cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Soudal 66A polyuretanové lepidlo na dřevo, 750 g
Soudal
Soudal 66A polyuretanové lepidlo na dřevo, 750 g
Kód: 2502875
Kód dod.: 501745
EAN: 5411183039476
 
329 Kč
438.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Polyuretanové lepidlo na dřevo, krátká dobou schnutí, velmi vysoká lepicí síla a vodovzdornost D4 (ČSN EN 204).
PAREX MOP JETSET EXTRA AUTOMATIC úklidová sada
Parex
PAREX MOP JETSET EXTRA AUTOMATIC úklidová sada
Kód: 2602225
Kód dod.: 577194
EAN: 8680895115526
 
549.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Rotační úklidová sada s automatickým systémem praní a ždímání mopu pro pohodlné a efektivní vytírání bez namáčení rukou.
Duck Aqua 4v1 Purple Hyperspace WC závěs duopack 2x36 ml
Duck™
Duck Aqua 4v1 Purple Hyperspace WC závěs duopack 2x36 ml
Kód: 2601160
Kód dod.: 719970
EAN: 5000204425109
 
64.90 Kč
901.39Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Duck Aqua 4in1 Purple Hibiscus Hyperspace je závěsný WC blok, který zajišťuje dlouhotrvající čistotu, svěžest a hygienu toalety při každém spláchnutí. Čistí toaletu, pomáhá proti vodnímu kameni, vytváří aktivní pěnu a zanechává svěží vůni ibišku.
Soudal tmel na dřevo, smrk, 250 g
Soudal
Soudal tmel na dřevo, smrk, 250 g
Kód: 2503631
Kód dod.: 511168
EAN: 8595152112210
 
54.90 Kč
219.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tmel na dřevo je vhodný pro vyrovnávání dřevěných, dřevotřískových, cemento-třískových a ostatních savých podkladů.
Essence Colour Grip Base Coat podkladový lak na nehty 8 ml
Essence
Essence Colour Grip Base Coat podkladový lak na nehty 8 ml
Kód: 2203136
Kód dod.: ES349262
EAN: 4059729349262
100%
48 Kč
6 000Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Podkladový lak Essence Color Grip Base Coat představuje ideální základ pro jakoukoliv úpravu vašich
Montblanc Explorer Extreme parfém 60 ml + sprchový gel 100 ml, dárková sada pro muže
Mont Blanc
Montblanc Explorer Extreme parfém 60 ml + sprchový gel 100 ml, dárková sada pro muže
Kód: 2502262
Kód dod.: 14667
EAN: 3386460155755
 
1 638 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dřevitá vůně pro muže byla uvedena na trh v roce 2025 Pánský parfém Montblanc Explorer Extreme Parf
Spokar Filc lakovací váleček sada vanička a držák, 100 mm
Spokar®
Spokar Filc lakovací váleček sada vanička a držák, 100 mm
Kód: 2504412
Kód dod.: 547192
EAN: 8593534691759
 
112 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Polyester, velmi hustý plyš 4 mm, pro kvalitní vrchní lakování, pro všechny druhy barev a laků. Včetně držáku, vaničky.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0051 zeleň jedle, 750 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0051 zeleň jedle, 750 l
Kód: 2500605
Kód dod.: 249520
EAN: 8595073020281
 
223 Kč
297.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochranným lazurovacím nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům i k nátěrům v interiérech. Chrání dřevo před účinky UV záření. Obsahuje přírodní olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0062 borovice, 4 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0062 borovice, 4 l
Kód: 2502794
Kód dod.: 249816
EAN: 8595073019438
 
1 025 Kč
256.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochranným lazurovacím nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům i k nátěrům v interiérech. Chrání dřevo před účinky UV záření. Obsahuje přírodní olej.
Versace Man Eau Fraiche Extreme parfémovaná voda pro muže 100 ml
Versace
Versace Man Eau Fraiche Extreme parfémovaná voda pro muže 100 ml
Kód: 2501349
Kód dod.: 14507
EAN: 8011003890989
 
2 259 Kč
22 590Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dřevitá aromatická vůně pro muže byla uvedena na trh v roce 2025 Versace Eau Fraîche Extrême je vůn
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0280 hnědá tmavě, 600 ml
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0280 hnědá tmavě, 600 ml
Kód: 2504343
Kód dod.: 328625
EAN: 8591235045741
 
352 Kč
586.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Multifunkční základní i vrchní antikorozní polomatná barva. Ideální pro nátěry ocelových materiálů a zoxidovaných pozinkovaných povrchů jako např. střechy, kovové konstrukce, stožáry, ploty, sloupy, vrata apod.
Vileda Ultramax Set Box kompletní sada mopu na podlahu
Vileda®
Vileda Ultramax Set Box kompletní sada mopu na podlahu
Kód: 2504632
Kód dod.: 577122
EAN: 4023103143890
 
