cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Alex Čistič extra lesk 2v1 na laminát s vůní pomeranče, 750 ml
Alex®
Alex Čistič extra lesk 2v1 na laminát s vůní pomeranče, 750 ml
Kód: 1905877
Kód dod.: 702087
EAN: 8411660520166
 
89.90 Kč
119.87Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Účinně čistí plovoucí laminátové, korkové podlahy a zároveň jim dodává lesk. Je účinný čistič a leštěnka v jediném přípravku.
-18%Sleva
Pur Duo Power Lemon prostředek na ruční mytí nádobí, 450 ml
Henkel Pur
Pur Duo Power Lemon prostředek na ruční mytí nádobí, 450 ml
Kód: 06962
Kód dod.: 735180
EAN: 90005596
100%
49 Kč
59.90 Kč
108.89Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pur 3x action odour effect lemon 450 ml prostředek na ruční mytí nádobí. Rychle a účinně odstraňuje mastnotu, zaschlé zbytky jídla a zanechává nádobí čisté a zářivé. Nová receptura 3 x Action zaručuje max. účinnost. Má příjemnou citronovou vůni.
Versace Versense Pour Femme toaletní voda 30 ml + tělové mléko 50 ml, dárková sada pro ženy
Versace
Versace Versense Pour Femme toaletní voda 30 ml + tělové mléko 50 ml, dárková sada pro ženy
Kód: 2502295
Kód dod.: 14557
EAN: 8011003903221
 
1 459 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Květinová - dřevitá vůně uvedena na trh v roce 2009 Parfém Versace Versense ztělesňuje probuzení st
VÝPRODEJ - SUPER CENA
-26%Sleva
Semo Salát hlávkový Král máje - jarní, polní 0,4 g
Semo
Semo Salát hlávkový Král máje - jarní, polní 0,4 g
Kód: 1900036
Kód dod.: 0438052
EAN: 8590396380500
90%
5.10 Kč
6.90 Kč
5.1Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hlávkový salát má skvělou chuť Vysokou biologickou hodnotu. Je snadno stravitelný. Vybírat lze z
Fronton prášková barva do stavebních směsí malt a betonů, 0191 šedá, 800 g
Fronton®
Fronton prášková barva do stavebních směsí malt a betonů, 0191 šedá, 800 g
Kód: 2503349
Kód dod.: 431800
EAN: 8591235028980
 
93.90 Kč
117.38Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prášková barva Fronton se používá k probarvování malířských barev a dalších stavebních nebo minerálních materiálů v interiérech a exteriérech. Barevné odstíny jsou stálé a mají dlouhou životnost.
Fronton prášková barva do stavebních směsí malt a betonů, 0651 žlutá, 800 g
Fronton®
Fronton prášková barva do stavebních směsí malt a betonů, 0651 žlutá, 800 g
Kód: 2503355
Kód dod.: 431824
EAN: 8591235028843
 
101 Kč
126.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prášková barva Fronton se používá k probarvování malířských barev a dalších stavebních nebo minerálních materiálů v interiérech a exteriérech. Barevné odstíny jsou stálé a mají dlouhou životnost.
-7%Sleva
Essence tužka na rty POUTline soft glide 02 Pinky Promise, 0,62 g
Essence
Essence tužka na rty POUTline soft glide 02 Pinky Promise, 0,62 g
Kód: 2601805
Kód dod.: ES585202
EAN: 4059729585202
 
27 Kč
29 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Konturovací tužka na rty essence POUTline Soft Glide Lip Pencil v odstínu 02 Pinky Promise od značky
Bref Power Aktiv Pine tuhý WC blok, 6 × 50 g
Henkel Bref
Bref Power Aktiv Pine tuhý WC blok, 6 × 50 g
Kód: 2602769
Kód dod.: 720267
EAN: 9000101853599
 
169.90 Kč
566.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bref Power Aktiv WC blok s vůní borovice, s o 50 % větším účinkem proti vodnímu kameni* a o 55 % méně plastu. Hledáte jednodušší způsob, jak udržet vaši toaletu čistou a svěží?
Domestos pěnový čistič toalet a koupelen Power Foam Arctic Fresh, 435 ml
Domestos
Domestos pěnový čistič toalet a koupelen Power Foam Arctic Fresh, 435 ml
Kód: 2403851
Kód dod.: 715007
EAN: 8720182796400
100%
74.90 Kč
172.18Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sprej na čištění toalet a koupelen je účinný na vodní kámen uvnitř toalety i mimo ni.
Coccolino Care White prací gel na bílé prádlo 68 dávek 2,7 l
Coccolino
Coccolino Care White prací gel na bílé prádlo 68 dávek 2,7 l
Kód: 2600793
Kód dod.: 775388
EAN: 8720181548864
 
214.90 Kč
3.16Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel pro zářivě čisté a dlouhotrvale bílé prádlo, které si zaslouží tu nejlepší péči.
AKCE
Merkur Levandule prací gel na bílé i barevné prádlo 100 dávek 3 l
Merkur
Merkur Levandule prací gel na bílé i barevné prádlo 100 dávek 3 l
Kód: 2500872
Kód dod.: 755009
EAN: 8596422577227
100%
92 Kč
0.92Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální prací prostředek pro bílé i barevné prádlo Merkur Levandule.
AKCE
-10%Sleva
Nivea Men Deep pleťová maska, 75 ml
Nivea®
Nivea Men Deep pleťová maska, 75 ml
Kód: 2600269
Kód dod.: 822463
EAN: 4005900620316
 
