cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Garnier Color Naturals Creme barva na vlasy, 5.00 Ultra cover hnědá
Garnier
Garnier Color Naturals Creme barva na vlasy, 5.00 Ultra cover hnědá
Kód: 63944
Kód dod.: 870166
EAN: 3600541091719
 
104.90 Kč
2 622.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dlouhotrvající, intenzivně pečující barva na vlasy obsahující přírodní olivový olej, který proniká hluboko do struktury vlasů, a tak během barvení zároveň o vlasy pečuje.
AKCE
-13%Sleva
Mitia for Men Speed Energy sprchový gel, 400 ml
Tomil® Mitia
Mitia for Men Speed Energy sprchový gel, 400 ml
Kód: 97806
Kód dod.: 797006
EAN: 8595025827753
 
34.90 Kč
39.90 Kč
87.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Obsahuje speciální „cool complex“ s chladivými účinky a díky svěží vůni a bohaté pěně se sprchování stává skutečným požitkem.
Sidolux Universal Fresh Lemon univerzální čistič na povrchy, 5 l
LAKMA Sidolux
Sidolux Universal Fresh Lemon univerzální čistič na povrchy, 5 l
Kód: 1800063
Kód dod.: 702137
EAN: 5907542749907
80%
224.90 Kč
44.98Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Provoňte a pročistěte domácnost příjemnou vůní citrónu. Užívejte si přitažlivé vůně po celý rok. Díky našemu produktu si budete obklopeni čistotou a povzbuzující vůní citrónu. Nechte se zlákat svěžestí!
Colgate zubní pasta Max Fresh Cool Mint, 75 ml
Colgate®
Colgate zubní pasta Max Fresh Cool Mint, 75 ml
Kód: 2001667
Kód dod.: 885052
EAN: 8718951313255
100%
54.90 Kč
732Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Gelová zubní pasta Colgate Max Fresh Cool Mint obsahuje miniaturní mentolové plátky, které se při čištění zubů rozpouštějí a uvolňují svěží aroma.
Lazurol s1020 pochozí lak na dřevo polomat, bezbarvý, 2,5 l
Lazurol
Lazurol s1020 pochozí lak na dřevo polomat, bezbarvý, 2,5 l
Kód: 2503972
Kód dod.: 243253
EAN: 8595073027136
 
1 405 Kč
562Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lak syntetický uretanizovaný určen k vrchním polomatným transparentním nátěrům dřeva, dřevotřísky či korku pro venkovní a vnitřní prostředí, např. parkety, dřevěné podlahy, obložení zdí, schodiště, dveře, zábradlí, dekorační lišty.
Lavon čistič na podlahy a povrchy Dřevo & Lamino, 1 l
Lavon
Lavon čistič na podlahy a povrchy Dřevo & Lamino, 1 l
Kód: 2508117
Kód dod.: 735061
EAN: 8594187143695
 
84.90 Kč
84.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lavon čistič podlah a povrchů Dřevo & Lamino je účinný prostředek pro čištění a péči o dřevěné a laminované podlahy i další povrchy.
Garnier Color Naturals Creme barva na vlasy, 6.25 Světlá ledová mahagonová
Garnier
Garnier Color Naturals Creme barva na vlasy, 6.25 Světlá ledová mahagonová
Kód: 2505471
Kód dod.: 870171
EAN: 3600540632944
 
104.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dlouhotrvající, intenzivně pečující barva na vlasy obsahující přírodní olivový olej, který proniká hluboko do struktury vlasů, a tak během barvení zároveň o vlasy pečuje.
PATTEX Fix Super PL50 univerzální montážní lepidlo, 50 g
Henkel Pattex®
PATTEX Fix Super PL50 univerzální montážní lepidlo, 50 g
Kód: 2502878
Kód dod.: 501923
EAN: 9000100144858
 
73.90 Kč
1 478Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pattex FIX Super je montážní lepidlo k lepení porézních materiálů pro použití v interiéru. Lepí lehké a savé materiály, např. dekorativní desky, polystyrenové prvky, dřevěné desky a zárubně apod.
AKCE
-8%Sleva
Lazurol Aqua S Akryl mat lak na dřevo V1302, 0,6 kg
Lazurol
Lazurol Aqua S Akryl mat lak na dřevo V1302, 0,6 kg
Kód: 2500585
Kód dod.: 388585
EAN: 8591235058000
 
219 Kč
238 Kč
365Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Disperzní lak s dekorativním vzhledem a vynikajícím rozlivem. Používá se k provádění nátěrů tvrdého i měkkého dřeva, nábytkových dílů, dřevěných obkladů, překližky apod. v interiéru.
LAVON WC gel Easy Clean Fresh Pine, 5 l
Lavon
LAVON WC gel Easy Clean Fresh Pine, 5 l
Kód: 2501624
Kód dod.: 717425
EAN: 8594187141424
 
129.90 Kč
25.98Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální chlorový přípravek na čištění a bělení v domácnostech, institucích i v potravinářských a stravovacích provozech.
AKCE
-1%Sleva
LAVON krémové mýdlo Hand Care Kašmír a orchidea, 5 l
Lavon
LAVON krémové mýdlo Hand Care Kašmír a orchidea, 5 l
Kód: 2501716
Kód dod.: 790064
EAN: 8594187145262
 
138 Kč
139.90 Kč
27.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Krémové mýdlo prémiové kvality s alantoinem a glycerinem pro čisté, hebké a voňavé ruce.
Silan Fresh Control Fresh Ocean aviváž, 50 praní, 1100 ml
Henkel Silan
Silan Fresh Control Fresh Ocean aviváž, 50 praní, 1100 ml
Kód: 2601431
Kód dod.: 777119
EAN: 9000101834468
 
