cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
WC NET Gel Crystal Pink Flower WC gel, 750 ml
Bolton - Wc Net®
WC NET Gel Crystal Pink Flower WC gel, 750 ml
Kód: 1902398
Kód dod.: 220102
EAN: 8003650011954
80%
44 Kč
58.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Gel s obsahem perleťových mikrokrystalů, které výborně přilnou ke stěně toalety a zajistí efektivní čištění.
Versace Eau Fraiche Extreme Pour Homme parfémovaná voda 50 ml + balzám po holení 50 ml + sprchový gel 50 ml, dárková sada pro muže
Versace
Versace Eau Fraiche Extreme Pour Homme parfémovaná voda 50 ml + balzám po holení 50 ml + sprchový gel 50 ml, dárková sada pro muže
Kód: 2502357
Kód dod.: 14612
EAN: 8011003905126
 
1 693 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dřevitá aromatická vůně pro muže byla uvedena na trh v roce 2025 Versace Eau Fraîche Extrême je vůn
VÝPRODEJ - SUPER CENA
-26%Sleva
Semo Salát hlávkový Král máje - jarní, polní 0,4 g
Semo
Semo Salát hlávkový Král máje - jarní, polní 0,4 g
Kód: 1900036
Kód dod.: 0438052
EAN: 8590396380500
90%
5.10 Kč
6.90 Kč
5.1Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hlávkový salát má skvělou chuť Vysokou biologickou hodnotu. Je snadno stravitelný. Vybírat lze z
Colgate Advanced White Baking Soda & Volcanic Ash zubní pasta 75 ml
Colgate®
Colgate Advanced White Baking Soda & Volcanic Ash zubní pasta 75 ml
Kód: 2601078
Kód dod.: 885066
EAN: 8718951555488
 
54.90 Kč
732Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Colgate Advanced White Baking Soda je ideální volba pro každodenní péči o ústní dutinu. Tato zubní pasta je vybavena speciální minerální čisticí směsí pro odstraňování povrchových skvrn, což vede k přirozeně bělejším a zářivějším zubům.
-3%Sleva
Essence Juicy Bomb lesk na rty s ovocnou vůní 102 Witty Watermelon 10 ml
Essence
Essence Juicy Bomb lesk na rty s ovocnou vůní 102 Witty Watermelon 10 ml
Kód: 2301854
Kód dod.: ES394590
EAN: 4059729394590
 
34 Kč
34.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoce zářivá textura s ovocnou příchutí! Tónovací lesky na rty JUICY BOMB s lákavou vůní vykouzlí n
-3%Sleva
Essence Juicy Bomb lesk na rty s ovocnou vůní 101 Lovely Litchi 10 ml
Essence
Essence Juicy Bomb lesk na rty s ovocnou vůní 101 Lovely Litchi 10 ml
Kód: 2301853
Kód dod.: ES394606
EAN: 4059729394606
100%
34 Kč
34.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoce lesklá textura s ovocnou příchutí! Tónovací lesky na rty JUICY BOMB s příjemnou vůní poskytno
Coccolino Wonder Wash tekutý prací přípravek pro rychlé praní 37 dávek 1,48l
Coccolino
Coccolino Wonder Wash tekutý prací přípravek pro rychlé praní 37 dávek 1,48l
Kód: 2501674
Kód dod.: 775384
EAN: 8720181676437
 
214.90 Kč
5.81Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
První prací gel speciálně vytvořený pro rychlé prací cykly. Užijte si dokonale čisté prádlo za pouhých 15 minut!
Lovran Universal & White Aprile Fresco prášek na bílé prádlo 50 dávek, 2,5 kg
Lovran
Lovran Universal & White Aprile Fresco prášek na bílé prádlo 50 dávek, 2,5 kg
Kód: 2502167
Kód dod.: 759356
EAN: 5902670082018
 