724.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Praktický set Ultramax obsahuje mop s vyměnitelným návlekem a kbelík se ždímacím mechanismem pro úklid bez namáčení rukou.
AKCE
-17%Sleva
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T023 teak 0,75 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T023 teak 0,75 l
Kód: 2507327
Kód dod.: 247127
EAN: 8591235099966
 
239 Kč
289 Kč
318.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tenkovrstvá lazura LAZUROL 3v1 je určena k dlouhodobé preventivní chemické povrchové ochraně dřeva.
AKCE
-17%Sleva
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T022 palisandr 0,75 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T022 palisandr 0,75 l
Kód: 2508386
Kód dod.: 247120
EAN: 8591235099935
 
239 Kč
289 Kč
318.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tenkovrstvá lazura LAZUROL 3v1 je určena k dlouhodobé preventivní chemické povrchové ochraně dřeva.
AKCE
-17%Sleva
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T022 palisandr 2,5 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T022 palisandr 2,5 l
Kód: 2508388
Kód dod.: 247122
EAN: 8591235099942
 
779 Kč
939 Kč
311.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tenkovrstvá lazura LAZUROL 3v1 je určena k dlouhodobé preventivní chemické povrchové ochraně dřeva.
AKCE
-17%Sleva
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T080 mahagon 0,75 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T080 mahagon 0,75 l
Kód: 2508440
Kód dod.: 247177
EAN: 8591235100174
 
239 Kč
289 Kč
318.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tenkovrstvá lazura LAZUROL 3v1 je určena k dlouhodobé preventivní chemické povrchové ochraně dřeva.
AKCE
-17%Sleva
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T000 přírodní 2,5 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T000 přírodní 2,5 l
Kód: 2508370
Kód dod.: 247102
EAN: 8591235099850
 
779 Kč
939 Kč
311.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tenkovrstvá lazura LAZUROL 3v1 je určena k dlouhodobé preventivní chemické povrchové ochraně dřeva.
AKCE
-17%Sleva
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T020 kaštan 0,75 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T020 kaštan 0,75 l
Kód: 2507315
Kód dod.: 247107
EAN: 8591235099874
 
239 Kč
289 Kč
318.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tenkovrstvá lazura LAZUROL 3v1 je určena k dlouhodobé preventivní chemické povrchové ochraně dřeva.
AKCE
-17%Sleva
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T027 meranti 0,75 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T027 meranti 0,75 l
Kód: 2508424
Kód dod.: 247156
EAN: 8591235100082
 
239 Kč
289 Kč
318.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tenkovrstvá lazura LAZUROL 3v1 je určena k dlouhodobé preventivní chemické povrchové ochraně dřeva.
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T024 cedr 0,75 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T024 cedr 0,75 l
Kód: 2507332
Kód dod.: 247134
EAN: 8591235099997
 
345 Kč
460Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tenkovrstvá lazura LAZUROL 3v1 je určena k dlouhodobé preventivní chemické povrchové ochraně dřeva.
AKCE
-17%Sleva
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T000 přírodní 4 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T000 přírodní 4 l
Kód: 2508372
Kód dod.: 247104
EAN: 8591235099867
 
1 155 Kč
1 399 Kč
288.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tenkovrstvá lazura LAZUROL 3v1 je určena k dlouhodobé preventivní chemické povrchové ochraně dřeva.
Vileda Ultramax Turbo Microfibre 2v1 mop kompletní sada
Vileda®
Vileda Ultramax Turbo Microfibre 2v1 mop kompletní sada
Kód: 1801121
Kód dod.: 577109
EAN: 4023103206236
 
1 049.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jednoduché a velmi efektivní vyždímání mopu díky vylepšenému a zjednodušenému vkládání mopu do ždímacího koše a vyždímání díky rotačnímu systému poháněného pouhým sešlápnutím pedálu.
AKCE
-17%Sleva
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T083 višeň 2,5 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T083 višeň 2,5 l
Kód: 2508448
Kód dod.: 247185
EAN: 8591235100211
 
779 Kč
939 Kč
311.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tenkovrstvá lazura LAZUROL 3v1 je určena k dlouhodobé preventivní chemické povrchové ochraně dřeva.
AKCE
-17%Sleva
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T020 kaštan 4 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T020 kaštan 4 l
Kód: 2507318
Kód dod.: 247111
EAN: 8591235099898
100%
1 155 Kč
1 399 Kč
288.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tenkovrstvá lazura LAZUROL 3v1 je určena k dlouhodobé preventivní chemické povrchové ochraně dřeva.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.