cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Lukopren S 9780 tepelně odolný tmel do 250 °C, cihlový, 310 ml
Lukopren
Lukopren S 9780 tepelně odolný tmel do 250 °C, cihlový, 310 ml
Kód: 2503371
Kód dod.: 518206
EAN: 8594019561796
 
322 Kč
1 038.71Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Neutrální silikonový tmel s tepelnou odolností 250 °C (krátkodobě až 300 °C). Tmel pro strojírenství, autoopravárenství a stavebnictví. Nízká botnavost v rozpouštědlech a olejích.
-19%Sleva
Nivea Q10 Remodelační zpevňující tělový krém 400 ml
Nivea®
Nivea Q10 Remodelační zpevňující tělový krém 400 ml
Kód: 2508693
Kód dod.: 810108
EAN: 9005800388335
 
299.90 Kč
369.90 Kč
749.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
NIVEA Q10 Remodelační zpevňující tělový krém 400 ml je určený pro zpevnění a regeneraci pokožky zejména v problematických partiích jako bříško, zadeček nebo dekolt.
TANGIT Uni-Lock, 160m
Henkel
TANGIT Uni-Lock, 160m
Kód: 2506411
Kód dod.: 502524
EAN: 9000101154030
 
345 Kč
2.16Kč/1m
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
TANGIT Uni-Lock je těsnící vlákno na závity.
Jubin Akrilin disperzní akrylátový tmel na dřevo, bílý, 750 g
Jub
Jubin Akrilin disperzní akrylátový tmel na dřevo, bílý, 750 g
Kód: 2502881
Kód dod.: 511178
EAN: 3831000200698
 
93.90 Kč
125.2Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tmel na dřevo pro opravy povrchových vad masivního dřeva, dýhovaných nebo nedýhovaných dřevotřískových desek, apod. před jejich konečnou povrchovou úpravou.
Distyk střešní tmel, černý, 310 ml
Distyk®
Distyk střešní tmel, černý, 310 ml
Kód: 2503576
Kód dod.: 518917
EAN: 8595100102201
 
105 Kč
338.71Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro drobné opravy a lepení živičných střešních krytin (šindelů) za studena, utěsňování zakončovacích plechů, oplechování komínů. Podtmelování hřebenových krytin.
Ceys Silikon acetát vysoká teplota, černý, 280 ml
Ceys®
Ceys Silikon acetát vysoká teplota, černý, 280 ml
Kód: 2506934
Kód dod.: 503130
EAN: 8411519212150
100%
225 Kč
803.57Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ceys silikon vysoká teplota je acetátový černý silikon bez rozpouštědel speciálně určený pro vysoké teploty od -70°C do +250°C, s limitem až +300°C. Je vysoce chemicky odolný a trvale pružný.
Uniflex PES-TMEL dřevo, tmel na dřevo, bílý, 500 g
Uniflex®
Uniflex PES-TMEL dřevo, tmel na dřevo, bílý, 500 g
Kód: 2504554
Kód dod.: 512242
EAN: 8591235062892
 
250 Kč
500Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tmel či lepidlo určené na tmelení středních a větších nerovností, vynikající přilnavost na většině povrchů, především na kov, ocel, kámen, beton, dřevo atd., přetíratelný, pro vnitřní i venkovní použití.​
Ceys akrylátový tmel na spáry a praskliny, bílá matná, 280 ml
Ceys®
Ceys akrylátový tmel na spáry a praskliny, bílá matná, 280 ml
Kód: 2601419
Kód dod.: 503120
EAN: 8411519225082
 
79.90 Kč
285.36Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Rychle opravuje a utěsňuje spáry a praskliny v INTERIÉRU A EXTERIÉRU. Rychleschnoucí akrylový tmel, který lze natírat již 30 minut po aplikaci bez rizika zašpinění a bez nutnosti čekat 24 hodin, než dojde k úplnému uschnutí. Utěsní spáry v pohybu.
Ceys Stop Plísni sanitární silikon, transparentní, tuba 125 ml
Ceys®
Ceys Stop Plísni sanitární silikon, transparentní, tuba 125 ml
Kód: 2601416
Kód dod.: 503084
EAN: 8411519755732
 
129 Kč
1 032Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čisté spáry natrvalo. Špičkový silikon pro koupelny a kuchyně, unikátní díky kombinaci dvou jedinečných vlastností.
PATTEX Sanitární silikon, bílý, 280 ml
Henkel Pattex®
PATTEX Sanitární silikon, bílý, 280 ml
Kód: 2602672
Kód dod.: 518960
EAN: 9000101164817
 
129 Kč
460.71Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pattex sanitární silikon bílý je odolný silikonový tmel pro koupelny a kuchyně s ochranou proti plísním a vysokou odolností vůči vlhkosti.
PATTEX Univerzální silikon, bílý, 280 ml
Henkel Pattex®
PATTEX Univerzální silikon, bílý, 280 ml
Kód: 2602670
Kód dod.: 518972
EAN: 9000101164930
 
129 Kč
460.71Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pattex univerzální silikon bílý je trvale elastický silikonový tmel vhodný pro interiér i exteriér s vysokou odolností vůči vodě a UV záření.
PATTEX One For All UNIVERSAL, 80 ml
Henkel Pattex®
PATTEX One For All UNIVERSAL, 80 ml
Kód: 2507573
Kód dod.: 501996
EAN: 9000101113129
 