209.90 Kč
83.96Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lovran Universal & White Aprile Fresco je univerzální prací prášek určený pro bílé a světlé prádlo. Účinně odstraňuje nečistoty i odolné skvrny a navrací prádlu svěžest a jas.
Woolite Black Keratin Perfume Edition prací gel na černé prádlo 60 dávek, 3,6 l
Woolite
Woolite Black Keratin Perfume Edition prací gel na černé prádlo 60 dávek, 3,6 l
Kód: 2602988
Kód dod.: 761130
EAN: 5907458610025
 
239.90 Kč
4Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací gel Woolite Black Keratin Perfume Edition je speciálně určený pro praní černého a tmavého prádla.
Fino Easy Pack – Sáčky do odpadkového koše 60 l, 20 ks
Fino
Fino Easy Pack – Sáčky do odpadkového koše 60 l, 20 ks
Kód: 46588
Kód dod.: 954486
EAN: 5201314931126
100%
59.90 Kč
3Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pevné a praktické sáčky pro snadnou manipulaci s odpadem.
Domestos pěnový čistič toalet a koupelen Power Foam Citrus Blast, 435 ml
Domestos
Domestos pěnový čistič toalet a koupelen Power Foam Citrus Blast, 435 ml
Kód: 2403852
Kód dod.: 715008
EAN: 8720182796417
93%
74.90 Kč
172.18Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sprej na čištění toalet a koupelen je účinný na vodní kámen uvnitř toalety i mimo ni.
Fronton prášková barva do stavebních směsí malt a betonů, 0651 žlutá, 4 kg
Fronton®
Fronton prášková barva do stavebních směsí malt a betonů, 0651 žlutá, 4 kg
Kód: 2503356
Kód dod.: 431826
EAN: 8591235028850
 
335 Kč
83.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prášková barva Fronton se používá k probarvování malířských barev a dalších stavebních nebo minerálních materiálů v interiérech a exteriérech. Barevné odstíny jsou stálé a mají dlouhou životnost.
AKCE
-7%Sleva
Sokrates Aquafin Plus Lesk základní a vrchní lak na dřevo do interiéru, 600 g
Sokrates
Sokrates Aquafin Plus Lesk základní a vrchní lak na dřevo do interiéru, 600 g
Kód: 2503564
Kód dod.: 388254
EAN: 8594040504885
100%
229 Kč
247 Kč
381.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Akryl-polyuretanový lak pro vnitřní nátěry dřevěných podkladů. Poskytuje tvrdé, ale pružné nátěry, dokonale lesklé nebo s hedvábným matem. Nátěry se vyznačují vynikajicí světlostálostí a značnou odolností proti dolepování.
Fronton prášková barva do stavebních směsí malt a betonů, 0452 modrá, 800 g
Fronton®
Fronton prášková barva do stavebních směsí malt a betonů, 0452 modrá, 800 g
Kód: 2503354
Kód dod.: 431816
EAN: 8591235028942
 
419 Kč
523.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prášková barva Fronton se používá k probarvování malířských barev a dalších stavebních nebo minerálních materiálů v interiérech a exteriérech. Barevné odstíny jsou stálé a mají dlouhou životnost.
Bakrylex Univerzál lesk V2066 barva na dřevo a kov, 0820 červená, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál lesk V2066 barva na dřevo a kov, 0820 červená, 700 g
Kód: 2503257
Kód dod.: 356576
EAN: 8591235011517
 
314 Kč
448.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelný, univerzální krycí email pro vnitřní i venkovní nátěry dřeva, dřevotřísky, zdiva, papíru, kovu apod.. Výborně kryje a odolává povětrnostním vlivům.
Promise s hřebíčkovým olejem, zubní pasta, 150 g
Promise®
Promise s hřebíčkovým olejem, zubní pasta, 150 g
Kód: 14199
Kód dod.: 885290
EAN: 8590338900285
99%
39.90 Kč
266Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta Promise s hřebíčkovým olejem, speciální jemnozrnný prášek má bělící účinky a odstraňuje zubní povlak. Hřebíčkový olej vyniká svými hojivými a protizánětlivými účinky, je určená pro každodenní komplexní ochranu celé dutiny ústní.
Sensodyne Advanced Clean, zubní pasta, 75 ml
Sensodyne
Sensodyne Advanced Clean, zubní pasta, 75 ml
Kód: 101157
Kód dod.: 885212
EAN: 5054563014757
 
