal Clear 5 ml
Essence
Essence Extreme Shine lesk na rty 01 Crystal Clear 5 ml
Kód: 2103692
 
EAN: 4059729302809
 
55 Kč
57 Kč
11 000Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lesk Extreme Shine vykouzlí plné a šťavnaté rty. Dodává vašim rtům objem a zanechá vaše rty lesklé. 
-5%Sleva
Essence Extreme shine lesk na rty 14 Biscuit Bliss 5 ml
Essence
Essence Extreme shine lesk na rty 14 Biscuit Bliss 5 ml
Kód: 2500402
 
EAN: 4059729466525
 
55 Kč
58 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lesk na rty Extreme shine od značky essence dodá vašim rtům hnědý nádech a oslnivý lesk. Přípravek p
Vileda Power Brush WC souprava
Vileda®
Vileda Power Brush WC souprava
Kód: 2504598
Kód dod.: 571812
EAN: 4023103129030
 
199.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
WC set s třemi druhy štětin. Štětiny obsahují stříbrné ionty pro větší hygienickou čistotu.
Colgate Herbal White, zubní pasta, 75 ml
Colgate®
Colgate Herbal White, zubní pasta, 75 ml
Kód: 2601458
Kód dod.: 885037
EAN: 8714789098838
 
44.90 Kč
598.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Colgate Herbal White s výtažky z citrónu a jedinečné směsi eukaliptu, meduňky a máty jemně a šetrně leští vaše zuby, čímž jim navrací přirozenou bělost a zářivost.
AKCE
-14%Sleva
Elmex Intensive Cleaning zubní pasta, 50 ml
Elmex®
Elmex Intensive Cleaning zubní pasta, 50 ml
Kód: 2602065
Kód dod.: 885184
EAN: 8718951739772
 
94.90 Kč
109.90 Kč
1 898Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Elmex Intensive Cleaning zubní pasta je určena pro důkladné čištění zubů.
Coccolino Wonder Wash prací gel Ultra Care 37 dávek 1,48l
Coccolino
Coccolino Wonder Wash prací gel Ultra Care 37 dávek 1,48l
Kód: 2500999
Kód dod.: 775385
EAN: 8720181676444
100%
214.90 Kč
5.81Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Objevte revoluci v praní s Coccolino Wonder Wash!
AKCE
-11%Sleva
Bref WC Power Aktiv Ocean, WC kuličky, 3 × 50 g
Henkel Bref
Bref WC Power Aktiv Ocean, WC kuličky, 3 × 50 g
Kód: 70234
Kód dod.: 720181
EAN: 9000100753401
94%
79.90 Kč
89.90 Kč
26.63Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
WC blok Bref Power Aktiv Ocean - inovativní způsob údržby vaší toalety. WC blok je vybaven čtyřmi kuličkami, přičemž každá z nich má specifické složení pro dokonalý výsledek. Při každém spláchnutí bude vaše toaleta svěží a hygienicky čistá.
AKCE
-11%Sleva
Bref WC Power Aktiv Lavender, WC kuličky, 3 × 50 g
Henkel Bref
Bref WC Power Aktiv Lavender, WC kuličky, 3 × 50 g
Kód: 86223
Kód dod.: 720179
EAN: 9000100956192
100%
79.90 Kč
89.90 Kč
26.63Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bref Power Activ WC blok Lavender 3 × 50 g - dokonalá ochrana proti vodnímu kameni, úžasná svěžest, účinná čistící pěna.
Bref WC Power Aktiv Lemon, WC blok v kuličkách, citrón, 50 g
Henkel Bref
Bref WC Power Aktiv Lemon, WC blok v kuličkách, citrón, 50 g
Kód: 60390
Kód dod.: 720131
EAN: 9000100625104
96%
39.90 Kč
798Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
BREF Power Activ je první WC blok se čtyřmi aktivními kuličkami, které v sobě spojují přitažlivý design s vynikajícími vlastnostmi pro docílení hygienicky čisté a svěží toalety.
-33%Sleva
Nivea Q10 Power zpevňující noční krém proti vráskám, 50 ml
Nivea®
Nivea Q10 Power zpevňující noční krém proti vráskám, 50 ml
Kód: 08739
Kód dod.: 822527
EAN: 9005800404011
 
214.90 Kč
319.90 Kč
4 298Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zatímco vy spíte, vaše pleť může rozkvétat do krásy. Vsaďte na noční péči s obsahem 100% pleti identickému koenzymu Q10: NIVEA Zpevňující noční krém proti vráskám Q10 POWER.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.