109.90 Kč
2.2Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Silan Fresh Control aviváž Fresh Ocean dodává prádlu svěží vůni a hebkost.
Vileda Flex & Catch prachovka s krátkou rukojetí
Vileda®
Vileda Flex & Catch prachovka s krátkou rukojetí
Kód: 2508972
Kód dod.: 588706
EAN: 4023103257122
 
109.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vileda Flex & Catch prachovka s krátkou rukojetí je praktický pomocník pro rychlý a efektivní úklid domácnosti.
Indulona Měsíčková krém na ruce 30 ml
Indulona®
Indulona Měsíčková krém na ruce 30 ml
Kód: 2509134
Kód dod.: 820025
EAN: 8592297013440
 
39.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Indulona měsíčková je tradiční krém na ruce určený ke každodenní péči o suchou a hrubou pokožku rukou. Je speciálně vyvinut tak, aby pokožku uklidnil, zjemnil a podpořil její regeneraci.
AKCE
-11%Sleva
DENAS NA DŘEVO–ZÁKLAD základní barva na dřevo, bílá, 0,7 kg
Denas
DENAS NA DŘEVO–ZÁKLAD základní barva na dřevo, bílá, 0,7 kg
Kód: 2505478
Kód dod.: 340140
EAN: 8592474101595
 
229 Kč
257 Kč
327.14Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva pro základní nátěry všech druhů dřeva, dřevěných výrobků i podkladů k použití v interiéru i exteriéru.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0051 zeleň jedle, 750 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0051 zeleň jedle, 750 l
Kód: 2500605
Kód dod.: 249520
EAN: 8595073020281
 
223 Kč
297.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochranným lazurovacím nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům i k nátěrům v interiérech. Chrání dřevo před účinky UV záření. Obsahuje přírodní olej.
Het Brillant R plněná pilinami struktura dle válečku, dekorační disperzní interiérová barva, 5 kg
Het
Het Brillant R plněná pilinami struktura dle válečku, dekorační disperzní interiérová barva, 5 kg
Kód: 2504308
Kód dod.: 400537
EAN: 8594158025203
 
439 Kč
87.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Malířská barva plněná pilinami určená ke strukturním nátěrům stěn, vápenných, vápenocementových, sádrovápenných a sádrových omítek, sádrokartonových, sádrovláknitých a dřevovláknitých desek, betonových panelů a monolitů apod.
-8%Sleva
PATTEX Fix oboustranné lepící proužky, 20×40 mm, nosnost až 2 kg, 10 ks
Henkel Pattex®
PATTEX Fix oboustranné lepící proužky, 20×40 mm, nosnost až 2 kg, 10 ks
Kód: 2507568
Kód dod.: 502015
EAN: 9000100224918
 
73.90 Kč
79.90 Kč
7.39Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Oboustranné lepící proužky s nosností až 2 kg s jednoduchou aplikací.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0021 ořech, 2,5 l + 0,5l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0021 ořech, 2,5 l + 0,5l
Kód: 2600711
Kód dod.: 249251
EAN: 8595073017014
 
685 Kč
228.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Syntetická olejová napouštěcí lazura CHARAKTERISTIKA A POUŽITÍ: Lazura na dřevo S1023 je určena k oc
Luxol Originál tenkovrstvá lazura na dřevo, 0021 ořech, 3,5 l
Luxol
Luxol Originál tenkovrstvá lazura na dřevo, 0021 ořech, 3,5 l
Kód: 2504948
Kód dod.: 250540
EAN: 8590627988109
 
955 Kč
272.86Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tenkovrstvá lazura pro dekorativní nátěry na dřevo s ochranou proti povětrnostním vlivům a UV záření. Vylepšené vlastnosti jako zvýšenou vodoodpudivost, vysokou přilnavost dalšího nátěru, mechanickou odolnost a také hlubokou penetraci.
Air Wick FreshMatic Bílé květy frézie náplň pro osvěžovač 250 ml
Air Wick®
Air Wick FreshMatic Bílé květy frézie náplň pro osvěžovač 250 ml
Kód: 47336
Kód dod.: 731750
EAN: 3059943009042
100%
99.90 Kč
399.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zachytí lehkou vůni čerstvě řezaných bílých květin, frézie a francouzského jasmínu (až do konce s nádechem zeleného jablka).
AKCE
-12%Sleva
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, ořech, 8 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, ořech, 8 kg
Kód: 2503618
Kód dod.: 302124
EAN: 8595002322707
 
2 359 Kč
2 679 Kč
294.88Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moderní impregnační nátěrová hmota s dekorativními vlastnostmi. Působí jako účinné hluboko penetrující napouštědlo a zároveň jako vrchní ochranný nátěr v deseti barevných odstínech.
Alpa Francovkový masážní krém, 40 g
ALPA® Francovka
Alpa Francovkový masážní krém, 40 g
Kód: 10557
Kód dod.: 812025
EAN: 8594001770458
95%
32.90 Kč
822.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Alpa jemný masážní krém pro regeneraci a uvolnění svalstva s obsahem přírodní silice obohacené o oleje z obilných klíčků.
Dove Fresh Care Antiperspirant 150ml
Dove®
Dove Fresh Care Antiperspirant 150ml
Kód: 2501011
Kód dod.: 834910
EAN: 8720181566707
 
59.90 Kč
399.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dove Fresh Care je spolehlivým pomocníkem pro každodenní ochranu proti pocení a nepříjemnému zápachu. Jeho složení kombinuje účinnou ochranu s jemnou péčí o pokožku podpaží.​
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.