cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
1 Vybráno
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Kwasny Auto-K Color Škoda, akrylová metalíza, 9151 šedá stone metalíza, 150 ml
Auto-K
Kwasny Auto-K Color Škoda, akrylová metalíza, 9151 šedá stone metalíza, 150 ml
Kód: 2504258
Kód dod.: 121283
EAN: 4015962107632
 
142 Kč
946.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lak je určen pro drobné, střední a větší opravy, má dobrý rozliv, vysoký podíl pevných látek, vydatný, rychle zasychá, je odolný proti škrábancům a povětrnostním vlivům, neobsahuje freony a těžké kovy (olovo, kadmium, chrom).
AKCE
-13%Sleva
Max Color značkovací sprej, červená, 500 ml
Mako color
Max Color značkovací sprej, červená, 500 ml
Kód: 2503401
Kód dod.: 106355
EAN: 8592884002758
 
139 Kč
159 Kč
278Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Speciální kombinace pojiv. Použití na stavbách, při výkopových pracích, v lesním průmyslu. Extrémně rychlá doba schnutí ( cca 2-3 min.), výborná krycí schopnost, odolnost proti vodě a povětrnostním vlivům.
Kwasny Auto-K Color Škoda, originální autolak ve spreji, 8180 červeň rallye, 150 ml
Auto-K
Kwasny Auto-K Color Škoda, originální autolak ve spreji, 8180 červeň rallye, 150 ml
Kód: 2504224
Kód dod.: 121229
EAN: 4015962107526
 
129 Kč
860Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lak je určen pro drobné, střední a větší opravy, má dobrý rozliv, vysoký podíl pevných látek, vydatný, rychle zasychá, je odolný proti škrábancům a povětrnostním vlivům, neobsahuje freony a těžké kovy (olovo, kadmium, chrom).
Mako Basic lepicí páska zakrývací hladký krep, 3 dny, do 60 °C, 25 mm × 50 m
Mako color
Mako Basic lepicí páska zakrývací hladký krep, 3 dny, do 60 °C, 25 mm × 50 m
Kód: 2500664
Kód dod.: 564802
EAN: 8592884004820
 
30.90 Kč
0.62Kč/1m
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lepicí zakrývací páska, která kvalitně drží tři dny. Vhodná pro malířské práce. Ideální pro jednodenní zakrývání. Díky omezené době lepení nehrozí při odstraňování narušení původní malby.
AKCE
-16%Sleva
CQ fólie interierová s papírovou páskou, 140 cm x 33 m
Mako color
CQ fólie interierová s papírovou páskou, 140 cm x 33 m
Kód: 2507518
Kód dod.: 569904
EAN: 8592884000037
 
99.90 Kč
119 Kč
3.03Kč/1m
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní CQ zakrývací páska vhodná do interieru.
AKCE
-12%Sleva
CQ fólie interierová s papírovou páskou, 55 cm x 33 m
Mako color
CQ fólie interierová s papírovou páskou, 55 cm x 33 m
Kód: 2506218
Kód dod.: 569900
EAN: 8592884000020
 
63.90 Kč
72.90 Kč
1.94Kč/1m
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní CQ zakrývací páska vhodná do interieru.
Kwasny Auto-K Color Škoda, originální autolak ve spreji, 8850 červeň višňová, 150 ml
Auto-K
Kwasny Auto-K Color Škoda, originální autolak ve spreji, 8850 červeň višňová, 150 ml
Kód: 2504228
Kód dod.: 121235
EAN: 4015962108004
 
129 Kč
860Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lak je určen pro drobné, střední a větší opravy, má dobrý rozliv, vysoký podíl pevných látek, vydatný, rychle zasychá, je odolný proti škrábancům a povětrnostním vlivům, neobsahuje freony a těžké kovy (olovo, kadmium, chrom).
Mako Komfort lepicí páska zakrývací hladký krep, 7 dní, do 60 °C, 50 mm × 50 m
Mako color
Mako Komfort lepicí páska zakrývací hladký krep, 7 dní, do 60 °C, 50 mm × 50 m
Kód: 2504920
Kód dod.: 564858
EAN: 8592884004042
 
