cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
-17%Sleva
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T083 višeň 4 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T083 višeň 4 l
Kód: 2508450
Kód dod.: 247187
EAN: 8591235100228
 
1 155 Kč
1 399 Kč
288.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tenkovrstvá lazura LAZUROL 3v1 je určena k dlouhodobé preventivní chemické povrchové ochraně dřeva.
AKCE
-17%Sleva
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T083 višeň 0,75 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T083 višeň 0,75 l
Kód: 2507373
Kód dod.: 247183
EAN: 8591235100204
 
239 Kč
289 Kč
318.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tenkovrstvá lazura LAZUROL 3v1 je určena k dlouhodobé preventivní chemické povrchové ochraně dřeva.
AKCE
-17%Sleva
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T060 pinie 4 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T060 pinie 4 l
Kód: 2507362
Kód dod.: 247167
EAN: 8591235100136
 
1 155 Kč
1 399 Kč
288.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tenkovrstvá lazura LAZUROL 3v1 je určena k dlouhodobé preventivní chemické povrchové ochraně dřeva.
AKCE
-17%Sleva
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T022 palisandr 4 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T022 palisandr 4 l
Kód: 2508390
Kód dod.: 247124
EAN: 8591235099959
 
1 155 Kč
1 399 Kč
288.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tenkovrstvá lazura LAZUROL 3v1 je určena k dlouhodobé preventivní chemické povrchové ochraně dřeva.
Versace Eros Energy Pour Homme parfémovaná voda 50 ml + balzám po holení 50 ml + sprchový gel 50 ml, dárková sada pro muže
Versace
Versace Eros Energy Pour Homme parfémovaná voda 50 ml + balzám po holení 50 ml + sprchový gel 50 ml, dárková sada pro muže
Kód: 2502303
Kód dod.: 14580
EAN: 8011003900077
 
1 680 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Citrusová aromatická vůně pro muže byla uvedena na trh v roce 2024 Eros Energy je inspirována úchva
Versace Dylan Blue Pour Homme toaletní voda 50 ml + balzám po holení 50 ml + sprchový gel 50 ml, dárková sada pro muže
Versace
Versace Dylan Blue Pour Homme toaletní voda 50 ml + balzám po holení 50 ml + sprchový gel 50 ml, dárková sada pro muže
Kód: 2502355
Kód dod.: 14559
EAN: 8011003903023
 
1 556 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Aromatická - fougere vůně uvedena na trh v červenci 2016 Dylan Blue je esencí moderního muže Versac
Končící produkty
-12%Sleva
Catrice Gel Affair lak na nehty 012 Easy Peasy Lemon Squeezy 10,5 ml
Catrice
Catrice Gel Affair lak na nehty 012 Easy Peasy Lemon Squeezy 10,5 ml
Kód: 2500117
 
EAN: 4059729516213
 
25.40 Kč
29 Kč
2 309.09Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Získejte perfektně upravené nehty díky gelovému laku na nehty Gel Affair od značky Catrice, se který
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 6014 olivová zelenožlutá mat, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 6014 olivová zelenožlutá mat, 400 ml
Kód: 2508065
Kód dod.: 107074
EAN: 8592884013402
 
149 Kč
372.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká. Je odolná proti povětrnostním vlivům a korozi.
Končící produkty
-3%Sleva
Essence Nail Colour Gel gelový lak na nehty 03 Icing on the Cake 8 ml
Essence
Essence Nail Colour Gel gelový lak na nehty 03 Icing on the Cake 8 ml
Kód: 2203138
Kód dod.: ES348746
EAN: 4059729348746
 
29 Kč
29.90 Kč
3 625Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lak Essence Gel Nail Color dodá vašim nehtům vzhled, jako by právě prošly gelovou manikúrou! Je vyba
PAREX MOP TORNADO 360° rotační úklidová sada
Parex
PAREX MOP TORNADO 360° rotační úklidová sada
Kód: 2602191
Kód dod.: 577187
EAN: 8699971793619
 
599 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Praktická rotační úklidová sada s mopem z mikrovlákna a odstředivým ždímáním pro rychlé a pohodlné vytírání bez namáčení rukou.
-5%Sleva
Detecha Superkov Satin 2v1 základní i vrchní barva na kov, pololesk, Ral 6005 zelený mech, 5 kg
Detecha®
Detecha Superkov Satin 2v1 základní i vrchní barva na kov, pololesk, Ral 6005 zelený mech, 5 kg
Kód: 2504967
Kód dod.: 328858
EAN: 8595002327139
 
1 659 Kč
1 739 Kč
331.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nově vyvinutá nátěrová hmota hedvábně lesklého vzhledu v atraktivní moderní barevné škále. Jedná se o základní i vrchní nátěr v jednom, který poskytuje kromě atraktivního vzhledu také dokonalou antikorozní ochranu.
-5%Sleva
Detecha Superkov Satin 2v1 základní i vrchní barva na kov, pololesk, Ral 8017 hnědá čokoláda, 5 kg
Detecha®
Detecha Superkov Satin 2v1 základní i vrchní barva na kov, pololesk, Ral 8017 hnědá čokoláda, 5 kg
Kód: 2504965
Kód dod.: 328842
EAN: 8595002327214
 
