cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Druchema Dispercoll D2 disperzní lepidlo na dřevo, aplikátor, 500 g
Druchema
Druchema Dispercoll D2 disperzní lepidlo na dřevo, aplikátor, 500 g
Kód: 2503110
Kód dod.: 500512
EAN: 8594825009291
 
144.90 Kč
289.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dispercoll D2 je univerzální lepidlo pro vodovzdorné lepení ve třídě odolnosti D2 (interiér) s výhodnou dobou otevřenosti a rychlostí zasychání. Využití v obalové technice, modelárnách, dřevozpracujícím a nábytkářském průmyslu.
Essence SAY IT WITH JUICY lesk na rty HELLO CUTIE! juicy bomb 02 Witty Watermelon, 10 ml
Essence
Essence SAY IT WITH JUICY lesk na rty HELLO CUTIE! juicy bomb 02 Witty Watermelon, 10 ml
Kód: 2602632
Kód dod.: ES598288
EAN: 4059729598288
 
34 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dodejte rtům svěží ovocný nádech díky limitované edici essence Say It With Juicy Hello Cutie! Juicy
Essence SAY IT WITH JUICY lesk na rty BETTER TOGETHER juicy bomb 01 Lovely Litchi, 10 ml
Essence
Essence SAY IT WITH JUICY lesk na rty BETTER TOGETHER juicy bomb 01 Lovely Litchi, 10 ml
Kód: 2602631
Kód dod.: ES598165
EAN: 4059729598165
 
34 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dodejte rtům svěží a exotický nádech díky limitované edici essence Say It With Juicy Better Together
Eternal mat Revital barva k obnovování starých nátěrů, 213 černá, 350 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat Revital barva k obnovování starých nátěrů, 213 černá, 350 g
Kód: 2503667
Kód dod.: 355501
EAN: 8590892116344
 
167 Kč
477.14Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva vhodná k obnovování starých nátěrů nábytku, oken, dveří, zárubní, radiátorů, barevných doplňků interiérů, zahradních staveb, laviček, konstrukcí dětských hřišť, školních tabulí.
Versace Eros Energy Pour Homme parfémovaná voda 100 ml + sprchový gel 150 ml + parfémovaná voda 5 ml, dárková sada pro muže
Versace
Versace Eros Energy Pour Homme parfémovaná voda 100 ml + sprchový gel 150 ml + parfémovaná voda 5 ml, dárková sada pro muže
Kód: 2502302
Kód dod.: 14581
EAN: 8011003900060
 
2 148 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Citrusová aromatická vůně pro muže byla uvedena na trh v roce 2024 Eros Energy je inspirována úchva
Essence Line´n Stain! pero na rty 02 Must Have Brown 2,5 ml
Essence
Essence Line´n Stain! pero na rty 02 Must Have Brown 2,5 ml
Kód: 2500410
 
EAN: 4059729518521
 
68 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
S perem Line n' stain! od značky essence dosáhnete precizního orámování rtů. Tato konturovací linka
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 6014 olivová zelenožlutá mat, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 6014 olivová zelenožlutá mat, 400 ml
Kód: 2508065
Kód dod.: 107074
EAN: 8592884013402
 
149 Kč
372.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká. Je odolná proti povětrnostním vlivům a korozi.
Essence Juicy Birthday Bomb Shiny lesk na rty 01 Cake My Day 10 ml
Essence
Essence Juicy Birthday Bomb Shiny lesk na rty 01 Cake My Day 10 ml
Kód: 2500165
 
EAN: 4059729518613
 
38.90 Kč
3 890Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lesk na rty Birthday Bomb Shiny od Essence vyniká mléčnou, poloprůhlednou texturou s obsahem jemných
PAREX MOP TORNADO 360° rotační úklidová sada
Parex
PAREX MOP TORNADO 360° rotační úklidová sada
Kód: 2602191
Kód dod.: 577187
EAN: 8699971793619
 
599 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Praktická rotační úklidová sada s mopem z mikrovlákna a odstředivým ždímáním pro rychlé a pohodlné vytírání bez namáčení rukou.
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0100 bílá, 350 g
Het
Het Hetcolor malířská tónovací barva, 0100 bílá, 350 g
Kód: 2502816
Kód dod.: 430300
EAN: 8594002536008
 
84.90 Kč
242.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hetcolor, akrylátová tónovací barva - k tónování fasádních a vnitřních disperzních i klasických nátěrů nebo k přímé aplikaci.
Primacol Decorative Silver Sand dekorativní strukturální barva, S0 Báze, 1 l
Primacol
Primacol Decorative Silver Sand dekorativní strukturální barva, S0 Báze, 1 l
Kód: 2506204
Kód dod.: 404115
EAN: 5906725243157
 
879 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Strukturální barva pro tvorbu dekorativních efektů. Povrchy natřené touto barvou se vlivem dopadu světla mění pomocí perleťových reflexů, přičemž tvoří trojrozměrný hloubkový efekt.
Carlson Little Joe Musk - Santalové dřevo a pižmo osvěžovač do auta mini 1 kus
Carlson
Carlson Little Joe Musk - Santalové dřevo a pižmo osvěžovač do auta mini 1 kus
Kód: 2500946
Kód dod.: 732106
EAN: 7640186841115
 
86.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Stylový mini osvěžovač vzduchu Carlson Little Joe Musk ve tvaru postavičky přináší do vašeho auta příjemnou a dlouhotrvající vůni santalového dřeva a pižma.
Frosch čistič na dřevo, 750 ml
Frosch®
Frosch čistič na dřevo, 750 ml
Kód: 2602627
Kód dod.: 706542
EAN: 4001499921629
 
