cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
LACOSTE L.12.12 Bleu parfémovaná voda pro muže 35 ml
Lacoste
LACOSTE L.12.12 Bleu parfémovaná voda pro muže 35 ml
Kód: 2602854
Kód dod.: LC022A03
EAN: 3386460174541
 
1 189 Kč
33 971.43Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Aromatická fougere vůně pro muže byla uvedena na trh v roce 2026 Lacoste L.12.12 Bleu je pánský par
Alpa Pedik krém na nohy s včelím voskem 100 ml
ALPA® Pedik
Alpa Pedik krém na nohy s včelím voskem 100 ml
Kód: 2603055
Kód dod.: 822012
EAN: 8594001777549
 
42.90 Kč
429Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Alpa Pedik Krém na nohy s včelím voskem je vyživující péče určená pro suchou, ztvrdlou a namáhanou pokožku chodidel.
Novinky
LACOSTE L.12.12 Bleu parfémovaná voda pro muže 100 ml
Lacoste
LACOSTE L.12.12 Bleu parfémovaná voda pro muže 100 ml
Kód: 2603401
Kód dod.: LC022A01
EAN: 3386460172738
 
2 389 Kč
23 890Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Aromatická fougere vůně pro muže byla uvedena na trh v roce 2026 Lacoste L.12.12 Bleu je pánský par
AKCE
-18%Sleva
Well Done Fine Color Magnet ubrousky proti skvrnám a obarvení, 12 ks
Well Done
Well Done Fine Color Magnet ubrousky proti skvrnám a obarvení, 12 ks
Kód: 1804651
Kód dod.: 14674.01
EAN: 5998466114674
100%
44.90 Kč
54.90 Kč
3.74Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ubrousky pohlcující barvu a odstraňovač skvrn - Produkt, který kombinuje účinnost odstranění skvrn a ochrany barev.
LAZUROL tixotropní nestékající lak na kov a dřevo S1091, bezbarvý lesk, 750 ml
Lazurol
LAZUROL tixotropní nestékající lak na kov a dřevo S1091, bezbarvý lesk, 750 ml
Kód: 2504134
Kód dod.: 243261
EAN: 8591235039283
 
327 Kč
436Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ke zhotovení transparentního nátěru dřeva nebo kovu především na svislých nebo šikmých plochách, například nátěr obložení stěn, podbití stropu apod. Je vhodný pro vnitřní i venkovní použití.
Essence matný krém na rty BLUR soufflé 06 Pillow Talking, 3,6 ml
Essence
Essence matný krém na rty BLUR soufflé 06 Pillow Talking, 3,6 ml
Kód: 2601832
Kód dod.: ES584946
EAN: 4059729584946
 
87 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Získejte moderní a vkusné nalíčení rtů díky rtěnce essence BLUR soufflé matte 06 Pillow Talking, jež
Alpa Aviril krém na ruce glycerinový se včelím voskem 100 ml
ALPA® Aviril®
Alpa Aviril krém na ruce glycerinový se včelím voskem 100 ml
Kód: 43215
Kód dod.: 820162
EAN: 8594001776306
100%
29.90 Kč
299Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Alpa Aviril je vyživující krém na ruce, který kombinuje hydratační účinky glycerinu se zklidňujícími a ochrannými vlastnostmi včelího vosku.
Dove Advanced Care Soft Feel antiperspirant ve spreji 150 ml
Dove®
Dove Advanced Care Soft Feel antiperspirant ve spreji 150 ml
Kód: 2305698
Kód dod.: 835101
EAN: 8720181291852
 
79.90 Kč
532.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nechte Dove Advanced Care Soft and Feel Antiperspirant sprej být vaší každodenní součástí. Poskytne vám 72hodinovou ochranu před potem a zápachem, stejně jako hladké a hydratované podpaží.
AKCE
-10%Sleva
Lazurol Aqua S Akryl V1302 lesk lak na dřevo 600 g
Lazurol
Lazurol Aqua S Akryl V1302 lesk lak na dřevo 600 g
Kód: 2500584
Kód dod.: 388580
EAN: 8591235057980
 
199 Kč
221 Kč
331.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Disperzní lak s dekorativním vzhledem a vynikajícím rozlivem. Používá se k provádění nátěrů tvrdého i měkkého dřeva, nábytkových dílů, dřevěných obkladů, překližky apod. v interiéru.
Dove tuhý antiperspirant Advanced Care Invisible Dry 50ml
Dove®
Dove tuhý antiperspirant Advanced Care Invisible Dry 50ml
Kód: 2501020
Kód dod.: 839034
EAN: 59099598
 
79.90 Kč
1 598Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dove Advanced Care Invisible Dry je tuhý antiperspirant je navržen pro ženy, které hledají spolehlivou ochranu proti pocení a zároveň chtějí dopřát své pokožce šetrnou péči.
AKCE
-2%Sleva
Lavon čistič na podlahy a povrchy Dřevo & Lamino 5 l
Lavon
Lavon čistič na podlahy a povrchy Dřevo & Lamino 5 l
Kód: 2508119
Kód dod.: 735062
EAN: 8594187143718
 
323 Kč
329.90 Kč
64.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lavon čistič na podlahy a povrchy Dřevo & Lamino je koncentrovaný prostředek určený pro efektivní čištění a údržbu dřevěných a laminovaných podlah i ostatních povrchů.
Syoss Oleo Intense Color barva na vlasy bez amoniaku 7-77 Zářivě měděný
Henkel Syoss
Syoss Oleo Intense Color barva na vlasy bez amoniaku 7-77 Zářivě měděný
Kód: 2505667
Kód dod.: 870334
EAN: 9000101661187
 
179.90 Kč
3 598Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Syoss Oleo Intense Color 7-77 – Zářivě měděný je profesionální barva na vlasy bez amoniaku, která poskytuje intenzivní, zářivý měděný odstín s dlouhotrvajícím efektem.
S.OLIVER MEN DEO SPRAY EXTRA FRESH 150ML 0225
s.Oliver
S.OLIVER MEN DEO SPRAY EXTRA FRESH 150ML 0225
Kód: 2602973
Kód dod.: 835348
EAN: 4011700880324.
 