128 Kč
142 Kč
8 533.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Maska očistí a zbaví pleť neřistot a přebytečného kožního mazu za pouhou minutu.
Lazurol Aqua P UREX V1301 lesk odolný lak na dřevo bezbarvý, 600 g
Lazurol
Lazurol Aqua P UREX V1301 lesk odolný lak na dřevo bezbarvý, 600 g
Kód: 2504485
Kód dod.: 388550
EAN: 8591235058024
 
379 Kč
631.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Akryluretanový vodouředitelný lak na dřevo v interiéru. Lak je určený ke zhotovení vysoce kvalitního a odolného povrchu u všech typů dřevěných podlah z tvrdého i měkkého dřeva v interiéru.
AKCE
Bakrylex Univerzál lesk V2066 barva na dřevo a kov, 0530 zelený, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál lesk V2066 barva na dřevo a kov, 0530 zelený, 700 g
Kód: 2503255
Kód dod.: 356552
EAN: 8591235011838
 
235 Kč
335.71Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelný, univerzální krycí email pro vnitřní i venkovní nátěry dřeva, dřevotřísky, zdiva, papíru, kovu apod.. Výborně kryje a odolává povětrnostním vlivům.
-33%Sleva
Nivea Q10 Power OF15 zpevňující denní krém proti vráskám, 50 ml
Nivea®
Nivea Q10 Power OF15 zpevňující denní krém proti vráskám, 50 ml
Kód: 08737
Kód dod.: 822526
EAN: 9005800403991
 
214.90 Kč
319.90 Kč
4 298Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Získejte pevnější pleť už za 14 dní. Složení s koenzymem Q10 intenzivně hydratuje a stimuluje produkci kolagenu. Vyzkoušejte: NIVEA Zpevňující denní krém proti vráskám Q10 POWER.
Schwarzkopf Live Paint It! smývatelná křída na vlasy Pink Crush 3,5 g
Henkel Schwarzkopf Live
Schwarzkopf Live Paint It! smývatelná křída na vlasy Pink Crush 3,5 g
Kód: 2600358
Kód dod.: 870221
EAN: 9000101217193
 
189.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vytvořte si ve vlasech intenzivně barevný pruh, duhový melír s více odstíny nebo ombré styl s obarvenými konečky!
AKCE
Bakrylex Univerzál lesk V2066 barva na dřevo a kov, 1999 černá, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál lesk V2066 barva na dřevo a kov, 1999 černá, 700 g
Kód: 2503251
Kód dod.: 356522
EAN: 8591235011470
 
225 Kč
321.43Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelný, univerzální krycí email pro vnitřní i venkovní nátěry dřeva, dřevotřísky, zdiva, papíru, kovu apod.. Výborně kryje a odolává povětrnostním vlivům.
Promise s hřebíčkovým olejem, zubní pasta, 150 g
Promise®
Promise s hřebíčkovým olejem, zubní pasta, 150 g
Kód: 14199
Kód dod.: 885290
EAN: 8590338900285
99%
39.90 Kč
266Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta Promise s hřebíčkovým olejem, speciální jemnozrnný prášek má bělící účinky a odstraňuje zubní povlak. Hřebíčkový olej vyniká svými hojivými a protizánětlivými účinky, je určená pro každodenní komplexní ochranu celé dutiny ústní.
FA sprchový gel Pink Passion 250 ml
Henkel Fa
FA sprchový gel Pink Passion 250 ml
Kód: 2406915
Kód dod.: 795668
EAN: 9000101698527
 
49.90 Kč
199.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sprchový gel Fa Pink Passion 250 ml je ideální volbou pro každodenní péči o pokožku.
Essence Lip Swirl maska na rty 8 g
Essence
Essence Lip Swirl maska na rty 8 g
Kód: 2502348
Kód dod.: ES542816
EAN: 4059729542816
 
78 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pečujte o své rty pomocí Essence Lip Swirl masky na rty, jež hned na první pohled upoutá tříbarevným
Fa Men sprchový gel 2v1 Attraction Force, 250 ml
Henkel Fa
Fa Men sprchový gel 2v1 Attraction Force, 250 ml
Kód: 2308241
Kód dod.: 795656
EAN: 9000101709100
 
49.90 Kč
199.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Osvěžte své tělo a mysl se sprchovým gelem Fa Attraction Force s osvěžující vůní bergamotu a limety.
AKCE
Kuschelweich aviváž Pink Kiss 38 praní 1L
Kuschelweich
Kuschelweich aviváž Pink Kiss 38 praní 1L
Kód: 2509139
Kód dod.: 759372
EAN: 4013162031436
 
59.90 Kč
60 Kč
1.58Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zahalte své prádlo do dlouhotrvající hebkosti a svěží vůně s koncentrovanou aviváží Kuschelweich. Pro příjemně měkké a voňavé prádlo po každém praní.
Taft Maxx Power stylingový gel na vlasy 150 ml
Henkel Taft®
Taft Maxx Power stylingový gel na vlasy 150 ml
Kód: 2404409
Kód dod.: 863319
EAN: 9000101723502
 
149.90 Kč
999.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Stylingový gel určený pro maximální fixaci a dlouhotrvající tvar vlasů. Umožňuje vytvořit výrazné účesy s pevným držením, aniž by vlasy zůstaly lepkavé nebo tvrdé.
Sidolux Expert ochranný lesk na podlahy z PVC, linolea, dlažby, 750 ml
LAKMA Sidolux
Sidolux Expert ochranný lesk na podlahy z PVC, linolea, dlažby, 750 ml
Kód: 41635
Kód dod.: 702124
EAN: 5902986200038
75%
129.90 Kč
173.2Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Speciální prostředek na vytvoření lesku a ochrany podlahy a povrchů z PVC, linolea a dlažby.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.