87.90 Kč
1.76Kč/1m
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Mako Color lepící zakrývací páska lepí 7 dní, vhodná do max 60 °C, rozměry šířka 19 mm a délka 50 metrů. Papírové lepící pásky vhodné pro malíře a lakýrníky. Pásky lze odlepit bez zanechání lepidla.
Mako drátěný mosazný kartáč, 3řadý
Mako color
Mako drátěný mosazný kartáč, 3řadý
Kód: 2503393
Kód dod.: 571525
EAN: 4002168819636
 
109 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Mako color drátěný mosazný kartáč k odrezování a čištění podkladů, mosazný drát o 0,35mm, dřevěné držadlo s otvorem pro zavěšení.
Kwasny Auto-K Color Škoda, akrylová metalíza, 9470 modř laguna, 150 ml
Auto-K
Kwasny Auto-K Color Škoda, akrylová metalíza, 9470 modř laguna, 150 ml
Kód: 2504253
Kód dod.: 121269
EAN: 4015962107731
 
142 Kč
946.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lak je určen pro drobné, střední a větší opravy, má dobrý rozliv, vysoký podíl pevných látek, vydatný, rychle zasychá, je odolný proti škrábancům a povětrnostním vlivům, neobsahuje freony a těžké kovy (olovo, kadmium, chrom).
Kwasny Auto-K Color Škoda, akrylová metalíza, 9461/P9P9 modř night fire metalíza, 150 ml
Auto-K
Kwasny Auto-K Color Škoda, akrylová metalíza, 9461/P9P9 modř night fire metalíza, 150 ml
Kód: 2504262
Kód dod.: 121319
EAN: 4015962107724
 
142 Kč
946.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lak je určen pro drobné, střední a větší opravy, má dobrý rozliv, vysoký podíl pevných látek, vydatný, rychle zasychá, je odolný proti škrábancům a povětrnostním vlivům, neobsahuje freony a těžké kovy (olovo, kadmium, chrom).
Kwasny Auto-K Color Škoda, akrylová metalíza, 9103 stříbrná metalíza, 150 ml
Auto-K
Kwasny Auto-K Color Škoda, akrylová metalíza, 9103 stříbrná metalíza, 150 ml
Kód: 2504201
Kód dod.: 121245
EAN: 4015962107618
 
142 Kč
946.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lak je určen pro drobné, střední a větší opravy, má dobrý rozliv, vysoký podíl pevných látek, vydatný, rychle zasychá, je odolný proti škrábancům a povětrnostním vlivům, neobsahuje freony a těžké kovy (olovo, kadmium, chrom).
Kwasny Auto-K Color Škoda, akrylová metalíza, 9898/2L2L červeň flam metalíza, 150 ml
Auto-K
Kwasny Auto-K Color Škoda, akrylová metalíza, 9898/2L2L červeň flam metalíza, 150 ml
Kód: 2504231
Kód dod.: 121295
EAN: 4015962108110
 
142 Kč
946.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lak je určen pro drobné, střední a větší opravy, má dobrý rozliv, vysoký podíl pevných látek, vydatný, rychle zasychá, je odolný proti škrábancům a povětrnostním vlivům, neobsahuje freony a těžké kovy (olovo, kadmium, chrom).
Kwasny Auto-K Color Škoda, akrylová metalíza, 9900 granitová metalíza, 150 ml
Auto-K
Kwasny Auto-K Color Škoda, akrylová metalíza, 9900 granitová metalíza, 150 ml
Kód: 2504251
Kód dod.: 121297
EAN: 4015962107878
 
142 Kč
946.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lak je určen pro drobné, střední a větší opravy, má dobrý rozliv, vysoký podíl pevných látek, vydatný, rychle zasychá, je odolný proti škrábancům a povětrnostním vlivům, neobsahuje freony a těžké kovy (olovo, kadmium, chrom).
Max Color fluorescenční barva ve spreji, zelená, 400 ml
Mako color
Max Color fluorescenční barva ve spreji, zelená, 400 ml
Kód: 2503204
Kód dod.: 106191
EAN: 4009506031064
 
265 Kč
662.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoce jakostní lak, vhodný při výrobě reklamních plakátů, pro zvýraznění. Několikanásobně tím zlepšíte odolnost proti povětrnostním vlivům.
Kwasny Auto-K Color Škoda, originální autolak ve spreji, 4402 modř laser w2w2, 150 ml
Auto-K
Kwasny Auto-K Color Škoda, originální autolak ve spreji, 4402 modř laser w2w2, 150 ml
Kód: 2504249
Kód dod.: 121165
EAN: 4015962107946
 