109.90 Kč
146.53Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro intenzivní čištění a údržbu veškerých dřevěných povrchů a podlah.
Air Menline Marine Wave osvěžovač vzduchu strojek a náplň 3× 15 ml
Tomil® Air Menline
Air Menline Marine Wave osvěžovač vzduchu strojek a náplň 3× 15 ml
Kód: 57909
Kód dod.: 6113
EAN: 8595025821010
100%
74.90 Kč
1 664.44Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Koncentrovaný aerosolový osvěžovač vzduchu. Jediné stisknutí stačí na provonění vaší koupelny nebo toalety dlouhotrvající svěží vůní.
AKCE
-12%Sleva
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, jantar, 8 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, jantar, 8 kg
Kód: 2502719
Kód dod.: 302107
EAN: 8595002319325
 
2 099 Kč
2 379 Kč
262.38Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moderní impregnační nátěrová hmota s dekorativními vlastnostmi. Působí jako účinné hluboko penetrující napouštědlo a zároveň jako vrchní ochranný nátěr v deseti barevných odstínech.
AKCE
-12%Sleva
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, bezbarvý, 8 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, bezbarvý, 8 kg
Kód: 2505980
Kód dod.: 302139
EAN: 8595002321458
 
2 099 Kč
2 379 Kč
262.38Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moderní impregnační nátěrová hmota s dekorativními vlastnostmi. Působí jako účinné hluboko penetrující napouštědlo a zároveň jako vrchní ochranný nátěr v deseti barevných odstínech.
AKCE
-12%Sleva
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, bezbarvý, 3,5 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, bezbarvý, 3,5 kg
Kód: 2505530
Kód dod.: 302138
EAN: 8595002321472
 
1 069 Kč
1 209 Kč
305.43Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moderní impregnační nátěrová hmota s dekorativními vlastnostmi. Působí jako účinné hluboko penetrující napouštědlo a zároveň jako vrchní ochranný nátěr v deseti barevných odstínech.
Linteo Baby Premium Maxi dětské pleny 8 až 15 kg, 50 ks
Linteo®
Linteo Baby Premium Maxi dětské pleny 8 až 15 kg, 50 ks
Kód: 2103393
Kód dod.: 7022
EAN: 8595686302934
 
329.90 Kč
6.6Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prémiové plenky díky absorbujícím kanálkům okamžitě pohltí tekutinu, která se rovnoměrně rozprostře do kanálků, které tekutinu uzamknou, tak zabraňuje nežádoucímu úniku tekutin. Extra prodyšný a sametově heboučký materiál.
Spokar XML mezizubní kartáčky, sada velikostí 0,4 – 0,8 mm, 5 ks
Spokar®
Spokar XML mezizubní kartáčky, sada velikostí 0,4 – 0,8 mm, 5 ks
Kód: 2210334
Kód dod.: 896480
EAN: 8593534342309
 
105 Kč
21Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kartáčky SPOKAR XML jsou určeny pro důkladné mezizubní čištění a prevenci proti paradentóze. Navrhl je přední český designér Petr Novague.
LAZUROL Oknobal Standard barva na okna S2015, bílá, 600 ml
Lazurol
LAZUROL Oknobal Standard barva na okna S2015, bílá, 600 ml
Kód: 2504142
Kód dod.: 217302
EAN: 8591235039382
 
319 Kč
531.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům dřeva, zejména dřevěných oken, dveří, podhledů apod. v interiéru a exteriéru. Vyznačuje se výbornými mechanickými vlastnostmi, vysokou kryvostí, bělostí a dlouhodobou životností.
AKCE
-8%Sleva
Sokrates Movipur Brilant Polomat parketový lak na podlahy, 2 kg
Sokrates
Sokrates Movipur Brilant Polomat parketový lak na podlahy, 2 kg
Kód: 2504301
Kód dod.: 388238
EAN: 8594040504779
 
802 Kč
875 Kč
401Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Polyuretanový lak na dřevěné parkety, dřevěné podlahy, vnitřní obložení stěn, podhledy, hračky a nábytek. Vytváří dokonalé povrchy s hedvábným leskem, houževnaté a pružné.
-5%Sleva
Lazurol akrylátový tmel na dřevo, jilm, 250 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na dřevo, jilm, 250 g
Kód: 2504864
Kód dod.: 511245
EAN: 8591235075533
 
59.90 Kč
62.90 Kč
239.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Akrylátový pastovitý tmel k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech. Brousitelný, vodou ředitelný tmel určený k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech.
Uniflex PES-TMEL dřevo, tmel na dřevo, bílý, 500 g
Uniflex®
Uniflex PES-TMEL dřevo, tmel na dřevo, bílý, 500 g
Kód: 2504554
Kód dod.: 512242
EAN: 8591235062892
 
250 Kč
500Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tmel či lepidlo určené na tmelení středních a větších nerovností, vynikající přilnavost na většině povrchů, především na kov, ocel, kámen, beton, dřevo atd., přetíratelný, pro vnitřní i venkovní použití.​
AKCE
-2%Sleva
Lavon čistič na podlahy a povrchy Dřevo & Lamino 5 l
Lavon
Lavon čistič na podlahy a povrchy Dřevo & Lamino 5 l
Kód: 2508119
Kód dod.: 735062
EAN: 8594187143718
 
323 Kč
329.90 Kč
64.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lavon čistič na podlahy a povrchy Dřevo & Lamino je koncentrovaný prostředek určený pro efektivní čištění a údržbu dřevěných a laminovaných podlah i ostatních povrchů.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.