cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 09 tmavě hnědá, 5 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal mat akrylátový univerzální barva na dřevo kov beton, 09 tmavě hnědá, 5 kg
Kód: 2502777
Kód dod.: 355186
EAN: 8590892112988
 
1 609 Kč
321.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Eternal mat, hedvábně matná, vysoce odolná barva pro nátěry stavebních prvků a konstrukcí z pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace, kovu, nepochozího betonu a dřeva, hliníku, mědi.
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T025 třešeň, 4,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T025 třešeň, 4,5 l
Kód: 2504482
Kód dod.: 246272
EAN: 8591235059687
 
1 552 Kč
344.89Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo s UV filtrem a směsí olejů k ochranným nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům, i k nátěrům v interiérech.
AKCE
-7%Sleva
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T024 cedr, 750 ml
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T024 cedr, 750 ml
Kód: 2503055
Kód dod.: 246325
EAN: 8595073025613
 
269 Kč
289 Kč
358.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo s UV filtrem a směsí olejů k ochranným nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům, i k nátěrům v interiérech.
AKCE
-7%Sleva
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T022 palisandr, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T022 palisandr, 2,5 l
Kód: 2503074
Kód dod.: 246317
EAN: 8595073025583
 
839 Kč
899 Kč
335.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo s UV filtrem a směsí olejů k ochranným nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům, i k nátěrům v interiérech.
Duck WC blok Fresh Discs Marine, náplně 2× 36 ml
Duck™
Duck WC blok Fresh Discs Marine, náplně 2× 36 ml
Kód: 67996
Kód dod.: 720064
EAN: 5000204338959
100%
129.90 Kč
1 804.17Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Duck FreshDiscs náhradní náplň do gelové disku, který přilne k WC míse. Zabraňuje usazování vodního kamene, dlouhodobě osvěžuje, hygienická aplikace, čistí s každým spláchnutím, vydrží až 8 týdnů.
Syoss Oleo Intense barvy na vlasy, 9-10 zářivě plavý 50 ml
Henkel Syoss
Syoss Oleo Intense barvy na vlasy, 9-10 zářivě plavý 50 ml
Kód: 72918
Kód dod.: 870352
EAN: 9000100814379
 
179.90 Kč
3 598Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Syoss Oleo Intense je permanentní barva na vlasy bez amoniaku, která využívá technologii s pečujícími oleji pro intenzivní, dlouhotrvající barevný výsledek.
Glade náplň osvěžovače vzduchu One Touch Vůně čistoty, 10 ml
Glade by brise®
Glade náplň osvěžovače vzduchu One Touch Vůně čistoty, 10 ml
Kód: 44508
Kód dod.: 727018
EAN: 5000204818529
 
84.90 Kč
8 490Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Náhradní náplň do osvěžovačů vzduchu řady Glade one touch s vůní čistoty. Jedná se o koncentrovaný aerosolový osvěžovač vzduchu intenzivní příjemné vůně, která provoní váš domov.
Essence Ciao! houbičky na korektor 01 Squeeze The Day, 2 ks
Essence
Essence Ciao! houbičky na korektor 01 Squeeze The Day, 2 ks
Kód: 2602850
Kód dod.: ES622389
EAN: 4059729622389
 
75 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
S essence Ciao! Houbičkami na korektor z limitované edice docílíte perfektně sjednoceného tónu pleti
Glade náplň osvěžovače vzduchu One Touch Japonská zahrada, 10 ml
Glade by brise®
Glade náplň osvěžovače vzduchu One Touch Japonská zahrada, 10 ml
Kód: 2504077
Kód dod.: 727027
EAN: 5000204818499
 
84.90 Kč
8 490Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Náhradní náplň do osvěžovačů vzduchu řady Glade one touch s vůní japonské zahrady. Jedná se o koncentrovaný aerosolový osvěžovač vzduchu intenzivní příjemné vůně, která provoní váš domov.
Pronto Extra Care krém na nábytek leštěnka proti prachu, 200 ml
Pronto®
Pronto Extra Care krém na nábytek leštěnka proti prachu, 200 ml
Kód: 2108302
Kód dod.: 707002
EAN: 5000204158465
 
124.90 Kč
624.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vhodný na všechny druhy ošetřeného i neupraveného dřeva. Pronto Extra Care obsahuje včelí vosk který konzervuje a chrání dřevo.
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme barva na vlasy, Světlý Popelavě Plavý 8-21
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme barva na vlasy, Světlý Popelavě Plavý 8-21
Kód: 2304929
Kód dod.: 869980
EAN: 9000101677607
 
69.90 Kč
70 Kč
1 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Složení s vysoce intenzivními pigmenty proniká hluboko do vlasů a ukotvuje v nich barvu pro ochranu proti vyblednutí. Výsledkem je tak dlouhotrvající intenzita barvy po několik týdnů a 100% krytí šedin.
Air Wick osvěžovač vzduchu Active Fresh Jasmínové květy, 237 ml
Air Wick®
Air Wick osvěžovač vzduchu Active Fresh Jasmínové květy, 237 ml
Kód: 2507003
Kód dod.: 731837
EAN: 5999109545107
 
