cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
-3%Sleva
Essence Juicy Bomb lesk na rty s ovocnou vůní 104 Poppin' Pomegranate 10 ml
Essence
Essence Juicy Bomb lesk na rty s ovocnou vůní 104 Poppin' Pomegranate 10 ml
Kód: 2301856
Kód dod.: ES395177
EAN: 4059729395177
 
34 Kč
34.90 Kč
8 500Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoce lesklá textura s ovocnou příchutí! Barevné lesky na rty JUICY BOMB s příjemnou vůní zajistí r
Bref WC Power Aktiv Levandule, WC blok v kuličkách, levandule, 50 g
Henkel Bref
Bref WC Power Aktiv Levandule, WC blok v kuličkách, levandule, 50 g
Kód: 86732
Kód dod.: 720127
EAN: 9000101853506
95%
39.90 Kč
798Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
BREF Power Activ je první WC blok se čtyřmi aktivními kuličkami, které v sobě spojují přitažlivý design s vynikajícími vlastnostmi pro docílení hygienicky čisté a svěží toalety.
AKCE
Bref WC blok Power Aktiv Lavender, 2× 50 g
Henkel Bref
Bref WC blok Power Aktiv Lavender, 2× 50 g
Kód: 92684
Kód dod.: 720088
EAN: 9000100956123
 
74 Kč
740Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bref WC blok Power Aktiv Lavender a jeho aktivní složky vytvářejí čisticí pěnu, která chrání proti opětovnému znečištění.
Alex Samoleštící leštěnka zářivý lesk na lino a dlažbu, 750 ml
Alex®
Alex Samoleštící leštěnka zářivý lesk na lino a dlažbu, 750 ml
Kód: 1905882
Kód dod.: 704090
EAN: 8410033752104
100%
89.90 Kč
119.87Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zajistí intenzivní lesk linolea, venkovní a vnitřní dlažby, mramoru nebo korku. Obsahuje přírodní vosky a polymery nové generace.
AKCE
-8%Sleva
Sokrates Movipur Brilant Lesk parketový lak na podlahy, 600 g
Sokrates
Sokrates Movipur Brilant Lesk parketový lak na podlahy, 600 g
Kód: 2503114
Kód dod.: 388244
EAN: 8594040504250
 
267 Kč
289 Kč
445Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Polyuretanový lak na dřevěné parkety, dřevěné podlahy, vnitřní obložení stěn, podhledy, hračky a nábytek. Vytváří dokonalé povrchy s hedvábným leskem, houževnaté a pružné.
Spokar York malířská škrabka, ocelový vyměnitelný list, 100 mm
Spokar®
Spokar York malířská škrabka, ocelový vyměnitelný list, 100 mm
Kód: 2502995
Kód dod.: 560710
EAN: 8593534812529
 
46.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Spokar York malířská škrabka, ocelový vyměnitelný list o šířce 100 mm, plastové držadlo.
AKCE
Kotex Ultra Super Duo Pack dámské vložky, 12 ks
Kotex®
Kotex Ultra Super Duo Pack dámské vložky, 12 ks
Kód: 2602815
Kód dod.: 916255
EAN: 5029053569116
 
47.90 Kč
3.99Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hygienické intimní vložky ve variantě Super.
-8%Sleva
Bref WC gel Power Aktiv Gel Ocean s osvěžovačem, 750 ml
Henkel Bref
Bref WC gel Power Aktiv Gel Ocean s osvěžovačem, 750 ml
Kód: 2602942
Kód dod.: 717387
EAN: 9000101859232
 
54.90 Kč
59.90 Kč
73.2Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bref gelový WC čistič díky silnému složení účinnému zejména proti vodnímu kameni zajišťuje hygienickou čistotu a lesk vaší toalety.
-3%Sleva
Coccolino prací gel Barevné prádlo 45 dávek 1,8 L
Coccolatevi®
Coccolino prací gel Barevné prádlo 45 dávek 1,8 L
Kód: 2304573
Kód dod.: 775406
EAN: 8720181019425
100%
179.90 Kč
184.90 Kč
4Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte svému barevnému oblečení péči, jakou si zaslouží.
Versace Eros Energy Pour Homme parfémovaná voda 50 ml + balzám po holení 50 ml + sprchový gel 50 ml, dárková sada pro muže
Versace
Versace Eros Energy Pour Homme parfémovaná voda 50 ml + balzám po holení 50 ml + sprchový gel 50 ml, dárková sada pro muže
Kód: 2502303
Kód dod.: 14580
EAN: 8011003900077
 
1 680 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Citrusová aromatická vůně pro muže byla uvedena na trh v roce 2024 Eros Energy je inspirována úchva
Versace Dylan Blue Pour Homme toaletní voda 50 ml + balzám po holení 50 ml + sprchový gel 50 ml, dárková sada pro muže
Versace
Versace Dylan Blue Pour Homme toaletní voda 50 ml + balzám po holení 50 ml + sprchový gel 50 ml, dárková sada pro muže
Kód: 2502355
Kód dod.: 14559
EAN: 8011003903023
 
1 556 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Aromatická - fougere vůně uvedena na trh v červenci 2016 Dylan Blue je esencí moderního muže Versac
-3%Sleva
Chlór šok POOL Balance 2,2 Kg
Chlór šok POOL Balance 2,2 Kg
Kód: 2602048
Kód dod.: 676644
EAN: 8595039316113
 