105 Kč
739.44Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
PATTEX One For All UNIVERSAL je flexibilní montážní lepidlo a tmel pro interiér i exteriér s recepturou FlexTec. Vyznačuje se vysokou konečnou pevností a elasticitou spoje.
AKCE
-11%Sleva
Sunsilk maska pro hladké vlasy Liscio Perfetto 1 Minute Wow, 180 ml
Sunsilk®
Sunsilk maska pro hladké vlasy Liscio Perfetto 1 Minute Wow, 180 ml
Kód: 2501578
Kód dod.: 794655
EAN: 8717163720165
 
79.90 Kč
89.90 Kč
443.89Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro rovné vlasy, bez krepatění. S arganovým olejem.
AKCE
-11%Sleva
Sunsilk maska pro suché vlasy Morbidi E Luminosi 1 Minute Wow, 180 ml
Sunsilk®
Sunsilk maska pro suché vlasy Morbidi E Luminosi 1 Minute Wow, 180 ml
Kód: 2501577
Kód dod.: 794658
EAN: 8000770400255
 
79.90 Kč
89.90 Kč
443.89Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ideální pro suché a unavené vlasy! Receptura s avokádovým olejem a Aloe Vera je ideální pro suché a unavené vlasy.
AKCE
-11%Sleva
Sunsilk maska Olio D'Argan E Mandorle 1 Minute Wow, 180 ml
Sunsilk®
Sunsilk maska Olio D'Argan E Mandorle 1 Minute Wow, 180 ml
Kód: 2501574
Kód dod.: 794659
EAN: 8710522868683
 
79.90 Kč
89.90 Kč
443.89Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Intenzivní kúra pro křehké vlasy, pevnost proti lámání s 98% přísadami přírodního původu. 0% silikony, barviva, minerální oleje.
Dixi vlasový aktivátor s kopřivou a kofeinem 200 ml
Dixi
Dixi vlasový aktivátor s kopřivou a kofeinem 200 ml
Kód: 2601399
Kód dod.: 856034
EAN: 8586000088269
 
129.90 Kč
1 299Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
DIXI vlasový aktivátor s kopřivou a kofeinem je bezoplachová péče, která pomáhá posilovat vlasové kořínky a podporuje zdravý vzhled vlasů.
NIVEA BODY SÉRUM SKIN REFINING 200 ML 4806
Nivea®
NIVEA BODY SÉRUM SKIN REFINING 200 ML 4806
Kód: 2603139
Kód dod.: 808102
EAN: 9005800404806
 
169.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
BIO BIONE Cannabis Bylinný balzám FORTE 200 ml
BC Bione Cosmetics
BIO BIONE Cannabis Bylinný balzám FORTE 200 ml
Kód: 2508561
Kód dod.: 812092
EAN: 8595061615819
 
94.90 Kč
474.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Koncentrovaný masážní emulgel přináší intenzivní bylinnou péči a rychlý pocit úlevy namáhaným svalům, kloubům a nohám.
Nivea Rose Touch 10minutová hydratační maska pod oči 1 pár
Nivea®
Nivea Rose Touch 10minutová hydratační maska pod oči 1 pár
Kód: 2200823
Kód dod.: 822462
EAN: 9005800346861
 
59.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
S organickou růžovou vodou a kyselinou hyaluronovou, ochlazuje a osvěžuje oblast pod očima. Redukuje váčky, tmavé kruhy i jemné linky.
Alpa koňský balzám hřejivý, 250 ml
ALPA®
Alpa koňský balzám hřejivý, 250 ml
Kód: 2600251
Kód dod.: 812053
EAN: 8594001779215
 
124.90 Kč
499.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Alpa koňský balzám hřejivý je určen pro masáž pokožky namáhaných partií těla. Navozuje příjemný pocit prohřátí.
AKCE
-7%Sleva
RYOR matující krém s pudrovým efektem 50 ml
Ryor
RYOR matující krém s pudrovým efektem 50 ml
Kód: 89330
Kód dod.: 821402
EAN: 8594007972160
97%
214.90 Kč
229.90 Kč
4 298Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoký obsah mikročástic vytváří dokonale matný a pudrový efekt bez lepivého pocitu, emulze účinně absorbuje kožní maz a díky jedinečnému složení optimálně hydratuje pleť.
AKCE
-10%Sleva
Tesori d´Oriente tělový krém Crema Corpo Aegyptus, 300 ml
Tesori d'Oriente
Tesori d´Oriente tělový krém Crema Corpo Aegyptus, 300 ml
Kód: 2210199
Kód dod.: 795385
EAN: 8008970003603
 
70 Kč
78 Kč
233.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sametový tělový krém Tesori d´Oriente Crema Corpo Aegyptus s extrakty z modré lilie a mlékem z papyru. Bohatá a hedvábná textura, která se rychle absorbuje, nezanechává mastný film a rozjasňuje pokožku těla.
AKCE
-11%Sleva
Sunsilk maska Aloe Vera 1 Minute Wow, 180 ml
Sunsilk®
Sunsilk maska Aloe Vera 1 Minute Wow, 180 ml
Kód: 2501573
Kód dod.: 794661
EAN: 8720182281661
 
79.90 Kč
89.90 Kč
443.89Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Intenzivní kúra pro všechny typy vlasů. 98% složek přírodního původu. 0% silikony, barviva, minerální oleje.
Bio Bione Cosmetics Bylinný balzám s Kostivalem a Kaštanem koňským 300 ml
BC Bione Cosmetics
Bio Bione Cosmetics Bylinný balzám s Kostivalem a Kaštanem koňským 300 ml
Kód: 2504704
Kód dod.: 810095
EAN: 8595061606503
 
94.90 Kč
316.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Přírodní emulgel určený k uvolnění namáhaných svalů a kloubů, úlevě při pocitu těžkých nohou a k příjemné regeneraci po fyzické zátěži.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.