79.90 Kč
337.13Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vyzkoušejte novou řadu Active Fresh osvěžovačů vzduchu ve spreji nyní ve třech variantách. Vyberte si mezi vůní Jasmínových květů, Eukalyptu a frézie či Levandule a lilie.
AKCE
-7%Sleva
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T022 palisandr, 750 ml
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T022 palisandr, 750 ml
Kód: 2502847
Kód dod.: 246315
EAN: 8595073025576
 
269 Kč
289 Kč
358.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo s UV filtrem a směsí olejů k ochranným nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům, i k nátěrům v interiérech.
AKCE
-7%Sleva
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T020 kaštan, 750 ml
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T020 kaštan, 750 ml
Kód: 2503031
Kód dod.: 246305
EAN: 8595073025538
 
269 Kč
289 Kč
358.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo s UV filtrem a směsí olejů k ochranným nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům, i k nátěrům v interiérech.
AKCE
-7%Sleva
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T021 ořech, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T021 ořech, 2,5 l
Kód: 2502846
Kód dod.: 246312
EAN: 8595073025569
 
839 Kč
899 Kč
335.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo s UV filtrem a směsí olejů k ochranným nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům, i k nátěrům v interiérech.
AKCE
-7%Sleva
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T000 přírodní, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T000 přírodní, 2,5 l
Kód: 2503644
Kód dod.: 246302
EAN: 8595073025521
 
839 Kč
899 Kč
335.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo s UV filtrem a směsí olejů k ochranným nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům, i k nátěrům v interiérech.
Real Green Clean Toalety WC čistič, 750 g
Zenit Real
Real Green Clean Toalety WC čistič, 750 g
Kód: 2504626
Kód dod.: 717275
EAN: 8594004375735
 
49.90 Kč
66.53Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čisticí prostředek s gelovou konzistencí na toalety a koupelny.
-7%Sleva
Nivea Soothing Care zklidňující krém na ruce, 100 ml
Nivea®
Nivea Soothing Care zklidňující krém na ruce, 100 ml
Kód: 2504971
Kód dod.: 820119
EAN: 9005800398815
 
69.90 Kč
74.90 Kč
932Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ruce jsou vaší vizitkou. Pečujte o ně! Zklidňující složení s aloe vera dlouhodobě pečuje o suché ruce, zanechává je hebké a připravené k pohlazení: NIVEA Zklidňující krém na ruce.
Vortex vlhčené čisticí ubrousky na dřevo a nábytek, 48 ks
Vortex
Vortex vlhčené čisticí ubrousky na dřevo a nábytek, 48 ks
Kód: 2507702
Kód dod.: 914543
EAN: 4823071641271
 
44.90 Kč
45 Kč
0.94Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Speciálně vyvinuté vlhčené čisticí ubrousky ideální na utírání dřevěných ploch, plastu a kovu.
Nivea Creme Aloe pečující sprchový gel, 750 ml
Nivea®
Nivea Creme Aloe pečující sprchový gel, 750 ml
Kód: 2507271
Kód dod.: 794967
EAN: 4005900648181
 
149.90 Kč
199.87Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zahalte se do jemné pěny i svěží vůně. Složení s aloe vera pokožku hýčká a mění každou sprchu v malý relaxační rituál - NIVEA Pečující sprchový gel pro pocit hydratované pokožky.
Astrid Peo regenerující krém na rozpraskané paty, 100 ml
Astrid Peo
Astrid Peo regenerující krém na rozpraskané paty, 100 ml
Kód: 1704288
Kód dod.: 822994
EAN: 8592297002604
70%
79.90 Kč
799Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Krém je určen k ošetření ztvrdlé, drsné a popraskané kůže na patách. Napomáhá hojení a zacelování prasklin ve zrohovatělé vrstvě kůže.
AKCE
-18%Sleva
Well Done Fine bělicí prací ubrousky, 12 ks
Well Done
Well Done Fine bělicí prací ubrousky, 12 ks
Kód: 1705429
Kód dod.: 772025
EAN: 5998466112359
 
44.90 Kč
54.90 Kč
3.74Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Fine bělící ubrousky jsou výborným pomocníkem, který napomáhá zachovávat bílému prádlu svoji zářivou bělost již při nízkých teplotách.
Duck WC blok Fresh Discs Limetka, 36 ml
Duck™
Duck WC blok Fresh Discs Limetka, 36 ml
Kód: 1708994
Kód dod.: 719993
EAN: 5000204339130
100%
74.90 Kč
2 080.56Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
WC gel Duck Fresh Discs limetka dokonale vyčistí Vaší toaletu a velmi spolehlivě ji ochrání před vodním kamenem. Provoní celou místnost limetkovou vůní.
Fa Island Vibes Fiji Dream antiperspirant, 150 ml
Henkel Fa
Fa Island Vibes Fiji Dream antiperspirant, 150 ml
Kód: 1801219
Kód dod.: 835185
EAN: 9000101092226
 
69.90 Kč
466Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Objevte Fa Island Vibes Fiji dream antiperspirant s vůní vodního melounu a kanangy. Bez alkoholu. S technologií dvojitého uvolnění. S efektem proti skvrnám.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.