109.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Essence Fix It Like a Pro transparentní gel na obočí 8,5 ml
Essence
Essence Fix It Like a Pro transparentní gel na obočí 8,5 ml
Kód: 2405671
 
EAN: 4059729485922
 
77.50 Kč
8 611.11Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro perfektní úpravu obočí po celý den je tu fixační gel Fix It Like a Pro od esence. Tento čirý gel
-9%Sleva
Artdeco Eyelights Palette B25 paletka č.1 Look Of The Season
Artdeco
Artdeco Eyelights Palette B25 paletka č.1 Look Of The Season
Kód: 2501053
Kód dod.: 56246.1
EAN: 4052136281613
 
546 Kč
599 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vyzkoušejte nepřeberné varianty líčení s paletkou očních stínů Artdeco Look Of The Season 1, která p
Vileda Flex & Catch prachovka s dlouhou rukojetí 93 cm
Vileda®
Vileda Flex & Catch prachovka s dlouhou rukojetí 93 cm
Kód: 2508973
Kód dod.: 588707
EAN: 4023103257146
 
189.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vileda Flex & Catch prachovka s dlouhou rukojetí 93 cm je praktický pomocník pro efektivní úklid domácnosti.
AKCE
-7%Sleva
Sokrates sedlácká barva na dřevo, 0280 palisandr, 700 g
Sokrates
Sokrates sedlácká barva na dřevo, 0280 palisandr, 700 g
Kód: 2504910
Kód dod.: 262442
EAN: 8594166557376
 
277 Kč
299 Kč
395.71Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Krycí barva na bázi modifikované fermeže s olejem ve vodě. Extrémně penetrující krycí vodou ředitelná barva na dřevo určená pro hobby i profesionální použití ve venkovním i vnitřním prostředí.
Sokrates sedlácká barva na dřevo, 0260 hnědá, 700 g
Sokrates
Sokrates sedlácká barva na dřevo, 0260 hnědá, 700 g
Kód: 2504909
Kód dod.: 262436
EAN: 8594166557345
 
299 Kč
427.14Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Krycí barva na bázi modifikované fermeže s olejem ve vodě. Extrémně penetrující krycí vodou ředitelná barva na dřevo určená pro hobby i profesionální použití ve venkovním i vnitřním prostředí.
Lactovit Mousse Cream Lactourea tělový krém, 250 ml
Lactovit
Lactovit Mousse Cream Lactourea tělový krém, 250 ml
Kód: 2104627
Kód dod.: 821028
EAN: 8411135003705
100%
149.90 Kč
599.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tělový krém regeneruje a hloubkově vyživuje pokožku díky vlastnostem mléka v kombinaci s kyselinou mléčnou a ureou.
PATTEX Wood Standard, disperzní lepidlo na dřevo, 250 g
Henkel Pattex®
PATTEX Wood Standard, disperzní lepidlo na dřevo, 250 g
Kód: 2503317
Kód dod.: 500360
EAN: 5997272367809
 
112 Kč
448Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Na bázi vody vhodné k lepení všech druhů dřeva, včetně tvrdého dřeva, kůže, papíru, lepenky, textilu a polystyrenu.
PATTEX Wood Super 3, lepidlo na dřevo, 250 g
Henkel Pattex®
PATTEX Wood Super 3, lepidlo na dřevo, 250 g
Kód: 2503263
Kód dod.: 500368
EAN: 5997272367885
 
152 Kč
608Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodovzdorné disperzní lepidlo k lepení dřeva a příbuzných materiálů, které jsou vystaveny vyšší vlhkosti nebo krátkodobému působení vody.
L'Oréal Paris Revitalift Laser X3 oční krém, 15 ml
L'Oréal Paris
L'Oréal Paris Revitalift Laser X3 oční krém, 15 ml
Kód: 2602784
Kód dod.: 822741
EAN: 3600523436071
 
444.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
L'Oréal Paris Revitalift Laser X3 oční krém s kyselinou hyaluronovou pomáhá redukovat vrásky v okolí očí a zanechává pleť hladší a svěžejší.
Indulona Atopiredu pečující tělový krém, 200 ml
Indulona®
Indulona Atopiredu pečující tělový krém, 200 ml
Kód: 2400436
Kód dod.: 810575
EAN: 8592297010111
 
159.90 Kč
799.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pečující tělový krém speciálně vyvinutý, aby poskytl pokročilou péči projevům extrémně suché pokožky.
AKCE
-12%Sleva
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, dub, 8 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, dub, 8 kg
Kód: 2503617
Kód dod.: 302133
EAN: 8595002322745
 
2 359 Kč
2 679 Kč
294.88Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moderní impregnační nátěrová hmota s dekorativními vlastnostmi. Působí jako účinné hluboko penetrující napouštědlo a zároveň jako vrchní ochranný nátěr v deseti barevných odstínech.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.