cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
VÝPRODEJ - SUPER CENA
-24%Sleva
Holman F1 Aurea okurky nakladačky jemnoostná 2 g
Holman
Holman F1 Aurea okurky nakladačky jemnoostná 2 g
Kód: 93287
 
EAN: 8594039280431
100%
9.10 Kč
11.90 Kč
4 550Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Rostlina je relativně silně vzrůstná. List je menší, světleji zelený, hodně špičatý. Rostlina pos
Coccolino Fresh Sky vlhčené ubrousky do sušičky 20 ks
Coccolino
Coccolino Fresh Sky vlhčené ubrousky do sušičky 20 ks
Kód: 1902064
Kód dod.: 775428
EAN: 8720181674174
97%
104.90 Kč
5.25Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vonné ubrousky do sušičky se svěží květinovo‑citrusovou vůní Fresh Sky. Změkčují prádlo, omezují statickou elektřinu a usnadňují žehlení.
Lazurol Pragomat C1038 nitrocelulózový lak na dřevo 750 ml
Lazurol
Lazurol Pragomat C1038 nitrocelulózový lak na dřevo 750 ml
Kód: 2500581
Kód dod.: 175126
EAN: 8595073019988
 
389 Kč
518.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nitrocelulózový lak určený pro matné, tvrdé nátěry dřeva. Obsahuje látky pohlcující UV záření, nátěr proto nežloutne a je omezeno i žloutnutí dřeva pod nátěrem.
Lazurol Pragolesk C1037 nitrocelulózový lak na dřevo 750 ml
Lazurol
Lazurol Pragolesk C1037 nitrocelulózový lak na dřevo 750 ml
Kód: 2500580
Kód dod.: 175111
EAN: 8595073019933
 
395 Kč
526.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nitrocelulózový lak určen pro bezbarvé, lesklé nátěry dřeva (např. nábytku) a podobných materiálů ve vnitřním prostředí a pro nátěry sportovního nářadí.
Syoss Oleo Intense olejová barva na vlasy 12-01 Ultra platinový
Henkel Syoss
Syoss Oleo Intense olejová barva na vlasy 12-01 Ultra platinový
Kód: 2505790
Kód dod.: 870276
EAN: 9000101705560
 
179.90 Kč
3 598Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Syoss Oleo Intense – olejem posílené dlouhotrvající barvení bez amoniaku pro pocit silných a zdravých vlasů.
Lazurol Pragomat C1038 nitrocelulózový lak na dřevo 375 ml
Lazurol
Lazurol Pragomat C1038 nitrocelulózový lak na dřevo 375 ml
Kód: 2504038
Kód dod.: 175124
EAN: 8595073019971
 
215 Kč
573.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nitrocelulózový lak určený pro matné, tvrdé nátěry dřeva. Obsahuje látky pohlcující UV záření, nátěr proto nežloutne a je omezeno i žloutnutí dřeva pod nátěrem.
Lazurol Pragolesk C1037 nitrocelulózový lak na dřevo 375 ml
Lazurol
Lazurol Pragolesk C1037 nitrocelulózový lak na dřevo 375 ml
Kód: 2504015
Kód dod.: 175104
EAN: 8595073019926
 
219 Kč
584Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lak je určen pro bezbarvé lesklé, tvrdé nátěry dřeva ve vnitřním prostředí, například nábytku, sportovního nářadí a drobných dřevěných předmětů.
Colgate Total Active Fresh zubní pasta 75 ml
Colgate®
Colgate Total Active Fresh zubní pasta 75 ml
Kód: 2601084
Kód dod.: 885286
EAN: 8718951687646
 
69.90 Kč
932Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta Colgate Total Activ Fresh poskytuje pokročilou ochranu celé ústní dutiny a je navržena tak, aby bojovala proti hlavním příčinám ústních problémů ještě dříve, než vzniknou. Antibakteriální ochrana pomáhá chránit zuby, jazyk a dásně.
Glade osvěžovač vzduchu Fresh Mandarin Dream 300 ml
Glade by brise®
Glade osvěžovač vzduchu Fresh Mandarin Dream 300 ml
Kód: 2601172
Kód dod.: 725089
EAN: 5000204420852
 
89.90 Kč
90 Kč
299.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Glade osvěžovač vzduchu Fresh Mandarin Dream přináší svěží citrusovou vůni mandarinky, která okamžitě provoní interiér. Sprej pomáhá odstranit nežádoucí pachy a zanechává příjemnou a energizující atmosféru v místnosti.
AKCE
-43%Sleva
Radox Feel Uplifted sprchový gel pro ženy 225 ml
Radox
Radox Feel Uplifted sprchový gel pro ženy 225 ml
Kód: 2601330
Kód dod.: 795443
EAN: 8720181336126
 
22.90 Kč
39.90 Kč
101.78Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sprchový gel Radox Feel Uplifted je osvěžující tělový gel navržený pro každodenní použití, který dodává energii a zlepšuje náladu během sprchování. Obsahuje povzbuzující vůni růžového grapefruitu a zázvoru inspirovanou přírodními ingrediencemi.
AKCE
-43%Sleva
Radox Feel Radiant sprchový gel pro ženy 225 ml
Radox
Radox Feel Radiant sprchový gel pro ženy 225 ml
Kód: 2601329
Kód dod.: 795442
EAN: 8720181336188
 
22.90 Kč
39.90 Kč
101.78Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sprchový gel Radox Feel Radiant přináší osvěžující a energizující sprchový zážitek díky sladké ovocné vůni jahod, malin a bobulovin.
-1%Sleva
Sabrina Carpenter tělový sprej Lemon Pie 236 ml
SABRINA CARPENTER
Sabrina Carpenter tělový sprej Lemon Pie 236 ml
Kód: 2602259
Kód dod.: 835335
EAN: 810023679127
 
