cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Cif krém Original tekutý písek, 500 ml
Cif
Cif krém Original tekutý písek, 500 ml
Kód: 07372
Kód dod.: 738030
EAN: 8712561552905
100%
39.90 Kč
79.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Cif Cream Original krémový abrazivní čisticí přípravek snadno uvolní nečistoty. Vyčistí i zdánlivě nevyčistitelné v celém domě včetně moderních povrchů.
Mitia Sensual Fresh tekuté mýdlo, 1 l
Tomil® Mitia
Mitia Sensual Fresh tekuté mýdlo, 1 l
Kód: 58160
Kód dod.: 789017
EAN: 8595025814418
 
49.90 Kč
49.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jemné krémové složení společně s extraktem z lotosového mléka, který pokožku zvláčňuje, a vitamínem E se zklidňujícími účinky, ji pomáhá zachovat hebkou a vláčnou.
AKCE
-17%Sleva
Coraga fixační krém pro svěží dech, 40 g
Corega
Coraga fixační krém pro svěží dech, 40 g
Kód: 61737
Kód dod.: 900017
EAN: 5054563214157
 
99.90 Kč
119.90 Kč
2 497.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Corega Svěží Extra Silný – fixační krém pro pevné držení zubní náhrady.
-4%Sleva
Artdeco Long-Wear Metallic tekutá oční linka 20 Metallic Green
Artdeco
Artdeco Long-Wear Metallic tekutá oční linka 20 Metallic Green
Kód: 2509072
Kód dod.: 56392.20
EAN: 4052136306408
 
382 Kč
399 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Podtrhněte svou osobitost a dodejte líčení jiskru pomocí dlouhotrvající metalické tekuté oční linky
AKCE
-43%Sleva
Radox Feel Revived sprchový gel 225 ml
Radox
Radox Feel Revived sprchový gel 225 ml
Kód: 2601332
Kód dod.: 795445
EAN: 8720181336157
 
22.90 Kč
39.90 Kč
101.78Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sprchový gel Radox Feel Revived je energizující tělový gel s příjemnou ovocnou vůní mandarinky a meruňky, který promění každodenní sprchu v revitalizující zážitek.
VARTA Industrial PRO AA (LR6) 1,5 V – 10 ks
Varta
VARTA Industrial PRO AA (LR6) 1,5 V – 10 ks
Kód: 2603205
Kód dod.: 961037
EAN: 4008496882076
 
119.90 Kč
11.99Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
VARTA Industrial PRO AA je výkonná alkalická baterie 1,5 V pro spolehlivé napájení profesionálních i běžných elektronických zařízení.
Lactovit Lactourea  Oleo sprchový gel 300ml
Lactovit
Lactovit Lactourea Oleo sprchový gel 300ml
Kód: 2301695
Kód dod.: 797076
EAN: 8411135007420
100%
54.90 Kč
183Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sprchový gel pro velmi suchou pleť, působí až 48 hodin. Mějte regenerovanou a mladou pokožku.
AKCE
-7%Sleva
Sokrates Colour pololesk univerzální vrchní barva na dřevo a kov, 0100 bílá, 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Colour pololesk univerzální vrchní barva na dřevo a kov, 0100 bílá, 0,7 kg
Kód: 2503126
Kód dod.: 356200
EAN: 8594040502492
 
240 Kč
259 Kč
342.86Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro venkovní i vnitřní nátěry dřevěných, minerálních a kovových podkladů jako jsou plechové střechy, okapové svody a oplechování budov, dále ocelové konstrukce, kovové ploty a rozvody horké vody, v exteriéru opatřené základním antikorozním nátěrem.
Bakrylex Univerzál lesk V2066 barva na dřevo a kov, 1000 bílá, 5 kg
Bakrylex
Bakrylex Univerzál lesk V2066 barva na dřevo a kov, 1000 bílá, 5 kg
Kód: 2503959
Kód dod.: 356512
EAN: 8591235011449
 
1 425 Kč
285Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelný, univerzální krycí email pro vnitřní i venkovní nátěry dřeva, dřevotřísky, zdiva, papíru, kovu apod.. Výborně kryje a odolává povětrnostním vlivům.
AKCE
Bakrylex Univerzál mat V2066 barva na dřevo a kov 0100 bílá, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál mat V2066 barva na dřevo a kov 0100 bílá, 700 g
Kód: 2503234
Kód dod.: 356400
EAN: 8591235010251
 
199 Kč
284.29Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelný, univerzální krycí email pro vnitřní i venkovní nátěry dřeva, dřevotřísky, zdiva, papíru, kovu apod.. Výborně kryje a odolává povětrnostním vlivům.
Industrol Plus vrchní barva na kov i dřevo S2071, 1000 bílá, 750 ml
Industrol
Industrol Plus vrchní barva na kov i dřevo S2071, 1000 bílá, 750 ml
Kód: 2503896
Kód dod.: 210066
EAN: 8595073021875
 