94.90 Kč
1 265.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta Sensodyne Advanced Clean má speciální složení, které přináší úlevu od citlivosti zubů. Když se zubní sklovina opotřebuje nebo když ustoupí dásně, dojde k obnažení dentinu, který je pod nimi.
AKCE
-4%Sleva
Parodontax Herbal Fresh zubní pasta, 75 ml
Parodontax®
Parodontax Herbal Fresh zubní pasta, 75 ml
Kód: 1907776
Kód dod.: 885203
EAN: 5054563949103
 
96 Kč
99.90 Kč
1 280Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta parodontax Herbal Fresh obsahuje hydrogenuhličitan sodný a je u ní klinicky prokázáno, že pomáhá zastavit a předcházet krvácení dásní při pravidelném používání 2x denně.
Elmex Anti-Caries Professional zubní pasta, 75 ml
Elmex®
Elmex Anti-Caries Professional zubní pasta, 75 ml
Kód: 2600055
Kód dod.: 885327
EAN: 8718951279551
 
109.90 Kč
1 465.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta pro vysoce účinnou ochranu před zubním kazem.
-4%Sleva
Colgate Total Original zubní pasta, 75 ml
Colgate®
Colgate Total Original zubní pasta, 75 ml
Kód: 2600895
Kód dod.: 856070
EAN: 8718951226715
 
66.90 Kč
69.90 Kč
892Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Colgate zubní pasta Total Original zaručuje celkovou ochranu pro vaše ústa a zanechá je čistější a zdravější.
Elmex Sensitive Professional zubní pasta, 75 ml
Elmex®
Elmex Sensitive Professional zubní pasta, 75 ml
Kód: 2600893
Kód dod.: 885339
EAN: 8718951025998
 
109.90 Kč
1 465.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Elmex Sensitive Professional zubní pasta je určena pro každodenní péči o citlivé zuby.
Nivea Q10 Power OF15 zpevňující denní krém proti vráskám, 50 ml
Nivea®
Nivea Q10 Power OF15 zpevňující denní krém proti vráskám, 50 ml
Kód: 08737
Kód dod.: 822526
EAN: 9005800403991
 
319.90 Kč
6 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Získejte pevnější pleť už za 14 dní. Složení s koenzymem Q10 intenzivně hydratuje a stimuluje produkci kolagenu. Vyzkoušejte: NIVEA Zpevňující denní krém proti vráskám Q10 POWER.
Bakrylex Univerzál lesk V2066 barva na dřevo a kov, 1999 černá, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál lesk V2066 barva na dřevo a kov, 1999 černá, 700 g
Kód: 2503251
Kód dod.: 356522
EAN: 8591235011470
 
245 Kč
350Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelný, univerzální krycí email pro vnitřní i venkovní nátěry dřeva, dřevotřísky, zdiva, papíru, kovu apod.. Výborně kryje a odolává povětrnostním vlivům.
Lazurol Aqua P UREX V1301 lesk odolný lak na dřevo bezbarvý, 600 g
Lazurol
Lazurol Aqua P UREX V1301 lesk odolný lak na dřevo bezbarvý, 600 g
Kód: 2504485
Kód dod.: 388550
EAN: 8591235058024
 
379 Kč
631.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Akryluretanový vodouředitelný lak na dřevo v interiéru. Lak je určený ke zhotovení vysoce kvalitního a odolného povrchu u všech typů dřevěných podlah z tvrdého i měkkého dřeva v interiéru.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.