237 Kč
239.90 Kč
1 004.24Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sweet Tooth Lemon Pie Body Mist je sladký citrusový tělový sprej s vůní citronového koláče, vanilky a šlehačky.
LACOSTE L.12.12 Bleu parfémovaná voda pro muže 35 ml
Lacoste
LACOSTE L.12.12 Bleu parfémovaná voda pro muže 35 ml
Kód: 2602854
Kód dod.: LC022A03
EAN: 3386460174541
 
1 189 Kč
33 971.43Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Aromatická fougere vůně pro muže byla uvedena na trh v roce 2026 Lacoste L.12.12 Bleu je pánský par
Alpa Pedik krém na nohy s včelím voskem 100 ml
ALPA® Pedik
Alpa Pedik krém na nohy s včelím voskem 100 ml
Kód: 2603055
Kód dod.: 822012
EAN: 8594001777549
 
42.90 Kč
429Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Alpa Pedik Krém na nohy s včelím voskem je vyživující péče určená pro suchou, ztvrdlou a namáhanou pokožku chodidel.
Novinky
LACOSTE L.12.12 Bleu parfémovaná voda pro muže 100 ml
Lacoste
LACOSTE L.12.12 Bleu parfémovaná voda pro muže 100 ml
Kód: 2603401
Kód dod.: LC022A01
EAN: 3386460172738
 
2 389 Kč
23 890Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Aromatická fougere vůně pro muže byla uvedena na trh v roce 2026 Lacoste L.12.12 Bleu je pánský par
Luxol Originál tenkovrstvá lazura na dřevo, 0021 ořech, 3,5 l
Luxol
Luxol Originál tenkovrstvá lazura na dřevo, 0021 ořech, 3,5 l
Kód: 2504948
Kód dod.: 250540
EAN: 8590627988109
 
955 Kč
272.86Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tenkovrstvá lazura pro dekorativní nátěry na dřevo s ochranou proti povětrnostním vlivům a UV záření. Vylepšené vlastnosti jako zvýšenou vodoodpudivost, vysokou přilnavost dalšího nátěru, mechanickou odolnost a také hlubokou penetraci.
Rexona Shower fresh kuličkový antiperspirant 50ml
Rexona®
Rexona Shower fresh kuličkový antiperspirant 50ml
Kód: 2307822
Kód dod.: 837001
EAN: 59099369
 
69.90 Kč
1 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Rexona Shower fresh kuličkový antiperspirant, 48hodinová ochrana s tebou drží krok a zabraňuje pocení i zápachu ve všech situacích.
Vaseline Active Dry Men deodorant 50 ml
Vaseline®
Vaseline Active Dry Men deodorant 50 ml
Kód: 2501603
Kód dod.: 834957
EAN: 8886467061691
 
74.90 Kč
1 498Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vaseline Active Dry Men – dlouhotrvající roll-on deodorant pro svěžest a ochranu po celý den.
Fa sprchový krém Divine Moments 400ml
Henkel Fa
Fa sprchový krém Divine Moments 400ml
Kód: 2506864
Kód dod.: 797141
EAN: 9000101054941
 
84.90 Kč
212.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Luxusní sprchový krém značky Fa s jemným, květinovým aroma divoké kamélie a výtažkem z hedvábí.
AKCE
-43%Sleva
Radox Feel Hydrated sprchový gel 225 ml
Radox
Radox Feel Hydrated sprchový gel 225 ml
Kód: 2601334
Kód dod.: 795447
EAN: 8720181465482
 
22.90 Kč
39.90 Kč
101.78Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sprchový gel Radox Feel Hydrated promění každodenní sprchu v osvěžující a hydratační rituál. Jeho vodní vůně melounu kombinovaná s chladivou mátou probudí smysly a dodá pocit svěžesti a komfortu při každém použití.
AKCE
-43%Sleva
Radox Feel Relaxed sprchový gel 225 ml
Radox
Radox Feel Relaxed sprchový gel 225 ml
Kód: 2601333
Kód dod.: 795446
EAN: 8720181326950
 
22.90 Kč
39.90 Kč
101.78Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sprchový gel Radox Feel Relaxed přináší uklidňující a relaxační sprchový zážitek díky jemné vůni levandule a vodního lotosu, která pomáhá navodit pocit klidu a pohody během sprchování.
AKCE
-17%Sleva
Sanytol Active Fresh dezinfekce na prádlo 1,5 l
Sanytol
Sanytol Active Fresh dezinfekce na prádlo 1,5 l
Kód: 2602974
Kód dod.: 764991
EAN: 8411660007391
 
174.90 Kč
209.90 Kč
116.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sanytol Active Fresh dezinfekce na prádlo je hygienický přípravek určený k dezinfekci a osvěžení prádla během praní.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0051 zeleň jedle, 750 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0051 zeleň jedle, 750 l
Kód: 2500605
Kód dod.: 249520
EAN: 8595073020281
 
223 Kč
297.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochranným lazurovacím nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům i k nátěrům v interiérech. Chrání dřevo před účinky UV záření. Obsahuje přírodní olej.
-8%Sleva
PATTEX Fix oboustranné lepící proužky, 20×40 mm, nosnost až 2 kg, 10 ks
Henkel Pattex®
PATTEX Fix oboustranné lepící proužky, 20×40 mm, nosnost až 2 kg, 10 ks
Kód: 2507568
Kód dod.: 502015
EAN: 9000100224918
 
73.90 Kč
79.90 Kč
7.39Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Oboustranné lepící proužky s nosností až 2 kg s jednoduchou aplikací.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.