322 Kč
429.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ke konečným vrchním nátěrům na kov i dřevo vystavených přímým povětrnostním vlivům i pro nátěry v interierech. Nanáší se obvykle v jedné až dvou vrstvách na předem vypracovaný podklad.
Air Wick osvěžovač vzduchu Active Fresh Levandule a lilie, 237 ml
Air Wick®
Air Wick osvěžovač vzduchu Active Fresh Levandule a lilie, 237 ml
Kód: 2500282
Kód dod.: 731838
EAN: 5999109543370
 
79.90 Kč
337.13Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vyzkoušejte novou řadu Active Fresh osvěžovačů vzduchu ve spreji nyní ve třech variantách. Vyberte si mezi vůní Jasmínových květů, Eukalyptu a frézie či Levandule a lilie.
Borotalco Deo sprej Fresh Non Stop Aquatic Flowers, 150 ml
Bolton - Borotalco
Borotalco Deo sprej Fresh Non Stop Aquatic Flowers, 150 ml
Kód: 2501205
Kód dod.: 835602
EAN: 8002410046632
 
94.90 Kč
632.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Borotalco Aquatic Flowers – deosprej s vůní vodních květin a technologií Microtalco pro pocit sucha a svěžesti
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T060 pinie, 750 ml
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T060 pinie, 750 ml
Kód: 2503080
Kód dod.: 246340
EAN: 8595073025675
 
305 Kč
406.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo s UV filtrem a směsí olejů k ochranným nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům, i k nátěrům v interiérech.
AKCE
-7%Sleva
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T025 třešeň, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T025 třešeň, 2,5 l
Kód: 2504483
Kód dod.: 246270
EAN: 8591235059670
 
839 Kč
899 Kč
335.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo s UV filtrem a směsí olejů k ochranným nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům, i k nátěrům v interiérech.
AKCE
-7%Sleva
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T023 teak, 750 ml
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T023 teak, 750 ml
Kód: 2502848
Kód dod.: 246320
EAN: 8595073025590
 
269 Kč
289 Kč
358.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo s UV filtrem a směsí olejů k ochranným nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům, i k nátěrům v interiérech.
Lazurol Gold S1037 silnovrstvá lazura na dřevo T023 teak, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Gold S1037 silnovrstvá lazura na dřevo T023 teak, 2,5 l
Kód: 2503039
Kód dod.: 246422
EAN: 8595073025934
 
1 425 Kč
570Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Určena k dlouhodobým ochranným barevným transparentním nátěrům měkkého i tvrdého dřeva vystaveného povětrnostním vlivům i pro nátěry v interiéru.
Lazurol S1119 lodní lak odolný lak na dřevo bezbarvý, mat 2,5 l
Lazurol
Lazurol S1119 lodní lak odolný lak na dřevo bezbarvý, mat 2,5 l
Kód: 2507476
Kód dod.: 243271
EAN: 8591235097405
 
1 129 Kč
451.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K dekorativním transparentním lesklým nátěrům dřevěných stavebních prvků v interiéru i exteriéru. Lak je vysoce odolný vůči vlhku a vodě, vyznačuje se výbornou zpracovatelností, dlouhodobou ochranou před povětrnostními vlivy a v matném provedení.
Got2b Fresh It Up Extra suchý šampon na vlasy, 100 ml
Henkel Schwarzkopf Got2b™
Got2b Fresh It Up Extra suchý šampon na vlasy, 100 ml
Kód: 2505833
Kód dod.: 981445
EAN: 9000101236453
 
89.90 Kč
899Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Got2b Fresh It Up Extra je suchý šampon v praktickém balení 100 ml, který okamžitě osvěží vlasy a dodá jim svěží vzhled bez nutnosti mytí.
AKCE
-7%Sleva
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T021 ořech, 750 ml
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T021 ořech, 750 ml
Kód: 2502845
Kód dod.: 246310
EAN: 8595073025552
 
269 Kč
289 Kč
358.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo s UV filtrem a směsí olejů k ochranným nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům, i k nátěrům v interiérech.
AKCE
-7%Sleva
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T025 třešeň, 750 ml
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T025 třešeň, 750 ml
Kód: 2504484
Kód dod.: 246268
EAN: 8591235059663
 
269 Kč
289 Kč
358.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo s UV filtrem a směsí olejů k ochranným nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům, i k nátěrům v interiérech.
AKCE
-7%Sleva
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T020 kaštan, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T020 kaštan, 2,5 l
Kód: 2503214
Kód dod.: 246307
EAN: 8595073025545
 
839 Kč
899 Kč
335.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo s UV filtrem a směsí olejů k ochranným nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům, i k nátěrům v interiérech.
AKCE
-7%Sleva
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T083 višeň, 750 ml
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T083 višeň, 750 ml
Kód: 2504475
Kód dod.: 246286
EAN: 8591235059755
 
269 Kč
289 Kč
358.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo s UV filtrem a směsí olejů k ochranným nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům, i k nátěrům v interiérech.
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T026 wenge, 4,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T026 wenge, 4,5 l
Kód: 2504479
Kód dod.: 246278
EAN: 8591235059717
 
1 475 Kč
327.78Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo s UV filtrem a směsí olejů k ochranným nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům, i k nátěrům v interiérech.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.