1 579 Kč
1 655 Kč
315.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nově vyvinutá nátěrová hmota hedvábně lesklého vzhledu v atraktivní moderní barevné škále. Jedná se o základní i vrchní nátěr v jednom, který poskytuje kromě atraktivního vzhledu také dokonalou antikorozní ochranu.
Carlson Little Joe Musk - Santalové dřevo a pižmo osvěžovač do auta mini 1 kus
Carlson
Carlson Little Joe Musk - Santalové dřevo a pižmo osvěžovač do auta mini 1 kus
Kód: 2500946
Kód dod.: 732106
EAN: 7640186841115
 
86.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Stylový mini osvěžovač vzduchu Carlson Little Joe Musk ve tvaru postavičky přináší do vašeho auta příjemnou a dlouhotrvající vůni santalového dřeva a pižma.
Novinky
Lacoste Original Woman set parfémovaná voda 100 ml + tělové mléko 100 ml + parfémovaná voda 7,5 ml, dárková sada pro ženy
Lacoste
Lacoste Original Woman set parfémovaná voda 100 ml + tělové mléko 100 ml + parfémovaná voda 7,5 ml, dárková sada pro ženy
Kód: 2603507
Kód dod.: LC017C02
EAN: 3386460157377
 
1 959 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Květinově-ovocná vůně pro ženy byla uvedena na trh v roce 2025 Objevte dámskou vůni Lacoste Origina
-1%Sleva
Soudal 66A polyuretanové lepidlo na dřevo, 250 g
Soudal
Soudal 66A polyuretanové lepidlo na dřevo, 250 g
Kód: 2503044
Kód dod.: 501743
EAN: 5411183039469
 
179 Kč
180 Kč
716Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Polyuretanové lepidlo na dřevo, krátká dobou schnutí, velmi vysoká lepicí síla a vodovzdornost D4 (ČSN EN 204).
Druchema Dispercoll D2 disperzní lepidlo na dřevo, 500 g
Druchema
Druchema Dispercoll D2 disperzní lepidlo na dřevo, 500 g
Kód: 2502866
Kód dod.: 500511
EAN: 8594825000908
 
139.90 Kč
279.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální lepidlo pro vodovzdorné lepení ve třídě odolnosti D2 (interiér) s výhodnou dobou otevřenosti a rychlostí zasychání. Využití v obalové technice, modelárnách, dřevozpracujícím a nábytkářském průmyslu.
Versace Eau Fraiche Man toaletní voda 100 ml
Versace
Versace Eau Fraiche Man toaletní voda 100 ml
Kód: 44447
 
EAN: 8018365500037
 
1 748 Kč
17 480Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Svěží vůně uvedena na trh v roce 2006 Pánská vůně značky Versace je určena silným a sebejistým mužů
-12%Sleva
Versace Eau Fraiche Man voda po holení 100 ml
Versace
Versace Eau Fraiche Man voda po holení 100 ml
Kód: 58727
 
EAN: 8018365990142
80%
1 475 Kč
1 679 Kč
14 750Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Svěží vůně uvedena na trh v roce 2006 Pánská vůně Versace míří k silnému a sebevědomému muži, který
Spokar sada tmelících stěrek, 5 - 8 - 10 - 12 cm, 4 kusy
Spokar®
Spokar sada tmelících stěrek, 5 - 8 - 10 - 12 cm, 4 kusy
Kód: 2503323
Kód dod.: 560780
EAN: 8590804005766
 
63.90 Kč
64 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Spokar sada ocelových tmelících stěrech o rozměrech 5, 8, 10, 12 cm.
Essence 8h Matte Comfort tužka na rty 17 Must Have Brown 0,3 g
Essence
Essence 8h Matte Comfort tužka na rty 17 Must Have Brown 0,3 g
Kód: 2405726
 
EAN: 4059729490261
 
45 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
S tužkou 8h Matte Comfort Lipliner od essence vykreslíte kontury rtů zcela bez námahy. Voděodolná tu
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 6014 olivová zelenožlutá mat, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 6014 olivová zelenožlutá mat, 400 ml
Kód: 2508795
Kód dod.: 107074
EAN: 8592884013402
 
150 Kč
375Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká. Je odolná proti povětrnostním vlivům a korozi.
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 6003 olivově zelená mat, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 6003 olivově zelená mat, 400 ml
Kód: 2508794
Kód dod.: 107072
EAN: 8592884013396
 
150 Kč
375Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká. Je odolná proti povětrnostním vlivům a korozi.
Linteo Baby Premium Maxi dětské pleny 8 až 15 kg, 50 ks
Linteo®
Linteo Baby Premium Maxi dětské pleny 8 až 15 kg, 50 ks
Kód: 2103393
Kód dod.: 7022
EAN: 8595686302934
 
329.90 Kč
6.6Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prémiové plenky díky absorbujícím kanálkům okamžitě pohltí tekutinu, která se rovnoměrně rozprostře do kanálků, které tekutinu uzamknou, tak zabraňuje nežádoucímu úniku tekutin. Extra prodyšný a sametově heboučký materiál.
Spokar XML mezizubní kartáčky, sada velikostí 0,4 – 0,8 mm, 5 ks
Spokar®
Spokar XML mezizubní kartáčky, sada velikostí 0,4 – 0,8 mm, 5 ks
Kód: 2210334
Kód dod.: 896480
EAN: 8593534342309
 
105 Kč
21Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kartáčky SPOKAR XML jsou určeny pro důkladné mezizubní čištění a prevenci proti paradentóze. Navrhl je přední český designér Petr Novague.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.