389 Kč
399 Kč
176.82Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Rozpustný přípravek pro intenzivní dezinfekci bazénové vody.
Vileda Power Inox Colors drátěnka 2+1 ks
Vileda®
Vileda Power Inox Colors drátěnka 2+1 ks
Kód: 2507731
Kód dod.: 588702
EAN: 4023103246638
 
49.90 Kč
16.63Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní nerezová drátěnka Vileda.
VÝPRODEJ - SUPER CENA
-26%Sleva
Semo Salát hlávkový Král máje - jarní, polní 0,4 g
Semo
Semo Salát hlávkový Král máje - jarní, polní 0,4 g
Kód: 1900036
Kód dod.: 0438052
EAN: 8590396380500
90%
5.10 Kč
6.90 Kč
5.1Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hlávkový salát má skvělou chuť Vysokou biologickou hodnotu. Je snadno stravitelný. Vybírat lze z
TELPUR S 210 BÁZE LESK RYCHLESCH.1,6 KG
TELPUR S 210 BÁZE LESK RYCHLESCH.1,6 KG
Kód: 2505130
Kód dod.: 217810
EAN: 8591235088113
 
908.30 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
PATTEX Fix Power samospoušť 260g
Henkel Pattex®
PATTEX Fix Power samospoušť 260g
Kód: 2507569
Kód dod.: 501896
EAN: 9000101111750
 
195 Kč
750Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pattex Fix Power samospoušť – když chcete lepit rychle, čistě a bez kompromisů.
Odol Fluorid zubní pasta, 100 ml
Odol®
Odol Fluorid zubní pasta, 100 ml
Kód: 89406
Kód dod.: 885161
EAN: 5054563198808
97%
39.90 Kč
399Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta Odol Fluorid je vhodná pro klinicky ověřenou fluoridovou prevenci zubního kazu.
Colgate Advanced White Baking Soda & Volcanic Ash zubní pasta 75 ml
Colgate®
Colgate Advanced White Baking Soda & Volcanic Ash zubní pasta 75 ml
Kód: 2601078
Kód dod.: 885066
EAN: 8718951555488
 
54.90 Kč
732Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Colgate Advanced White Baking Soda je ideální volba pro každodenní péči o ústní dutinu. Tato zubní pasta je vybavena speciální minerální čisticí směsí pro odstraňování povrchových skvrn, což vede k přirozeně bělejším a zářivějším zubům.
AKCE
-11%Sleva
WC NET Gel Crystal Pink Flower WC gel, 750 ml
Bolton - Wc Net®
WC NET Gel Crystal Pink Flower WC gel, 750 ml
Kód: 1902398
Kód dod.: 220102
EAN: 8003650011954
80%
39.90 Kč
44.90 Kč
53.2Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Gel s obsahem perleťových mikrokrystalů, které výborně přilnou ke stěně toalety a zajistí efektivní čištění.
Essence SAY IT WITH JUICY lesk na rty jumbo BIG HUG juicy bomb 01 Poppin' Pomegranate, 30 ml
Essence
Essence SAY IT WITH JUICY lesk na rty jumbo BIG HUG juicy bomb 01 Poppin' Pomegranate, 30 ml
Kód: 2602636
Kód dod.: ES598202
EAN: 4059729598202
 
75 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dodejte rtům šťavnatý a zářivý finiš díky limitované edici essence Say It With Juicy Big Hug Juicy B
Lovran Universal & White Aprile Fresco prášek na bílé prádlo 50 dávek, 2,5 kg
Lovran
Lovran Universal & White Aprile Fresco prášek na bílé prádlo 50 dávek, 2,5 kg
Kód: 2502167
Kód dod.: 759356
EAN: 5902670082018
 
209.90 Kč
83.96Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lovran Universal & White Aprile Fresco je univerzální prací prášek určený pro bílé a světlé prádlo. Účinně odstraňuje nečistoty i odolné skvrny a navrací prádlu svěžest a jas.
Woolite Black Keratin Perfume Edition prací gel na černé prádlo 60 dávek, 3,6 l
Woolite
Woolite Black Keratin Perfume Edition prací gel na černé prádlo 60 dávek, 3,6 l
Kód: 2602988
Kód dod.: 761130
EAN: 5907458610025
 
239.90 Kč
4Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel Woolite Black Keratin Perfume Edition je speciálně určený pro praní černého a tmavého prádla.
Versace Eau Fraiche Pour Homme toaletní voda 50 ml + balzám po holení 50 ml + sprchový gel 50 ml, dárková sada pro muže
Versace
Versace Eau Fraiche Pour Homme toaletní voda 50 ml + balzám po holení 50 ml + sprchový gel 50 ml, dárková sada pro muže
Kód: 2502297
Kód dod.: 14567
EAN: 8011003902941
 
1 528 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Svěží vůně pro muže byla uvedena na trh v roce 2006 Pánská vůně Versace je určena pro silného a seb
Artdeco Glossy Lip Chubby výživný lesk na rty v tužce 10 Malibu kiss 1,8 g
Artdeco
Artdeco Glossy Lip Chubby výživný lesk na rty v tužce 10 Malibu kiss 1,8 g
Kód: 2404125
Kód dod.: 58160.10
EAN: 4052136253535
 
300 Kč
150 000Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jemně tónovaný lesk na rty Glossy Lip Chubby od Artdeco v sobě spojuje intenzivní péči s dokonalým l
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.