129 Kč
860Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lak je určen pro drobné, střední a větší opravy, má dobrý rozliv, vysoký podíl pevných látek, vydatný, rychle zasychá, je odolný proti škrábancům a povětrnostním vlivům, neobsahuje freony a těžké kovy (olovo, kadmium, chrom).
Mako Basic lepicí páska zakrývací hladký krep, 3 dny, do 60 °C, 75 mm × 50 m
Mako color
Mako Basic lepicí páska zakrývací hladký krep, 3 dny, do 60 °C, 75 mm × 50 m
Kód: 2504914
Kód dod.: 564811
EAN: 4002168021985
 
105 Kč
2.1Kč/1m
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lepicí zakrývací páska, která kvalitně drží tři dny. Vhodná pro malířské práce. Ideální pro jednodenní zakrývání. Díky omezené době lepení nehrozí při odstraňování narušení původní malby.
Kwasny Auto-K Color Škoda, akrylová metalíza, 9910 černá magic, 150 ml
Auto-K
Kwasny Auto-K Color Škoda, akrylová metalíza, 9910 černá magic, 150 ml
Kód: 2504206
Kód dod.: 121299
EAN: 4015962107885
 
142 Kč
946.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lak je určen pro drobné, střední a větší opravy, má dobrý rozliv, vysoký podíl pevných látek, vydatný, rychle zasychá, je odolný proti škrábancům a povětrnostním vlivům, neobsahuje freony a těžké kovy (olovo, kadmium, chrom).
Max Color stříkací tmel ve spreji šedý, 400 ml
Mako color
Max Color stříkací tmel ve spreji šedý, 400 ml
Kód: 2503675
Kód dod.: 100115
EAN: 8592884002901
 
252 Kč
630Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Max color stříkací tmel sprej na všechny podklady jako je staré lakování, hliník, železo, ocel atd. Vhodný jako ideální prostředek mezi polyesterovým tmelem a konečnou barvou.
Max Color zinková barva ve spreji, 400 ml
Mako color
Max Color zinková barva ve spreji, 400 ml
Kód: 2503050
Kód dod.: 101185
EAN: 8592884002680
 
265 Kč
662.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zinkový sprej se hodí jako antikorozní ochrana pro konstrukce vystavené vodě a povětrnostním vlivům. K opravě poškozených zinkových ploch, k povrstvení hran vnitřních plechů u bodového svařování.
Max Color Rapid plnič ve spreji, základový a plnící nástřik, šedý, 400 ml
Mako color
Max Color Rapid plnič ve spreji, základový a plnící nástřik, šedý, 400 ml
Kód: 2503674
Kód dod.: 100108
EAN: 4029534642445
 
315 Kč
787.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jako základový a plnící nástřik, může být použit bez základního nástřiku, za normálních okolností přestříkatelný všemi běžnými lakovacími systémy, také 2K a vodouředitelnými, bez nutnosti mezibroušení.
AKCE
-21%Sleva
Pytel na suť černý LDPE 120 l, 200 µm, 1 ks
Mako color
Pytel na suť černý LDPE 120 l, 200 µm, 1 ks
Kód: 2509053
Kód dod.: 992620
EAN: 8592884000785
 
19 Kč
23.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pytel na suť z materiálu LDPE je určený pro odkládání těžšího odpadu při stavebních a úklidových pracích. Díky objemu 120 l a pevnosti 200 µm je vhodný pro suť, stavební odpad i hrubší nečistoty.
Mako Páska lepící balící hnědá 48 mm x 66 m
Mako color
Mako Páska lepící balící hnědá 48 mm x 66 m
Kód: 2500309
Kód dod.: 566215
EAN: 8592884004141
 
30.90 Kč
0.47Kč/1m
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Mako Basic lepicí páska zakrývací hladký krep, 3 dny, do 60 °C, 48 mm × 50 m
Mako color
Mako Basic lepicí páska zakrývací hladký krep, 3 dny, do 60 °C, 48 mm × 50 m
Kód: 2500667
Kód dod.: 564808
EAN: 8592884004851
 
61.90 Kč
1.24Kč/1m
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lepicí zakrývací páska, která kvalitně drží tři dny. Vhodná pro malířské práce. Ideální pro jednodenní zakrývání. Díky omezené době lepení nehrozí při odstraňování narušení původní malby.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.